Προς το περιεχόμενο

Το taxis λειτουργει βρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα τι να πω.Ετοιμαστήτε για μπιπ.Έμεις οι λεβε@#$%&κες που μεγαλώσαμε στα πόδια μας το taxis ακούγοντας την ερμηνεία σου αυτή την μαλ@#$$%νη ερμηνεία

σου ότι δεν έχεις τέτοια εικόνα για το taxis αναρωτηθήκαμε αυτό το @#$%^$% είναι γενικός γραμματέας δημοσίων εσόδων ή γρυλίζει.Εαν γρυλίζεις μπράβο σου γιατί έχεις

ταλέντο και να το αξιοποιήσης θα χ@$#@ς στο τάλαρο.Αν όμως ερμήνευες κάνε ένα καλό σε μας τους αρχ@$%$%$κες και ασχολήσου με το κρίκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι μουφα η δικαιολογια περι ρευματος

οι δυο πρωτες καρτελες ανοιγουν κανονικα

το συστημα πεφτει στην εμφανιση που εισαγουμε ονομα χρηστη και κωδικο προσβασης.

Σαν να μας λενε οτι το μισο site παιρνει ρευμα απο μοσχατο και το αλλο μισο απο καλλιθεα.

προφανος κλαταρε απο την επισκεψιμοτητα σε κοινωνικο επιδομα,φπα,δηλωσεις εταιριων κ.α

και καλα φπα και δηλωσεις εταιριων το καταλαβαινω να ληγουν αυριο το κοινωνικο επιδομα ποιος ο λογος?

μην μου πει κανεις οτι η προθεσμια του ειναι μεχρι 30/6.Η ελλαδα εχει πασχει απο 500ριτιδα και αντε εξηγησε στον αλλο

οτι μπορει να υποβαλλει αιτηση και μετα τον μαιο αφου τα ξεφτερια ανακοινωσαν οτι οσοι υποβαλλουν μεχρι 30/4 θα παρουν χρηματα

το πρωτο 10ημερο του μαιου(προκειμενου να πανε με γεματες τσεπες να ριξουν την ψηφο τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτη κατάσταση, είμαι νέος συνάδελφος. παρακολουθώ χρονια το site. πρέπει να υπάρξει κάποιο συλλογικό όργανο που να απαιτεί τα δίκια μας και όχι να εκλιπαρούμε για παρατάσεις σε περιπτώσεις που δεν ευθυνόμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έστειλα για ενημερότητα στη ΦΑΕ. Ενημερότητα γιοκ. Πεσμένο κι εκεί.

Ούτε οι ΔΟΥ έχουν σύστημα εδώ και κανά δύωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΚΠΝΕΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟ ΚΑΙΡΟΥ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΚΡΕΜΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΠΡΟΣΤΙΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οριστικη ΦΜΥ δεν κάνει αφαίρεση τις πληρωμές  εμφανίζει πιστωτικό υπόλοιπο ένω είναι 000000000000000. . Ερώτημα στο ταχισνετ , και η απάντηση που μου δίνεται ότι κάτι δεν συμπληρώνω σωστά . Της λέω κοπελιά θ ασκίσω τα πτυχία μου , δες και μόνη σου , απάντηση απο την κοπελιά δεν μπορώ να δω την εικόνα του ε7 , και πηγαίνετε στην ΔΟΥ !!!!!! 

Επειδή είχα το ίδιο πρόβλημα διέγραψα την δήλωση και την ξαναπέρασα και λύθηκε το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


... και στο τηλεφωνικό κέντρο κάτι έχει καεί και το κοιτάει ο ΟΤΕ (ήρθε στο 10 λεπτο) @htheoharis



Βυθιση της ΔΕΗ, ups ok, αλλα επεσαν ολες οι ασφαλειες στο data room. Σιγα σιγα σηκωνονται ολα τα συστηματα.Υπομονη....


 


Δεν φωνάζετε και την ΕΥΔΑΠ για τον βόθρο καλου κακου μην ξαναπέσει μετα......


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σκάτε , κάντε κάτι άλλο και όταν ανοίξει με το καλό και βγουν και οι παρατάσεις τότε θα τα κάνετε.

Και τι να κανουμε χωρις gsis αφου ολα μεσα απο εκει τα κανουμε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πάσα πιθανότητα θα δοθεί παράταση έως 05/05 .

Και θα καταχωρούμε δηλώσεις με τα laptop πρωτομαγιάτικα????????

Σιγά την παράταση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αναρωτιόμουν τί τερτίπη θα βρουν να μην βεβαιωθούν οι φόροι πρίν τις εκλογές?????

Συνάδελφοι, μην πέρνετε στο σοβαρά μία δουλειά που ΑΛΛΟΙ, ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ, την άντιμετωπίζουν με τέτοια ελαφρότητα.

Αν είναι να χρεωθούμε ΟΛΟΙ μας με τα υπερογκα πρόστιμα από υπαιτιότητά τους, έ ας τολμήσουν να μας χρεώσουν προεκλογικά ,

να δούμε τότε τί θα γίνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον να ανακοινωθει συντομα η παραταση ή αν δεν ανακοινωνηθει να ΞΕΡΟΥΜΕ

 

ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ!!!!

Πρέπει να το μάθω σήμερα γιατί αν δε δωθεί θα πρέπει να σπάσω μια προθεσμιακή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...