Προς το περιεχόμενο

Το taxis λειτουργει βρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στέλνω φορολογική αναμόρφωση μέσω διαδυκτίου και δεν με βγάζει χρήση 1/1/2013-31/12/2013 αλλά 1/1/2012-31/12/2012. Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα; Δοκιμάζω να την στείλω χειρόγραφα και από εκεί δεν μου βγάζει την χρήση 2013 αλλά μόνο 2011 και 2012. Γνωρίζεται τίποτα γι'αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης υποβάλλεται μέσα από την δήλωση Ε3. Δεν νομίζω ότι έχει ανοίξει ακόμη η ανεξάρτητη για υποβολή εφαρμογή για το φορολογικό 2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!!! Α ρε Χαρούλη. Την Πρωτομαγιά σου υπόσχομαι ότι θα βγω στην ύπαιθρο να μαζέψω λουλούδια για το στεφάνι σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα στο Ε5;

μόλις καταχωρώ κέρδη χρήσης στον 016 δεν μου ανοίγει τις υπόλοιπες σελίδες και εμφανίζει μήνυμα σφάλματος Java.lang.NullException

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΕΝΗΜΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΤΟΣ 2009 ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΟΣ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ) ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟΤΗΝ ΔΟΥ ΑΦΟΥ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΛΙ.

Είχες δίκιο.Αυτό ήταν τελικά!Και αυτός πριν το 2009 δεν είχε υποβάλλει Ε1 επειδή δεν ήταν υπόχρεος.Και του είπανε ότι μέχρι να κλείσει η πενταετία που υποβάλλει Ε1 θα παίρνει ενημερότητα μόνο από τη Δου!Ό,τι να'ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα στο Ε5;

μόλις καταχωρώ κέρδη χρήσης στον 016 δεν μου ανοίγει τις υπόλοιπες σελίδες και εμφανίζει μήνυμα σφάλματος Java.lang.NullException

 Η "λύση"...διέγραψε το αποθηκευμένο Ε5 και ξανά απο την αρχή (σοβαρολογώ) ... Είναι στα πλαίσια της ανάπτυξης η λύση που βρήκα και έπιασε φυσικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα στο Ε5;

μόλις καταχωρώ κέρδη χρήσης στον 016 δεν μου ανοίγει τις υπόλοιπες σελίδες και εμφανίζει μήνυμα σφάλματος Java.lang.NullException

 Η "λύση"...διέγραψε το αποθηκευμένο Ε5 και ξανά απο την αρχή (σοβαρολογώ) ... Είναι στα πλαίσια της ανάπτυξης η λύση που βρήκα και έπιασε φυσικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μώ το Forbidden μου γ@μώ.....

Φτιάξτε το ρημάδι σας

Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα συνάδελφε. Δε πα να κοπανιόμαστε πάνω στους υπολογιστές, γραμμένους μας έχουν τα τσογλάνια για να μην πω τίποτα χειρότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαιτώ ΤΩΡΑ αμέσως να ενημερώσουν τα ΤΑΜΕΙΑ η το ΤΑΧΙΣ , το ποσοστό ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ σε ΟΛΟΥΣ

 

απαιτώ ΤΩΡΑ αμέσως να ενημερώσουν τα ΤΑΜΕΙΑ η το ΤΑΧΙΣ , το ποσοστό ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ σε ΟΛΟΥΣ

 

απαιτώ ΤΩΡΑ αμέσως να ενημερώσουν τα ΤΑΜΕΙΑ η το ΤΑΧΙΣ , το ποσοστό ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ σε ΟΛΟΥΣ

 

απαιτώ ΤΩΡΑ αμέσως να ενημερώσουν τα ΤΑΜΕΙΑ η το ΤΑΧΙΣ , το ποσοστό ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ σε ΟΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμηθούμε το παιδικό τραγουδάκι που εν χορώ λέγαμε :

 

Ο Μάιος μας έφτασε

εμπρός βήμα ταχύ

να τον προϋπαντήσουμε

παιδιά στην εξοχή.

Δώρα στα χέρια του πολλά

Και όμορφα κρατεί

Και τα μοιράζει γελαστός

Σε όποιον το ζητεί.

 

Και αλλάξουμε λίγο τα ονόματα και όπου Μάϊος βάλουμε Χαρούλης, θα έχουμε την παρακάτω είδηση :

 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/18483

 

Με τις υγείες μας…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>  

menuarr.gif Αρχική Σελίδα

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κερασάκι στην τούρτα :

 

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι ηλεκτρονικές υπηρεσίες υποβολών δηλώσεων ΦΠΑ δε θα είναι διαθέσιμες τη Δευτέρα 28/4/2014 από ώρα 16:00μμ έως 19:00μμ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 φορες περασα τα στοιχεια σε αιτηση μερισματος και στην οριστικοποιηση με πεταξε εξω,φυσικα δεν ειχε αποθηκευσει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την κόβω τη δουλειά... σιγά-σιγά θα γίνεται όλο και πιο βαρύ μέσα στην ημέρα. :( και πλέον έχω βγάλει την τεράστια πλειονότητα από δηλώσεις ΟΕ, ΦΠΑδες, Εκκαθαριστικές και περιοδικές ΦΜΥ+ΦΕΕ και ποιος είναι ο κύριος όγκος εργασίας μου τώρα?... Τα Ε7 + Ε20 που ΗΔΗ τους έχω στείλει τα αρχεία από τον Μάρτη. Αλλά αυτοί τα θέλουν ΚΑΙ έτσι...... 

 

καλημέρα σε απαξάπαντες, καλό κουράγιο και καλή δύναμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και το κερασάκι στην τούρτα :

 

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι ηλεκτρονικές υπηρεσίες υποβολών δηλώσεων ΦΠΑ δε θα είναι διαθέσιμες τη Δευτέρα 28/4/2014 από ώρα 16:00μμ έως 19:00μμ

 

Μόνο που δεν είναι διαθέσιμες από τις 09:00πμ

το error πάει σύννεφο!!!

 

???el_GR.DatastoreError???

 

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!!! Έχουμε και λέμε. Κατόπιν προσωπικής αποφάσεως μη κοινοποιήσιμης στους αρωγούς του συστήματος βεβαίωσης των φόρων, ο "νταλκάς μας", είδε ότι ο μόνος τρόπος επιβίωσης του και φυσικά εξουθένωσης των αρωγών,  είναι η βεβαίωση προστίμων από την μη έγκαιρη υποβολή δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος Ε5. Οπότε το σύστημα υπολειτουργεί έως καθόλου και όποιον πάρει ο Χάρος!!! Χαρούλη, Χαρούλη, αν και σου είναι φυσικά αδύνατο να καταλάβεις το τι ακριβώς σου λέμε, σου αφιερώνω ένα τραγουδάκι... 

Καλή βδομάδα βρε να έχεις, είσαι πάντα στην σκέψη μας...

 

 

 

 

Ο χάρος βγήκε, βγήκε παγανιά
μεσ' στη δική μου γειτονιά
Κι από τον πολύ συλλογισμό
έχασε το λογαριασμό

Κι από μιά πόρτα χαμηλή
κι από μιά σκοτεινή αυλή
Βγήκε κλεφτά, κλεφτά ο σιδεράς
ο σιδεράς και του είπε λόγια της χαράς
Ο χάρος βγήκε, βγήκε παγανιά
μεσ' στη δική μου γειτονιά

Ο χάρος βγήκε, βγήκε παγανιά
και θέρισε μια γειτονιά
Κι έγινε μαύρος ουρανός
και ανεμοζάλη και καπνός

Κι από μιά πόρτα χαμηλή
κι από μιά σκοτεινή αυλή
Βγήκε κλεφτά, κλεφτά ο σιδεράς
ο σιδεράς και του είπε λόγια της χαράς
Ο χάρος βγήκε, βγήκε παγανιά
μεσ' στη δική μου γειτονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επέστρεψα από ΔΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ για κατάθεση Ε5 ΟΕ  , άπρακτη φυσικά , διότι το σύστημα είναι πεσμένο και θα υπολειτουργεί σήμερα και αύριο , μου είπε η εφοριακός που είχε την ενημέρωση από τα κεντρικά. Τι να λέμε τώρα ..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.1 500 Internal Server Error


The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...