Προς το περιεχόμενο

Το taxis λειτουργει βρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ τώρα έστειλα ένα  φ01012. Ξέρει κανένας τίποτα για παράταση  μετά τις 15/04 για 30/04 με τα υπόλοιπα ή έχει ανακοινωθεί και δεν το πήρα χαμπάρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δήλωση Ε5

Το κάνει και σε άλλους ή μόνο εγώ έχω το πρόβλημα? 


 

Mη δυνατή εύρεση υπηρεσίας/εγγράφου

 

 

Ο εξυπηρετητής της Γ.Γ.Π.Σ. δεν μπόρεσε να βρει την υπηρεσία ή το έγγραφο που ζητήσατε.

Αν πληκτρολογήσατε τη διεύθυνση, παρακαλούμε ελέγξτε την ορθότητά της.


The server of the GSIS web site could not find the service or the document you requested.

If you typed the address, please verify its correctness.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρούλη;;; Ξύπνα βρε, οι λογιστές σε ζητάμε μη φοβάσαι. Γιατί δεν λειτουργεί το Ε5;;; Κρίμα βρε το βιογραφικό σου, κρίμα και το μπόι σου, Όλο λόγια είσαι, λόγια λόγια λόγια. 

Πόσο πολύ βλαμμένοι είστε πια;;; Το κοινωνικό μέρισμα σας μάρανε, χάνετε μόνιμα την ουσία. Ούτε για φτύσιμο πλέον, ούτε για φτύσιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα μικρο προβληματακι

 

χτες τύπωσα απο το ταχις τα ποσά συντάξεων,

 

σήμερα έστειλα την δηλωση αλλα στα ποσά μου εβαλε το 10 % δηλαδή αντι 5000 ευρω μου εβαλε 500 ευρω συνταξη και στην συζηγο τα ιδια , τα επικουρικα και εκασ ειναι κανονικα μια χαρα θα παρω κι επιδομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πάρω φορολογική ενημερότητα για κανέναν από χτες χωρίς να έχει καμία οφειλή.

Εάν υπάρχει βεβαιωμένη οφειλή,

ακόμη και αν δεν είναι ληξιπρόθεσμη !!!

δεν παίρνεις ενημερότητα εάν δεν την εξοφλήσεις. !!!

Μου έτυχε σε πελάτη για τον ΦΜΥ του μήνα,

πήγε στη ΔΟΥ του να ρωτήσει τι συμβαίνει και 

τον υποχρέωσαν να εξοφλήσει όλο το ποσό - λήξης 30-4-2014 και μετά από 2 ημέρες

παρακαλώ του είπαν να δοκιμάσει ηλεκτρονικά να εκδώσει την ενημερότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν υπάρχει βεβαιωμένη οφειλή,

ακόμη και αν δεν είναι ληξιπρόθεσμη !!!

δεν παίρνεις ενημερότητα εάν δεν την εξοφλήσεις. !!!

Μου έτυχε σε πελάτη για τον ΦΜΥ του μήνα,

πήγε στη ΔΟΥ του να ρωτήσει τι συμβαίνει και 

τον υποχρέωσαν να εξοφλήσει όλο το ποσό - λήξης 30-4-2014 και μετά από 2 ημέρες

παρακαλώ του είπαν να δοκιμάσει ηλεκτρονικά να εκδώσει την ενημερότητα.

Αυτό το ξέρω. Ο δικός μου έχει μηδέν οφειλές και ούτε σε ρύθμιση έχει μπει. Μήπως παίζει ρόλο ότι δεν έχει υποβάλλει ακόμα περιοδική φπα αφού είναι πιστωτικός? Ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ξέρω. Ο δικός μου έχει μηδέν οφειλές και ούτε σε ρύθμιση έχει μπει. Μήπως παίζει ρόλο ότι δεν έχει υποβάλλει ακόμα περιοδική φπα αφού είναι πιστωτικός? Ευχαριστώ.

Τις τελευταίες μέρες του μήνα απενεργοποιούν την φορολογική ενημερότητα, έως ότου υποβληθούν οι δηλώσεις φπα κλπ. Ιδέα Χαρούλη να τρέχουμε στην εφορία και για αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ προσπαθώ να μπώ στο σύστημα πρατηρίων και μου έχει το παρακαλώ περιμένετε εδώ και ώρα

 

 

( Παρακαλώ περιμένετε... )

 

 

 

globe64.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>   menuarr.gif Αρχική Σελίδα

 Το μηνυματάκι για την υποβολή των εκκαθαριστικών ΦΠΑ !!! Σας το βγάζει ή κάνω λάθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες του μήνα απενεργοποιούν την φορολογική ενημερότητα, έως ότου υποβληθούν οι δηλώσεις φπα κλπ. Ιδέα Χαρούλη να τρέχουμε στην εφορία και για αυτό.

Δηλαδή αν πάει στη Δου θα του τη δώσουνε? Ή θα πρέπει να στείλω την περιοδική και μετά να την πάρει ηλεκτρονικά? Ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν πάει στη Δου θα του τη δώσουνε? Ή θα πρέπει να στείλω την περιοδική και μετά να την πάρει ηλεκτρονικά? Ευχαριστώ.

Ναι η ΔΟΥ δίνει ενημερότητα. Ανεξάρτητα εάν έχεις υποβάλλει περιοδική φπα ή όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ξέρω. Ο δικός μου έχει μηδέν οφειλές και ούτε σε ρύθμιση έχει μπει. Μήπως παίζει ρόλο ότι δεν έχει υποβάλλει ακόμα περιοδική φπα αφού είναι πιστωτικός? Ευχαριστώ.

ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΕΝΗΜΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΤΟΣ 2009 ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΟΣ (ΦΟΙΤΗΤΗΣ) ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟΤΗΝ ΔΟΥ ΑΦΟΥ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΛΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...