Προς το περιεχόμενο

Το taxis λειτουργει βρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι που έχω πρόβλημα να τα ετοιμάσω πριν τα στείλω.. βολεύομαι και με μια παράταση έως ότου ετοιμαστώ..

γι'αυτό μην βιάζεστε να το σηκώσετε.. μια χαρά πεσμένο είναι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι που έχω πρόβλημα να τα ετοιμάσω πριν τα στείλω.. βολεύομαι και με μια παράταση έως ότου ετοιμαστώ..

γι'αυτό μην βιάζεστε να το σηκώσετε.. μια χαρά πεσμένο είναι ..

το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οριστικη ΦΜΥ δεν κάνει αφαίρεση τις πληρωμές  εμφανίζει πιστωτικό υπόλοιπο ένω είναι 000000000000000. . Ερώτημα στο ταχισνετ , και η απάντηση που μου δίνεται ότι κάτι δεν συμπληρώνω σωστά . Της λέω κοπελιά θ ασκίσω τα πτυχία μου , δες και μόνη σου , απάντηση απο την κοπελιά δεν μπορώ να δω την εικόνα του ε7 , και πηγαίνετε στην ΔΟΥ !!!!!! 

για αυτο το λόγο την λένε κοπελιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Η ΤΣΑΜΠΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ;

ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΣΙΩΠΗΡΗ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΞΑΝΑ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ Ο TWEETY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί σιωπηρή, εδώ ο Θεοχάρης αναγκάστηκε να βάλει άλλα ρούχα,κατέβηκε κρυφά στο υπόγειο της ΓΓΠΣ, και κατέβασε τις ασφάλειες για να πέσει το ρεύμα,και όλα αυτά για να έχει δικαιολογία να δώσει παράταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελατε Συνάδελφοι,

ένα μικρό πρόβληματακι είναι θα το λύσουν άμεσα !!!

 

adult-man-his-early-s-looking-horror-tan

LIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 

Να βάλεις όμως το Χάρη.............................. χαχχαχχαχχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ειπα στην οικογενεια μου οπου παμε  για Πρωτομαγια να εχει wi-fi.....

ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ. ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ. ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ. ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ @@ΡΙΕΣ..............!!!!!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΕΙ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΩΝ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε εδώ ....

 

http://www.madata.gr/epikairotita/economy/344588.html

 

Αυτό τους καίει ..... Το κοινωνικό μέρισμα και οι Φορολογικές Δηλώσεις που λήγουν 30/6 !!!

Για όλες τις υπόλοιπες υποχρεώσεις και τον δικο μας Γολγοθά δε γράφει κανείς τους τίποτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είχα το ίδιο πρόβλημα διέγραψα την δήλωση και την ξαναπέρασα και λύθηκε το πρόβλημα.

Να είσαι καλά συνάδελφε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλογές έρχονται τι περιμένατε βρε, να βεβαιωθούν οι φόροι;;; ΧΑΧΑΧΑ Γελάσαμε πάλι.  :D  :D  :D

Εχτες το βράδυ αποθηκεύω 3  Ε5  ΟΕ με το τέλος επιτηδεύματος μέσα 1000 ευρώ. Σήμερα το πρωί κατά τις 07 μπαίνω να υποβάλω και έχει μηδενίσει το τέλος επιτηδεύματος σε 000000, Στέλνώ και υποβάλλεται κανονικά . Το παρατήρησε κανείς άλλος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πως στις εκλογές του επιμελιτηρίου βγήκαν αυτά τα αποτελέματα. Είναι δυνατόν???

ΟΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή!!!

 

Λίγο πρίν τη διακοπή του ρεύματος είχα διαπιστώσει ότι στις δηλώσεις Ε5 "έλειπε" το Τέλος Επιτηδεύματος (ενώ προηγουμένως υπήρχε) !!!!

Όταν θα ξανάρθει το ρεύμα προσοχή μήπως δεν το έχουν επαναφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή!!!

 

Λίγο πρίν τη διακοπή του ρεύματος είχα διαπιστώσει ότι στις δηλώσεις Ε5 "έλειπε" το Τέλος Επιτηδεύματος (ενώ προηγουμένως υπήρχε) !!!!

Όταν θα ξανάρθει το ρεύμα προσοχή μήπως δεν το έχουν επαναφέρει...

ΤΟ ΧΑΡΙΣΑΝ. ΔΩΡΟ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΤΙΚΟ!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...