Προς το περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΑ 7/3/2014 ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΛΟΓΟ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα μεγάλο μπράβο,σε όσους το σκέφτηκαν και σε όσους συμμετείχαν ,το μήνυμα το πήραν πολλοί

και απο τις δυό μεριές του ποταμού.

Πάντα τέτοια και καλύτερα,αν ξαναχρειαστεί.

Μεγάλο μπράβο και στην επαρχεία.για την συμμετοχή της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία πράγματα μου έκαναν εντύπωση ...

 

Ο χάρος (που τον πήρα χαμπάρι κοντά στο υπουργείο),

 

η ομπρέλα μιας κοπέλας (μία που είχε κάτι σα νεκροκεφαλές)

 

και τρίτο και απείρως πιο σημαντικό, το μέγεθος της πορείας (για λογιστές μιλάμε οπότε ο κόσμος ήταν παραπάνω από ικανοποιητικός)

 

(η ατμόσφαιρα στο Σύνταγμα πάντως νομίζω πως ζεστάθηκε όταν έφτασε η Θεσσαλονίκη) ...

 

Καλή μας συνέχεια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ευχή ακόμη. Ας είμαστε και στην καθημερΙνότητά μας ενωμένοι.Πιστεύω ότι καταλαβαίνετε τι εννοώ.ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΟΤΗΤΑ-ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ. Για το επάγγελμά μας- το μέλλον μας.Οχι άλλες υποχωρήσεις-κοροiδίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΗ Ο ΧΑΡΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ

 

 

Oχι τέτοια , αλλοιώνουν το μήνυμα της συγκέντρωσης και δίνουν άλλοθι σε διάφορους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΑΣ   ΗΤΑΝ ΧΙΛΙΑ ΑΤΟΜΑ

 

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ

 

 

Ας μαζέψουν και αυτοί τόσους χίλιους , σε μια αντίστοιχη συγκέντρωση , και θα εχουν κάνει ενα μεγάλο βήμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία πράγματα μου έκαναν εντύπωση ...

 

Ο χάρος (που τον πήρα χαμπάρι κοντά στο υπουργείο),

 

η ομπρέλα μιας κοπέλας (μία που είχε κάτι σα νεκροκεφαλές)

 

και τρίτο και απείρως πιο σημαντικό, το μέγεθος της πορείας (για λογιστές μιλάμε οπότε ο κόσμος ήταν παραπάνω από ικανοποιητικός)

 

(η ατμόσφαιρα στο Σύνταγμα πάντως νομίζω πως ζεστάθηκε όταν έφτασε η Θεσσαλονίκη) ...

 

Καλή μας συνέχεια ...

Όντως οι συνάδελφοι από τη Θεσσαλονίκη είχαν ξεχωριστό παλμό και βροντερή φωνή. Ιδιαίτερα μία ψηλή κυρία που κρατούσε το ένα μέρος του πανώ είχε φωνή ότι πρέπει για πορείες και συνθήματα. Ξεχώριζε και χωρίς μεγάφωνο. Μπράβο σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μαζέψουν και αυτοί τόσους χίλιους , σε μια αντίστοιχη συγκέντρωση , και θα εχουν κάνει ενα μεγάλο βήμα .

Πέστα  χρυσόστομε ,

 

 

Με εκτίμηση

 

 

Μιχάλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KANENA ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΦΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.

 

Σημάδι του πόσο τους πόνεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία πράγματα μου έκαναν εντύπωση ...

 

Ο χάρος (που τον πήρα χαμπάρι κοντά στο υπουργείο),

 

η ομπρέλα μιας κοπέλας (μία που είχε κάτι σα νεκροκεφαλές)

 

και τρίτο και απείρως πιο σημαντικό, το μέγεθος της πορείας (για λογιστές μιλάμε οπότε ο κόσμος ήταν παραπάνω από ικανοποιητικός)

 

(η ατμόσφαιρα στο Σύνταγμα πάντως νομίζω πως ζεστάθηκε όταν έφτασε η Θεσσαλονίκη) ...

 

Καλή μας συνέχεια ...

"Ο ΧΑΡΟΣ ΒΓΗΚΕ ΠΑΓΑΝΙΑ"

πραγματικά πολύ πετυχημένο χαχαχα. για όσους δεν το είδαν εδώ:  

 

 

:angry:  :angry:  :angry:

προσπαθώ να βάλω μια φωτό και ένα βιντεάκι με το χάρο μπροστά στο Υπουργείο αλλά μάλλον κάτι δεν κάνω σωστά. 

αν μπορεί κάποιος να μου πει πως γίνεται...

 

(υπόψην τα έχω σε αρχειάκι από το κινητό...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα συναδελφοι .....
μετα την μεγαλειωδη συγκεντρωση & πορεια στο συνταγμα εγινε στο ξεν.ΤΙΤΑΝΙΑ μια γονιμη & δημοκρατικη συζητηση για την κλιμακωση - οργανωση του αγωνα μας . Αυτο που κυριαρχησε ειναι 
1//// η προθεση να ειμαστε σε ετοιμοτητα ωστε την ημερα καταθεσης του φορολογικου να γινουν κινητοποιησεις σε ολες τις πολεις της χωρας για την καταργηση των ληστρικων νομων 
2//// σε ολες τις πολεις να συγκεντρωθουν οι λογιστες με τους συλλογους τους , ενωσεις , συσπειρωσεις κλπ.με στοχο ,,,ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΩΝ και να εκλεξουν συντονιστικες επιτροπες αγωνα & ανακλητο εκπροσωπο ωστε να δημιουργηθει ενα ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ
3//// Την ερχομενη παρασκευη απο αρκετους συλλογους , κινησεις , κ.α εχουν ηδη αποφασιστει συγκεντρωσεις που θα πρεπει να ενισχυθουν και να πολλαπλασιαστουν παντου . Τετοιες ειναι ,,η συγκεντρωση των λογιστων στη Θεσ/κη , ο αποκλεισμος της ΔΟΥ ΦΑΕ ΑΘΗΝΩΝ , κ.α ....ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ .....ΟΛΟΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ EIMAΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE KANANE ΛΟΓΟ ΓΙΑ 1500 ΑΤΟΜΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΩΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΑΒΑΝΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

 

Τον αριθμό των ατόμων  οποιοσδήποτε μπορεί να τον αμφισβητήσει

 

Κανείς όμως δε μπορεί να αμφισβητήσει ότι η χθεσινή συγκέντρωση ήταν η μεγαλύτερη που είδε ποτέ ο κλάδος μας

 

Και θέλω να πιστεύω ότι θα είναι μικρότερη απ’ την επόμενη

 

 

Υ.Γ  Θερμή παράκληση για κανένα μήνα μη γράφετε κακές λέξεις όπως νερό , βροχή , κρύο ……

 

Ανατριχιάζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...