Προς το περιεχόμενο

Θεσσαλονίκη-Σύνταγμα 7/3 για την Πανελλήνια συγκέντρωση, δηλώστε συμμετοχή...


ΧΡΥΣΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφθηκα αρκετά αν έπρεπε να γράψω. Γνωρίζω πως θα ενοχλήσω και θα ακούσω πάλι εξάψαλμο. Όμως τελικά θεωρώ υποχρέωσή μου να το πω τώρα :

 

Λέμε (?) "όχι στις ρυτίδες" ?

 

ΥΓ. Πάμε δυνατά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω, ότι οι πιο πολλοί θα έρθετε με τραίνο ή ΙΧ...

Γι' αυτό και ο πίνακας δεν έχει πολλές συμμετοχές...

 

Για να μαζευόμαστε συναδέλφισσες και συνάδελφοι.

 

Πάμε όλοι μαζί να φωνάξουμε

 

nbtl.jpg

 

 

Φτάνει πιααααααααααα!

 

Όλοι μαζί μπορούμε να ακουστούμε.

Όλοι μαζί μπορούμε να πετύχουμε.

Όλοι μαζί μπορούμε να κερδίσουμε.

 

Όλοι μαζί μπορούμε!

 

8ee.gif

Πανελλαδική συγκέντρωση διαμαρτυρίας στο Σύνταγμα 7/3/2014

Δήλωση συμμετοχών για λεωφορείο από Θεσσαλονίκη

 

Υ.Γ.

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/17591

 

Υ.Γ.2

Οι λογιστές στο δρόμο για όλα αυτά: http://www.thetoc.gr/webtv/toc-studio/xtheoxaris-upo-eksetasi-i-miniaia-dilwsi-timologiwn

 

Υ.Γ.3

hfw.gifhfw.gifhfw.gif

 

Καλησπέρααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

8ee.gif

 

 

δηλωστε συμμετοχη εδω

 

 

https://docs.google....p=sharing#gid=0

 

 

Με μεγάλη μου χαρά διαπιστώνω ότι η παρέα σας μεγάλωσε και μάλιστα με μεγάλη συμμετοχή γυναικών.

Αγωνίστριες οι Βόρειες λογίστριες, μπράβο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενα λεωφορειο με διανυκτερευση εκλεισε , θα παρετε οδηγιες για πηρωμη στο πρακτορειο

 

Συνεχιζουμε να γεμισουμε και το αυθημερον  !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ γεμίσουμε 4 λεωφορεια.Τι στο καλό.Θεσσαλονικη ειμαστε.ΘΑ πάμε με ενα και κάτι?Δηλωστε και αφειστε δικαιολογιες οτι εχετε δουλεια.Αν συνεχιστεί αυτο,το ξέρετε,ΔΕΝ ΘΑΧΕΤΕ ΑΥΡΙΟ  ΔΟΥΛΕΙΑ

ο Σ.Ο.Λ.Θ. οργανώνει την ιδια μερα στη Θεσσαλονικη ,συγκεντρωση στο Υπουργειο ΜΑΚ-ΘΡΑκ.ΝΑ το αναβάλλει ΑΜΕΣΩΣ αλλιως θα αρχισω να πιστευω οτι και αυτοι ακολουθουν το δρομο του Διαιρει και Βασιλευε.

Αν μπορεις να εισαι στο Υπουργειο ΜΑΚ ΘΡΑΚ τότε γιατι δεν μπορείς να εισαι στο Συνταγμα?

.ΟΛΟΙ πρέπει να ειμαστε εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Σ.Ο.Λ.Θ. οργανώνει την ιδια μερα στη Θεσσαλονικη ,συγκεντρωση στο Υπουργειο ΜΑΚ-ΘΡΑκ.ΝΑ το αναβάλλει ΑΜΕΣΩΣ αλλιως θα αρχισω να πιστευω οτι και αυτοι ακολουθουν το δρομο του Διαιρει και Βασιλευε.

Αν μπορεις να εισαι στο Υπουργειο ΜΑΚ ΘΡΑΚ τότε γιατι δεν μπορείς να εισαι στο Συνταγμα?

.ΟΛΟΙ πρέπει να ειμαστε εκει.

Στέλιο έβγαλε επίσημη ανακοίνωση ο ΣΟΛΘ για αυτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενουμε απο ΣΟΛΘ....

 

και απο ποφεε...

Στο Σύνταγμα Χρύσα, θα είναι μπροστά-μπροστά ! Να είσαι σίγουρη, μας το φυλάνε για έκπληξη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εδώ προέχει ο σκοπός που καμιά φορά αγιάζει τα μέσα,άρα ας υπάρξει και καμιά επικοινωνία ,τηλεφωνική η άλλη

με την ΠΟΦΕΕ ,ΕΦΕΕΑ ,ΠΕΦΕ κλπ,δεν είναι κακό,τα τηλέφωνα τα μαιλ τα φαξ κλπ ,είναι πολύ εύκολο να βρεθούν και αν

υπάρξει άρνηση στην συμμετοχή θα έχουμε έναν λόγο παραπάνω.Το θέμα είναι να είμαστε πολλοί για να τους δείξουμε την δύναμή μας

που μέχρι τώρα ,αν εξαιρέσει κανείς την συγκέντρωση της 04/02/14,ήταν ανύπαρκτη.Δεν ωφελεί  κανέναν να γίνονται υπαινιγμοί αυτήν την

ώρα,όλοι μαζί μπορούμε ,να το κάνουμε πράξη,εδώ και τώρα.Μην ξεχνάμε να πάρουμε μαζί μας και τους πελάτες μας που τους ενδιαφέρει

άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εδώ προέχει ο σκοπός που καμιά φορά αγιάζει τα μέσα,άρα ας υπάρξει και καμιά επικοινωνία ,τηλεφωνική η άλλη

με την ΠΟΦΕΕ ,ΕΦΕΕΑ ,ΠΕΦΕ κλπ,δεν είναι κακό,τα τηλέφωνα τα μαιλ τα φαξ κλπ ,είναι πολύ εύκολο να βρεθούν και αν

υπάρξει άρνηση στην συμμετοχή θα έχουμε έναν λόγο παραπάνω.Το θέμα είναι να είμαστε πολλοί για να τους δείξουμε την δύναμή μας

που μέχρι τώρα ,αν εξαιρέσει κανείς την συγκέντρωση της 04/02/14,ήταν ανύπαρκτη.Δεν ωφελεί  κανέναν να γίνονται υπαινιγμοί αυτήν την

ώρα,όλοι μαζί μπορούμε ,να το κάνουμε πράξη,εδώ και τώρα.Μην ξεχνάμε να πάρουμε μαζί μας και τους πελάτες μας που τους ενδιαφέρει

άμεσα.

Δεν θα τους καλέσουμε εμείς Γιάννη και δεν χρειάζεται. Αυτοί πρέπει να εκδηλώσουν την συμπαράστασή τους και να σταθούν πλάϊ σε αυτούς που ξεκίνησαν την κίνηση, που από ρυάκι θα γίνει χείμαρρος.

Και δεν υπάρχουν υπαινιγμοί, διαπίστωση είναι. Οπωσδήποτε τους περιμένουμε. Κοντά στο Σύνταγμα είναι τα γραφεία τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τους καλέσουμε εμείς Γιάννη και δεν χρειάζεται. Αυτοί πρέπει να εκδηλώσουν την συμπαράστασή τους και να σταθούν πλάϊ σε αυτούς που ξεκίνησαν την κίνηση, που από ρυάκι θα γίνει χείμαρρος.

Και δεν υπάρχουν υπαινιγμοί, διαπίστωση είναι. Οπωσδήποτε τους περιμένουμε. Κοντά στο Σύνταγμα είναι τα γραφεία τους...

Γιάννη αυτά μας φτάσανε εδώ,το γιατί εγώ και όχι αυτός,ε ρε γαμώτο ,το να κάνεις τον μαλάκα ,ε δεν είσαι μαλάκας.

Ένας είναι ο σκοπός ,η μεγάλη συγκέντρωση και η ανατροπή,με κάθε τρόπο και μέσον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εδώ προέχει ο σκοπός που καμιά φορά αγιάζει τα μέσα,άρα ας υπάρξει και καμιά επικοινωνία ,τηλεφωνική η άλλη

με την ΠΟΦΕΕ ,ΕΦΕΕΑ ,ΠΕΦΕ κλπ,δεν είναι κακό,τα τηλέφωνα τα μαιλ τα φαξ κλπ ,είναι πολύ εύκολο να βρεθούν και αν

υπάρξει άρνηση στην συμμετοχή θα έχουμε έναν λόγο παραπάνω.Το θέμα είναι να είμαστε πολλοί για να τους δείξουμε την δύναμή μας

που μέχρι τώρα ,αν εξαιρέσει κανείς την συγκέντρωση της 04/02/14,ήταν ανύπαρκτη.Δεν ωφελεί  κανέναν να γίνονται υπαινιγμοί αυτήν την

ώρα,όλοι μαζί μπορούμε ,να το κάνουμε πράξη,εδώ και τώρα.Μην ξεχνάμε να πάρουμε μαζί μας και τους πελάτες μας που τους ενδιαφέρει

άμεσα.

 

Λυπάμαι που σε απογοητεύω συνάδελφε αλλά σήμερα στην ολομέλεια των προέδρων της ΠΟΦΕΕ και των κατά τόπους συλλόγων ξεκαθαρίστηκε ότι δε θα συμμετέχουν επίσημα στη συγκέντρωση.

Μεμονωμένα κάποιοι σύλλογοι (Χανιά, Ημαθία, Εύβοια) ναι αλλά όχι μαζικά και με τη συγκατάθεση της ΠΟΦΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι που σε απογοητεύω συνάδελφε αλλά σήμερα στην ολομέλεια των προέδρων της ΠΟΦΕΕ και των κατά τόπους συλλόγων ξεκαθαρίστηκε ότι δε θα συμμετέχουν επίσημα στη συγκέντρωση.

Μεμονωμένα κάποιοι σύλλογοι (Χανιά, Ημαθία, Εύβοια) ναι αλλά όχι μαζικά και με τη συγκατάθεση της ΠΟΦΕΕ

Αν είναι έτσι ,όπως τα λέτε,που μου φαίνεται τρελό,τότε ας πάνε να γαμ....νε................εμείς όμως δεν κωλώνουμε,θάμαστε εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την άποψη τους δεν μπορούν να συνομιλούν μαζί μας γιατί είμαστε ένα "τίποτα" (χρησιμοποιώ ακριβώς τη φράση που χρησιμοποίησε ο κος Πατέλης από το βήμα της συνεδρίασης)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δήλωσαν ότι η λύση δε βρίσκεται στα πεζοδρόμια.

Προφανώς βρίσκεται στους διαδρόμους των υπουργείων που συχνάζουν αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν όντως είναι έτσι , δυστυχώς , δε μου μένει άλλη επιλογή μιας και ανήκω σε σύλλογο που είναι κάτω απ’ την ομπρέλα της ΠΟΦΕΕ

 

Διαγραφή απ’ το σύλλογό ΜΟΥ και εγγραφή σε κάποιο άλλο σύλλογο που οι άνθρωποί του αντιλαμβάνονται και ενεργούν διαφορετικά.

 

Θα παρακαλούσα όποιος/α συνάδελφος το γνωρίζει να μου στείλει με pm το τηλ του συλλόγου Θήρας.

 

ΥΓ. Το ξαναγράφω . Εάν όντως είναι έτσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν όντως είναι έτσι , δυστυχώς , δε μου μένει άλλη επιλογή μιας και ανήκω σε σύλλογο που είναι κάτω απ’ την ομπρέλα της ΠΟΦΕΕ

 

Διαγραφή απ’ το σύλλογό ΜΟΥ και εγγραφή σε κάποιο άλλο σύλλογο που οι άνθρωποί του αντιλαμβάνονται και ενεργούν διαφορετικά.

 

Θα παρακαλούσα όποιος/α συνάδελφος το γνωρίζει να μου στείλει με pm το τηλ του συλλόγου Θήρας.

 

ΥΓ. Το ξαναγράφω . Εάν όντως είναι έτσι!

 

Θα δεις και μόνος σου πως είναι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...