Προς το περιεχόμενο
  • 0

Υποβολή Διορθωτικού Πίνακα Vies


kostas2123

Ερώτηση

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω, έστειλα διορθωτικό πίνακα ανακεφαλαιωτικών παραδόσεων για το Μαιο του 2013. Είχα στείλει τον αρχικό εμπρόθεσμα αλλά τώρα είδα ότι είχα βάλει λάθος ΑΦΜ. Το χαρτί που μου βγάζει μετά την υποβολή του Διορθωτικού λέει Εκπρόθεσμη Τροποποιητική. Έχει πρόστιμο αυτό τώρα; Παλιά κάναμε τροποποιητική όποτε θέλαμε και δεν ήταν εκπρόθεσμη αφού είχαμε στείλει τον πίνακα εμπρόθεσμα.

 

Ευχαριστώ πολύ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Παλιά δε ξέρω, μια φορά έχω ξανακάνει διορθωτικό ανακεφαλαιωτικό και το είχα υποβάλει στη ΔΟΥ και απλά βάλανε σφραγίδα ότι τον παραλάβανε χωρίς πρόστιμο χωρίς τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω, έστειλα διορθωτικό πίνακα ανακεφαλαιωτικών παραδόσεων για το Μαιο του 2013. Είχα στείλει τον αρχικό εμπρόθεσμα αλλά τώρα είδα ότι είχα βάλει λάθος ΑΦΜ. Το χαρτί που μου βγάζει μετά την υποβολή του Διορθωτικού λέει Εκπρόθεσμη Τροποποιητική. Έχει πρόστιμο αυτό τώρα; Παλιά κάναμε τροποποιητική όποτε θέλαμε και δεν ήταν εκπρόθεσμη αφού είχαμε στείλει τον πίνακα εμπρόθεσμα.

 

Ευχαριστώ πολύ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω, έστειλα διορθωτικό πίνακα ανακεφαλαιωτικών παραδόσεων για το Μαιο του 2013. Είχα στείλει τον αρχικό εμπρόθεσμα αλλά τώρα είδα ότι είχα βάλει λάθος ΑΦΜ. Το χαρτί που μου βγάζει μετά την υποβολή του Διορθωτικού λέει Εκπρόθεσμη Τροποποιητική. Έχει πρόστιμο αυτό τώρα; Παλιά κάναμε τροποποιητική όποτε θέλαμε και δεν ήταν εκπρόθεσμη αφού είχαμε στείλει τον πίνακα εμπρόθεσμα.

 

Ευχαριστώ πολύ!! 

Δεν έχει πρόστιμο η εκπρόθεσμη τροποποιητική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...