Προς το περιεχόμενο

Διαμαρτυρία 4/2/2014 στο Υπουργείο Οικονομικών.


billpanop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλάκα είναι ότι παρότι στα Γιάννενα υπήρχε μεγάλη κινητοποίηση πιο πολύ παίξαμε εμείς σαν θέμα στα Ηπειρωτικά ΜΜΕ ....... (είπαμε δουλεύω παρασκηνιακά ......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια που είπατε για πανό ......

 

attachicon.gifπανο (2).jpg

 

 

 

Βρε Μπάμπη , κάνε εσύ κανά καλό .....  Γιατί είμαι ερασιτέχνης ....

 

Καλησπέρα Αποστόλη. Προς το παρόν, θα κάνω αυτό:

 

post-1679-0-01897200-1391545225.jpg

 

:)

 

Υ.Γ.

Θα ακολουθήσουν πιστεύω και άλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια σε όλους ,

 

Βγάλτε και τα PC από την πρίζα ,   δεν γίνεται αλλιώς , δεν πρόκειται να το καταλάβουν , εμείς έχουμε το ισχυρό πλεονέκτημα , Σε συνεννόηση με τους εφοριακούς , κατεβάστε τα ρολά  αμέσως .

( Δεν μπορούν οι άσχετοι ΟΡΚΩΤΟΙ να εκδίδουν Φορολογικά Πιστοποιητικά έναντι 25.000 ευρώ , και εμείς οι ταλαίπωροι και μαλάκες όπως μας αποκαλούν όλοι να παρακαλάμε για τα αυτονόητα !) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ;;;, ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ-ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ....στραβά αρμενίζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΡΙΒΩΣ αυτός ήταν ο λόγος της συγκέντρωσής μας.

Πολιτικά συνθήματα και παρουσίες δεν είχαν θέση εκεί!

 

Για το παιχνίδι του "διαίρει και βασίλευε" δεν έχεις πάρει χαμπάρι! -τίποτα-

Πάιχτηκε πολύ καλά! 

Αλλά άρχισε να ξεφτίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλοι αυτοί που μας εκπροσωπούν στις τηλεοράσεις,δεν μπορούσαν να παρέμβουν

για να δείξουν τα κανάλια την χθεσινή μεγαλειώδη πορεία μας?μόνο για να χαϊδεύουν αφτιά

είναι?ντροπή,αν είναι έτσι καλύτερα να μην ξαναβγούν πουθενά,ντροπή..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλοι αυτοί που μας εκπροσωπούν στις τηλεοράσεις,δεν μπορούσαν να παρέμβουν

για να δείξουν τα κανάλια την χθεσινή μεγαλειώδη πορεία μας?

  

Ελα ντε , δεν ? :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μια παρατήρηση που με στεναχώρησε ..... Διάβασα στα σχόλια , μια επίθεση στο ταξχεβεν λες και φταίνε τα παιδιά για το αν ήταν 600 αν ήταν 3000 και εγώ λοιπόν σας λέω ότι μετέφερα σε άλλους συναδέλφους ότι ήταν περίπου 1000 , ..... Παιδιά είναι τουλάχιστον απρέπεια να γίνεται αυτό , άλλωστε ας μη ξεχνάτε ότι περισσότεροι μέσα από εδώ γίναμε παρέα ......

 

 

 

Απόστολε, εμείς φταίμε για όλα. Το TaxΗeaven κινείται υπογείως και γενικώς καταβαραθρώνει κάθε προσπάθεια που γίνεται στο χώρο, είναι πασιφανές αυτό! Τέτοια ακούμε και καταλαβαίνεις μετά πως νιώθουμε για το γεγονός ότι προσφέρουμε το μεγαλύτερο κομμάτι της ενημέρωσης δωρεάν. Γι΄αυτό έχουμε επιλέξει να είμαστε μακρυά από συλλόγους κ.λπ. (προσωπικά δεν είμαι πλέον γραμμένος σε κανέναν σύλλογο και ούτε πρόκειται να εγγραφώ ξανά σε κανέναν άλλο). Γιατί, "καλοθελητές" υπάρχουν πολλοί οι οποίοι θα πούνε τα γνωστά μετά... Μακρυά κι αγαπημένοι λοιπόν με τους συλλόγους. Αναρτούμε τα πάντα, ακούγονται όλες οι φωνές, όμως μέχρι εκεί. Εμείς έχουμε επιλέξει τον δικό μας τρόπο αντίδρασης που κινείτε εκτός από τα "τυπικά" των συλλόγων (να γίνει συνέλευση, να υπογράψει ο πρόεδρος, να το δει ο αντιπρόεδρος, να το εγκρίνουν τα μέλη κ.λπ.).

Οι εποχές έχουν αλλάξει και πρέπει όλοι να είμαστε ευέλικτοι απαλλαγμένοι από αγκυλώσεις. Φυσικά, δεν κατακρίνω τις συλλογικές προσπάθειες, όμως διαφωνώ πολλές φορές με την τυπολατρία και την γραφειοκρατία των συλλογικών προσπαθειών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μαϊντανοί σαν τον κο του ΣΥΡΙΖΑ που ανέβηκε να πάρει το λόγο (συγνώμη που δεν θυμάμαι το όνομά του) "και που τα είχανε πει από το καλοκαίρι", (όπως βλακοδώς είπε), θα έπρεπε να "τρώνε πόρτα".

 

Ε δεν μου φαίνεται και τόσο "άσχετος" ο άνθρωπος.. :)

 

ΓΕΛΑΛΗΣ Λ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Οικονομολόγος) Βουλευτής Ν. Λάρισας

  • Γεννήθηκα στη Βερδικούσια Ελασσόνας.
  • Τελείωσα το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (Α.Β.Σ.Θ) και διετέλεσα
  • πρόεδρος του Συλλόγου Λαρισαίων Φοιτητών.
  • Πρόεδρος και μέλος του Περιφερειακού Τμήματος Θεσσαλίας του Οικονομικού Επιμελητήριου Ελλάδας(Ο.Ε.Ε.).
  • Πρόεδρος , γραμματέας της Ένωσης Λογιστών Ν. Λάρισας.
  • Μέλος του Γενικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Λογιστών Ελλάδας.
  • Μέλος του συνδέσμου υπαλλήλων της Ένωσης Αγροτικών Συνεταιρισμών Λάρισας.
  • Μέλος του περιφερειακού συμβουλίου.
  • Μέλος της Ο.Κ.Ε. Ν. Λάρισας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλοι αυτοί που μας εκπροσωπούν στις τηλεοράσεις,δεν μπορούσαν να παρέμβουν

για να δείξουν τα κανάλια την χθεσινή μεγαλειώδη πορεία μας?μόνο για να χαϊδεύουν αφτιά

είναι?ντροπή,αν είναι έτσι καλύτερα να μην ξαναβγούν πουθενά,ντροπή..............

Γιάννη, είδα επικεφαλής της πορείας (σε φωτο) τον κ. Παντελή, που εμφανίζεται στο πρωϊνό του ΑΝΤΕΝΑ. Μήπως τον άκουσε κάποιος συνάδελφος να αναφερθεί, χθες ή σήμερα στην συγκέντρωση; Ερωτώ, γιατί κατά άλλα δεν φημίζεται για την πολυλογία του ο συμπαθής συνάδελφος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη, είδα επικεφαλής της πορείας (σε φωτο) τον κ. Παντελή, που εμφανίζεται στο πρωϊνό του ΑΝΤΕΝΑ. Μήπως τον άκουσε κάποιος συνάδελφος να αναφερθεί, χθες ή σήμερα στην συγκέντρωση; Ερωτώ, γιατί κατά άλλα δεν φημίζεται για την πολυλογία του ο συμπαθής συνάδελφος...

καλημέρα κύριε Γιάννη,

αυτή είναι η ανάρτηση του κ. Παντελή στο f/b:

"ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ, ΠΟΛΛΟΙ Η ΛΙΓΟΙ ,.ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Η ΚΕΦΑΛΗ ΤΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ,ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑΣ .ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ, ΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ,ΟΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΙ ,ΤΑ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ .

ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΝΑΤΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΦΟΡΟΦΥΓΑΔΕΣ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΥΣ, ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ"

τώρα, αν είπε κάτι στον ant1 δεν το ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα κύριε Γιάννη,

αυτή είναι η ανάρτηση του κ. Παντελή στο f/b:

"ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ, ΠΟΛΛΟΙ Η ΛΙΓΟΙ ,.ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Η ΚΕΦΑΛΗ ΤΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ,ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑΣ .ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ, ΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ,ΟΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΙ ,ΤΑ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ .

ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΝΑΤΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΦΟΡΟΦΥΓΑΔΕΣ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΥΣ, ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ΗΤΑΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ"

τώρα, αν είπε κάτι στον ant1 δεν το ξέρω..

Αυτό ρώτησα αγαπητή Σοφία και σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Και πάλι μπράβο για την προσπάθεια που κάνατε εσύ και τα άλλα παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ρώτησα αγαπητή Σοφία και σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Και πάλι μπράβο για την προσπάθεια που κάνατε εσύ και τα άλλα παιδιά...

Δεν θέλουμε μπράβο . Δεν θέλουμε εύσημα . Κάναμε το αυτονόητο για εμάς .

Αυτό πρέπει να κάνουν όλοι / όλες σε όλη την Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΡΙΒΩΣ αυτός ήταν ο λόγος της συγκέντρωσής μας.

Πολιτικά συνθήματα και παρουσίες δεν είχαν θέση εκεί!

 

Βρήκες δικαιολογία να μην έρθεις μου φαίνεται!!

Ξέρεις τι λέει η παροιμία:

"Όποιος δε θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόστολε, εμείς φταίμε για όλα. Το TaxΗeaven κινείται υπογείως και γενικώς καταβαραθρώνει κάθε προσπάθεια που γίνεται στο χώρο, είναι πασιφανές αυτό! Τέτοια ακούμε και καταλαβαίνεις μετά πως νιώθουμε για το γεγονός ότι προσφέρουμε το μεγαλύτερο κομμάτι της ενημέρωσης δωρεάν. Γι΄αυτό έχουμε επιλέξει να είμαστε μακρυά από συλλόγους κ.λπ. (προσωπικά δεν είμαι πλέον γραμμένος σε κανέναν σύλλογο και ούτε πρόκειται να εγγραφώ ξανά σε κανέναν άλλο). Γιατί, "καλοθελητές" υπάρχουν πολλοί οι οποίοι θα πούνε τα γνωστά μετά... Μακρυά κι αγαπημένοι λοιπόν με τους συλλόγους. Αναρτούμε τα πάντα, ακούγονται όλες οι φωνές, όμως μέχρι εκεί. Εμείς έχουμε επιλέξει τον δικό μας τρόπο αντίδρασης που κινείτε εκτός από τα "τυπικά" των συλλόγων (να γίνει συνέλευση, να υπογράψει ο πρόεδρος, να το δει ο αντιπρόεδρος, να το εγκρίνουν τα μέλη κ.λπ.).

Οι εποχές έχουν αλλάξει και πρέπει όλοι να είμαστε ευέλικτοι απαλλαγμένοι από αγκυλώσεις. Φυσικά, δεν κατακρίνω τις συλλογικές προσπάθειες, όμως διαφωνώ πολλές φορές με την τυπολατρία και την γραφειοκρατία των συλλογικών προσπαθειών. 

 

Συγνώμη κιόλας αλλά όταν μεταδίδεις μια είδηση καλό είναι να την επιβεβαιώνεις πριν τη δημοσιεύσεις.

Δεν είπε κανείς ότι το κάνατε επίτηδες αλλά έπρεπε να είστε πιο προσεκτικοί.

Και επέτρεψε μου να σου πω πως για το συγκεκριμένο δεν πρέπει να κρατήσετε αποστάσεις.

Το συγκεκριμένο είναι πάνω και πέρα από συλλόγους.

Και στην τελική όλο αυτό ξεκίνησε από ανένταχτους λογιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόστολε, εμείς φταίμε για όλα. Το TaxΗeaven κινείται υπογείως και γενικώς καταβαραθρώνει κάθε προσπάθεια που γίνεται στο χώρο, είναι πασιφανές αυτό! Τέτοια ακούμε και καταλαβαίνεις μετά πως νιώθουμε για το γεγονός ότι προσφέρουμε το μεγαλύτερο κομμάτι της ενημέρωσης δωρεάν. Γι΄αυτό έχουμε επιλέξει να είμαστε μακρυά από συλλόγους κ.λπ. (προσωπικά δεν είμαι πλέον γραμμένος σε κανέναν σύλλογο και ούτε πρόκειται να εγγραφώ ξανά σε κανέναν άλλο). Γιατί, "καλοθελητές" υπάρχουν πολλοί οι οποίοι θα πούνε τα γνωστά μετά... Μακρυά κι αγαπημένοι λοιπόν με τους συλλόγους. Αναρτούμε τα πάντα, ακούγονται όλες οι φωνές, όμως μέχρι εκεί. Εμείς έχουμε επιλέξει τον δικό μας τρόπο αντίδρασης που κινείτε εκτός από τα "τυπικά" των συλλόγων (να γίνει συνέλευση, να υπογράψει ο πρόεδρος, να το δει ο αντιπρόεδρος, να το εγκρίνουν τα μέλη κ.λπ.).

Οι εποχές έχουν αλλάξει και πρέπει όλοι να είμαστε ευέλικτοι απαλλαγμένοι από αγκυλώσεις. Φυσικά, δεν κατακρίνω τις συλλογικές προσπάθειες, όμως διαφωνώ πολλές φορές με την τυπολατρία και την γραφειοκρατία των συλλογικών προσπαθειών. 

 

Και πολλά κάνετε και ειδικά τώρα τελευταία , αυτό προσπαθώ να πω , όπως επισης βλέπω πολλές "αψιμαχίες" μεταξύ συναδέλφων , η δική μου θέση είναι γνωστή , όλοι μαζί .....

 

Καταλαβαίνω όμως και τα παιδιά , η οργή ξεχειλίζει αλλά πρέπει να κατευθυνθεί προς την αιτία που την δημιουργεί και όχι μεταξύ μας .

 

Απλά όταν είδα κάποια σχόλια με στεναχώρησε ακριβώς γιατί με το παραμικρό ψάχνουν να την πουν .

Επεξεργασμένο από broster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΟΤΙ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ ΣΤΥΛΟ ΑΡΝΟΥΜΑΙ  ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΛΛΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΠΝΙΖΩ ΣΑΝ ΠΟΥΣΤΗΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΑΝΑΚΟΠΗ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΡΦΩΜΕΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΦΠΑ ΑΠΔ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΕΣ Ε9 ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΜΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΣΚΟ ΟΛΟΣ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΠΤΩΧΕΥΣΗ ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΝΕ ΜΕ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΜΕ ΠΛΕΙΣΤΗΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΦΥΛΑΚΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΦΑΓΩΘΟΥΜΕ ΜΑΤΑΞΥ ΜΑΣ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΟΚΑΝΩ ΣΥΝ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΜΕΙΩΣΗ     ΜΕΙΩΣΗ..... ΤΙΜΗΣ ΚΟΥΦΟ   ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ......ΤΙ ΛΕΕΙ    ΜΟΝΟ ΣΟΥ ....ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα εχω να πω για ολους αυτους που ειναι καθε μερα στα καναλια , παροντες ή αποντες χτες , καθολου δε με νοιαζει,

 

τοσο καιρο κανανε απλα τη δουλεια τους, να κρατανε μια στηλη με φορολογικα σε μια εκπομπη , απλα οπως καποιοι αλλοι λενε τον καιρο ή τα αστρα,

 

Αν ευαισθητοποιηθηκαν ξαφνικα , ευχης εργον ...αλλα δεν θα πω και μπραβο...

 

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη κιόλας αλλά όταν μεταδίδεις μια είδηση καλό είναι να την επιβεβαιώνεις πριν τη δημοσιεύσεις.

Δεν είπε κανείς ότι το κάνατε επίτηδες αλλά έπρεπε να είστε πιο προσεκτικοί.

Και επέτρεψε μου να σου πω πως για το συγκεκριμένο δεν πρέπει να κρατήσετε αποστάσεις.

Το συγκεκριμένο είναι πάνω και πέρα από συλλόγους.

Και στην τελική όλο αυτό ξεκίνησε από ανένταχτους λογιστές.

 

 

Πιστέψτε με, γνωρίζουμε πολύ καλά να αξιολογούμε τις ειδήσεις. Απτή απόδειξη είναι ότι το Α.Μ.Π.Ε. αναπαράγει τις δικές μας ειδήσεις. Από κει και πέρα, μπορείτε σας παρακαλώ να μου υποδείξετε εσείς με την εμπειρία που διαθέτετε, πως ο κόμβος θα επιβεβαίωνε επακριβώς τον αριθμό των ατόμων; 

Σχετικά με τα άλλα που αναφέρατε, σέβομαι τις απόψεις όμως οι δικές μας είναι διαφορετικές για τους λόγους που σας ανέφερε. Εμείς προωθούμε τις προσπάθειες όλων και μάλιστα συνεχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστέψτε με, γνωρίζουμε πολύ καλά να αξιολογούμε τις ειδήσεις. Απτή απόδειξη είναι ότι το Α.Μ.Π.Ε. αναπαράγει τις δικές μας ειδήσεις. Από κει και πέρα, μπορείτε σας παρακαλώ να μου υποδείξετε εσείς με την εμπειρία που διαθέτετε, πως ο κόμβος θα επιβεβαίωνε επακριβώς τον αριθμό των ατόμων; 

 

Αναρτήθηκαν πολλά βιντεάκια από συναδέλφους αλλά και φωτογραφικό υλικό.

Θα μπορούσατε επίσης να ρωτήσετε συναδέλφους που ήταν εκεί από την αρχή μέχρι το τέλος της συγκέντρωσης.

Μην το παίρνετε προσωπικά.

Δεν το λέω ως μομφή αλλά ως καλοπροαίρετη κριτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρτήθηκαν πολλά βιντεάκια από συναδέλφους αλλά και φωτογραφικό υλικό.

Θα μπορούσατε επίσης να ρωτήσετε συναδέλφους που ήταν εκεί από την αρχή μέχρι το τέλος της συγκέντρωσης.

Μην το παίρνετε προσωπικά.

Δεν το λέω ως μομφή αλλά ως καλοπροαίρετη κριτική.

 

Θα σας πω το εξής. Όλα τα μέσα ενημέρωσης αναφέρουν στο περίπου τον αριθμό των συγκεντρωμένων σε τέτοιες περιπτώσεις (θυμηθείτε το Σύνταγμα, άλλες πορείες κ.λπ.). Επακριβής αριθμός συγκεντρωμένων δεν μπορεί να υπάρξει ποτέ. Αν δηλαδή βάζαμε ότι ήταν 3.000 οι συγκεντρωμένοι θα λέγατε τα ίδια;

Απο κει και πέρα, γνωρίζω να διακρίνω τη μομφή, την καλοπροαίρετη κριτική, το "υφος" κάθε δημοσίευσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...