Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΦΠΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ BANKING


el

Ερώτηση

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΤΟΛΕΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΦΠΑ ΜΕΣΩ WEB BANKING ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ..... ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ  ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ... ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.....

Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΛΕΙΝΕΙ  6:00  Η ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 4:30 ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΤΟΛΕΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΦΠΑ ΜΕΣΩ WEB BANKING ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ..... ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ  ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ... ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.....

Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΛΕΙΝΕΙ  6:00  Η ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 4:30 ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????? :(

αεροδρομιο αν εισαι αθηνα

να πιεις και καφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αεροδρομιο αν εισαι αθηνα

να πιεις και καφε

Και μάλλον συνάδελφε παίζεις με την αγωνία μας. Αφου λέμε μέσε ebanking τι δεν καταλαβαίνεις............ :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και μάλλον συνάδελφε παίζεις με την αγωνία μας. Αφου λέμε μέσε ebanking τι δεν καταλαβαίνεις............ :angry:

 

Αν πάτε στο κατάστημα αεροδρομίου μαζί με τον δικαιούχο του λ/σμού... προλαβαίνετε να πληρώσετε... Δεν βλέπω παιχνίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και μάλλον συνάδελφε παίζεις με την αγωνία μας. Αφου λέμε μέσε ebanking τι δεν καταλαβαίνεις............ :angry:

εγω δου εδωσα μια λυση

εσυ νομιζεις οτι εχω ορεξει να παιξω μαζι σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγώ πάλι, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αναλαμβάνουν οι φορολογούμενοι τις πληρωμές τους ...

 

επειδη εχει προβλημα το ebanking τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παιδιά εγώ που πλήρωσα από Πειραιώς το πρωί δεν είχα πρόβλημα. Τι να πω... Καλό κουράγιο :(

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ....

ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. ΧΘΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το πρωί ήταν ok η Πειραιώς αλλα μετά παρέδωσε πνεύμα. Πρόλαβα κάμποσα. Τα υπόλοιπα τα πήγα στην τράπεζα και μου τα έστειλαν αυτοι. Τακτοποιήθηκα. Μετά και από αυτό θεωρώ σίγουρη την παράταση. 1 μέρα βέβαια. Μην καλομαθαίνουμε.....

Καρκίνος ήτο επάγγελμα.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έτσι από περιέργεια μιας και έγραψαν για "εντολές πληρωμής φπα"...

 

Είπαμε οτι τα στέλνουμε ως ΒΕΒΑΙΩΜΕΝΕΣ ΟΦΕΙΛΕΣ από 1/1/2014 πλέον... Μήπως και παιδεύεστε τσάμπα τόση ώρα....

 

Επίσης, ηθικό δίδαγμα: Έχουμε e-banking σε περισσότερες της μιας τράπεζες...

 

Τώρα για τα χρήματα (κατάθεση) και για να μην καθόσαστε σε ουρές, καρτούλα αναλήψεων και αυτόματο μηχάνημα καταθέσεων για να φανούν επί τόπου σήμερα...

 

Με την Alpha Bank εδώ και 12 χρόνια δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

 

Και φυσικά δεν έχω αναλάβει ΠΟΤΕ και για κανένα πληρωμή φόρων, φπα κλπ μέσω του λογαριασμού μου. Μια σκέψη, τόσο χαμαλίκι να μας κυνηγούν με τα νέα πρόστιμα και προσαυξήσεις και γι' αυτό, πάει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έτσι από περιέργεια μιας και έγραψαν για "εντολές πληρωμής φπα"...

 

Είπαμε οτι τα στέλνουμε ως ΒΕΒΑΙΩΜΕΝΕΣ ΟΦΕΙΛΕΣ από 1/1/2014 πλέον... Μήπως και παιδεύεστε τσάμπα τόση ώρα....

 Απ' το στόμα μου το πήρες... Αυτό θα έλεγα μόλις τώρα!!  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ

 

Το πρωί ήταν ok η Πειραιώς αλλα μετά παρέδωσε πνεύμα. Πρόλαβα κάμποσα. Τα υπόλοιπα τα πήγα στην τράπεζα και μου τα έστειλαν αυτοι. Τακτοποιήθηκα. Μετά και από αυτό θεωρώ σίγουρη την παράταση. 1 μέρα βέβαια. Μην καλομαθαίνουμε.....
Καρκίνος ήτο επάγγελμα.-

Στην απελπισία μου πηρα τηλεφωνο στην ΓΓΠΣ και μου απάντησε η υπαλληλος ότι εφόσον δεν ειναι δική τους υπαιτιότητα δεν προκειται να δοθει παράταση......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγω δου εδωσα μια λυση

εσυ νομιζεις οτι εχω ορεξει να παιξω μαζι σας

Συγνώμη για το ύφος μου , πάνω στον πανικό μου απάντησα έτσι.Χίλια συγνώμη......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τέλος καλό όλα καλά.... αλλά παιδιά... έχω την εντύπωση  ότι όλοι και όλα βάλθηκαν να μας εξοντώσουν....

Κάποιος  μας κάνει πλάκα....  δεν εξηγείται...

Τόσα χρόνια πρώτη φορά μου συμβαίνει και αυτό...

Για να δούμε πότε θα τα καταφέρουν.... εγκεφαλικό ή έμφραγμα??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...