Προς το περιεχόμενο

Έχει υποβάλλει κανείς ήδη ΑΠΔ ?


ElenaS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK λοιπον περιμένουμε την υπουργική απόφαση αν και το ΦΕΚ έχει ήδη εκδοθεί...Πάντως στην ΑΠΔ μια φορά του ΙΚΑ θα τους βάλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε κανείς να στείλει ΑΠΔ για εμπορικά καταστήματα με ΤΕΑΥΚ; μπήκα σήμερα αλλά τα πεδία είναι τα ίδια όπως παλιά και δε βλέπω κάπου πεδίο για επικουρικά... ξέρετε αν έχουμε κανένα νέο μήπως έχασα κανένα επεισόδιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε κανείς να στείλει ΑΠΔ για εμπορικά καταστήματα με ΤΕΑΥΚ; μπήκα σήμερα αλλά τα πεδία είναι τα ίδια όπως παλιά και δε βλέπω κάπου πεδίο για επικουρικά... ξέρετε αν έχουμε κανένα νέο μήπως έχασα κανένα επεισόδιο; 

Καλημέρα! 

Με ενδιαφέρει και εμένα. Αν μάθεις κάτι ενημέρωσε!...αν μάθω θα ενημερώσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε μάγκες στο ΙΚΑ; Θα βγάλετε καμία εγκύκλιο ή θα δώσετε κανα μήνα ακόμα παράταση;

Α ρε μπουρδέλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εταιρεία με 150 εργαζομένους , ταμείο Μετάλλου, ακόμη να στείλουμε ΑΠΔ 12/2013 πως θα την υποβάλλουμε? Γνωρίζει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε μάγκες στο ΙΚΑ; Θα βγάλετε καμία εγκύκλιο ή θα δώσετε κανα μήνα ακόμα παράταση;

Α ρε μπουρδέλο....

Πολλα λογια. Το τελευταιο φτανει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

προσληψη 31/01/14 αλλα με προγραμμα εργασιας καθε σαββατο 09:00 με 17:00 δηλαδη η πρωτη ημερα εργασιας του ειναι 01/02/2014 υπαρχει προβλημα οτι στο εργανη ειναι με 31/01/14 ενω στην απδ του ιανουαριου δεν θα ειναι διοτι η πρωτη ημερα εργασιας βασει συμβασης κ προγραμματος ειναι η 01/02/14???

 

ρωταω μη τυχον φαμε κανα 10550!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

προσληψη 31/01/14 αλλα με προγραμμα εργασιας καθε σαββατο 09:00 με 17:00 δηλαδη η πρωτη ημερα εργασιας του ειναι 01/02/2014 υπαρχει προβλημα οτι στο εργανη ειναι με 31/01/14 ενω στην απδ του ιανουαριου δεν θα ειναι διοτι η πρωτη ημερα εργασιας βασει συμβασης κ προγραμματος ειναι η 01/02/14???

 

ρωταω μη τυχον φαμε κανα 10550!!!

 

Άρα η πρόσληψη είναι 1/2/2014 και όχι 31/1/2014.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, επειδή έχω καταμπερδευτεί, τις ΑΠΔ που είναι χωρίς αλλαγές π.χ. ΤΕΑΥΕΚ ή ΤΕΑΥΦΕ, τις στέλνουμε ή πρέπει και αυτές να σταλούν όταν αλλάξει γραμμογράφηση η ΑΠΔ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα η πρόσληψη είναι 1/2/2014 και όχι 31/1/2014.

Δυστυχώς εκ παραδρομής έβαλα σε όλα τα έντυπα (πρόσληψη, πίνακα προσωπικού, σύμβαση κ στο πορτοκαλί) ημερομηνία πρόσληψης την 31/01/14! Ομως σαν πρόγραμμα ο συγκεκριμένος εργαζόμενος εργάζεται μια φορά την εβδομάδα, κάθε Σάββατο. Το πρόγραμμα μισθοδοσίας που έχω (data) καθώς υπολογισα μισθοδοσια Ιανουαρίου κ πήγα να κάνω αποστολή την απδ στο Ικα μου έβγαλε μήνυμα οτι για τον συγκεκριμένο εργαζόμενο δεν έχει υπολογιστεί μισθοδοσία στον μήνα Ιανουάριο. Φοβάμαι μη τυχόν έχω κανένα πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα η πρόσληψη είναι 1/2/2014 και όχι 31/1/2014.

 

 

Δυστυχώς εκ παραδρομής έβαλα σε όλα τα έντυπα (πρόσληψη, πίνακα προσωπικού, σύμβαση κ στο πορτοκαλί) ημερομηνία πρόσληψης την 31/01/14! Ομως σαν πρόγραμμα ο συγκεκριμένος εργαζόμενος εργάζεται μια φορά την εβδομάδα, κάθε Σάββατο. Το πρόγραμμα μισθοδοσίας που έχω (data) καθώς υπολογισα μισθοδοσια Ιανουαρίου κ πήγα να κάνω αποστολή την απδ στο Ικα μου έβγαλε μήνυμα οτι για τον συγκεκριμένο εργαζόμενο δεν έχει υπολογιστεί μισθοδοσία στον μήνα Ιανουάριο. Φοβάμαι μη τυχόν έχω κανένα πρόβλημα!

 

μηπως ξερει κανεις τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς εκ παραδρομής έβαλα σε όλα τα έντυπα (πρόσληψη, πίνακα προσωπικού, σύμβαση κ στο πορτοκαλί) ημερομηνία πρόσληψης την 31/01/14! Ομως σαν πρόγραμμα ο συγκεκριμένος εργαζόμενος εργάζεται μια φορά την εβδομάδα, κάθε Σάββατο. Το πρόγραμμα μισθοδοσίας που έχω (data) καθώς υπολογισα μισθοδοσια Ιανουαρίου κ πήγα να κάνω αποστολή την απδ στο Ικα μου έβγαλε μήνυμα οτι για τον συγκεκριμένο εργαζόμενο δεν έχει υπολογιστεί μισθοδοσία στον μήνα Ιανουάριο. Φοβάμαι μη τυχόν έχω κανένα πρόβλημα!

 

Ε ρίχτου μια μέρα στο Γενάρη και σκάντζαρέ την τον Φλεβάρη. Πες και στον εργαζόμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόγραμμα της αλτεκ ακομη δεν εχει παρει αναβαθμιση να παιρνει και το ΕΤΕΑ μαζι με την εισφορα υπερ ΤΑΠΙΤ , αναμενουν την ΥΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρίχτου μια μέρα στο Γενάρη και σκάντζαρέ την τον Φλεβάρη. Πες και στον εργαζόμενο. 

 

πιστευεις οτι θα ηταν ακομα καλυτερο να τον γραψω κ στο βιβλιο τροποποιησης ωραριου κ υπερωριων κ στην αιτιολογια να γραψω επιπλεον ημερα εργασιας λογω φορτου εργασιας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Τελικά, τις εισφορές ΕΤΕΑ Ιανουαρίου 2014 τις δηλώνουμε στην ΑΠΔ μαζί με τις εισφορές του ΙΚΑ?Και πληρώνονται πλέον ενιαία στην τράπεζα?Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη εδω υπαρχει μεγαλο θεμα μη πω τεραστιο... εχω ετοιμες της απδ δεκεμβριου ιανουαριου με πακετο 103+6% προσπαθω να τα στειλω και δε τα παραλαμβανουν γιατι λεει ειναι λαθος το πακετο... απο την αλλη πλευρα η εταιρεια χρωσταει στο ικα και ανα πασα στιγμη μπορει να κλειδωσουν το λογαριασμο και να μη μπορω να στειλω τα ενσημα... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευεις οτι θα ηταν ακομα καλυτερο να τον γραψω κ στο βιβλιο τροποποιησης ωραριου κ υπερωριων κ στην αιτιολογια να γραψω επιπλεον ημερα εργασιας λογω φορτου εργασιας???

 

Μη γράψεις τίποτα. Αθεώρητο είναι άστους να κουρεύονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη εδω υπαρχει μεγαλο θεμα μη πω τεραστιο... εχω ετοιμες της απδ δεκεμβριου ιανουαριου με πακετο 103+6% προσπαθω να τα στειλω και δε τα παραλαμβανουν γιατι λεει ειναι λαθος το πακετο... απο την αλλη πλευρα η εταιρεια χρωσταει στο ικα και ανα πασα στιγμη μπορει να κλειδωσουν το λογαριασμο και να μη μπορω να στειλω τα ενσημα... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ

Δεν ειναι ετοιμο ακομα το λογισμικο. Υπομονη μεχρι τις 28/2 ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ετοιμο ακομα το λογισμικο. Υπομονη μεχρι τις 28/2 ???????

 

αμα μου κλειδωσουν εμενα το λογαριασμο ποιο 28/02 κτλπ... θα αναγκαστουμε να κανουμε μισες δουλειες εκει μας οδηγουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα μου κλειδωσουν εμενα το λογαριασμο ποιο 28/02 κτλπ... θα αναγκαστουμε να κανουμε μισες δουλειες εκει μας οδηγουν...

Και εγώ τα ίδια έχω σε μια επιχείρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη εδω υπαρχει μεγαλο θεμα μη πω τεραστιο... εχω ετοιμες της απδ δεκεμβριου ιανουαριου με πακετο 103+6% προσπαθω να τα στειλω και δε τα παραλαμβανουν γιατι λεει ειναι λαθος το πακετο... απο την αλλη πλευρα η εταιρεια χρωσταει στο ικα και ανα πασα στιγμη μπορει να κλειδωσουν το λογαριασμο και να μη μπορω να στειλω τα ενσημα... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ

 

Πότε ακριβώς το ΙΚΑ γνωστοποίησε τους νέους ΚΠΚ;

 

Κάθε μέρα στην Αναζήτηση Κωδικών είμαι και παραμένουν οι ίδιοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα μου κλειδωσουν εμενα το λογαριασμο ποιο 28/02 κτλπ... θα αναγκαστουμε να κανουμε μισες δουλειες εκει μας οδηγουν...

Στο ικα Ηρακλειου μου ειπαν οτι μπορω να καταθεσω χειρογραφη ΑΠΔ μεσα στην προθεσμια , και μεσα στις επομενες 7 ημερες ομως πρεπει να γινει ρυθμιση των οφειλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...