Προς το περιεχόμενο

ΕΝΤΥΠΟ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΑΠΟ 1/1/2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και καθυστερημένα, αφού το τοπίο δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο (βλέπε ΠΟΛ και διευκρινήσεις που αναμένουμε ....), έχω αρχίσει και ενημερώνω τους εναπομείναντες πελάτες με τις υποχρεώσεις τους από 1/1/2014. Υπάρχει κάποιο έντυπο το οποίο να το δίνω στον πελάτη για ενημέρωσή του, και μετά την απομάκρυνσιν από το γραφείο μου????

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σκέφτηκα να το κάνω αλλά περιμένω τις ερμηνευτικές.Άσε που δεν θα είναι έντυπο, θα είναι πανό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΤΥΠΟ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΑΠΟ 1/1/2014

ΤΗ Γ@@@@@ΜΕ ΟΛΟΙ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Μπαμπααα έκανα πρώτη φορά έρωτα! -Μπράβο Κωστάκη! Κάτσε να μου πεις πως ήταν!

-Δεν μπορώ να κάτσω…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλύτερο είναι να περιληφθούν σε συμφωνητικό του 2014...λ.χ. ''ο συνεργάτης'' ενημέρωσε την '' επιχείρηση '' για τον τρόπο εξόφλησης των εξόδων άνω των 500,00 ευρώ μέσω τραπεζικού συστήματος,................κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η ανάγκη δημιουργίας μιας ενημερωτικής λίστας αλλαγών ώστε να ενημερώσουμε πιο εύκολα τους πελάτες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και καθυστερημένα, αφού το τοπίο δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο (βλέπε ΠΟΛ και διευκρινήσεις που αναμένουμε ....), έχω αρχίσει και ενημερώνω τους εναπομείναντες πελάτες με τις υποχρεώσεις τους από 1/1/2014. Υπάρχει κάποιο έντυπο το οποίο να το δίνω στον πελάτη για ενημέρωσή του, και μετά την απομάκρυνσιν από το γραφείο μου????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και καθυστερημένα, αφού το τοπίο δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο (βλέπε ΠΟΛ και διευκρινήσεις που αναμένουμε ....), έχω αρχίσει και ενημερώνω τους εναπομείναντες πελάτες με τις υποχρεώσεις τους από 1/1/2014. Υπάρχει κάποιο έντυπο το οποίο να το δίνω στον πελάτη για ενημέρωσή του, και μετά την απομάκρυνσιν από το γραφείο μου????

Έτοιμο δεν υπάρχει.

Φτιάξε στο word και ξεκίνα να μοιράζεις.

 

Καλημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...