Jump to content
Sign in to follow this  
dodos

εφαρμογη εκτυπωσης τελων κυκλοφοριας μας δουλευουν παλι?

Recommended Posts

ανοιξε η εφαρμογη εκτυπωσης τελων κυκλοφοριας και μας ζηταει να βαλουμε το αφμ και ενα ενα τον αριθμο του αυτοκινητου η της μηχανης

μας δουλευουν?

η εφαρμογη που εβαζες το username και το passowrd οπως περσι και εβγαζε ολα τα οχηματα του υποχρεου ?και μας ελυνε και εμας τα χερια ?

ανοιξε η εφαρμογη εκτυπωσης τελων κυκλοφοριας και μας ζηταει να βαλουμε το αφμ και ενα ενα τον αριθμο του αυτοκινητου η της μηχανης

μας δουλευουν?

η εφαρμογη που εβαζες το username και το passowrd οπως περσι και εβγαζε ολα τα οχηματα του υποχρεου ?και μας ελυνε και εμας τα χερια ?

https://www1.gsis.gr/webtax2/telhkykl/login.do

δεν ανοιγει τιποτα ετσι ...

ελπιζω να το σκεφτει καποιος εγκεφαλος να το κανουν οπως περσι ,

αλλιως την κατσαμε την βαρκα με ενα ενα αμαξι και μηχανακι ,ειναι δυνατον?

βλεπω οτι ολοι το εχουν παρει χαλαρα αυτο το θεμα ,η ειναι νωρις ,παντως ειναι απιστευτη ταλαιπωρια ...

Με την άδεια αυτοκινήτου στη τράπεζα να πάνε κι ας μας αφησουν ησυχους..

ΜΠΑ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΕΠ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΛΙ...

το έχω πεί και το ξαναλέω όσο τους χαιδεύουμε τόσο θα μας (μπιιιιιπ).Τσαμπέ εκτύπωση μόνο σε λίγους-εκλεκτούς που με έχουν στηρίξει και θέλω να το κάνω στους υπόλοιπους ή χρέωση ή να πάνε δε ξέρω πού να τα βρούν, η πρότασή μου είναι στη τράπεζα. Εφαρμόστε το και θα εκπλαγείτε από τα αποτελέσματα.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προ - πληρώνουμε τα τέλη κυκλοφορίας για τη χρήση που θα κάνουμε το 2014. 

Βγήκε κάποιος να εγγυηθεί οτι θα υπάρχει βενζίνη το 2014???

Η χρηση προυποθέτει κάποια βασικά δεδομένα. 

Παρέχω υπηρεσιες (λέμε τώρα...) και με την ολοκλήρωση, η αμοιβή. 

Εαν ολα πάνε καλά, να τα πληρώνουμε τέλος του χρόνου, ή κάθε εξάμηνο. 

Δεν καταλαβαίνω γιατί προ - πληρώνουμε τα τέλη κυκλοφορίας για τη χρήση που θα κάνουμε το 2014. 

Βγήκε κάποιος να εγγυηθεί οτι θα υπάρχει βενζίνη το 2014???

Η χρηση προυποθέτει κάποια βασικά δεδομένα. 

Παρέχω υπηρεσιες (λέμε τώρα...) και με την ολοκλήρωση, η αμοιβή. 

Εαν ολα πάνε καλά, να τα πληρώνουμε τέλος του χρόνου, ή κάθε εξάμηνο. 

Το θέμα χρήζει μεγάλης συζητήσεως, συνάδελφε...

Καλό μεσημέρι -_-

καλησπερα !! 

να ρωτησω κατι που δεν εχω καταλαβει. Ο φορος πολυτελειας πώς θα πληρωθει?? θα εμπεριεχεται στα τελη κυκλοφοριας?? θα τον εκτυπωνουμε απο καπου εμεις?? θα ερθει ειδοποιηση ?? 

καλησπερα !! 

να ρωτησω κατι που δεν εχω καταλαβει. Ο φορος πολυτελειας πώς θα πληρωθει?? θα εμπεριεχεται στα τελη κυκλοφοριας?? θα τον εκτυπωνουμε απο καπου εμεις?? θα ερθει ειδοποιηση ?? 

Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι.Έχω βέβαια και κάποιους ....... συνεπείς που με ζαλίζουν καθημερινά..

Ξέρει κάποιος κάτι??????

επομενως θα ανοιξει αλλη εφαρμογη για τον φορο πολυτελειας. Γνωριζετε εαν τελικα θα πληρωσουν και οι τριτεκνοι -πολυτεκνοι??? 

Οπου εψαξα βρισκω πιο παλια αρθρα που αναφερουν οτι θα πληρωσουν και οτι οι οργανωσεις τους προσπαθουσαν να το ακυρωσουν. Τι θα ισχυσει τελικα??

δεν ανοιγει τιποτα ετσι ...

ελπιζω να το σκεφτει καποιος εγκεφαλος να το κανουν οπως περσι ,

αλλιως την κατσαμε την βαρκα με ενα ενα αμαξι και μηχανακι ,ειναι δυνατον?

βλεπω οτι ολοι το εχουν παρει χαλαρα αυτο το θεμα ,η ειναι νωρις ,παντως ειναι απιστευτη ταλαιπωρια ...

πήρα χθες τηλέφωνο τη ΓΓΠΣ.

Μου είπαν ότι θα ανοίξει η παλιά εφαρμογή (Login και όλα τα ΙΧ μαζί) αλλά δεν ξέρουν πότε ακριβώς.. Να κάνουμε υπομονή λέει. 

Έτσι και αλλοιώς, υπάρχουν τόσα χρήματα που βαραίνουν τις τσέπες και βιάζονται να τις ξεφορτώσουν πριν την ώρα τους ;.....

Φόρος πολυτελείας και κουραφέξαλα........το αυτοκίνητο πωλείται λιγότερο από όσο ο φόρος πολυτελείας και τα τέλη μαζί.....και γιατί δεν τα στείλαν στις 31/12/2012 μαζί μετα τέλη για να ξέρει ο καθένας αν τον συμφέρει να το κρατήσει....φόρος πολυτελείας...εισφορά αλληλεγγύης μάλλον ξέρουμε ποιός επινοεί αυτές τις βαρύγδουπες εκφράσεις

πήρα χθες τηλέφωνο τη ΓΓΠΣ.

Μου είπαν ότι θα ανοίξει η παλιά εφαρμογή (Login και όλα τα ΙΧ μαζί) αλλά δεν ξέρουν πότε ακριβώς.. Να κάνουμε υπομονή λέει. 

Έτσι και αλλοιώς, υπάρχουν τόσα χρήματα που βαραίνουν τις τσέπες και βιάζονται να τις ξεφορτώσουν πριν την ώρα τους ;.....

Πραγματικά, γιατί βιαζόμαστε ; Ετσι και αλλιώς και αύριο να δώσουμε τα σημειώματα , τα Χριστούγεννα θα τα πληρώσουν και αυτό με τον φόβο του διπλάσιου σε περίπτωση καθυστέρησης...