Προς το περιεχόμενο

Kαλημερα, Χωρις Συνορα...!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν Σημερα στις 30 Οκτωβριου 1896 γεννηθηκε στη Τριπολη ο Κωστας Κρυωτακης και αυτοκτονησε στις 21/07/1928 στην πρεβεζα.....!

Καλημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν Σημερα 2/11/1911 γεννηθηκε στο Ηρακλειο ο Οδυσσεας Ελυτης και πεθανε στις 18/03/1996
Καλημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερες χωρις ανταποκριση θα επρεπε να λεγεται το θεμα .....

 

αδικα ???

 

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

http://www.youtube.com/watch?v=j6r23g3b_xo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν Σημερα στις 3 Νοεμβριου 1968 καταδικασθηκε δυο φορες εις θανατον ο Αλεξανδρος Παναγουλης

Καλημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν Σημερα 5 Νοεμβριου 1977 πεθανε στο Παρισι ο Ρενε Γκοσινι  Συγγραφεας των Αστεριξ-Λουκι Λουκ

Καλημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε μου συναδελφε αφου πρωτα ζητησω συγνωμη για την εκφραση της αποψης μου, θα σου πω οτι, αυτη η Καλημερα καθε μερα, που επεται  απο το<αυτος γεννηθηκε εκει...

και....ΠΕΘΑΝΕ ...εκει> ,αν μη τη αλλο προσωπικα εμενα μονο για  Καλημερα δεν μου κανει! απλα, θα πω κομψα,  οτι αντιθετα  με..... ψυχοπλακωνει και ειδικα αυτο με τον Καρυωτακη και  τις τελιτσες στην Πρεβεζα.....χ2 λεμεεεε!!!!χ2!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε μου συναδελφε αφου πρωτα ζητησω συγνωμη για την εκφραση της αποψης μου, θα σου πω οτι, αυτη η Καλημερα καθε μερα, που επεται  απο το<αυτος γεννηθηκε εκει...

και....ΠΕΘΑΝΕ ...εκει> ,αν μη τη αλλο προσωπικα εμενα μονο για  Καλημερα δεν μου κανει! απλα, θα πω κομψα,  οτι αντιθετα  με..... ψυχοπλακωνει και ειδικα αυτο με τον Καρυωτακη και  τις τελιτσες στην Πρεβεζα.....χ2 λεμεεεε!!!!χ2!!!

Εισαι Συγχωρημενος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Καλημερα 

Ευχομαι στους Φιλους και Φιλες του forum Υγεια -Ασιοδοξια-Αγωνιστικη Διαθεση-Ενοτητα.....

Ευχαριστω για τις Ευχες σας.....Ειμαι καλα με τις οποιες απωλειες ....δηλωνω..... ΠΑΡΩΝ ΣΕ ΕΝΩΤΙΚΕΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...