Προς το περιεχόμενο
  • 0

στοιχεία λαθών κατά την υποβολή του πίνακα: Ελλιπή στοιχεία στο μητρώο για το ΑΦΜ αυτό


konosbak

Ερώτηση

καλησπέρα έχω μεγάλο πρόβλημα!!!!!!!!!!!!!

μου βγάζει ελλιπή στοιχεία στο μητρώο για το ΑΦΜ αυτο.

τι μπορεί να είναι γνωρίζεις κανένας? μπήκα προσωποποιημένη πληροφόρηση και τα είδα όλα τα στοιχεία σωστά!

μίλησα με εφορία μου και μου είπα μήπως ότι γράφει έναρξη 01/01/1900, προσπάθησε να το διορθώσει αλλά δεν μπορεί.

στο taxisnet με έχουν γραμμένο, το θέσανε σαν επείγον θέμα αλλά τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Αν δεν υπάρχει κάτι άλλο που να εμποδίζει τη αποστολή της δήλωσης (πχ κάποια ασυμπλήρωτη ένδειξη στα στοιχεία που υποβάλλουμε πχ μέθοδος τεκμηρίωσης, έναρξη σχέσης κλπ ) κράτησε την εκτύπωση με την ένδειξη του σφάλματος ώστε να καταθέσεις αργότερα τη δήλωση χωρίς πρόβλημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

είναι σίγουρο ότι θα το γλυτώσω το πρόστιμο?

κοντεύω να τρελαθώ. έχω στείλει σήμερα πάνω από 10 εταιρείες και στην σημαντικότερη μου έκανε αυτό.

μίλησα με τη ΦΑΕ στο Μητρώο, η προισταμένη έκανε τα πάντα για να δει μήπως υπάρχει πρόβλημα. στο taxis τους έχω διαλύσει ότι είναι δικό τους θέμα και πρέπει να επιλυθεί.

tweet στο Θεοχάρη στέλνω.

πραγματικά είναι απελπισία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε διαπίστωση λάθους σε κωδικό μεθόδου τεκμηρίωσης, υποβάλλεται τροποποιητικός πίνακας με πρόστιμου εκπροθέσμου (1/1000 επί τζίρου) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε διαπίστωση λάθους σε κωδικό μεθόδου τεκμηρίωσης, υποβάλλεται τροποποιητικός πίνακας με πρόστιμου εκπροθέσμου (1/1000 επί τζίρου) ?

  

 

Καλή ερώτηση , χρειάζεται να το κοιτάξουμε προσεκτικά αυτό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ερώτηση στη ΔΟΥ δηλαδή ε ?

 

  Ασφαλώς και θα αστιεύεσαι συνάδελφε . Σιγά μη γνωρίζουν στη ΔΟΥ ,  στο ΥΠ ΟΙΚ. κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καταπληκτικά. Απόλυτη καταστροφή. "Πρέπει να υποβάλετε τροποποιητική με πρόστιμο"

    

 

Που το στηρίζουν αυτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στο ότι δεν προβλέπεται τροποποιητική εκτός προθεσμίας. Κάτι αντίστοιχο δεν ισχύει και όταν διαπιστωθεί λάθος σε κατάσταση ΚΕΠΥΟ ?

Το παρατάω για την ώρα, γιατί μου 'ρχεται μια σκοτοδίνη. Πάω να παιξω με το παιδί να ηρεμήσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...