Jump to content

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?

Recommended Posts

1. @htheoharis στο σύστημα κ. Γενικέ, δεν μπαίνει καθόλου.Ούτε για να συμπληρώσουμε τον πίνακα 1. Μην υποτιμάτε την νοημοσύνη μας. Σας παρακαλω

2. @logistikografei Μόλις μπήκα. Δεν λέω πως δουλεύει καλά, προς Θεού. Μην υπερβάλλουμε όμως.

Ετσι για να θυμομαστε τα παλια

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ο πραγματικό λόγος που δόθηκε η παράταση δεν είναι τα προβλήματα της εφαρμογής. Κάποιος συνάδελφος μπήκε κατά λάθος στα ακίνητα του Σαμαρά , και πάτησε αναίρεση.  Ετσι αναγκάστηκε ο Πρωθυπουργός να ζη

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα.. να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

Καλημέραααααααααααααααααα

Posted Images

Ειμαστε Δ Ο Υ Λ Ο Ι.

Οποια υποληψη και σεβασμό άν είχε το επαγγελμά μας εξανεμίστηκε φέτος μετά την ξεφτίλα των δηλώσεων και συνεχίζεται ακάθεκτα.

Ο Σπάρτακος ήταν μονομάχος θρακικής καταγωγής, που ηγήθηκε μεγάλης επανάστασης δούλων και άλλων κοινωνικώς καταπιεσμένων ατόμων εναντίον των Ρωμαίων. Σχεδόν όλες οι γνώσεις μας για τον Σπάρτακο περιορίζονται στα γεγονότα της επανάστασης που ηγήθηκε (73 π.Χ.71 π.Χ.), γνωστής και ως Επανάσταση του Σπάρτακου ή Επανάσταση των Μονομάχων. 

ΠΗΓΗ: Βικιπαίδεια

ΠΑΕΙ     ΔΕΝ  ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ  ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΕΠΕΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ 

ΠΑΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ   .......................

Συνάδελφε συγνώμη αλλα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να διευκρινίζεις τι πέφτει και ποιανού.

Γίνονται παρεξηγήσεις.

Φαντάζομαι το Χαρρρρρυ θα εννοείς.

Άποψή μου .

Επικοινωνήστε με τους πελάτες σας ή τους γνωστούς σας και ενημερώστε τους για την μη δυνατότητα υποβολής των Ε9 Τους . (λόγω υπαιτιότητας ΥΠΟΙΚ φυσικά.)

Εγώ έτσι έκανα.

Ετσι απλά.

Πήρα κανά δύο και τ΄ακουσα κι από πάνω!!!!  :angry:

Τόοοοοοοοοοοοσοοοοοο καιρό τί έκανες?????????????????????????? μου είπαν!!!!!! ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ!!!!!!  :(

Θα μας κάνουν δώρο το Σαββατοκύριακο μέχρι την προσεχή Δευτέρα και ώρα 07:59:59...όλο πράπονα είμαστε...

147 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

37 μέλη, 97 επισκέπτες, 13 ανώνυμοι χρήστες

Κύριε Θεοχάρη θεωρώ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ πως αύριο το πρωί θα ανακοινωθεί η παράταση!Το σύστημα απο προσωπική μου εμπειρία λειτούργησε σήμερα απο τις 14:00 μέχρι τις 18:00.Απο τις 18:00 και μετά...έχει παραδώσει το πνεύμα του.Σεβαστείτε οτι είμαστε επαγγελματίες,δουλεύουμε υπο καθεστώς τρομοκρατίας και εξαιτίας σας βρισκόμαστε εκετεθειμένοι στους πελάτες μας.Θεωρώ πως η λογική θα πρυτανεύσει και θα πράξετε τα δέοντα...

Unlike ·

• ΛΙΑΝΑ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ και μην ακούσω τις γνωστές δικαιολογίες της υπερφόρτωσης........ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΞΑΛΛΗ ΛΕΜΕ, ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ
  • 1116630_1303077398_1134280763_q.jpg
    Elena Anele Συνάδελφε, δεν υπάρχει καμία υπερφόρτωση! Ο κ. Θεοχάρης μας κοροιδεύει στυγνά! Καιρό τώρα.

Και δε φτάνει αυτό, θα μας υποδείξετε ΠΩΣ θα κάνουμε τη δουλειά μας διαχωρίζοντας πίνακες του Ε9? Μήπως θα μας ορίσετε και κώδικα ενδυμασίας?

Έχετε σκεφτεί να σταματήσετε τις επαρμένες δηλώσεις και να κάνετε αυτό για το οποίο σας έχρισαν Γ.Γ.Εσόδων? ΟΧΙ "ΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ". Γενικό Γραμματέα!

"Η περίοδος ανοχής που σας δώσαμε δεν είναι πλέον ενεργή γιατί, λόγω ανικανότητας του Υπουργείου, έληξε η διαθέσιμη υπομονή μας. Πατήστε ΟΚ για να υποβάλλετε τις παραιτήσεις σας και να βρούμε την ησυχία μας"