Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.facebook.com/htheoharis/posts/10151898208423566?notif_t=like

 

Stavroulakis Konstantinos-PAXP-deijE.gifHarry Theoharis
Μέσος Όρος 10 έως 15 αποσυνδέσεις ανά υποβολή Ε9.
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Υπολογισμός διαθέσιμου χρόνου υποβολής των Ε9 στο 1/10 του ορθού.
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Διαχωρισμός των πινάκων ενώ τις περισσότερες φορές, στην πράξη, είναι ανέφικτο.
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Αυτό είναι η πρόοδος τεχνολογίας: "Περίμενε και μην υποβάλλεις εσύ που έχεις Πίνακα 2 , υπέβαλε εσύ που έχεις Πίνακα 1. Έτσι δεν θα κολλήσει το σύστημα". Καθίστε στην δεξιά ρόδα του τρακτέρ να ξεκολλήσουμε από την λάσπη. 
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Ακούτε τι σας λένε οι από πάνω σας, γνωρίζεται ότι είναι λάθος και δεν επεμβαίνετε.
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Εργάζεστε λες και είσαστε σε επιχείρηση ενώ, ξέρετε , αυτό είναι ολόκληρο Κράτος.
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Ποντάρεται την επιτυχία σας και δρομολογείται τους στόχους σας στον Εκφοβισμό, τον Εκβιασμό και την Παραπλάνηση του πολίτη. 
Σ υ γ χ α ρ η τ ή ρ ι α.

Θα θερίσετε αυτό που σπείρατε 
Λ υ π ά μ α ι . Ε ι λ ι κ ρι ν ά λ υ π ά μ α ι … 
  • 372109_1212014415_491376895_q.jpg
     
    Stavroulakis Konstantinos Μετά που "εφτιαξε" το σύστημα:
  •  
     
    Stavroulakis Konstantinos Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error
    The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
    Σας ειχε λειψει ...........νεο μηνυμα
  • 372109_1212014415_491376895_q.jpg
     
    Stavroulakis Konstantinos Παρακάτω εμφανίζονται σε λίστα τα μηνύματα για αυτή τη σελίδα.
    error.png
    Cannot obtain connection: driverURL = jdbc:weblogic:pool:jdbc/e9InternalDS, props = {EmulateTwoPhaseCommit=false, connectionPoolID=jdbc/e9InternalDS, jdbcTxDataSource=true, LoggingLastResource=false, dataSourceName=jdbc/e9InternalDS}. Nested Exception: java.lang.RuntimeException: Failed to setAutoCommit to true for pool connection. at
  •  
     
    Stavroulakis Konstantinos Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error
    The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
  •  
     
    Stavroulakis Konstantinos error.png

    Παρακάτω εμφανίζονται σε λίστα τα μηνύματα για αυτή τη σελίδα.
    error.png
    Υπερβολικά πολλά αντικείμενα ταιριάζουν με το πρωτεύον κλειδί oracle.jbo.Key[56662000 57263551 1 ].
    ...Δείτε περισσότερα
  • 1119670_747381129_2030854562_q.jpg
     
    Evangelos Tripolitakis Κώστα, πέρασα του πατέρα μου, της μάνας μου, το δικό μου και του πεθερού μου. Την 1η μέρα για 2 δηλώσεις έφαγα 120 αποσυνδέσεις. Την 2η μέρα τελείωσα στις 12:30 το βράδυ με πάνω από 200 αποσυνδέσεις.
  •  
     
    Stavroulakis Konstantinos Ο Χάρης δεν καταλαβαίνει Βαγγέλη. Αυτό. Δεν καταλαβαίνει. Φωνάζουμε εδώ και επειδή ξέρω και πολλούς συναδέλφους που του γράφουν, δεν πρόκειται για πολιτικές φωνές αλλά για φωνές απλών λογιστών. Και δεν το πιστεύει. Δεν το καταλαβαίνει. Ε ί ν α ι α π ί σ τ ε υ τ ο ...
  • 1119670_747381129_2030854562_q.jpg
     
    Evangelos Tripolitakis Προσωπική γνώμη. Και ξέρει και καταλαβαίνει. Είναι καθαρά επικοινωνιακό το θέμα. Θα δοθεί παράταση 101%. Απλά στο συγκεκριμένο θέμα εκτελεί εντολές. Η προθεσμία της 1 εβδομάδας ήταν αστεία και είμαι βέβαιος ότι δεν ήταν δική του απόφαση.
  •  
     
    Evangelos Tripolitakis Πόσες αστείες - κουζουλές - στα όρια της ψυχοπάθειας εντολές έχεις δει στο αντικέιμενο σου; Έχουν επαφή με την πραγματικότητα όσοι τις βγάζουν; 

    Εγώ πχ είδα στο δικό μου να μας διπλασιάζουν τις ασφαλιστικές εισφορές στο ΤΣΜΕΔΕ όταν ο κλάδος του μηχανικού έχει καταρρεύσει. Το μάζεψαν και έδωσαν 2 παρατάσεις γιατί δεν πλήρωσε άνθρωπος.
  •  
     
    Stavroulakis Konstantinos Βαγγέλη, σε εκτιμώ σέβομαι την σκέψη σου. Αλλά δεν είσαι λογιστής, είσαι φορολογούμενος πολίτης και δεν ξέρεις τι σημαίνει το πρόβλημα που έχεις εσύ ως άτομο τι όγκο λαμβάνει όταν είναι σε σύνολα ατόμων που έχουμε εμείς οι λογιστές. Επίσης το έγκλημα που λες ότι 101% δεν θα συμβεί το έχει διαπράξει και στις δηλώσεις. Και επίσεις όπως δεν μπορείς να κατανοήσεις εσύ το πρόβλημα σε βάθος, το ίδιο έχει πάθει και ο Χάρης. Επειδή είναι και αυτός προγραμματιστής.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μετά την ανωτέρω θετική εξέλιξη, ευελπιστούμε οι αρμόδιοι του Υπ. Οικ. να τείνουν εύκοον ούς στους προβληματισμούς μας (αλλά και όλων των συναδέλφων λογιστών-φοροτεχνικών) και να αφήσουν ανοιχτό το σύστημα υποβολής Ε9 και το Σαββατοκύριακο, έτσι ώστε να κερδιθεί ο χαμένος χρόνος απ όλη αυτή την περίοδο που το σύστημα υπολειτουργούσε."

 

Ποιο Σαββατοκύριακο βρε παιδιά? συγνώμη αλλά ο χρόνος είναι ελάχιστος...και δύο άτομα να δουλεύουμε δεν γίνεται...

Όταν με ρωτήσει το σύστημα σάββατο βράδυ αν ένα αγροτεμάχιο είναι 500 μέτρα από τον οικισμό τι θα βάλω? ότι μου κατέβει στο κεφάλι? ή θα είναι οι φορολογούμενοι ξύπνιοι να μου απαντήσουν?

Εγώ αγαπητέ συνάδελφε ήδη βάζω ότι μου κατέβει στο κεφάλι, διότι έχω μαζέψει ένα βουνό από δηλώσεις Ε9 που πρέπει να υποβάλλω μόνος μου αφού όταν ερχόντουσαν οι πελάτες στο γραφείο μου από αρχές του μήνα με σκοπό να συμπληρώσουμε μαζί την δήλωση η εφαρμογή απλά μας έριχνε άκυρο.

Τι να κάνω δηλαδή τώρα να τους ξανακαλέσω όλους αυτούς πάλι στο γραφείο μου μέχρι την Παρασκευή (ούτε δέκα μέρες δεν μου φτάνουν) ή να κάνουμε την δήλωση τηλεφωνικά (άντε να συνεννοηθείς με τον παππού)    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα θα μου απαντήσει κανείς;

 

Κάποιος το ανέφερε και παραπάνω αλλά δεν υπήρξε απάντηση

 

Σε περίπτωση που τα αγροτεμάχια είναι σωστά, αν δεν οριστικοποιήσουμε, θα οριστικοποιηθούν από μόνα τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ΛΟΙΠΟΝ 1 + 1 = 2 κυριε Θεοχάρη και λοιποί υπεύθυνοι.

 

Δώστε ΣΗΜΕΡΑ κιόλας ΠΑΡΑΤΑΣΗ (αφού στο σύστημα σας, μας εμπαίζει απο την 1η του χρόνου ) γιατι τα ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ έχουν και τα όρια τους!

 

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.............ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΡΕ??????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι κατάλαβα το Σαββατοκύριακο έχει κατοχυρωθεί ε? για να λέει ο Διαχειριστής μετά τις 22 στη συνάδελφο...
Αυτό που δεν ήξερα, είναι ότι για ακόμη μία φορά πρέπει να ακυρώσω ότι δουλειές έχω κανονίσει για το Σ/Κ και να στέλνω Ε9...που θα στέλνω τελικά ότι μου κατέβει στο κεφάλι, γιατί μόλις πήρα έναν να τον ρωτήσω αν το ακίνητό του είναι 300μ από τον οικισμό και μου έβαλε και χέρι ότι τώρα το θυμήθηκα? τόσο καιρό τι έκανα και του το άφησα τελευταία στιγμή......
Προσέξτε τι θα μου απαντήσετε γιατί δεν έχω πάει διακοπές και εκτός από την εξάντληση έχω και πολλά νεύρα!!!! και επιτέλους θέλω να κοιμάμαι το βράδυ και να ξυπνάω το πρωί σαν άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

Ψόφησε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

 

Θέλω τσικουλάταααααααααααααααααααααααα ....................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rror 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν...

 

Αύριο πάλι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι κατάλαβα το Σαββατοκύριακο έχει κατοχυρωθεί ε? για να λέει ο Διαχειριστής μετά τις 22 στη συνάδελφο...

Αυτό που δεν ήξερα, είναι ότι για ακόμη μία φορά πρέπει να ακυρώσω ότι δουλειές έχω κανονίσει για το Σ/Κ και να στέλνω Ε9...που θα στέλνω τελικά ότι μου κατέβει στο κεφάλι, γιατί μόλις πήρα έναν να τον ρωτήσω αν το ακίνητό του είναι 300μ από τον οικισμό και μου έβαλε και χέρι ότι τώρα το θυμήθηκα? τόσο καιρό τι έκανα και του το άφησα τελευταία στιγμή......

Προσέξτε τι θα μου απαντήσετε γιατί δεν έχω πάει διακοπές και εκτός από την εξάντληση έχω και πολλά νεύρα!!!! και επιτέλους θέλω να κοιμάμαι το βράδυ και να ξυπνάω το πρωί σαν άνθρωπος.

Φίλτατε συνάδελφε. Τέτοιες περιπτώσεις μου έτυχαν μερικές με το Ε1. Τα μάζεψαν και έφυγαν από το γραφείο μου με συνοπτικές διαδικασίες διότι και τα δικά μου νεύρα είναι σε παρόμοια κατάσταση. Οπότε καλύτερα την ηρεμία μου και πελάτες συνεννοήσιμους και όχι εξυπνάκηδες (πάνω απ' όλα). Και η κόρη μου με λέει και χοντρό. Αυτό που το πάς? Προς CFC. Τσικουλάτα θα πάρεις αν μπείς, όχι έτσι. Δε θέλω ζαβολιές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Μια απο τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γγπς ειναι σαν το θαυμαστικο στα σηματα κυκλοφοριας

ποτε δεν ξερεις τι σε περιμενει στη στροφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημαντικές βελτιώσεις στην υποβολή του Ε9

[18.09.2013]
 

 

Τις τελευταίες ώρες η εφαρμογή για την υποβολή του Ε9 παρουσιάζει σημαντική βελτίωση ως πρός τη λειτουργικότητά της.

.............................................................

 

Β Ι Α Σ Τ Η Κ Α Τ Ε

 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

E είπα να πάρετε ένα μήνυμα και απο μένα

 

Να τα στείλουμε όλα στον αγαπητό Θεοχάρη μαζικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε θανατικό ...

 

Τρεχάτε ...

 

Χτυπήστε τις καμπάνες ...

 

Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ...

 

( κοινώς την κάτσαμε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλανε δυο μερες να κάνουν παραμετροποιησεις για να το κάνουν να δουλέψει τρεις ώρες, κατά τα άλλα έχει μόνο κάποια προβλήματα καποτε οι πολιτικοι λεγαν ψεματα στην τηλεοραση και στις ομιλίες,τώρα λένε στο facebook,twitter στο ιντερνετ ηρθε η αναπτυξη.....ειμαι υπερ οποιοδηποτε μεσων για να ακουσω αληθειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...