Jump to content

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ο πραγματικό λόγος που δόθηκε η παράταση δεν είναι τα προβλήματα της εφαρμογής. Κάποιος συνάδελφος μπήκε κατά λάθος στα ακίνητα του Σαμαρά , και πάτησε αναίρεση.  Ετσι αναγκάστηκε ο Πρωθυπουργός να ζη

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα.. να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

Καλημέραααααααααααααααααα

Posted Images

ΑΛΗΤΕΣ , ΧΑΡΑΤΖΗΔΕΣ, ΛΑΚΕΔΕΣ, ΧΑΤΖΙΑΒΑΤΗΔΕΣ, ΧΙΤΕΣ, ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΔΕΣ ΚΛΠ.

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΡΑΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ?

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ,  ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΟΡΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΕ ΤΟ Ε9 ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ.  ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΖΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΒΙΩΣΙΜΕΣ ΚΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΕΣ. ΠΙΘΑΝΩΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ.  

ΕΜΕΙΣ ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΣ .... 

Καλά , συνάδελφοι έπαθα την πλάκα μου διαβάζοντας στο taxheaven ότι το ε9 στέλνετε σε 1 λεπτό, δεν διάβασα βέβαια την 1η Απριλίου. Κύριε διαχειριστά, θα πάθουμε στο τέλος.Αγχωμένοι να προλάβουμε διαβάζουμε και καταλαβαίνουμε ότι θέλουμε. Λυπηθήτε μας και περισσότερο το Υπ.Οικονομικών που μας περιπαίζει. Σήμερα δεν μπόρεσα να οριστικοποιήσω κανένα Ε9.Ο χρόνος μου τελείωσε μαζί και εγώ.

Δηλαδή πότε ακριβώς κρίνεται κάποιος αποτυχημένος σε αυτό που ανέλαβε?

Οπότε και παραιτείται.

Εδώ μιλάμε μάλλον για συμμορία.

Αυτοί που κερδίζουν τις θέσεις με την αξία τους παραιτούνται.

Υπόλοιποι που φυτεύνονται στις θέσεις τους συνεχίζουν απλός και παίρνουν και να εκτελούν εντολές.

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΧΝΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ.....

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΡΑΤΙΣΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑΝ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

Έχει καταφερει κάποιος συναδελφος να περάσει κάποιο ακίνητο στην εφαρμογή; Γιατί δεν βλέπω να δουλεύουμε άλλο σήμερα όπως πάει το σύστημα. ( 16 φορές αδράνεια, 8 φορές κατάφερα να φτάσω έως την επιλογή νομού για ένα μόνο φορολογούμενο). Και για παράταση εως 20/9............

ερωτηση πριν τρελαθω..αν σε πελατες μου που δεν εχουν καμια μεταβολη στα αγροτεμαχια δεν οριστοικοποιησω το ε9 του 2013 θα οριστοικοποιηθει απο το taxis μονο του?παιζει τιποτα με προστιμο?ξερει κανεις>?

Ισχύει για τα Ε9 ό,τι και για το Ε1, δηλαδή η παράταση που δόθηκε μέχρι 20/9 εκπνέει τη Δευτέρ στις 23/9 στις 8πμ?

Συναδελφοι ειναι σημαντικο .Αν γνωριζει καποιος ας απαντησει.Κατα τα αλλα εμεις κανουμε οτι φτιαχνουμε  Ε9 και το υπουργειο οτι εχει συστημα  .Μια χαρα....

180' λεπτά για προσπάθεια υποβολής δήλωσης Ε9 και επειδή είμαι πολύ αργή στην καταχώρηση, 180 φορές έληξε ο διαθέσιμος χρόνος μου.

Κατά τα άλλα το σύστημα λειτουργεί άψογα!

Συγχαρητήρια κ. τουίτυ_Θεοχάρη.-

ΑΙΣΧΟΣ.....ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ .... ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΩΧΝΩ ΚΙΟΛΑΣ.......ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ GSIS ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ .... ΚΑΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1 GB , ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΞΕΦΥΤΡΩΣΑΤΕ?

ΑΙΣΧΟΣ.....ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ .... ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΩΧΝΩ ΚΙΟΛΑΣ.......ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ GSIS ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ .... ΚΑΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1 GB , ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΞΕΦΥΤΡΩΣΑΤΕ?

ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΦΙΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ , ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΣΕΡΒΕΡ ΓΙΑ ΟΛΑ,; ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΟΥΣ ΕΝΩΜΕΝΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΜΙΖΕΣ,ΕΕ   ΣΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕς ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ....ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΙΑ 

ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ  ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΝ ...

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...... 

Α ΡΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ...ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ...ΕΛΑ ΝΑ ΣΤΕΙΕΛΕΙΣ ΕΝΑ Ε9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ  ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ 

ΤΟΣΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ..

Η ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ..

ΡΕ ΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ  ...

Kαι σαν να μην εφταναν ολα αυτα με το Ε9 τωρα μου βγηκε σε δηλωση ειδοποιηση να πανε τα δικαιολογητικα μεχρι τις 26/9.Προχθες που ειχα κοιταξει δεν εγραφε τιποτα.

Δεν βλεπω να γκυτωνει ο υπολογιστης απο τα νευρα μου

Έχει καταφερει κάποιος συναδελφος να περάσει κάποιο ακίνητο στην εφαρμογή; Γιατί δεν βλέπω να δουλεύουμε άλλο σήμερα όπως πάει το σύστημα. ( 16 φορές αδράνεια, 8 φορές κατάφερα να φτάσω έως την επιλογή νομού για ένα μόνο φορολογούμενο). Και για παράταση εως 20/9............

τα ιδια και χειροτερα

ΟΜΩΣ  ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ  ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ .....................ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ??

τα ιδια και χειροτερα

ΟΜΩΣ  ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ  ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ .....................ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ??

Ποσο δικιο εχεις....

Μία ερώτηση, από που προκύπτει ότι ευθύνεται ο Θεοχάρης γιαυτή την κατάσταση?

Μήπως να το ψάξουμε λίγο καλύτερα?

μη μας φουντωνεις και συ βραδιατικα ....

εχουμε καμμια υποχρεωση να ψαξουμε κατι και δεν το ξεραμε?

αμα ξερεις ποιος φταιει να μας το πεις ...

και ποσως με ενδιαφερει για τα Ε9, αλλα να μην μπορω τετοια ωρα να στειλω Α21 που περιμενει ο κοσμος τα λεφτα του , τι να πω?

εσενα σ αγαπαμε και το ξερεις , αλλα να χαρεις .....αμα θελει ο Θεοχαρης ας μιλησει μονος του ...

Μία ερώτηση, από που προκύπτει ότι ευθύνεται ο Θεοχάρης γιαυτή την κατάσταση?

Μήπως να το ψάξουμε λίγο καλύτερα?

μη μας φουντωνεις και συ βραδιατικα ....

εχουμε καμμια υποχρεωση να ψαξουμε κατι και δεν το ξεραμε?

αμα ξερεις ποιος φταιει να μας το πεις ...

και ποσως με ενδιαφερει για τα Ε9, αλλα να μην μπορω τετοια ωρα να στειλω Α21 που περιμενει ο κοσμος τα λεφτα του , τι να πω?

εσενα σ αγαπαμε και το ξερεις , αλλα να χαρεις .....αμα θελει ο Θεοχαρης ας μιλησει μονος του ...

Ωραία λοιπόν, ας παίξουμε την κολοκυθιά...

Εγώ λέω ότι ευθύνεται ο Τσαβδαρής

Ε και ??? Τι αλλάζει ???