Jump to content
Sign in to follow this  
DC047550314

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?

Recommended Posts

χαχαχα! να σαι καλά μ' έκανες και γέλασα!

Αυτό είναι το κακό χασκογελάμε και ανεχόμαστε εδώ και χρόνια αυτή την κατάσταση. Κάθισε λοιπόν όλη μέρα μπροστά στην οθόνη να πατάς Είσοδος μήπως και μπεις να κάνεις δουλίτσα, να βγάλεις το μεροκαματάκι σου.Με αυτή την λογική της μικρότητας ο κλάδος μας έχει καταντήσει έτσι.

Αν δεν τα καταφέρεις η εφαρμογή δουλεύει και νύχτα.!!!!!

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΚΙΟ σε όλους μας,που μας είπε και ο Όλι είμαστε όλοι άξιοι της μοίρας μας   

Αυτές οι οργανώσεις μας έχουν σκοπό να κάνουν τίποτα ουσιαστικό? εγώ αρνούμαι να κάθομαι με τις ώρες να πατάω είσοδος δεν έχω καταφέρει να στείλω ούτε μια όσες φορές κι αν προσπάθησα τη τελευταία εβδομάδα.Να το φτιάξουν και τα λέμε.

Μάλλον εγώ φταίω συνάδελφοι που έχω συνδεθεί από το πρωί και δεν σκοπεύω να αποσυνδεθώ. :lol:

Ζητώ συγνώμη, αλλά ασκώ το δικαιώμα μου ως πολίτης να κάνω τεστ αντοχής και αξιοπιστίας στα συστήματα του κ.Γενικού. :)

Συνάδελφοι, γιατί δεν αντιδρούμε..? Δεν έχουμε συλλόγους να προωθήσουν τα θέματά μας αυτά και τόσα άλλα ? Ήμαστε εργαζόμενοι ΚΑΙ μόνο... ΙΔΙΩΤΕΣ

Έχουμε γίνει ΚΕΠ, το έχετε καταλάβει?

-ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

-ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ

-ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΟΟΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ

-ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΩΝ

-ΝΕΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ

-ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ

-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ

-ΑΙΤΗΣΕΙς ΟΓΑ.... ............το αφήνω να συμπληρώσετε....

Πραγματικά πέρα από την πλάκα (που είναι αλήθεια κάποιες φορές μας σώζει),  έχετε καταλάβει ότι μας ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ       ξεδιάντροπα?????? και ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ?????

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΌ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ???????

εχουμε γραψει πολλα και έχουμε γκρινιάξει πολλές φορές... δικαιολογημένα τις περισσότερες...αλλά δεν πρέπει όλο αυτό κάπου να σταματήσει?

---και για να προλάβω κάποιους δεν είμαι οργανωμένη σε κανένα πολιτικό κόμμα---

πραγματικά δεν έχει έρθει αυτή η στιγμή που θα πούμε φτάνει πιά..? τι άλλο περιμένουμε??????

Πολύ σωστά τα λες αλλά χρόνια τώρα μόνο λόγια είμαστε.

Νομίζω πως έχουμε μεγάλο μερίδιο ευθύνης.

Καλημέρα σε όλους...

Υπάρχει κάποια σχετικά επίσημη ενημέρωση ίσως απο τους διαχειριστές για την παράταση του Ε9?

Πότε προβλέπεται να ανακοινωθεί? Δεν παλεύεται η κατάσταση....

Καινούργια κόλπα σήμερα. Α21 μόνο με i.e και firefox. 

Να το πάρει χαμπάρι η google να πλακώσει τις μηνύσεις. 

Εδώ και μέρες προσπαθούμε να ενημερώσουμε το Ε9 πελατών και η κατάσταση είναι τραγική.Με τον ρυθμό που λειτουργεί γενικά η εφαρμογή δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβουμε τις προθεσμίες.Ακόμη και σε επιβεβαίωση του πίνακα ακινήτων των παλαιών δηλώσεων σου ζητάει νέα στοιχεία και δεν προχωράει  η δήλωση εάν δεν τα διορθώσεις.Τελικά μήπως ο κλάδος θα έπρεπε να σκεφτεί σοβαρά μία απεργία διαρκείας από την πλευρά μας.Μέχρι να καταλάβει ο  κ.Θεοχάρης ότι τα ΕΡΓΑΛΕΙΑ  του δεν είναι αξιόπιστα και μόνο προβλήματα δημιουργούν!!! 

Αγανακτισμένη αποφάσισα να επικοινωνησω με το taxis, με εχει πεταξει ενα εκατομμύριο φορες έξω  τους ειπα , μας ζητάει συνέχει ανανέωση και η προθεσμία λήγει τι θα πρέπει να κάνουμε? ρώτησα . Και η απάντηση δυστυχως δεν μπορουμε να σας βοηθησουμε δεν ειναι στο χερι μας το συστημα έχει πέσει .Αναψοκοκκίνισα , πηρα 11 ηρεμιστικα και τι ακριβως περιμενετε για να δωσετε την παραταση ? Η εντολή  δεν εχει ερθει απο επάνω δωστε μου το τηλεφωνο σας και θα σας καλέσουμε.

Λέτε να με πάρει απευθείας ο Θεοχαρης να μου ανακοινώσει την παράταση ?

Καλημέρα σε όλους...

Υπάρχει κάποια σχετικά επίσημη ενημέρωση ίσως απο τους διαχειριστές για την παράταση του Ε9?

Πότε προβλέπεται να ανακοινωθεί? Δεν παλεύεται η κατάσταση....

Μάλλον σήμερα χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο.

TO ΧΑΚΑΡΑΝ ΚΑΙ ΗΥΧΑΣΑΝ....ΧΑ..ΧΑ.Χ.Χ.ΑΧ.ΧΑ

ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΕΛΙΔΑ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΛΙΚΑΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ Ε9......

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΙΤΤΑ,,,,,

Η ΓΕΛΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΠΙΑ

http://antiwrinklereview.info/skincare/dailyconsumeralerts/2/?c1=ams1COKs-5Ch5eLfdhACGKC_8tmr7pL5HyIONDYuMTk4LjE3OS4xMDkoAQ..

Γιατί διαμαρτύρεστε το σύστημα δουλεύει τέλεια όλα δουλεύουν τέλεια. 

Με OPERA browser  μόλις τελείωσα όλους τους πελάτες μου και άκουγα και όπερα!!!!!!!

H θάλασσα είναι γαλήνια ο καιρός υπέροχος πάω για μπάνια το Σαββατοκύριακο .

Γκρινιάρηδες  αχάριστοι.......Λογιστές. 

Μάλλον σήμερα χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο.

Να φανταστώ gus τα περί ανακοίνωσης δεν είναι σίγουρο για σήμερα ε; Γιατί η απόφαση του Υπουργείου για παράταση έμοιαζε ειλημμένη από αρχές της εβδομάδας ...

Κατά την είσοδό μου στην εφαρμογή Ε 9.......δεν μου εμφάνίζει τα στοιχεία της συζύγου......όπως έκανε συνήθως....που ρωτούσε αν επιθυμώ να δηλώσω κα΄τι στο δικό μου ΑΦΜ και κάτω έγραφε τα στοιχεία της συζύγου....τι μπορεί να συμβαίνει?

Κατά την είσοδό μου στην εφαρμογή Ε 9.......δεν μου εμφάνίζει τα στοιχεία της συζύγου......όπως έκανε συνήθως....που ρωτούσε αν επιθυμώ να δηλώσω κα΄τι στο δικό μου ΑΦΜ και κάτω έγραφε τα στοιχεία της συζύγου....τι μπορεί να συμβαίνει?

Η συζυγος εχει δικους της κωδικους 

Ούτε στο AION (online game) δεν κολάνε έτσι οι servers που μπαίνουν απο ολη την ευρώπη χιλιάδες παίχτες ... Ευχομαι να δώσουν παράταση και να μην βρεθούμε με τίποτα βίλες γραμένες στα Ε9 επειδή το σύστημα λειτουργεί γαματα(τον τόνο βάλτε τον εσείς όπου ταιριάζει)!!!!

μηπως αν δεν παιδευοσασαν με το Ε9 και δεν τρωγατε τα μουτρα σας να μπαινοβγαινετε και δεν εβλεπε καμμια ροη δηλωσεων ο Θεοχαρης, θα ηταν καλυτερα ?

Προσωπικά, όταν το σύστημα δεν δουλεύει αυτό που κάνω είναι να προετοιμάζω το Ε9 (μελέτη συμβολαίων κ.λπ.), να το αποθηκεύω στο λογισμικό που χρησιμοποιώ και όταν ξεπεραστούν τα προβλήματα να το υποβάλλω. Έτσι δεν χάνω χρόνο και κυρίως δεν σπάνε τα νεύρα μου. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα -αυτή η φράση μου κόλλησε απ΄ τη διαφήμιση της έξυπνης σίτας- :D  

Ρε παιδια πλακα μας κανουν? η εφαρμογη ειναι της ΠΛΑΚΑΣ και δεν δουλευει με ΚΑΝΕΝΑΝ browser... Προτεινω να ασχοληθουμε με τιποτε αλλο....Ελπιζω να διαβαζει κανας ιθυνων νους για να δωσουν καμια παραταση της προκοπης ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ φτιαξουν τα αφτιαχτα.