Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΛΗΤΕΣ , ΧΑΡΑΤΖΗΔΕΣ, ΛΑΚΕΔΕΣ, ΧΑΤΖΙΑΒΑΤΗΔΕΣ, ΧΙΤΕΣ, ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΔΕΣ ΚΛΠ.

 

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΡΑΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ?

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ,  ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΟΡΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΜΕ ΤΟ Ε9 ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ.  ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΖΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΒΙΩΣΙΜΕΣ ΚΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΕΣ. ΠΙΘΑΝΩΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ.  

ΕΜΕΙΣ ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΣ .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά , συνάδελφοι έπαθα την πλάκα μου διαβάζοντας στο taxheaven ότι το ε9 στέλνετε σε 1 λεπτό, δεν διάβασα βέβαια την 1η Απριλίου. Κύριε διαχειριστά, θα πάθουμε στο τέλος.Αγχωμένοι να προλάβουμε διαβάζουμε και καταλαβαίνουμε ότι θέλουμε. Λυπηθήτε μας και περισσότερο το Υπ.Οικονομικών που μας περιπαίζει. Σήμερα δεν μπόρεσα να οριστικοποιήσω κανένα Ε9.Ο χρόνος μου τελείωσε μαζί και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πότε ακριβώς κρίνεται κάποιος αποτυχημένος σε αυτό που ανέλαβε?

Οπότε και παραιτείται.

 

Εδώ μιλάμε μάλλον για συμμορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πότε ακριβώς κρίνεται κάποιος αποτυχημένος σε αυτό που ανέλαβε?

Οπότε και παραιτείται.

 

Εδώ μιλάμε μάλλον για συμμορία.

Και λίγο λές ΜΑΦΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πότε ακριβώς κρίνεται κάποιος αποτυχημένος σε αυτό που ανέλαβε?

Οπότε και παραιτείται.

 

Εδώ μιλάμε μάλλον για συμμορία.

 

Αυτοί που κερδίζουν τις θέσεις με την αξία τους παραιτούνται.

Υπόλοιποι που φυτεύνονται στις θέσεις τους συνεχίζουν απλός και παίρνουν και να εκτελούν εντολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΧΝΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ.....

ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΡΑΤΙΣΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑΝ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφερει κάποιος συναδελφος να περάσει κάποιο ακίνητο στην εφαρμογή; Γιατί δεν βλέπω να δουλεύουμε άλλο σήμερα όπως πάει το σύστημα. ( 16 φορές αδράνεια, 8 φορές κατάφερα να φτάσω έως την επιλογή νομού για ένα μόνο φορολογούμενο). Και για παράταση εως 20/9............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση πριν τρελαθω..αν σε πελατες μου που δεν εχουν καμια μεταβολη στα αγροτεμαχια δεν οριστοικοποιησω το ε9 του 2013 θα οριστοικοποιηθει απο το taxis μονο του?παιζει τιποτα με προστιμο?ξερει κανεις>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει για τα Ε9 ό,τι και για το Ε1, δηλαδή η παράταση που δόθηκε μέχρι 20/9 εκπνέει τη Δευτέρ στις 23/9 στις 8πμ?

Συναδελφοι ειναι σημαντικο .Αν γνωριζει καποιος ας απαντησει.Κατα τα αλλα εμεις κανουμε οτι φτιαχνουμε  Ε9 και το υπουργειο οτι εχει συστημα  .Μια χαρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

180' λεπτά για προσπάθεια υποβολής δήλωσης Ε9 και επειδή είμαι πολύ αργή στην καταχώρηση, 180 φορές έληξε ο διαθέσιμος χρόνος μου.

 

Κατά τα άλλα το σύστημα λειτουργεί άψογα!

 

Συγχαρητήρια κ. τουίτυ_Θεοχάρη.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΙΣΧΟΣ.....ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ .... ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΩΧΝΩ ΚΙΟΛΑΣ.......ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ GSIS ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ .... ΚΑΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1 GB , ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΞΕΦΥΤΡΩΣΑΤΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΙΣΧΟΣ.....ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ .... ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΩΧΝΩ ΚΙΟΛΑΣ.......ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ GSIS ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ .... ΚΑΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1 GB , ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΞΕΦΥΤΡΩΣΑΤΕ?

 

ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΦΙΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ , ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΣΕΡΒΕΡ ΓΙΑ ΟΛΑ,; ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΟΥΣ ΕΝΩΜΕΝΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΜΙΖΕΣ,ΕΕ   ΣΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕς ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ....ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΙΑ 

ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ  ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΝ ...

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...... 

 

Α ΡΕ ΘΕΟΧΑΡΗ ...ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ...ΕΛΑ ΝΑ ΣΤΕΙΕΛΕΙΣ ΕΝΑ Ε9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ  ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ 

ΤΟΣΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ..

Η ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ..

ΡΕ ΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ  ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι σαν να μην εφταναν ολα αυτα με το Ε9 τωρα μου βγηκε σε δηλωση ειδοποιηση να πανε τα δικαιολογητικα μεχρι τις 26/9.Προχθες που ειχα κοιταξει δεν εγραφε τιποτα.

Δεν βλεπω να γκυτωνει ο υπολογιστης απο τα νευρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση, από που προκύπτει ότι ευθύνεται ο Θεοχάρης γιαυτή την κατάσταση?

Μήπως να το ψάξουμε λίγο καλύτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφερει κάποιος συναδελφος να περάσει κάποιο ακίνητο στην εφαρμογή; Γιατί δεν βλέπω να δουλεύουμε άλλο σήμερα όπως πάει το σύστημα. ( 16 φορές αδράνεια, 8 φορές κατάφερα να φτάσω έως την επιλογή νομού για ένα μόνο φορολογούμενο). Και για παράταση εως 20/9............

τα ιδια και χειροτερα

 ΟΜΩΣ  ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ  ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ .....................ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και χειροτερα

 ΟΜΩΣ  ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ  ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ .....................ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ??

Ποσο δικιο εχεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση, από που προκύπτει ότι ευθύνεται ο Θεοχάρης γιαυτή την κατάσταση?

Μήπως να το ψάξουμε λίγο καλύτερα?

 

μη μας φουντωνεις και συ βραδιατικα ....

εχουμε καμμια υποχρεωση να ψαξουμε κατι και δεν το ξεραμε?

 

αμα ξερεις ποιος φταιει να μας το πεις ...

 

και ποσως με ενδιαφερει για τα Ε9, αλλα να μην μπορω τετοια ωρα να στειλω Α21 που περιμενει ο κοσμος τα λεφτα του , τι να πω?

 

εσενα σ αγαπαμε και το ξερεις , αλλα να χαρεις .....αμα θελει ο Θεοχαρης ας μιλησει μονος του ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση, από που προκύπτει ότι ευθύνεται ο Θεοχάρης γιαυτή την κατάσταση?

Μήπως να το ψάξουμε λίγο καλύτερα?

 

 

μη μας φουντωνεις και συ βραδιατικα ....

εχουμε καμμια υποχρεωση να ψαξουμε κατι και δεν το ξεραμε?

 

αμα ξερεις ποιος φταιει να μας το πεις ...

 

και ποσως με ενδιαφερει για τα Ε9, αλλα να μην μπορω τετοια ωρα να στειλω Α21 που περιμενει ο κοσμος τα λεφτα του , τι να πω?

 

εσενα σ αγαπαμε και το ξερεις , αλλα να χαρεις .....αμα θελει ο Θεοχαρης ας μιλησει μονος του ...

 

Ωραία λοιπόν, ας παίξουμε την κολοκυθιά...

 

Εγώ λέω ότι ευθύνεται ο Τσαβδαρής

 

Ε και ??? Τι αλλάζει ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...