Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δουλεψε για μιση ωρα και ξανατελειωσε δεν μπαινει καν.... 

 

στην παραταση ας γραφανε εξι νυχτες και οχι ημερες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κανά δύο και τ΄ακουσα κι από πάνω!!!!  :angry:

 

Τόοοοοοοοοοοοσοοοοοο καιρό τί έκανες?????????????????????????? μου είπαν!!!!!! ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ!!!!!!  :(

Κανένας δεν καταλαβαίνει εμείς κάναμε κάποιου τσάμπα τις δηλώσεις όλης της φαμίλιας και επειδή κάποια δεν τα έλεγε σωστά του πάσαρα να τα κάνει μόνος του και είδε για 5 λεπτά τι γίνεται και την επόμενη μέρα μου ξαναμπαστακώθηκε :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είναι έως 27/9/13  η παράταση (+1 ημέρα).!

 

Πραγματικά ξεκαρδίστηκα στα γέλια :lol:

 

Είναι ανεκδιήγητοι!!!!!  :blink:

 

 

Παράταση προθεσμίας υποβολής Ε9

20 | 09 | 2013  Από το Υπουργείο Οικονομικών ανακοινώνεται πως η προθεσμία συμπλήρωσης και υποβολής του Πίνακα 1: Στοιχεία οικοπέδων (εντός σχεδίου ή οικισμού) και κτισμάτων (εντός και εκτός σχεδίου) της δήλωσης στοιχείων ακινήτων φυσικών προσώπων (Ε9) έτους 2013,παρατείνεται μέχρι και την 27η Σεπτεμβρίου 2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλω εναν διαχειριστη του φορουμ να μιλησει επειγοντως μαζι μου για κατι πολυ σοβαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ βρε Μπάμπη

 

... κι εγώ που νόμιζα ότι μίλαγες για τούρτα !!!  :rolleyes: 

 

πάντως και τα δύο παχαίνουν...

 

Απέφυγέ τα... 

 

 

 

Υ/Γ: Δεν μπορεί... κάτι θα υπάρχει, ακόμη καλύτερο !!!  ;) 

 

Καλά μπόρεσες να πιστέψεις έστω και για ένα λεπτό... ότι δεν μίλαγα για τούρτα με μερέντα ???  :blink:

Σε τέσταρα να δω αν τα διαβάζεις όλα... :D

 

Φυσικά και για τούρτα μιλούσα Μαρία μου!

 

Τούρτα με μερέντα, τριγυρισμένη με kit-kat και επικάλυψη με αμέτρητα m&m λέμε !!!

 

100x100x00093185.jpg.pagespeed.ic.3ioJ2v

 

Και ότι περισσέψει στο βαζάκι της ... δάκτυλο ... ;)

 

Τέλος, δεν ξέρω τι καλύτερο μπορεί να υπάρχει απ' αυτή αλλά, εάν υπάρχει, μπορείς να το απολαύσεις κι αυτό με ...

μερέντα λέμεεεεεεεεε ... ;):lol:

 

Δεν υπάρχει η μερέντα λέμεεεεεεεεεεε 

 

Μαρίαααααααααααααααα

Καλησπέραααααααααααααααα :wub::)

 

Υ.Γ.

Όσο για τα πάχη μου ;

Τα πάχη μου, τα κάλλη μου! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει, Μπάμπη, υπάρχει: Η κολονοσκόπηση ! Σκέτη απόλαυση...

 

Ούπς !!! :wacko:  Ευχαριστώ κ.Γιάννη αλλά, δεν θα πάρω.

Προτιμώ την μερέντα. :)

 

Καλησπέρα στην Πάροοοοο.

 

συμφωνώ ρε φιλαράκι..

έχουμε γεμίσει το ημερολόγιο με Παγκόσμιες Ημέρες και ούτε μια δεν έχουμε αφιερώσει για τη μερέντα μας.

 

καλήμέρα.. :)

 

Ναι ρε φίλε, εντάξει. Αλλά. Ξέρεις ;

Τι να σου κάνει μια μέρα το χρόνο ; <_<

 

Αν ήταν τουλάχιστον 5-6, να πω ok, θα την τιμούσαμε καλά ...

 

5-6 μέρες την εβδομάδα εννοώ έτσιιιιιιι ;;; ;):D

 

Εγώ πάντως, περίπου τόσες την τιμώ ...

Και την τιμώ και με το παραπάνω λέμεεεεεεεεε :D

 

Καλησπέρα στην Πτολεμαΐδα φιλαράκιιιιιιιιι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia enas diaxeirishts sos

 

Δοκιμάστε αν θέλετε την "επικοινωνία με τον κόμβο" στο κάτω μέρος της αρχικής σελίδας ή μέσω τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι είχε πλάκα σήμερα, πατόντας οριστική υποβολή σε ένα Ε9 (παρουσία του πελάτη για το Ε9 του γιου του), γεμίζει η οθόνη σφάλματα και μετά με κάνει redirect σε κάποιον Κρητικό που είχε έτοιμο το Ε9 αλλά όχι οριστικοποιημένο.

 

Του λέω ο γιος σου άλλαξε όνομα και τώρα πλέον έχει όλα αυτά τα ακίνητα, τα θες?

 

 

Χτες βράδυ είχα 2 Ε9 για να κλείσω αυτούς που έπρεπε να γίνουν οπωσδήποτε, 12 η ώρα τη νύχτα τίποτα (από το σπίτι), ξυπνάω κατά τις 3 και δούλευε μια χαρά... Πόσο πρέπει να το χρεώσω αυτό το Ε9 που είχε και νυχτερινό ωράριο...

 

Τουλάχιστον αν είμουνα μπάρμαν θα έβλεπα και ωραίες παρουσίες όλη την ώρα..... :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε αν θέλετε την "επικοινωνία με τον κόμβο" στο κάτω μέρος της αρχικής σελίδας ή μέσω τηλεφώνου.

 

 

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και αφού κοιμήθηκα και ξεκουράστηκα...είδα την παράταση της μίας εβδομάδας. Να υποθέσω ότι η μία επιπλέον μέρα στην επίσημη ανακοίνωση εδόθη για όλη αυτή την ποικιλία σφαλμάτων που έβγαζε σήμερα...από Δευτέρα θα πηγαίνει σφαίρα.... (ναι καλά...θα θελα!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μπόρεσες να πιστέψεις έστω και για ένα λεπτό... ότι δεν μίλαγα για τούρτα με μερέντα ???  :blink:

Σε τέσταρα να δω αν τα διαβάζεις όλα... :D

 

Φυσικά και για τούρτα μιλούσα Μαρία μου!

 

Τούρτα με μερέντα, τριγυρισμένη με kit-kat και επικάλυψη με αμέτρητα m&m λέμε !!!

 

100x100x00093185.jpg.pagespeed.ic.3ioJ2v

 

Και ότι περισσέψει στο βαζάκι της ... δάκτυλο ... ;)

 

Τέλος, δεν ξέρω τι καλύτερο μπορεί να υπάρχει απ' αυτή αλλά, εάν υπάρχει, μπορείς να το απολαύσεις κι αυτό με ...

μερέντα λέμεεεεεεεεε ...

 

Δεν υπάρχει η μερέντα λέμεεεεεεεεεεε 

 

Μαρίαααααααααααααααα

Καλησπέραααααααααααααααα

 

Υ.Γ.

Όσο για τα πάχη μου ;

Τα πάχη μου, τα κάλλη μου! 

 

Υπάρχει Μπάμπη μου

 

το ΜΕΛΙ  :wub: 

 

Αγνό, θρεπτικό και υγιεινό...  :) 

 

αλλά ο νους σου εσένα στην σοκόλαση...  ;) 

 

 

Υ/Γ: Δυστυχώς Μπάμπη μου, δεν ανησυχώ για τα δικά σου πάχη... αλλά για τα δικά μου  :( 

Απ'την περιγραφή και μόνο πήρα κάποια γραμμάρια (τριψήφιο νούμερο...)  :angry: 

Πεθαίνω για μερέντα λέμεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!  :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΕΚΔΡΟΜΗ???:

'' ΟΥΜΕ ΟΥΜΕ ΟΥΜΕ!!!! ΣΑΣ ΕΥΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!! ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΤΕ.. ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΠΑΤΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν ειναι λογω περιορισμενης προσβασιμοτητας ...παντως δουλευει χωρις προβλημα αυτη τη στιγμη 

 

δε ξερω τι εκαναν ... αλλα μου μενει μια πικρη γευση γιατι να μην το ειχαν κανει απο την αρχη του μηνα να μην τρεχαμε τελευταια στιγμη και να μην ειχαμε φαει τοσες ωρες χωρις αποτελεσμα να παλευουμε να κανουμε μια καταχωρηση .... 

:wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΕΚΔΡΟΜΗ???:

'' ΟΥΜΕ ΟΥΜΕ ΟΥΜΕ!!!! ΣΑΣ ΕΥΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!! ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΤΕ.. ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΠΑΤΕ!!!

Εμείς πάλι λέγαμε το άλλο: "Τρέχα τρέχα οδηγέ για τους περάσουμε και θα σε κεράσουμε ένα κουραμπιέ"....  Τρεχάτε ποδαράκια μου τώρα που έφτιαξε λιγο το σύστημα.... και στο τέλος μας περιμένει ο "κουραμπιές"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς πάλι λέγαμε το άλλο: "Τρέχα τρέχα οδηγέ για τους περάσουμε και θα σε κεράσουμε ούζο με μεζέ!!!".... :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμείς πάλι λέγαμε το άλλο: "Τρέχα τρέχα οδηγέ για τους περάσουμε και θα σε κεράσουμε ούζο με μεζέ!!!".... :lol: :lol:

 

Μου άνοιξες την όρεξη, Κώστα. Θα τρέξω τώρα για χταποδάκι ψητό στα κάρβουνα και ούζο με παγάκια!

Αλήθεια, είχα ξεχάσει πως παντρευόσουν τον Αύγουστο, αν δεν κάνω λάθος. Να ζήσετε, εσύ και η κυρά σου. Και με καλούς απογόνους, όπως έλεγε η μάνα μου !

Υ.Γ. Ασε την παντόφλα και πες μας την αλήθεια : Πως πάμε από μέλι;; :)  :D  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι είχε πλάκα σήμερα, πατόντας οριστική υποβολή σε ένα Ε9 (παρουσία του πελάτη για το Ε9 του γιου του), γεμίζει η οθόνη σφάλματα και μετά με κάνει redirect σε κάποιον Κρητικό που είχε έτοιμο το Ε9 αλλά όχι οριστικοποιημένο.

 

 

Πέτρο έλεος. Λίγα δευτερόλεπτα ήθελα να το ολοκληρώσω και συ μου μπλόκαρες το σύστημα. Θα τα πούμε όντε βρεθούμε..  :angry:  ..  :P  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...