Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας ασχοληθούμε με ΦΠΑ, ΚΕΠΥΟ, ΦΜΥ και όλες τις δουλειές που αφήσαμε πίσω προκειμένου να κάνουμε refresh στον browser.

Αν θέλουν ας το αφήσουν ανοικτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αδυνατον... Προσπαθω απο τις 08:30 να στειλω ενα Ε9... 

 

Συνεχεια αυτο το μηνυμα: Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

πολλές φορές αλλά ... άστα να πάνε με αυτούς που έχουμε μπλέξει

με έχει ταράξει στην αδράνεια ....

 

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

+1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αδυνατον... Προσπαθω απο τις 08:30 να στειλω ενα Ε9... 

 

Συνεχεια αυτο το μηνυμα: Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

 

Μία από τα ίδια ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

304 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

67 μέλη, 214 επισκέπτες, 23 ανώνυμοι χρήστες

 

Αυτο τα λεει ολα !!! Αι στο Δ@#%^$#@ πλεον !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνοπτικές διαδικασίες το συνδικαλιστικό όργανό μας να κηρύξει ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΕΣ 24 ωρες ΑΠΕΡΓΙΕΣ  !!!!

Η ΑΠΕΡΓΙΑ μας να μπεί υπό τη σκέπη της ΓΣΕΕ και έτσι ....οι δηλώσεις θα γίνουν μετα την ΑΠΕΡΓΙΑ !!!!  Γίνεται αυτό !!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, 

Αρνούμαι πεισματικά. Ενημέρωσα όλους όσους μου έφεραν Ε9. Είναι πολλά, δεν λέω το ακριβές νούμερο γιατί ούτως ή άλλως στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα. 

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ..........ΣΕ 3 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ως ΔΙΑ ΜΑΓΙΑς ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑ 1 ΟΠΕΝ ΚΑΙ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΌΛΟΥς ΑΥΤΟ ΚΥΡΙΕ ΓΕΝΙΚΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΕΧΡΙ 31/12/2013 ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΤΡΟΙΚΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ 

ΕΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΑΛΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΝΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μας κάνουν...τι κάνουν οι σύλλογοι-οργανώσεις;πλακάκια τα έχουν κάνει για να βάλουν παιδιά και ανίψια για δουλειά! ζήτω ο Ελληνικός συνδικαλισμός!! ζήτω τα διευθυντικά δικαιώματα.   πως θα διεκδικήσουμε τα δικαιώματα-ψυχική ηρεμία μας;απλά να δουλέψουμε θέλουμε...τους έχουμε βγάλει πολύ δουλειά φέτος και τσάμπα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, γιατί παιδεύεστε, αφού το κλείσανε το σύστημα. Δεν είναι απλά αργό, είναι ΚΛΕΙΣΤΟ.

 

Η μλκ είναι ότι δε βγαίνουν να πουν το κλείσαμε. Ασχοληθείτε με κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 σελίδες με θέμα  

 

" Ε9 -----> μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε? "

 

Οχι για θέματα Ε9 κλπ αλλά ΕΑΝ μπορουμε να δουλέψουμε.....

Εκεί μας κατάντησαν. 

 

Ντροπή..... τιποτε άλλο..... ΝΤΡΟΠΗ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει αυτή η κατάσταση?

 

Μία λέξη έχω να πω ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ!!!!

 

Προσπαθώ από χτες να επιβεβαιώσω απλά ένα ακίνητο και μόλις μπαίνω στην περιουσιακή εικόνα,πριν καν περάσουν 5 δευτερόλεπτα 

με πετάει έξω λόγω αδράνειας!

 

Τι κ@λοσύστημα είναι αυτό???

Δεν έχουν τον Θεό τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω νευρα πολλα!

Ολύμπιος προς Ζευς: Με τα νεύρα που έχεις απορώ πώς μέχρι τώρα δεν βομβάρδισες

το ΥΟ με τους κεραυνούς σου.Να τους κάνεις σκόνη. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.


 

ολο αυτο βγαινει    ....ακομα και το νηπιο εχει περισσοτερη λογικη απο σας 

 

Η μικρη μου 4 ετων μου λεει μπαμπα αφου ειναι χαλασμενο γιατι δεν το φτιαχνουν και μετα να σου πουν οτι ειναι ετοιμο να μπεις να κανεις δουλεια ,θελω και εγω να με πας βολτα 

δεν μιλανε αυτοι ?    .ακομα και το νηπιο εχει περισσοτερη λογικη απο σας 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΤΙΑΧΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ 

ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ     ΑΠΛΗ ΛΟΓΙΚΗ  

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ  ΓΙΝΕΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Θεοχαρης που ειναι οεο;;

 

 

Σε καμιά παραλία και γελάει με την κατάντια μας.... :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θέλω να δω πως θα κλειδώσουν τον πίνακα 1 και θα αφήσουν ανοιχτό τον πίνακα 2 ... αφού και αυτοί που μπαίνουν για τα αγροτεμάχια θα πρέπει να συμπληρώσουν τα ρεύματα στον πίνακα 1 !! θα βγάλουν το κουμπί εισαγωγή νέου ? εγώ πιστεύω ότι θα πάνε όλα για τέλος του 2013 , αφού ούτε πρόστιμο έχει και αν δεχτούμε ότι σου έρχεται το φαπ του 2013 λάθος... έχεις δικαίωμα να πας χειρόγραφα να το αλλάξεις στην δου... γιατί λοιπόν απελπίζεστε ? ας το κλείσουν και τώρα αν θέλουν ... να τα άστρα να και η γλάστρα !! το ε9 ουσιαστικά αναβαθμίστικε προχθές το απόγευμα και απο εχθές το απόγευμα έχει πέσει (ουσιαστικά είναι κλειστό ) οπότε προσωπικά δν είναι από δικιά μου αμέλεια , αλλά από την "σοφία" των άχρηστων που σοφίζονται τις ημερομηνίες που θα λήξει το κάθε πράμα !! εις ανώτερα !!  :rolleyes:  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως πότε παλληκάρια, θα ζούμε στα στενά, 
μονάχοι σαν λιοντάρια, στες ράχες στα βουνά;
Κάλλιο είναι μιας ώρας ελεύθερη ζωή, 
παρά σαράντα χρόνους, σκλαβιά και φυλακή

................................................................

Τι σ’ ωφελεί αν ζήσεις, και είσαι στη σκλαβιά;

στοχάσου πως σε ψένουν, καθ’ ώραν στην φωτιά.
Βεζύρης, δραγουμάνος, αφέντης κι αν σταθείς
ο τύραννος αδίκως σε κάμνει να χαθείς.

Δουλεύεις όλη ημέρα, σε ό,τι κι αν σε πει, 
κι αυτός πασχίζει πάλιν, το αίμα σου να πιει.
Ο Σούτζος, κι ο Μουρούζης, Πετράκης, Σκαναβής
Γκίκας και Μαυρογένης, καθρέπτης, είν’ να ιδείς.

.............................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.tanea.gr/news/economy/article/5042109/eksetazoyn-nea-paratash-gia-thn-ypobolh-toy-e9/http://www.tanea.gr/news/economy/article/5042109/eksetazoyn-nea-paratash-gia-thn-ypobolh-toy-e9/

Μην τα ανεβάζετε αυτά συγχύζομαι!!!  «Δεν θα ταλαιπωρήσουμε τον κόσμο, είτε θα δώσουμε επίσημα παράταση είτε θα δοθεί σιωπηρά. Δηλαδή, δεν θα υπάρξουν κυρώσεις ή πρόστιμα για τις εκπρόθεσμες υποβολές», δήλωσε στα «ΝΕΑ» στέλεχος του υπουργείου Οικονομικών.

 

Άκου δεν θα μας ταλαιπωρήσει. Ούτε σιωπηρή ούτε επίσημη. Τόσο καιρό φωνάζουμε να το κατεβάσουν και να το φτιάξουν. Τι να την κάνω την παράταση αφού δεν μπορώ να δουλέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...