Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεταμεσονυκτιε φιλε μου εβαλα "αγροτικο δρομο, καμια απο τις παραπανω επιλογες, και στο υπολοιπο ΔΔ" τοσες φορες που πιαστηκε το χερι μου. 

Ειχε 20 αγροτεμαχια. Εγω αυτο το ΣΚ θα μεινω σπιτι μου με τα παιδια. Αυριο θα γινεται του...taxisnet το καγκελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις να προτείνω το http://wikimapia.org

 

Σαφώς και δεν είναι πλήρως ενημερωμένο. Από την άλλη όμως χτες το βράδυ για ένα χωράφι στο Μενίδι με βοήθησε να βγάλω άκρη για το αν έπεφτε σε μια από τις διαθέσιμες υποπεριπτώσεις ή άμα ήταν στο "λοιπό ΔΔ" (έτυχε η "θέση" να αφορά μια αρκετά μεγάλη περιοχή και να είναι καταγεγραμμένη) Επιπρόσθετα έχει και τη δυνατότητα μέτρησης απόστασης. Με βοήθησε σε διάφορες περιπτώσεις για θέματα απόστασης από τη θάλασσα αυτό (αλλά και για να καταλάβω πόσο είναι 200 μέτρα από κάποιους οικισμούς)

 

Εξυπακούεται ότι οι πληροφορίες που έχει είναι καταχωρημένες από "κοινούς θνητούς", οπότε το περίγραμμα που δίνει στους οικισμούς λίγη σχέση έχει με τα όρια του δ.δ. σύμφωνα με τους χάρτες. Και πάλι όμως, βοηθάει σε αρκετό βαθμό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στους ξενύχτηδες. Κοιμήθηκα στις 10, αφού με πέταγε συνέχεια έξω (λήξη χρόνου!). Σηκώθηκα στις 2 και ως τώρα πάει σφαίρα! Μας δουλεύουν τελικά ή δουλεύει επειδή είμαι μόνος μου; Παρακαλώ συνεχίστε τον ύπνο σας οι υπόλοιποι, μήπως και τελειώσω τις υπόλοιπες 5-6 δηλώσεις, γιατί μετά τις 8 δεν με βλέπω καλά... :)  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλημα. Αφησα το ε9 και εψαχνα το σπιτι μου. Φαινονται μεχρι και τα αυτοκινητα. Ενδιαφερων αυτο. Θα παρακολουθουμε και τα σπιτια μας τοσες ωρες που λειπουμε. Εννοω τις γυναικες μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

 

ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ (ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΗ) ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΗΛΩΣΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΛΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ ΥΠΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ΑΠΟ 01/01/2014 ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΙΝΙΑ 1.000 € .(ΓΙΑ ΔΙΠΛΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ 2.500 € ) ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΗΔΕΝΙΚΗ Ή ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΦΠΑ? ΑΠΑΝΤΗΣΗ: ΒΕΒΑΙΩΣ..

 

ΚΑΛΟ Ε?

αφορα επιτηδευματιες στα φ.π.ιδιωτες τιποτα ........ δωρεαν οι τροποποιητικες εκπροθεσμες? ε ρε πλεονασματα απο του χρονου που θα χουμε........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ΣΤΙΣ 04.38΄

ΚΑΙ ΑΠΌΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 40ΩΡΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

Κοιμήθηκα στις 01:30, έβαλα ρολόι 04:00 (ούτε φαντάρος να ήμουν) και επιτέλους κατάφερα να στείλω 4 τελευταίες δηλώσεις

μέσα σε 1 ώρα (μόνο με μικρές αλλαγές στον πίνακα 1). Μεγάλη επιτυχία.

 

Περήφανη για το κατόρθωμά μου, και μετά από το κούνημα που δέχτηκα, λεω να πάω επιτέλους για αυτή την εβδομάδα, να κοιμηθώ για κανα δυο ώρες.(έχουμε και σχολείο βλέπετε!)

 

Καληνύχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

Κοιμήθηκα στις 01:30, έβαλα ρολόι 04:00 (ούτε φαντάρος να ήμουν) και επιτέλους κατάφερα να στείλω 4 τελευταίες δηλώσεις

μέσα σε 1 ώρα (μόνο με μικρές αλλαγές στον πίνακα 1). Μεγάλη επιτυχία.

 

Περήφανη για το κατόρθωμά μου, και μετά από το κούνημα που δέχτηκα, λεω να πάω επιτέλους για αυτή την εβδομάδα, να κοιμηθώ για κανα δυο ώρες.(έχουμε και σχολείο βλέπετε!)

 

Καληνύχτα

Λεω και εγω, ιδεα μου ηταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

7 μέλη, 10 επισκέπτες, 3 ανώνυμοι χρήστες

 

Αρχίζουν να μπαίνουν και οι πρωινοι. 2 μου μεινανε ελπίζω να προλάβω γιατί μες στη μέρα και να δουλεύει αποκλείτε να προλάβω με τόοοοοσα άλλα που έχω. Αυτοί πάνε να μας εξοντόσουνε μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από τους πρωινούς

+1....αργήσατε συνάδελφοι,,,,,,,,,,,,, :blink:  :blink: Ξεκινάνε οι καλοκαιρινές διακοπές.....??? και τα Χριστούγεννα οι χειμερινές....... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα πετάτε έτσι τα "2 ή 4 Ε9 έμειναν"....γιατί κάποιοι έχουν διψήφιο αριθμό....λυπηθείτε μας  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα πετάτε έτσι τα "2 ή 4 Ε9 έμειναν"....γιατί κάποιοι έχουν διψήφιο αριθμό....λυπηθείτε μας  :(

ΠΕΣ  το ψεμματα, ημαρτον, χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

καπου πηρε το ματι μου οτι στα ακινητα με ψκ δεν ειναι απαραιτητος ο λογ/ σμος της δεη

η ειναι και πρεπει να τρεχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...