Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΙΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ  ΔΕΝ ΕΙΔΟΠΟΙΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΠΟΙΣ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ. ΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΛΕΟΣ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψή μου .

Επικοινωνήστε με τους πελάτες σας ή τους γνωστούς σας και ενημερώστε τους για την μη δυνατότητα υποβολής των Ε9 Τους . (λόγω υπαιτιότητας ΥΠΟΙΚ φυσικά.)

 

Εγώ έτσι έκανα.

Ετσι απλά.

Των πελατών τους είναι αδιάφορο και σου τη λένε κιόλας στο στύλ κόψε το λαιμό σου.

Εγώ πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να μιλήσει σοβαρά κάποιος (άν υπάρχει) από τους δήθεν υπεύθυνους στο Υπουργείο αρκετά το θέατρο.της ηλιθιότητας.

Βέβαια αφού βρισκόμαστε σε πλήρη απραξία ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ και ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ 1 ΠΙΝΑΚΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΙΣΤΗΚΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ 2 ΠΙΝΑΚΑ ΤΗΣ Π............ΝΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ......ΑΕΙ ΣΙ ΧΤΙΡ ΣΤΟ ΚΩΛΟΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ....

ΚΑΙ ΑΙ ΣΙ ΧΤΙΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΥΣ....ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ....................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΦΟΡΕΣ....ΕΛΕΟΣ....ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΟΣΟ ΦΤΥΣΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

 

ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ.... ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ...  

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια δημοκρατική - ευνομούμενη χώρα σε παρόμοια περίπτωση  πλήρώνουν αποζημίωση για ψυχική οδύνη στους λογιστές...............

στην "αποικια του αεναου χρεους"???????????????................

 

 

san

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε9 ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ ΕΞΩ .......ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Α21 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΚΟΜΗ...........ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΤΕΛΙΚΑ .....ΜΟΝΟ ΣΥΓ/ΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ....ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια γαιδουριά και αναισθησία δεν έχω ξαναδεί ποτέ.... Εδώ και δύο ώρες προσπαθώ να στείλω ενα τελευταίο ακίνητο για να οριστικοποιήσω ένα Ε9 και συνέχεια με πετάει έξω. ΑΓΑΝΑΚΤΩ.... δηλ πρέπει να πάθουμε εγκεφαλικό απο την αγανάκτηση και τον εκνευρισμό; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ...οπότε και εγώ φεύγω και η συνέχεια αύριο. Αν και όταν φτιαχτεί .... αν δεν φτιαχτεί δεν στέλνω. ΤΕΛΟΣ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας παρακαλώ

εγώ και όλοι οι υπόλοιποι

 

Μη γράφετε με κεφαλαία

 

Είναι κουραστικό για τον αναγνώστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε9 ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ ΕΞΩ .......ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Α21 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΚΟΜΗ...........ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΕΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΤΕΛΙΚΑ .....ΜΟΝΟ ΣΥΓ/ΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ....ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ?

 

Συγκεντρωτικές προσπάθησα το απόγευμα αλλά δεν....το σύστημα!! Οπότε τις ετοιμάζω και όταν αναστηθεί θα τις στείλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις σχετικά με τον διαχωρισμό του πίνακα 1 με τον 2 γιατί δεν έχω καταλάβει πως το έχουν οργανώσει.

 

Η περιουσιακή εικόνα από το προηγούμενο έτος έχει ως εξής: Υπάρχουν ακίνητα και στον πίνακα 1 και στον 2

 

1) Αν υπάρχει μεταβολή μόνο στον πίνακα 2 μπορώ να οριστικοποίησω μέχρι 14/10 ή πρέπει να βάλω τις παροχές ΔΕΗ στον 1 μέχρι αύριο?

 

2)Αν υπάρχει μεταβολή στον πίνακα 1 και κάνω τις μεταβολές και ολοκληρώσω μπορώ μετά μέχρι 14/10 να μεταβάλλω ή οριστικοποιήσω τον πίνακα 2 ?

 

3)Αν δεν υπάρχει πουθενά μεταβολή οριστικοποιώ τον πίνακα 2 μέχρι 14/10 ή πρέπει να βάλω τις παροχές ΔΕΗ στον 1 μέχρι αύριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμαντική βελτίωση στην εφαρμογή Ε9... Στον ιδιο χρόνο που θα με πέταγε εξω 5-6 φορές λόγο "αδράνειας" με πέταξε 41 φορές...Σφάιρα πάει!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψή μου .

Επικοινωνήστε με τους πελάτες σας ή τους γνωστούς σας και ενημερώστε τους για την μη δυνατότητα υποβολής των Ε9 Τους . (λόγω υπαιτιότητας ΥΠΟΙΚ φυσικά.)

 

Εγώ έτσι έκανα.

Ετσι απλά.

Δεν είναι τόσο εύκολο όταν ο πελάτης έχει αφήσει απ΄τον Ιούλιο ( που τρέχαμε να προλάβουμε τις δηλώσεις) τις μεταβολές του.

Τώρα τί να του πω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω για τσιπουρα. Και μην περνατε Ε9 ολη τη νυχτα γιατι τα βλεπει μετα ο Θεοχαρης και λεει οτι το συστημα παει πριμα. Το νου σας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις σχετικά με τον διαχωρισμό του πίνακα 1 με τον 2 γιατί δεν έχω καταλάβει πως το έχουν οργανώσει.

 

Η περιουσιακή εικόνα από το προηγούμενο έτος έχει ως εξής: Υπάρχουν ακίνητα και στον πίνακα 1 και στον 2

 

1) Αν υπάρχει μεταβολή μόνο στον πίνακα 2 μπορώ να οριστικοποίησω μέχρι 14/10 ή πρέπει να βάλω τις παροχές ΔΕΗ στον 1 μέχρι αύριο?    NAI  ΚΑΙ ΔΕΗ

 

2)Αν υπάρχει μεταβολή στον πίνακα 1 και κάνω τις μεταβολές και ολοκληρώσω μπορώ μετά μέχρι 14/10 να μεταβάλλω ή οριστικοποιήσω τον πίνακα 2 ?     ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ     ???     (  ΔΥΣΤΥΧΩΣ  )

 

3)Αν δεν υπάρχει πουθενά μεταβολή οριστικοποιώ τον πίνακα 2 μέχρι 14/10 ή πρέπει να βάλω τις παροχές ΔΕΗ στον 1 μέχρι αύριο?   ΩΣ 14/10

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Internal Server Error

The server encountered an unknown error, possibly due to misconfiguration. Contact the server administrator: [no address given]

More information about this error may be available in the server error log.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@htheoharis @Taxheaven Υπάρχει κάποιος να μας δώσει ΕΠΙΣΗΜΑ και ΥΠΕΥΘΥΝΑ εξηγήσεις? Εργατοώρες χαμένες χωρίς αποτέλεσμα. Αυτός ήταν ο στόχος?

 

 

Και σιγά μην υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πηρε τηλ πελατης για να μου πει να κανουμε το Ε9  και του ειπα πως δεν  τρεχει η εφαρμογη

μου λεει ο αλλος λογιστης ομως τις κανει και λεει πως μπορει 

ελεος υπαρχουν ατομα  συναδελφοι που εκμεταλευονται  καταστασεις

...τι να πω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τόσο εύκολο όταν ο πελάτης έχει αφήσει απ΄τον Ιούλιο ( που τρέχαμε να προλάβουμε τις δηλώσεις) τις μεταβολές του.

Τώρα τί να του πω.  

Να του πείς την αλήθεια ..... οτι δεν δούλευει η εφαρμογή.... αλλά φταίμε και εμείς σε ένα βαθμό γιατί όταν έρχονται πελάτες  σου ή του γραφείου που εργάζεσαι και σου πετάνε την ατάκα " ο άλλος λογιστής στέλει συνέχεια Ε9 , εσύ γιατί δεν μπορείς , με κοροιδεύεις μπλα μπλα μπλα άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...