Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ,ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΡΕΣΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ Ε9 ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΙΣΩ.ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  κυριε  θεοχαρη    δεν  ξερουμε  αν  ηθελες  .........παντως  σιγουρα δεν  μπορεσες      .... οποτε  τα λεμε  μια αλλη  φορα   ....σε αλλη  βαση   ,σε  αλλες  προθεσμιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tweets

  1.  
    1. Pantelix@pandelos

@htheoharis Έχετε μάθει ότι υπήρξαν περιπτώσεις που έβγαιναν στοιχεία άλλων υπόχρεων, ή άλλα ακίνητα;

Επέκταση

  1. Harry Theoharis@htheoharis

@pandelos Νομίζω πως έφταιγε η παραμετροποίηση για την ταχύτητα. Την άλλαξαν πάλι πίσω μέχρι να βρουν γιατί γίνεται.

Κρύψε τη συνομιλία

 

 

αυτο παλι τι ειναι?

 

 

 

Αυτο τα λεει ολα  πηγαμε παλι στα προχθεσινα επιπεδα

 

μιλησα πριν με κεπυο  και μου ειπαν οτι τα ξερουν ολα  ολοι μασ καταλαβενουν αλλα τους εχουν βαλει <το μαχαιρι στο λαιμο> για τις βεβσιωσεις φαπ του 13 και μαλλον δεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δοση για το ΦΜΑΠ των συζυγων (γυναικων)

δεν εμφανιζεται στην προσωπικη πληροφορηση στα χρεη του συζυγου

σωστα το βλεπω η οχι?

Σωστα το βλεπεις.

Για να βγαλεις ταυτοτητα πληρωμης συζυγου ....κωδικους για τη συζυγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

 

παίζει καμιά παράταση τελικά γιατί το στομάχι μου είναι χάλια????...........  :(

Παράταση σε μπουρδέλο δεν παίζει!!! μπαίνεις...πληρώνεις......και αν χάσεις τη σειρά σου.......μπαίνει ο επόμενος!!! Εδώ απλά πέθανε η τσατσά και δε μας βάζουν μέσα.....Αι σιχτίρ πια με την αλητεία τους....οι καραγκιόζηδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα το βλεπεις.

Για να βγαλεις ταυτοτητα πληρωμης συζυγου ....κωδικους για τη συζυγο...

το φοβομουν

τωρα θα αναρωτηθω πως αφου υποβαλω τις δηλωσεις με τους κωδικους του συζυγου

ποια λογικη λεει οτι θα πρεπει να παρω κωδικους για τη συζυγο για να βλεπω τις οφειλες

αλλα τετοια ωρα τετοια λογια

επισης κωδικο πληρωμης για την πρωτη δοση ειχε πανω στο εκκαθαριστικο της συζυγου

μαλλον θαταν λαθος και αυτος να δουμε αν γυρισει πισω η πληρωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα πριν με κεπυο  και μου ειπαν οτι τα ξερουν ολα  ολοι μασ καταλαβενουν αλλα τους εχουν βαλει <το μαχαιρι στο λαιμο> για τις βεβσιωσεις φαπ του 13 και μαλλον δεν

 

Τους είδαμε και για τα υπόλοιπα που δεν τους κοστίζει τίποτα να δώσουν παράταση  π.χ. συγκεντρωτικές

στο τέλος πάλι εμείς θα τα πληρώσουμε τα σπασμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας εχει πιάσει πανικός ...Ανγχωνόμαστε και για το οτι έρχεται ο πελάτης και παίζουμε τόμπολα!!!Οπότε πρέπει να λέμε στον πελάτη τα παρακάτω :

Φέρνεις μαζί σου φαγητό,νερό,υπνόσακο,laptop(να παίζεις κανα παιχνίδι),φορτηστή κινητού και ότι άλλο σε κάνει να αντέξεις..μέχρι το κράτος να φτιάξει το άτιμο συστημα !! Καλη συνέχεια τα παραταω παω να δω τα αστερια!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νά δείτε που θα μας πούνε και μα....ς που μπαίνουμε μέσα την τελευταία στιγμή ενώ είχαμε χρόοοοοοονο μπροστά μας πολύυυυυυυ χρόοοοονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

 

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.......

 

Μέτρησα 27 φορές (είμαι επίμονος...για να δώ πόσο θα με αντέχει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να υποβάλω Ε9 για τη σύζυγο θανόντος .......για αυτά που κληρονόμησε αυτή και τα δυό τους παιδιά.

Στην αρχική σελίδα (με τους κωδικούς της) εμφανίζει μόνο τη συζυγο.....τι πρέπει να κάνω ώστε να καταχωρήσω αυτά που αναλογούν στα παιδιά?

Εχω ακριβώς την ιδια περίπτωση ...ρωτησα στην ΔΟΥ και μου ειπαν οτι πρεπει να βγαλω χωριστους κλειδαριθμους για καθε ανήλικο τεκνο . Δεν εχω κανει κατι προς το παρόν και ουτε το εχω ψαξει περαιτέρω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψή μου .

Επικοινωνήστε με τους πελάτες σας ή τους γνωστούς σας και ενημερώστε τους για την μη δυνατότητα υποβολής των Ε9 Τους . (λόγω υπαιτιότητας ΥΠΟΙΚ φυσικά.)

 

Εγώ έτσι έκανα.

Ετσι απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά κι έναν καιρό, υπήρχε μία καλή κυρία που την λέγαν ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...