Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:D :D

 

Αν εχεις παραδίπλα απο το Ε9 ανοίξει την κεντρική σελίδα του taxis και μπείς ας πούμε στο Ε1

σου δείχνει τα πάντα !!!!!!!

 

Οντως είναι τρομακτικό ,

 

πρίν λίγο ο προγραμματιστής μας , μας εξήγησε και πώς γίνεται το θαύμα !!!!!!!!!!1

 

Μηπως ο προγραμματιστής σου τα χει κάνει π....α ρε φίλε και τρέχουμε όλοι;;; :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σήμερα έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας,μπαίνω σε δικούς μου πελάτες με τους κωδικούς τους και εμφανίζονται ακίνητα από το πουθενά ,τι έγινε μήπως μας περικλύει κανένα ραδιενεργό σύννεφο....... :D :D :D :D :D :D , Αυτά δεν τα διαβάζει ο κ. Θεοχάρης τα προσπερνάει ,ντρέπεται για την κατάντια του ταξις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Όλες/όλοι οι συνάδελφοι που ανέφεραν τα πρόβλήματα στην εικόνα (μπαίνουν στον φορολογούμενο Χ και τους φέρνει τα ακίνητα κάποιου Ψ), μπαίνουν στην Γ.Γ.Π.Σ. μέσω λογισμικού ή απευθείας;

απευθείας και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πάνω από 710.000 δηλώσεις Ε9 έχουν υποβληθεί μέχρι σήμερα"

 

Ο.Κ. δε θέλουμε άλλες βρε παιδιά, φτάνει, νισάφι πια ...

 

Τουίτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Αρχίσαμε πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Όλες/όλοι οι συνάδελφοι που ανέφεραν τα πρόβλήματα στην εικόνα (μπαίνουν στον φορολογούμενο Χ και τους φέρνει τα ακίνητα κάποιου Ψ), μπαίνουν στην Γ.Γ.Π.Σ. μέσω λογισμικού ή απευθείας;

 

τωρα που το λες κι εμενα μονο με απευθειας συνδεση μου εδωσε την ευκαιρια να ταξιδεψω ανα την Ελλαδα...

γιατι ομως? τι διαφορα εχει αμα μπεις απο προγραμμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που το λες κι εμενα μονο με απευθειας συνδεση μου εδωσε την ευκαιρια να ταξιδεψω ανα την Ελλαδα...

γιατι ομως? τι διαφορα εχει αμα μπεις απο προγραμμα ?

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΙΕΓΡΑΦΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που το λες κι εμενα μονο με απευθειας συνδεση μου εδωσε την ευκαιρια να ταξιδεψω ανα την Ελλαδα...

γιατι ομως? τι διαφορα εχει αμα μπεις απο προγραμμα ?

 

To έγραψα μηπως και το πρόβλημα έχει να κάνει με το αν μπαίνεις μέσω λογισμικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που το λες κι εμενα μονο με απευθειας συνδεση μου εδωσε την ευκαιρια να ταξιδεψω ανα την Ελλαδα...

γιατι ομως? τι διαφορα εχει αμα μπεις απο προγραμμα ?

 

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΙΕΓΡΑΦΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ.

    Δεν μπήκα από πρόγραμμα, και ταξίδεψα στην Καστοριά!!! και άρχισα να βάζω αγροτεμάχια ...Το Συμβάν αυτό το έχω  αποθανατήσει φωτογραφώντας το με ψηφιακή μηχανή (10 λήψεις παρακαλώ) ,παρουσία του πελάτη μου...(ο οποίος το κοιτούσε σαν να έβλεπε UFO)

 

Υ.Γ.  Για την ιστορία, ο Καστοριανός είχε πολλά μα πολλά ακίνητα...να είναι πάντα καλά ο άνθρωπος!!!Φυσικά έκανα μία αναίρεση εγγραφής,και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Δεν μπήκα από πρόγραμμα, και ταξίδεψα στην Καστοριά!!! και άρχισα να βάζω αγροτεμάχια ...Το Συμβάν αυτό το έχω  αποθανατήσει φωτογραφώντας το με ψηφιακή μηχανή (10 λήψεις παρακαλώ) ,παρουσία του πελάτη μου...(ο οποίος το κοιτούσε σαν να έβλεπε UFO)

 

Υ.Γ.  Για την ιστορία, ο Καστοριανός είχε πολλά μα πολλά ακίνητα...να είναι πάντα καλά ο άνθρωπος!!!Φυσικά έκανα μία αναίρεση εγγραφής,και όλα καλά.

Συγγνώμη, το έβαλα 2 φορές, μάλλον το pc μου δεν έχει ακόμη συνέρθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβάλλετε ως συνήθως...  η κατάσταση αντιμετωπίζεται σταδιακά..

την τελευταία ώρα .. με πέταξε μόνο μια φορά σε άλλον φορολογούμενο.. και μάλιστα με συγγενική σχέση.

Βέβαια μέχρι να συνειδητοποιήσω πότε έκανα Ε3 στον Αποστόλη και δεν το πήρα χαμπάρι.. ένα σοκ το πέρασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα το θεμα ειναι σοβαρο τελικα.κανενας δεν εχει βγαλει μια ανακοινωση !!! λυπηρο γιατι μπορει να γινει και θα γινει το μπαχαλο !!

τι να πω πλεον τα εχω χαμενα !!

 

Γιαννης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα το θεμα ειναι σοβαρο τελικα.κανενας δεν εχει βγαλει μια ανακοινωση !!! λυπηρο γιατι μπορει να γινει και θα γινει το μπαχαλο !!

τι να πω πλεον τα εχω χαμενα !!

 

Γιαννης.

Εγώ να δεις...,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι και εγώ μία από τα ιδία μου έβγαλε άλλο φορολογούμενο εντελώς άσχετο ,με τους κωδικούς του πελάτη μου . αν κάποιος εκ παραδρομής μεταβάλει και οριστικοποιήσει τη περιουσιακή κατάσταση πελάτη μου ή αν κάνω εγώ αυτό το λάθος , ποίος θα ειδοποιήσει τον άσχετο φορολογούμενο ή τους πελάτες; μου το gsis ;;;; ας βγάλουν ανακοίνωση στη κεντρική σελίδα οι υπεύθυνοι του taxheaven ,για να προλάβει τους ανυποψίαστους και να δουν μερικοί σε τι συνθήκες δουλεύουμε !!!!     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΙΕΓΡΑΦΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ.

 

Κανόνισε..... <_<  έχω αποθηκεύσει έναν με καμιά τριανταριά ακίνητα και περιμένω μία διευκρίνιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανόνισε..... <_<  έχω αποθηκεύσει έναν με καμιά τριανταριά ακίνητα και περιμένω μία διευκρίνιση...

οουπς sorry!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν δε βλέπει το πρόβλημα ο κύριος γενικός , τότε δεν υφίσταται πρόβλημα.  :angry:

 Θα υπαρχει προβλημα,γιατι θα σου πει να τα διορθωσεις τσαμπα !!!

 

Γιαννης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα μανα κατα κυρη κατα γιο και νοικοκυρη ....ετσι λεμε εμεις ...οπως ειναι ολοι τους μπαχαλο απο κυβερνηση κρατος και υπουργους ετσι ειναι και τα συστηματα τους ...μην σας κανει εντυπωση παιδια ..ειναι απολυτως φυσιολογικο !!!!!

μπαχαλο αλαλλουμ οπως παντα ....

ο κος Στουρναρας τα βλεπει ομως ολα τελεια μια χαρα ..μα που ζει ο αθεοφοβος ....

 

 

 

NO COMMENTS ..............................................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai ta μπο@@@λα εχουν καποια σειρα, καποια συνοχη, καποια λογικη ,...οχι τοσο χυμα πια ....

λιγη σοβαροτητα απο μερους τους δεν βλαπτει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο κος Στουρναρας τα βλεπει ομως ολα τελεια μια χαρα ..μα που ζει ο αθεοφοβος ....

 

 

 

NO COMMENTS ..............................................................................................

 

εδω ζει , αλλα αλλου βλεπει .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...