Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

KAI

 

ενώ είμαι μέσα στο φορολογούμενο και δουλεύω με username π.χ user  πετάει ένα από τα πολλά μυνηματάκια που λέει δε βρεθηκε ο χρήστης  user.....καινούργιο αυτό

 

δε έχω λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ορισμος της πληρους διαλυσης.. Τα πραγματα γινονται επικυνδυνα πλεον.. Και νομιζα πως ημουν η μονη που τυχαια το επαθε, μπαινω στο taxheaven και βλεπω δεκαδες περιπτωσεις. Τραγελαφικα πραγματα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα.Κανω μεταβολη σε ακινητο και ξαφνικα απο το πουθενα πεταει και αλλες δυο μεταβολες που εκανε καποιος αλλος λογιστης μαλλον.Αν εχασε κανεις δυο ακινητα απο Π. Φαληρο τα βρηκα.Για γελια και για κλαματα

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν οριστικοποιήσω την υποβολή, βλέπω καταχωρημένο αριθμό οικοδομικού τετραγώνου (το είχα κενό - δε χρειαζόταν) και άλλα τετραγωνικά σε βοηθητικούς χώρους. Πριν από δευτερόλεπτα τα είχα εξονυχιστικά ελέγξει και ήμουν έτοιμος! Επίσης οι σημειώσεις που καταχώρησα, αντικαταστάθηκαν από άλλες. Τα στοιχεία του φορολογούμενου είναι του πελάτη μου κανονικά! Αν κάνανε κάποια προσπάθεια να το βελτιώσουν, τώρα το κατέστρεψαν παντελώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την Δημητρα Κ....του Γ....στον Ωροπο. την τακτοποιησα εγω συναδελφοι....

 

ενα διαμερισμα επιπλωμενο που ψαχνω στο Ρεθυμνο σας περισσευει απο πουθενα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κυριοι συναδελφοι που μας εκπροσωπουν δε τα αντιμετωπιζουν αυτα να κανουν καμια κινηση ... ?

 

 

-μηπως να στειλουμε τις μεταβολες μεσω τουιτερ ?? εκει μπαινουν κατι "μυρια" χρηστες και δε κολαει ... ο κ γενικος το κατεχει το αθλημα αρα ειναι μια λυση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ ΣΤΑ Ε9!!!

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΝΟΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΘΡΩΠΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΨΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Ε9. ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΠΡΟ ΜΙΑ ΩΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΔΛΔ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ? ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗ? ΤΕΛΟΣ ΤΟ Ε9 ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Ε9. ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΠΡΟ ΜΙΑ ΩΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΔΛΔ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ? ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗ? ΤΕΛΟΣ ΤΟ Ε9 ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!

τα ιδια κ εγω ..... αν ηξερα τι θα επακολοθουσε δε θα αναλαμβανα ουτε δηλωση με μεταβολη ειλικρινα ....

 

μας εχουν καψει(κ μεταφορικα κ κυριολεκτικα) φετος .... τα ανεχομαστε ομως

 

 

 

αυτο ειναι το απανθρωπο της καταστασης "οι συνθηκες " και η "αντιμετοπιση" ..... οπου ειναι και τα πιο ψυχοφθορα ! για αυτα επρεπε καποιος να φροντισει για μας ..καποιος εκπροσωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την Δημητρα Κ....του Γ....στον Ωροπο. την τακτοποιησα εγω συναδελφοι....

 

ενα διαμερισμα επιπλωμενο που ψαχνω στο Ρεθυμνο σας περισσευει απο πουθενα ?

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ,σου δίνω απο το Ε9 το δικό μου, οικοπεδο στο Ρέθυμνο 1500 μ2 με ισόγεια κατοικία, φυσικά δεν είναι δικό μου το ακίνητο.Μπήκε απο το πουθενά. Τραγελαφική κατάσταση με το Ε9. Τι άλλο θα αντιμετωπίσουμε δεν γνωρίζω.Καλό μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ ΣΤΑ Ε9!!!

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΝΟΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΘΡΩΠΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΨΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!

manolo και εγω ειμαι απελπισμενος θα σου προτεινω ομως να  διωξεις  το καψιμο απο το στηθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο δικος μου αγνωστος ασχετος φορολογουμενος που εμφανιστηκε εν μεσω καταχωρησης σε δικο μου πελατη
ειχε περιπου ενα εκατομυριο τμ βοσκοτοπους δηλωσει παλια
και ηταν στην διαδικασια διαγραφης τους 
χεχεχχε εν οψη φορολογιας τους
οσα ειναι στα βουνα διαγραφονται μαζικα
θα εκχωρηθουν στο δημοσιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο περιτεχνα ομως....... εχουν στρεψει το κοσμο εναντιον μας !!!!!!!

 

και ο κοσμος ποσο βοδια .... νομιζει οτι εμεις δε θελουμε να εξυπηρετησουμε .

 

του εξηγεις αυτα τα χαλια και τα αισχη και κοιτανε απαθεστατα ....

 

τι να κανει κ ο κοσμος ....  αφου πρωτ απ ολα τη καυτη πατατα την κραταμε εμεις ..εμεις τη πιασαμε ενω ξεραμε οτι εκαιγε !!!!!(βλ δηλωσεις 13)

 

πολυ απλα παθαμε αλλα δε μαθαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κυριοι συναδελφοι που μας εκπροσωπουν δε τα αντιμετωπιζουν αυτα να κανουν καμια κινηση ... ?

 

 

-μηπως να στειλουμε τις μεταβολες μεσω τουιτερ ?? εκει μπαινουν κατι "μυρια" χρηστες και δε κολαει ... ο κ γενικος το κατεχει το αθλημα αρα ειναι μια λυση ...

Ο κ.Θεοχάρης ξέρει μόνο να κάνει μαθήματα πληροφορικής σε αρχάριους και όχι να λύσει τα δικά μας προβλήματα.Πάτα το κουμπάκι  κλπ. Αντε να μην πω. Του έστειλα μήνυμα για τα ξένα ακίνητα που εμφανίζονται από το πουθενά και αυτά που ήδη έχουν υποχληθή δεν φαίνονται πουθενά και δυστυχώς δεν απάντησε. Τι να απαντήσει άραγε........Οπότε μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις. Εμείς σαν επαγγελματίες τα γνωρίζουμε και γιαυτό φωνάζουμε, αλλά δεν ακουγόμαστε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ,σου δίνω απο το Ε9 το δικό μου, οικοπεδο στο Ρέθυμνο 1500 μ2 με ισόγεια κατοικία, φυσικά δεν είναι δικό μου το ακίνητο.Μπήκε απο το πουθενά. Τραγελαφική κατάσταση με το Ε9. Τι άλλο θα αντιμετωπίσουμε δεν γνωρίζω.Καλό μεσημέρι.

 

ευχαριστω, αλλα μπερδευτηκα...

νομισα μπηκα σε σελιδα μεσιτικου γραφειου

το διαμερισμα στο Ρεθυμνο το θελω για τον γιο μου... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ανακαλύψει νεαρά , άγαμη , με αξιοσέβαστο αριθμό ακινήτων ,

 

όσοι ενδιαφέρεστε , πείτε μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ανακαλύψει νεαρά , άγαμη , με αξιοσέβαστο αριθμό ακινήτων ,

 

όσοι ενδιαφέρεστε , πείτε μου .

βρε συ που το ξερεις οτι ειναι αγαμη? εχεις προσβαση και αλλου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε συ που το ξερεις οτι ειναι αγαμη? εχεις προσβαση και αλλου ?

και τα ακινητα μπορει να ειναι απο περισοτερους φορολογουμενους ......

 

 

παντως πλεον δυσκολευομαι και να γελαω ....

 

και τα νευρα μ εχουν περασει ....

 

αισθανομαι αθλιος κ ντροπιασμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε συ που το ξερεις οτι ειναι αγαμη? εχεις προσβαση και αλλου ?

 

:D :D

 

Αν εχεις παραδίπλα απο το Ε9 ανοίξει την κεντρική σελίδα του taxis και μπείς ας πούμε στο Ε1

σου δείχνει τα πάντα !!!!!!!

 

Οντως είναι τρομακτικό ,

 

πρίν λίγο ο προγραμματιστής μας , μας εξήγησε και πώς γίνεται το θαύμα !!!!!!!!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω, αλλα μπερδευτηκα...

νομισα μπηκα σε σελιδα μεσιτικου γραφειου

το διαμερισμα στο Ρεθυμνο το θελω για τον γιο μου... :lol:

Το σκέφτηκα και γω να το κρατήσω αλλά δεν λέει, ποιός πληρώνει τους φόρους ..... Είδες τελικά αρχίσαμε να αποκτάμε ξανά το χιούμορ μας γιατί μας το στέρησαν εδώ και 3 μήνες, καλή συνέχεια άλλωστε μια μέρα έμεινε που θα πάει θα τελειώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D

 

Αν εχεις παραδίπλα απο το Ε9 ανοίξει την κεντρική σελίδα του taxis και μπείς ας πούμε στο Ε1

σου δείχνει τα πάντα !!!!!!!

 

Οντως είναι τρομακτικό ,

 

πρίν λίγο ο προγραμματιστής μας , μας εξήγησε και πώς γίνεται το θαύμα !!!!!!!!!!1

Δεν τους ενδιαφερει ,τα φραγκα θελουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...