Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα δεν μπαίνει καθόλου, πριν δούλευα σε δικό μας πελάτη και μου πεταγόταν άσχετος φορολογούμενος που δεν τον είχα ξαναματαδεί, να δω τι άλλο θα κάνει το φίλτατο taxisnet :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HOUSTON έχουμε πρόβλημα !!!!

Εγω μπαίνω με τα στοιχεια πελάτη μου και αφου μου βγάζει μήνυμα οτι έληξε ο χρόνος μου, μετά μου βγάζει στοιχεία κάποιου Ανδρόνικου Τάδε, ο οποίος δεν ξέρω ποιος είναι.

 

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ???????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Όλες/όλοι οι συνάδελφοι που ανέφεραν τα πρόβλήματα στην εικόνα (μπαίνουν στον φορολογούμενο Χ και τους φέρνει τα ακίνητα κάποιου Ψ), μπαίνουν στην Γ.Γ.Π.Σ. μέσω λογισμικού ή απευθείας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυόμενα κτίσματα?

 

Sorry συνάδελφοι σας ζάλισα αλλά τα έχω παίξει.....

 

Σε ένα σεμινάριο που παρακολούθησα την προηγούμενη εβδομάδα αναφέρθηκε ότι τα λυόμενα/ τροχοβίλες κλπ. δεν δηλώνονται στο Ε9 εφόσον είναι κινητά

 

βλ. και http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=11476

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Όλες/όλοι οι συνάδελφοι που ανέφεραν τα πρόβλήματα στην εικόνα (μπαίνουν στον φορολογούμενο Χ και τους φέρνει τα ακίνητα κάποιου Ψ), μπαίνουν στην Γ.Γ.Π.Σ. μέσω λογισμικού ή απευθείας;

απευθείας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Όλες/όλοι οι συνάδελφοι που ανέφεραν τα πρόβλήματα στην εικόνα (μπαίνουν στον φορολογούμενο Χ και τους φέρνει τα ακίνητα κάποιου Ψ), μπαίνουν στην Γ.Γ.Π.Σ. μέσω λογισμικού ή απευθείας;

 

Σε όσες περιπτώσεις μου έχει εμφανιστεί το πρόβλημα είναι όλες με απευθείας συνδεση από τον browser, όχι απο λογισμικό κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακάτω εμφανίζονται σε λίστα τα μηνύματα για αυτή τη σελίδα.
Υπερβολικά πολλά αντικείμενα ταιριάζουν με το πρωτεύον κλειδί oracle.jbo.Key[57156209 32040217 1 ].
java.lang.NullPointerException
Έληξε ο χρόνος αναμονής μιας αίτησης κατά την αναμονή για επιστροφή ενός πόρου στο χώρο συγκέντρωσης πόρων, model.module.AppModuleLocal.
 
 
ΤΡ

ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΑΝΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημαντικο !! Μου εμφανιζει τα ακινητα καπιου Χαρη Θεοχαρη του ... μιας και μπηκα αν ξερετε τον αρ.παροχης και ΚΑΕΚ ενημερωστε με να το φτιαξω αφου ειμαι μεσα στην εφαρμογη . Κριμα να παει χαμενη η ωρα μου <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε9 τέλος και για σημερα! Δεν γουστάρει. Εμένα τουλάχιστον.Οτι και να κάνω έληξε ο χρόνος μου λέει!

 

ΕΣΑΣ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα έχει ποικιλία μνμ για να μην νιώθω πλήξη

κ εμενα

 

ληξε ο χρόνος αναμονής μιας αίτησης κατά την αναμονή για επιστροφή ενός πόρου στο χώρο συγκέντρωσης πόρων, model.module.AppModuleLocal.
error.png
java.lang.NullPointerException
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια πρόταση για τον φίλτατο κ.Θεοχάρη
να αλλάξει το λεκτικό από Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου σε Τελειωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου, έτσι για να ξέρουμε και τι λέμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ΔΕΝ κάνω αναίρεση! Μόλις ενημερώθηκα ότι διαθέτω 1300 m2 σπίτι στο Ηράκλειο Κρήτης και λέω να το κρατήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και νομιζα οτι ημουν η μονη που αλλου μπαινω και αλλουνου φτιαχνω

μισο να σκεφτω ποιον απεχθανομαι για να του κνω καποιες αλλαγουλες στο ε9

Fdonalddevil.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγουμε την εφαρμογή και μας βάζει σε άλλον φορολογούμενο!!! Ήμαρτον κε Γενικέ!!! Είμαστε και άνθρωποι δεν αντέχουμε άλλο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα το γνωστό μήνυμα...  Πραγματικά απαράδεκτο. Τρώμε τον χρόνο μας κοιτώντας μια οθόνη με error. Εξάλλου δεν έχουμε και άλλες υποχρεώσεις οπότε μια χαρά όλα.... τι να πούμε ρε παιδιά..απλά έλεος...και τελικά δεν είναι θέμα παράτασης αλλά θέμα να φτιάξουνε το σύστημα από κάρβουνο σε vpower βενζίνη ..Και το χειρότερο ,το υπουργείο πουλάει τρέλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κ εμενα

 

ληξε ο χρόνος αναμονής μιας αίτησης κατά την αναμονή για επιστροφή ενός πόρου στο χώρο συγκέντρωσης πόρων, model.module.AppModuleLocal.
error.png
java.lang.NullPointerException

 

και εμένα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μη νομιμοποιημένα μέχρι σήμερα αυθαίρετα πώς τα αντιμετωπίζετε? Τα βάζετε ή δεν τα βάζετε?

 

Τι  να κάνω με: (α) αυθαίρετη αποθήκη (ξεχωριστό κτίσμα 10 τμ) σε οικόπεδο με ημιτελή 2όροφη κατοικία με σύσταση οριζ ιδιοκτησίας, (β) πατάρι εντός γραφείου σε πολυκατοικία, το πατάρι επικοινωνεί με το γραφείο με εσωτερική σκαλίτσα, δλδ ένα δωμάτιο το γραφείο στο ισόγειο και από πάνω ένα δωμάτιο το πατάρι στον ημιόροφο ???

 

Και για τα δύο υπάρχει άμεση πρόθεση νομιμοποίησης με τον Ν. 4178. Συμφέρει να δηλωθούν?? Αλλιώς μετά τι γίνεται?

 

Η αποθήκη ως βοηθητικός ή κύριος?

 

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...