Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

10. Σε περίπτωση δήλωσης αυθαίρετων κτισμάτων ή κτισμάτων χωρίς σύσταση οριζόντιας ιδιοκτησίας, πρέπει να αναγράφεται η μικτή επιφάνεια αυτών (κλιμακοστάσια, πλατύσκαλα κ.λπ.).

Συνεπώς, σε λοιπές περιπτώσεις που υπάρχει σύσταση οριζόντιας ιδιοκτησίας, θα αναγράφεται μόνο η καθαρή επιφάνεια των κύριων ή βοηθητικών χώρων και όταν σε παλαιότερα συμβόλαια αναφέρεται μόνο η μικτή, τότε θα αφαιρείται από αυτήν το 10%, προκειμένου να προσδιοριστεί η καθαρή επιφάνεια.

 

Δες αν έχει σύσταση οριζόντιας ιδιοκτησίας και κρίνε ...

 

Κοίτα και τις ΠΟΛ. 1001/2005 & 1047/2005 ( θα λυθούν αρκετές απορίες)

 

Το λυόμενο δεν είναι κτίσμα; Δεν έχει άδεια; Γιατί να μη δηλωθεί;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες ωρες θα ειχαμε γλιτωσει και θα ειχαμε κανει πιο σωστα τη δουλεια μας ,εαν προηγουμενως ειχαν κανει αυτοι τη δικια τους.Τοσο δυσκολο ηταν να το φτιαξουν το ρημαδι τοσα χρονια.Το βλεπεις σημερα το Ε9 και δεν το πιστευεις,τελος παντων καλλιο αργα παρα ποτε

 

 

Τόσα χρόνια πόσες ώρες έχω χάσει σε αυτό το ρημαδοπρόγραμμα, και όταν τα ΜΜΕ τους πίεσαν κάτι παραπάνω, ΧΩΡΙΣ νέους servers (αυτοί θα ενσωματωθούν εντός 5μηνου βάσει προηγούμενης ανακοίνωσης του Υ.Ο), ξαφνικά δουλεύει σφαίρα....

 

Σήμερα τελειώσαμε 11 το βράδυ γιατί ποιος τους πιστεύει ότι θα λειτουργεί έτσι και αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω.. άστα... το περίμενα οτι θα μου ρθει το λάθος....

τουλαχιστον αυτο το προλαβαμε! ενταξει με τη δικη μου αναιρεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάνατος φορολογούμενου μέσα στο 2012.....κληρονόμοι η σύζυγος και τα δυο παιδιά του (ανήλικα).

Τι Ε 9 υποβάλλω?....(του θανόντα χειρόγραφα?)......οι κληρονόμοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευαχριστώ.......Στο Ε 9 της μητέρας θα βάλω και τα ανήλικα παιδιά? ή πρέπει να έχουν κωδικούς δικούς τους?

 

ΠΟΛ.1201/25.10.2012 παρ.3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα..

να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAAXAX

 

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα..

να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

XAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA αυτο θα πει κοινοκτημοσυνη   στην πραξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα..

να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

Εγώ βρήκα έναν Μπαραμπούτη από Κηφισιά και αναζητώ έναν Αντωνίου από Αθήνα....ο ευρών αμοίβεται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα..

να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

 

 

Εγώ βρήκα έναν Μπαραμπούτη από Κηφισιά και αναζητώ έναν Αντωνίου από Αθήνα....ο ευρών αμοίβεται!!!

 

Θα μου δώσετε τον Τσίκο απο τα Γιάννενα και τον Μαραμπούτη απο Κηφισιά ,

 

να σας δώσω έναν Βασιλείου με ΑΦΜ 028029... 

 

Μέτα όλοι μαζί θα πάρουμε την κάρτα ,

 

imgres.htm

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα..

να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

Πριν λίγο μπηκα με τους δικούς μου κωδικούς και είδα την περιουσιακή κατάσταση κάποιου κου Πλούχτου όχι την δικιά μου ......

Το μπάχαλο σε όλο του το μεγαλείο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλείτε όποιος συνάδελφος έχασε περιουσιακή κατάσταση κάποιου ΤΣΙΚΟΥ από τα Ιωάννινα..

να μου επιστρέψει την περιουσιακή κατάσταση του δικού μου πελάτη και να πάρει πίσω τα δικά του ακίνητα.

ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ!!!!!!!!

ΓΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ!!!!!!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν υπάρχει οικοδομικό τεράγωνο & στους χάρτες δεν το έχουν (υπάρχουν οτ κενά χωρίς αριθμό) & ο πελάτης δεν μπορεί να σου πεί σε ποιό είναι, τι κάνουμε το βάζουμε εκτος ΑΠΑΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν υπάρχει οικοδομικό τεράγωνο & στους χάρτες δεν το έχουν (υπάρχουν οτ κενά χωρίς αριθμό) & ο πελάτης δεν μπορεί να σου πεί σε ποιό είναι, τι κάνουμε το βάζουμε εκτος ΑΠΑΑ?

 

'Ο,τι σου πει ο πελάτης ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α)Aν γινει λαθος στο φετινο Ε9 κανουμε αναιρεση? Και το φτιαχνουμε ολο απο την αρχη?? Μη μου πειτε κατι τετοιο χαθηκα!
Β)Μπορειτε εσεις να στειλετε Ε9 μονο με τον πινακα 1 που μας λενε οτι πρεπει να γινει μεχρι αυριο? Γτ εμενα μου  ζηταει και τις αλλαγες στα χωραφια
Γ)Ξερουμε ποτε θα ανοιξει η εφαρμογη για διορθωσεις των προηγουμενων ετων?
Σας ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α)Aν γινει λαθος στο φετινο Ε9 κανουμε αναιρεση? Και το φτιαχνουμε ολο απο την αρχη?? Μη μου πειτε κατι τετοιο χαθηκα!

Β)Μπορειτε εσεις να στειλετε Ε9 μονο με τον πινακα 1 που μας λενε οτι πρεπει να γινει μεχρι αυριο? Γτ εμενα μου  ζηταει και τις αλλαγες στα χωραφια

Γ)Ξερουμε ποτε θα ανοιξει η εφαρμογη για διορθωσεις των προηγουμενων ετων?

Σας ευχαριστω!!

Ναι θα το φτιάξεις ξανά από την αρχή

Σήμερα τα έπαιξε αλλιώς το σύστημα βλέπω θέλει να μην βαρεθούμε ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη τη στιγμη για 2 εγγραφες και παω για τριτη εχω κανει σχεδον 40 λεπτα ....

 

αμα ειναι ετσι το "δουλευει " καλα να παθω (παθουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟΝΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ Ε9. ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥΣ

.

Αρκεί να έχει δηλωθεί η διαγραφή στην ΔΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάνατος φορολογούμενου μέσα στο 2012.....κληρονόμοι η σύζυγος και τα δυο παιδιά του (ανήλικα).

Τι Ε 9 υποβάλλω?....(του θανόντα χειρόγραφα?)......οι κληρονόμοι?

 

ΠΟΛ 1029/2013

 

2. Για αποβιώσαντες μέχρι την 31η Δεκεμβρίου 2012, δεν απαιτείται υποβολή δήλωσης στοιχείων ακινήτων έτους 2013, εφόσον έχει δηλωθεί ο θάνατος στο μητρώο της αρμόδιας Δ.Ο.Υ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιον Παπακωνσταντίνου με σπίτι στη Σέριφο και ΥΔΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΗ τον γνωρίζετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...