Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Forbidden

You are not authorized to access the requested resource.

 

Γιατί είμαστε και...ευρω..π....αι...οι....τι να κάνουμε...

Ρεζίλια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργα πράματα,τόσες μέρες δεν μπορούσα να εκτυπώσω περιουσιακή

κατάσταση και μου την εκτύπωσε μόλις τώρα.Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Τσιμπήστε με ρε παιδιά, μήπως κοιμάμαι και βλέπω όνειρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατακληστε το τηλεφωνικό τους κέντρο

 

Διευθυντής
Σιγάλας Μαρίνος
210 4802701
Α' Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης (SW-HW)
Στρίκης Αντώνης
210 4803212
Β' Τμήμα Εκμετάλλευσης Η/Υ & Μαγν. Μέσων
Πίπης Ανδρέας
210 4802335
[email protected]
Γ' Τμήμα Κοπτικών & Φακελωτικών Μηχ/των
Δασκαλόπουλος Νικόλαος
210 4802795
 [email protected]

 

 

επίσης το τηλέφωνο της γραμματέας του κου θεοχάρη  2103375000

 

Επικοινώνησα με όλους απο το πρωί ,

 

στο γραφείο του θεοχάρη δεν γνωρίζουν το πρόβλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης απάντησαν ότι το παλεύουν όλοι οι τεχνικοί και ότι η ώρα που δουλεύει καλα το σύστημα

είναι μετά τις 11 το βράδυ .

 

Δεν μπορώ να σας περιγράψω όλες τις συζητήσεις .

 

Αρχίστε τα τηλέφωνα και μην σταματάτε .

Απαντήσεις του στυλ θα ανοίξει μετά τις 11 το βράδυ θέλουν και τις λένε ή τούς ξεφεύγουν? Εντάξει το έχουμε πάρει πρέφα ότι αυτό γίνεται, αλλά το ερώτημα παραμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ .... Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟ !!!!!

 

ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΛΥΣΗ !!!!!!! ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΙΝ 2 ΛΕΠΤΑ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΣΕ Ε9 ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΦΑΙΡΑ....

 

 

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησα το μεσημέρι στο 210 4802552 και τους είπα ότι δεν μπορώ να στείλω πάνω από 2 Ε9 την ημέρα.Με ρώτησαν αν σήμερα 

δούλεψε κανονικά και τους είπα ότι δούλεψε για λίγο.Μου είπαν ότι γνωρίζουν το πρόβλημα και να κάνουμε υπομονή.Για παράταση δεν γνωρίζουν κάτι νεότερο.Τηλεφωνήστε όλοι αφήνοντας ΑΦΜ και τηλέφωνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΡΑΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ.ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ Ή ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΟΘΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει, αλλά είναι δικαιολογία αυτό 2 μέρες πριν τη λήξη; Το Σαβ/κύριακο δεν το πιάνω, ειδικά την Κυριακή δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pxo7.jpg

 

.....και μετά λένε ότι πρόωρη ....έχουν μόνον οι άνδρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες ωρες θα ειχαμε γλιτωσει και θα ειχαμε κανει πιο σωστα τη δουλεια μας ,εαν προηγουμενως ειχαν κανει αυτοι τη δικια τους.Τοσο δυσκολο ηταν να το φτιαξουν το ρημαδι τοσα χρονια.Το βλεπεις σημερα το Ε9 και δεν το πιστευεις,τελος παντων καλλιο αργα παρα ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες ωρες θα ειχαμε γλιτωσει και θα ειχαμε κανει πιο σωστα τη δουλεια μας ,εαν προηγουμενως ειχαν κανει αυτοι τη δικια τους.Τοσο δυσκολο ηταν να το φτιαξουν το ρημαδι τοσα χρονια.Το βλεπεις σημερα το Ε9 και δεν το πιστευεις,τελος παντων καλλιο αργα παρα ποτε

 

Και αυτό σημαίνει ότι επειδή σήμερα δουλεύει πρέπει εμείς ως πρόβατα να τρέξουμε να φτιάξουμε 2 μέρες πριν τη λήξη?

Καλά μας κάνουν.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό σημαίνει ότι επειδή σήμερα δουλεύει πρέπει εμείς ως πρόβατα να τρέξουμε να φτιάξουμε 2 μέρες πριν τη λήξη?

Καλά μας κάνουν.... :)

Όχι, αυτό σημαίνει ότι θα κοιμηθούμε σαν άνθρωποι!!! Δεν υπάρχει λόγος να ξενυχτήσουμε. Αύριο έχουμε ολόκληρη μέρα να δουλέψουμε. Όσα προλάβουμε...Σε δύο μέρες δεν βγαίνει τόσος όγκος δουλειάς.

Ήδη, ακολούθησα συμβουλή συναδέλφου και έχω ενημερώσει τους περισσότερους πελάτες για την κατάσταση, ότι δηλαδή μπορεί να είναι εκπρόθεσμοι. 

Και ενώ είχα μετρήσει 25 τις προάλλες, πάλι 25 έχω να κάνω...αφού μέχρι σήμερα παλεύαμε να στείλουμε ένα ή δύο την ημέρα, σκάσανε και ξεχασμένοι ημιυπαίθριοι... Και είναι πελάτες χρόνια, δεν μπορώ να τους απορρίψω..εποχές που είναι, απλά τους πήρα τηλέφωνο και τους ενημέρωσα για την πιθανότητα να μην προλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ .ΕΠΕΙΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ  ΕΝΩ ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΗΤΑΝ ΕΤΟΣ ΑΠΑΑ  ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΕΝΤΟΣ ΑΠΑΑ.ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΤΥΠΩΝΩ  ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΕ 10 ΑΚΙΝΗΤΑ.ΠΑΡΟΛΟ ΤΙΣ 10 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ. ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ .ΕΠΕΙΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ  ΕΝΩ ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΗΤΑΝ ΕΤΟΣ ΑΠΑΑ  ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΕΝΤΟΣ ΑΠΑΑ.ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΤΥΠΩΝΩ  ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΕ 10 ΑΚΙΝΗΤΑ.ΠΑΡΟΛΟ ΤΙΣ 10 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ. ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

Παιδιά το νού σας σε πετάει σε ακίνητα άσχετου φορολογούμενου.....

Μου το έκανε μέχρι τώρα τρείς φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργα πράματα,τόσες μέρες δεν μπορούσα να εκτυπώσω περιουσιακή

κατάσταση και μου την εκτύπωσε μόλις τώρα.Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Τσιμπήστε με ρε παιδιά, μήπως κοιμάμαι και βλέπω όνειρο?

Γιάννη ΜΗ. Θα μελανιάσει το δερματάκι σου! Ιεροσυλία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη, κόλλησε το μυαλό μου. Είχε δηλώσει το 2007 μεταβολή σε εμπράγματο δικαίωμα ακινήτου που το αγόρασε το 2003 και το 2008 το διέγραψε λόγω πώλησης. Βάζω ΝΑΙ στο αν δηλώθηκαν ακίνητα από το 2005 και μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μονοκατοικια που εχει εξαντληθει ο συντελεστης δομησης γραφουμε οικοπεδο?

 

Πάντα ...

 

Μονοκατοικία είναι το ενιαίο κτίσμα εντός του γηπέδου, που αποτελεί λειτουργικά μία μόνο κατοικία η οποία μπορεί να εκτείνεται σε έναν ή σε περισσότερους ορόφους εφόσον επικοινωνούν μεταξύ τους, με τους βοηθητικούς χώρους της (αποθήκες, κλειστές θέσεις στάθμευσης κ.λπ.),.

Στις περιπτώσεις αυτές αναγράφεται σε μία γραμμή το σύνολο των τετραγωνικών μέτρων των κτισμάτων (στις αντίστοιχες στήλες κυρίων και βοηθητικών χώρων) και τα στοιχεία του γηπέδου εφόσον αυτό βρίσκεται εντός σχεδίου πόλης ή οικισμού. Αν το γήπεδο είναι εκτός σχεδίου πόλης ή οικισμού αναγράφεται στον πίνακα 2 και συμπληρώνεται η στήλη συνολική επιφάνεια κτισμάτων (στήλη 17).

Δεν χαρακτηρίζονται μονοκατοικίες:

α) Διώροφος οικοδομή με ισόγειο κατάστημα και 1ο όροφο κατοικία.

β) Ισόγειο διαμέρισμα που βρίσκεται σε επαφή με άλλο ανεξάρτητο ισόγειο διαμέρισμα.

γ) Ισόγεια επαγγελματική στέγη που βρίσκεται σε επαφή με άλλο ανεξάρτητο ισόγειο διαμέρισμα.

Τα πιο πάνω ισχύουν και αν δεν υπάρχει πράξη σύστασης οριζόντιας ιδιοκτησίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη, κόλλησε το μυαλό μου. Είχε δηλώσει το 2007 μεταβολή σε εμπράγματο δικαίωμα ακινήτου που το αγόρασε το 2003 και το 2008 το διέγραψε λόγω πώλησης. Βάζω ΝΑΙ στο αν δηλώθηκαν ακίνητα από το 2005 και μετά;

 

Ναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...