Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι πολύ περίεργος τι θα κάνουμε τον Οκτώβρη, που θα χουμε και φπα, με κανα τρίμηνο ανημέρωτα βιβλία. 

Εγώ παιδιά, εδώ και μέρες δεν ασχολούμαι με Ε9. Όποιος έρθει του λέω κάτσε να το κάνουμε μαζί. Μετά από κανα μισάωρο εκνευρίζεται και φεύγει. 

 

Ούτως ή άλλως δε βγαίνουν με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ & ΓΝΩΜΙΚΑ ΤΟΥ Ε9

  • Ε9 ναναι οι ωρες του
  • Ε9 λαλουν κι Ε3 χορευουν
  • Ε9 και το λουρι της μανας

..........................

Πασα προσφορα δεκτη απο τις 06.30 εχω περασει 1(του συζυγου με τη συζυγο δεν...προκειται) κι εχω μπροστα μου βουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rror 500--Internal Server Error

 

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι κάποια στιγμή πρέπει να κινηθούμε σαν κλάδος και να διεκδικήσουμε τις χαμένες εργατοώρες ... 

EXEIS DIKIO ALLA>>>>>>>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

172 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

37 μέλη, 114 επισκέπτες, 16 ανώνυμοι χρήστες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forbidden

You are not authorized to access the requested resource.

 

 

Χαχααχαχαχα σχόλασε ο υπαλληλος που εκανε τα restarts στον server και game over. Αυριο πάλι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Θέλω τσικουλάταααααααααααααααααααααααα ....................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί -πότε ήταν-, λόγω αδράνειας  βλακείας και ανικανότητας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, καλέστε ένα παπά, ένα διάκο και ένα ψάλτη για να κάνουν ένα τρισάγιο !!!

 

Παράπονο όμως για την ταχύτητα του μηνύματος δεν πρέπει να έχουμε...το ρίχνει σφαίρα με τη μία !!!

 

Αυτό ήταν τα κακάρωσε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κε Γενικέ,

Παράταση δεν μπορείτε να δώσετε γιατί ναι μεν εσείς είστε υπεύθυνος αλλά άλλοι αποφασίζουν για σας....

Να φτιάξετε μία εφαρμογή που να μπορεί κανείς να δουλέψει σαν άνθρωπος δεν μπορείτε...

Τουλάχιστον κανονίστε με τον ΕΟΠΥΥ να μας χορηγούν τα ηρεμιστικά δωρεάν.

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού καθόμαστε που καθόμαστε, δεν πάμε και εμείς μια περατζάδα για διαμαρτυρία ( καθιστική, όρθια, ολοήμερη, ολονύχτια ) κάτι ρε παιδιά, έξω από το TAXIS τους ;

( και χωρίς φορητούς υπολογιστές για να ήμαστε εκεί με λόγο όχι για βόλτα ). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού καθόμαστε που καθόμαστε, δεν πάμε και εμείς μια περατζάδα για διαμαρτυρία ( καθιστική, όρθια, ολοήμερη, ολονύχτια ) κάτι ρε παιδιά, έξω από το TAXIS τους ;

( και χωρίς φορητούς υπολογιστές για να ήμαστε εκεί με λόγο όχι για βόλτα ). 

 

Και καμιά ντοματούλα μαζί με κανένα αβγουλάκι ίσως και λίγο γιαουρτάκι...έτσι για τη λιγούρα βρε αδερφέ...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατακληστε το τηλεφωνικό τους κέντρο

 

Διευθυντής
Σιγάλας Μαρίνος
210 4802701
Α' Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης (SW-HW)
Στρίκης Αντώνης
210 4803212
Β' Τμήμα Εκμετάλλευσης Η/Υ & Μαγν. Μέσων
Πίπης Ανδρέας
210 4802335
[email protected]
Γ' Τμήμα Κοπτικών & Φακελωτικών Μηχ/των
Δασκαλόπουλος Νικόλαος
210 4802795
 [email protected]

 

 

επίσης το τηλέφωνο της γραμματέας του κου θεοχάρη  2103375000

 

Επικοινώνησα με όλους απο το πρωί ,

 

στο γραφείο του θεοχάρη δεν γνωρίζουν το πρόβλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης απάντησαν ότι το παλεύουν όλοι οι τεχνικοί και ότι η ώρα που δουλεύει καλα το σύστημα

είναι μετά τις 11 το βράδυ .

 

Δεν μπορώ να σας περιγράψω όλες τις συζητήσεις .

 

Αρχίστε τα τηλέφωνα και μην σταματάτε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forbidden

You are not authorized to access the requested resource.

 

παπαλα το χάσαμε οριστικά.

 

Αλήθεια, πόσα Ε9 έχουν υποβληθεί μέχρι τώρα και πόσα αραγε είναι θεωρητικά να υποβληθούν μέχρι Παρασκευή?

 

Μήπως ως λογιστές ασχολούμασταν με τα Ε1 αφήνοντας στη άκρη τα Ε9 (αυτό έκανα) και τελικά τα Ε9 που μένει να υποβληθούν είναι λίγα, απο εμάς μόνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω αρχίσει να ενημερώνω τους πελάτες ότι κατά πάσα πιθανότητα το Ε9 δεν πρόκειται να σταλεί μέχρι στις 20/09, από υπαιτιότητα του συστήματος και ας κάνουν ότι θέλουν. Ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έχω αντιδράσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...