Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

η ερωτηση σας συνοδευεται κρατωντας στο χερι σας εντυπο ε9 ή το kama sutra?

αν εννοεις εμενα, αναφερομουν πιο πανω στου συναδελφου το μακρυναρι με τα ερρορ.. τρομαρα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοεις εμενα, αναφερομουν πιο πανω στου συναδελφου το μακρυναρι με τα ερρορ.. τρομαρα τους

χαχαχαχαχαχα οντως πολυ error

οχι δεν αναφερομουν σε εσενα, στο κυριο με τον ε9 or 69?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν προσωπική άποψη εκφέρω μη πάρω καί κανέναν στο λαιμό μου...Το σύστημα δε μπορεί να κλειδώσει καί αυτά που λέγονται για μέχρι τις 20/9 το βράδυ είναι χαζομάρες τύπου "προθεσμίες δηλώσεων βάσει ΑΦΜ", περισσότερο γίνεται για να υπάρχει έμμεση πίεση (δλδ μέσω των φορολογούμενων)-πρώτον διότι όλοι γνωρίζουν ότι το σύστημα υπολειτουργεί καί δεύτερον γιατί αν κλειδώσει δε θα μπορούμε να κάνουμε καμμία διόρθωση στα αγροτεμάχια άλλων Ε9. Επιλογή κλειδώματος δηλαδή να κλείσουν τον έναν απ' τους δύο πίνακες δεν υπάρχει. Δεν είναι εφαρμογή σαν το Ε1. Προσωπικά ασχολούμαι με όλα αυτά που έμειναν πίσω λόγω δηλώσεων. Καλή συνέχεια καί κουράγιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σκεφτώ και εγώ λίγο πονηρά.

Καμία μεταβολή στα Ε9. Τα αφήνουμε να εκδοθεί ΕΤΑΚ ως έχει και κατόπι μεταβολή στην ΔΟΥ χειρόγραφα εντός του διαστήματος που ο νόμος ορίζει για διόρθωση χωρίς πρόστιμο.

Ούτος ή άλλος ο χρόνος για χειρόγραφη κατάθεση θα είναι λιγότερος από ότι χαλάμε τώρα  

Μπορεί να παίξει το έργο αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν προσωπική άποψη εκφέρω μη πάρω καί κανέναν στο λαιμό μου...Το σύστημα δε μπορεί να κλειδώσει καί αυτά που λέγονται για μέχρι τις 20/9 το βράδυ είναι χαζομάρες τύπου "προθεσμίες δηλώσεων βάσει ΑΦΜ", περισσότερο γίνεται για να υπάρχει έμμεση πίεση (δλδ μέσω των φορολογούμενων)-πρώτον διότι όλοι γνωρίζουν ότι το σύστημα υπολειτουργεί καί δεύτερον γιατί αν κλειδώσει δε θα μπορούμε να κάνουμε καμμία διόρθωση στα αγροτεμάχια άλλων Ε9. Επιλογή κλειδώματος δηλαδή να κλείσουν τον έναν απ' τους δύο πίνακες δεν υπάρχει. Δεν είναι εφαρμογή σαν το Ε1. Προσωπικά ασχολούμαι με όλα αυτά που έμειναν πίσω λόγω δηλώσεων. Καλή συνέχεια καί κουράγιο...

Σε κάτι τέτοια τους έχω ικανούς. Εκεί ξέρουν να μας δείχνουν τις δεξιότητές τους στους υπολογιστές....το'χουν!...να κλειδώνουν δηλαδή μερικά τις δηλώσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΕΠΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ?

Ζήλεψε το κακόμοιρο και είπε να ξεκουραστεί λίγο...

Θέλω να στείλω σκαναρισμένες συμβάσεις μερικής και δεν μπορώ.... Μεθαύριο ίσως που θα έχει τελειώσει και η απεργία (ή είναι τετάρτη-πέμπτη? ΄χω χάσει το μπούσουλα..) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση : να ζητηθεί - χωρίς όμως προειδοποίηση - μπροστά σε κάμερα σε πρωϊνάδικη τηλεοπτική εκπομπή να στείλει ανώτατο στέλεχος του Υπουργείου Οικονομικών (φαντάζεστε ποιος ...) ένα Ε9 με τρία ακίνητα (μία προσθήκη και δύο διορθώσεις) !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος το ανέφερε και παραπάνω αλλά δεν υπήρξε απάντηση

 

Σε περίπτωση που τα αγροτεμάχια είναι σωστά, αν δεν οριστικοποιήσουμε, θα οριστικοποιηθούν από μόνα τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση : να ζητηθεί - χωρίς όμως προειδοποίηση - μπροστά σε κάμερα σε πρωϊνάδικη τηλεοπτική εκπομπή να στείλει ανώτατο στέλεχος του Υπουργείου Οικονομικών (φαντάζεστε ποιος ...) ένα Ε9 με τρία ακίνητα (μία προσθήκη και δύο διορθώσεις) !!!!!

 

Όχι προς Θεού.

 

Είναι ικανοί να στήσουν εικονική υποβολή για να αποδείξουν πως όλα πάνε καλά ...

 

Έχεις "ιδέα" από "πληρωμένους" δημοσιογράφους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ονομασία της φωτογραφιας δεν είναι τυχαία :wacko:  :wacko:  :wacko:

Αυτό συμβαίνει τις τελευταίες ωρες..

Κανείς που να περασε την 1η πίστα και να τερμάτισε επιτυχώς???

 

 

post-10447-0-49334200-1379437212_thumb.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ?

ΤΙΠΟΤΑ, όπως πάντα.... σκόρπιοι ...με σπασμένα νεύρα, να ανεχόμαστε όλους όσους μας εμπαίζουν...

και να προσπαθούμε να εξηγήσουμε ... τον ευτελισμό μας... και να πρέπει να απολογούμαστε και στους πελάτες μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://youtu.be/t7X8J168670   

 

 Muppet-Show+%25281%2529.jpgΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΤΟΥΝ  ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΠΑΝΕ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.59.59 ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ.

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ?

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΦΕΕΕΕΕ?

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΦΕΕΑΑΑΑΑ?

ΣΑΛΤΑΡΑΜΕ ....

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΤΡΕΛΛΑΔΙΚΑ.

ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ Η ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ?

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ TWITTER ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

USERNAME......

ΕΙΣΟΔΟΣ..............

ΜΝΜ: Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

 

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι προς Θεού.

 

Είναι ικανοί να στήσουν εικονική υποβολή για να αποδείξουν πως όλα πάνε καλά ...

 

Έχεις "ιδέα" από "πληρωμένους" δημοσιογράφους;

Θυμάσαι το σκηνικό με το Σημίτη και τα ραντεβού του ΙΚΑ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. CFC Respect προσκυνώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΠΑΝΕ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.59.59 ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ.

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ?

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΦΕΕΕΕΕ?

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΦΕΕΑΑΑΑΑ?

ΣΑΛΤΑΡΑΜΕ ....

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΤΡΕΛΛΑΔΙΚΑ.

ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ Η ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ?

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ TWITTER ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ?

Στις ειδήσεις επανέλαβαν αυτό που γράψανε μόνοι τους στο ΥΠΟΙΚ : Μεταβολές ακινήτων έτους 2013, που υποχρεούται το φυσικό πρόσωπο να αναγράψει στον Πίνακα 1 (Στοιχεία οικοπέδων εντός σχεδίου ή οικισμού και κτισμάτων εντός & εκτός σχεδίου) της δήλωσης στοιχείων ακινήτων (έντυπο Ε9), πραγματοποιούνται μέχρι την 20ή Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 23:59:59.

Τα παπαγαλάκια δεν έχουν δική τους γλώσσα, μιμούνται και επαναλαμβάνουν, έλα όμως που οι πελάτες ακούνε τον κάθε Αυτιά ή Παπαδάκη και όχι εμάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γμτ.... πληρώσαμε τόσα πολλά λεφτά στο μπουρδέ__ο για να πηδή___με   και αυτό έκλεισε!!!! δε δουλεύει.....πάνε οι Ρωσίδες έφυγαν...χάσαμε τα λεφτά μας......

Σα δε ντρέπονται τα βλήματα του υπουργείου και η βιτρίνα του.....Αι σιχτίρ πια.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τον Αμπελιώτη και τον άλλο τον βλάκα τον αυγοκέφαλο που βγαίνουν κάθε πρωί στα κανάλια και τρομοκρατούν τους ανθρώπους ποιός θα τους μαζέψει?

Και καλά ο αυγοκέφαλος αλλά ο Αμπελιώτης πόσο πλήρώνεται για να μας γειώνει?Αυτός εχει μπει να κάνει κανα Ε9.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2 ωρες για διορθωσεις σε δύο ακίνητα στο ίδιο έντυπο ελέος!!!!!!!!!!!!!!

 

Εχω απελπιστεί , δεν θα προλάβω.................................................................... συνέχειεα η χρονική περίοδος έληξε ................................κάνω κάτι λάθος??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2 ωρες για διορθωσεις σε δύο ακίνητα στο ίδιο έντυπο ελέος!!!!!!!!!!!!!!

 

Εχω απελπιστεί , δεν θα προλάβω.................................................................... συνέχειεα η χρονική περίοδος έληξε ................................κάνω κάτι λάθος??????

Ναι........ ασχολείσαι!!!!!!!Πρόταση ....Καμμία υποβολή ε9 οικ,2013.Ας έρθει το ΦΑΠ 2013 και διορθώσεις εμπρόθεσμα(που θα γίνουν χωρίς πρόστιμο)στις ΔΟΥ.

Καλή υπομονή και αντοχή!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...