Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ  ΩΡΑ 23:52 !!! ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΓΙΝΕΤΑΙ! ΜΠΗΤΕ ΜΠΗΤΕ!!!

 

ουτε οι εκπτωσεις στο Λονδινο να ηταν ...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΟΥΣ ΕΝΩΜΕΝΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ....

Μέχρι τις 03:00 π.μ. καλά πάμε...θα χτυπήσω και ένα φραπέ κατά τις 01:30 π.μ.... :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελειώσετε με την μεταμεσονύχτια υποβολή ελάτε να ξαναμιλήσουμε για απεργίες κλπ. Αυτοεξεφτελιζόμαστε. Και τελειώσανε και οι μπύρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι μου ρχεται να μπω και να κανω σε ολα αναιρεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειχαμε μυαλο και υποστηριξη παρα πολυ απλα θα επρεπε να μπουμε σε ολους τους πελατες μας και να σβησουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ τοτε να δουμε τι θα εκαναν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενουν να παρουν λεφτα απο τη ΦΑΠΑ αν τους αρχιζαμε εμεις στις φαπες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑΣΟ sssssssss... (μας ακούνε....)   .....

ε και??????? αυτοι πρεπει να φοβουνται οχι εμεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελειώσετε με την μεταμεσονύχτια υποβολή ελάτε να ξαναμιλήσουμε για απεργίες κλπ. Αυτοεξεφτελιζόμαστε. Και τελειώσανε και οι μπύρες.

Τι σχέση έχουν οι μεταμεσονύχτιες υποβολές με τις απεργίες?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν και μαλιστα τεραστια γιατι δε μπορει να μιλαμε για απεργιες και να ξενυχταμε για να κανουμε αυτο που θελουν τα κ@@@κια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση, από που προκύπτει ότι ευθύνεται ο Θεοχάρης γιαυτή την κατάσταση?

Μήπως να το ψάξουμε λίγο καλύτερα?

Δεν ξέρω αν ευθύνεται ο Θεοχάρης για την κατάσταση , η ανακοίνωση  για το Ε 9 όμως είναι

ελεεινή . Και αν δεν ευθύνεται ο γ.γ. πρέπει να βρει  αυτόν που την συνέταξε κ.λ.π. κ.λ.π.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ Κ.Κ. ΤΟΥ Υ.Ο

 

Μπααααα !!! 

 

Αφιερώνουμε και τραγουδάκια ???

 

 

Υ/Γ: Είναι και λίγο αργά, είμαι και πολύ κουρασμένη και δεν σ'έπιασα, οι ΚΚ τι είναι ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Στο κύριοι κύριοι, δεν πήγαινε με τίποτα... το φτωχό και κουρασμένο μυαλουδάκι μου

(βλέπεις κι ο χαμηλός δείκτης νοημοσύνης που διαθέτω, δεν βοηθά και πολύ...)

 

Την δεύτερη επιλογή την ψιλοείχα, αλλά δεν ήθελα να σε επηρεάσω  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Benji Είναι άλλο πράγμα να στέλνεις δηλώσεις (γενικώς) μεταμεσονύχτια επειδή έχεις πολύ δουλειά και είναι άλλο πράγμα να στέλνεις δηλώσεις μεταμεσονύχτια επειδή δεν δουλεύει το σύστημα τις ώρες που πρέπει να δουλεύει. Στις οποίες ώρες συμπεριλαμβάνονται οι βραδυνές βεβαίως, αλλά ακόμα περισσότερο και οι πρωϊνές. Για παράδειγμα όλες οι εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης του taxisnet γίνονται συνήθως 4 με 9 το απόγευμα. Και μετά οι μάγκες πάνε για ύπνο. Εγώ είμαι υποχρεωμένος να μην δουλέψω 4 με 9 και να το ξεκινήσω από τις 9 και μετά. Αν δουλέψει. Και όλα αυτά γιατί? Μα για να προλάβω να στείλω μέχρι τις 20 τον Πίνακα 1 και μέχρι τις 14 τον Πίνακα 2. Ποιός αλήθεια το σκέφτηκε αυτό?  Μετά τα ΑΦΜ έχουμε τούς πίνακες. Απίθανοι τύποι κυβερνάνε μια απίθανη χώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Benji Είναι άλλο πράγμα να στέλνεις δηλώσεις (γενικώς) μεταμεσονύχτια επειδή έχεις πολύ δουλειά και είναι άλλο πράγμα να στέλνεις δηλώσεις μεταμεσονύχτια επειδή δεν δουλεύει το σύστημα τις ώρες που πρέπει να δουλεύει. Στις οποίες ώρες συμπεριλαμβάνονται οι βραδυνές βεβαίως, αλλά ακόμα περισσότερο και οι πρωϊνές. Για παράδειγμα όλες οι εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης του taxisnet γίνονται συνήθως 4 με 9 το απόγευμα. Και μετά οι μάγκες πάνε για ύπνο. Εγώ είμαι υποχρεωμένος να μην δουλέψω 4 με 9 και να το ξεκινήσω από τις 9 και μετά. Αν δουλέψει. Και όλα αυτά γιατί? Μα για να προλάβω να στείλω μέχρι τις 20 τον Πίνακα 1 και μέχρι τις 14 τον Πίνακα 2. Ποιός αλήθεια το σκέφτηκε αυτό?  Μετά τα ΑΦΜ έχουμε τούς πίνακες. Απίθανοι τύποι κυβερνάνε μια απίθανη χώρα.

κυβερνανε???????? χωρα?????? ποια κυβερνηση????? ποια χωρα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστά τα ερωτηματικά. καληνύχτα γιατί θα τελειώσω και τη μπουκάλα με το τσίπουρο και δεν παλεύεται. αύριο πάλι (αν δουλεύει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχασ Ο θεοχαρης ευθύνεται γιατι ειναι εριστικος κ βλαξ ...

Ειναι αυτός που θα έπρεπε να ξέρει την κατάσταση του συστήματος κ του κλάδου κ αφου αυτός καθιερωθηκε να ειναι ο διαδικτυακος κρίκος επικοινωνιασ του υπουργείου .

Αν και συμφωνω ότι για τα προβλήματα του κλάδου κ κυρίως τα θέματα αντιμετώπισης του υπουργείου προς εμάς ( κλωτσου κ του μπατσου) δεπορει φταίει μόνο ένας

Btw μόλις τελείωσα 3-4 ε9 α21 αυτη την ώρα παει σφαίρα ... Τρατζικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει για τα Ε9 ό,τι και για το Ε1, δηλαδή η παράταση που δόθηκε μέχρι 20/9 εκπνέει τη Δευτέρ στις 23/9 στις 8πμ?

Συναδελφοι ειναι σημαντικο .Αν γνωριζει καποιος ας απαντησει.Κατα τα αλλα εμεις κανουμε οτι φτιαχνουμε  Ε9 και το υπουργειο οτι εχει συστημα  .Μια χαρα....

Κάποια απάντηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

09:00 καλημέρα σας!

 

Δείτε πως ξεκινά η μέρα μας κύριοι του υπουργείου:

 

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της. Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

 

Σας ευχαριστούμε που μας σμπαραλιάζετε τα νεύρα αμπονόρα (πρωί πρωί) όπως λένε και στο Τζάντε!

Και επειδή τα έχω μαζεμένα σταματώ εδω γιατι αν ανοίξω το στόμα μου.......δεν θα σταματήσω.....Αντε και........... πρωί πρωί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΤΙΣ 04:00 ΤΟ ΠΡΩΙ! ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ Ε9 !

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΠΑΙΔΙ, ΕΙΜΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...