Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα από τις 5 το πρωί  προσπαθώ να μπω αλλά τίποτε.......

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΓΩ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΕ ΦΥΛΛΟΜΕΤΡΗΤΗ    OPERA,  ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριε GUS αν γνωρίζετε κάτι σχετικά με ΝΕΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ επειδή το σύστημα taxis ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, παρακαλούμε ειδοποιήστε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζάκι είναι κλειστό ξανά . 

Και του χρόνου φουντούνια...(ωχ που το θυμήθηκα τώρα αυτό).

Καλημέρα σε όλους καλή εβδομάδα.

Ψυχραιμία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρότερη κατάσταση δεν έχει υπάρξει ποτέ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνουν οι Σύλλογοί μας????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ρχιδι@ ουτε με explorer, ουτε με mozilla , ουτε με chrome , ουτε με opera , ουτε με safari  υπάρχει άλλος browser ?

Μη το ψάχνεις, δε μπαίνει με τίποτα. Ζητάμε με φυσιολογικό τρόπο να δουλέψουμε μέσα σε ένα @που@@ελο!! Καλά κρασιά!! Η που@@να μέσα στο @που@@ελο μπορεί να καταλάβει τις αγνές προθέσεις σου;;;!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ρχιδι@ ουτε με explorer, ουτε με mozilla , ουτε με chrome , ουτε με opera , ουτε με safari  υπάρχει άλλος browser ?

ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΣ BROWZER!!!!!!!!!!!

1307432375.jpg?1307431804

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έπρεπε να δουλέψουμε 15 ώρες την Κυριακή!!!!

 

 

Και αυτή την Κυριακή...

 

 

μα δουλεψαμε,

 

 

Ούτε Κυριακή, ούτε ξενύχτια, ούτε τίποτα.

 

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ Ε9.

 

Υποχρέωση, τουλάχιστον ηθική, έχω ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ.  ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να με δεσμεύσει για κανέναν άλλο.

 

Και για να το πούμε το ποίημα άλλη μια φορά: Έχουμε ΗΔΗ είτε ως φορολογούμενοι είτε ως λογιστές, εκλπηρώσει ΚΑΘΕ υποχρέωση όσον αφορά το Ε9, με τα αρχικά (1997 & 2005) και τα συμπληρωματικά που έχουμε υποβάλλει.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ να τα καταχωρήσω σε οποιαδήποτε βάση δεδομένων επιλέξει το Υ.Ο. Αυτό είναι δουλειά του ΚΕΠΥΟ και των ΔΟΥ, που είτε τεμπέλιαζαν είτε τους υποσχέθηκαν οτι θα τα περάσει κάποια άλλη εταιρεία, μήπως και κουραστούν.

 

Και όποιος θυμάται την εταιρεία εκείνη που είχε αναλάβει την "ψηφιοποίηση" των Ε9, πήρε κάποια εκατομμυριάκια για το έργο και μετά "μην τον είδατε τον Παναγή", ας την αναφέρει, δεν είναι κακό να γνωρίζουμε όλοι ποιοί ζημίωσαν το Δημόσιο και τους λογιστές (με το να μας φορτώσουν με την δουλειά για την οποία πληρώθηκαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη παράταση δεν θα δοθεί.

Αλλά θα ανοίξει το σύστημα για τροποποιητικές και έτσι θα συνεχίσουμε να διορθώνουμε μέχρι να τελειώσουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το που μπαινω στον φορολογουμενο

πεταω απο τη χαρα μου που επιτελους μπηκα στο συστημα

και σε δευτεροπλεπτα μου λεει οτι λογω αδρανειας πρεπει να γινει επαναληψη φορτωσης της σελιδας.

πινω μια γουλια καφε και περιμενω τα 10 δευτερα

και ξανα τα ιδια και τα ιδια κ.ο.κ.

ποσο γρηγορα πρεπει να κουνησω το ποντικι για να ξεπερασω την ταχυτητα του taxis ωστε να μην θεωρουμαι ανδρανης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested. 

Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε Κυριακή, ούτε ξενύχτια, ούτε τίποτα.

 

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ Ε9.

 

Υποχρέωση, τουλάχιστον ηθική, έχω ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ.  ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να με δεσμεύσει για κανέναν άλλο.

 

Και για να το πούμε το ποίημα άλλη μια φορά: Έχουμε ΗΔΗ είτε ως φορολογούμενοι είτε ως λογιστές, εκλπηρώσει ΚΑΘΕ υποχρέωση όσον αφορά το Ε9, με τα αρχικά (1997 & 2005) και τα συμπληρωματικά που έχουμε υποβάλλει.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ να τα καταχωρήσω σε οποιαδήποτε βάση δεδομένων επιλέξει το Υ.Ο. Αυτό είναι δουλειά του ΚΕΠΥΟ και των ΔΟΥ, που είτε τεμπέλιαζαν είτε τους υποσχέθηκαν οτι θα τα περάσει κάποια άλλη εταιρεία, μήπως και κουραστούν.

 

Και όποιος θυμάται την εταιρεία εκείνη που είχε αναλάβει την "ψηφιοποίηση" των Ε9, πήρε κάποια εκατομμυριάκια για το έργο και μετά "μην τον είδατε τον Παναγή", ας την αναφέρει, δεν είναι κακό να γνωρίζουμε όλοι ποιοί ζημίωσαν το Δημόσιο και τους λογιστές (με το να μας φορτώσουν με την δουλειά για την οποία πληρώθηκαν).

Συμφωνώ και επαυξάνω.εγώ προσωπικά δεν κάνω καμία καταχώρηση των στοιχείων που ζητάνε.όταν γινότα τα Ε9 τα έκανα κανονικότατα με ό,τι ζητούσαν.τροποποιήσεις έκανα,αλλαγές έκανα κτλ.τώρα εάν αυτοί ζητήσουν να τρέχω και στα κατσάβραχα να τους τα βγάλω και φωτογραφίες εγώ θα πρέπει να το κάνω;;;;φτιάχνω Ε9 μόνο σε αυτούς που είχαν αγοραπωλησίες ,νομιμοποιήσεις και λάθη.όλα τα άλλα δεν είναι δουλειά μου.είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και κάνω δουλειές που μου αναθέτουν οι πελάτες μου και πληρώθηκαμε πλήρωσαν τότε για να κάνω ε9 και τα έκανα.αν με πληρώσει το υπουργείο για καθένα τους θα τους τα κάνω.εως τότε γιοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested. 

Please notify the site's webmaster and try your request again later.

 

αυτο το Later ειναι που με μπερδευει.δεν ξερω ποτε πρεπει να μπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...