Προς το περιεχόμενο

E9 ---- Συγνώμη, εσείς μπορείτε να μπείτε να δουλέψετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να στείλω Ε9, από τις 9,00 το πρωί... και συνεχώς με πετάει έξω...!!!!!!

Τι θα με συμβουλέυατε να κάνω???????????

να πάω για καφέ?

να σπάσω τον Η/Υ?

να βγώ στους δρόμους να φωνάξω????????????

Ε΄ΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που μολις γυρισα απο τον καφε, τι να κανω?

  Ακόμη ενα κάφε και μετά βλέπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα παει , μετα της 3ης το πρω με 8,  μετα το κλείνεις, κι ασχολισε με κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιλαγα με το ΤΑΧΙΣ πριν απο 10 λεπτα ,γνωριζουν οτι υπαρχει εντονο προβλημα το εχουν μεταφερει θεωρουν σιγουρη την παραταση εως 26/9 και βλεπουμε και μου προτειναν να χρησιμοποιω για το ε9 τον CHROME γιατι λενε οτι παει λιγο καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουν το πρόβλημα αλλά ...... 

Δεν δίνουν παράταση να γίνει απεμπλοκή 

Η Τηλεόραση μας στέλνει και άλλους για τσεκ αγροτεμαχίων και περιμένουν μαγικά να φτιαχτούν όλα μέχρι 15 / 09 

Επιτέλους Έλεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα να κανω μια ερωτηση? παταω την οδο αλλα δε μου βγαζει τις οδους του τετραγωνου ουτε εντοπιζει το οικοδομικο τετραγωνο. τι κανω?? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πήγαινε λίγο καλύτερα με Google Chrome μέχρι που το πήρανε χαμπάρι πολλοί και τώρα σέρνεται το σύστημα και εκεί....

Κανονίστε να μπουκώσετε το σύστημα και 3 το πρωϊ με 8 που πάει σφεντόνα!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που μολις γυρισα απο τον καφε, τι να κανω?

Να περιμένεις λίγο ακόμα να περάσει η ώρα και μετά να πας για τσίπουρα και να μας καλέσεις....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιλαγα με το ΤΑΧΙΣ πριν απο 10 λεπτα ,γνωριζουν οτι υπαρχει εντονο προβλημα το εχουν μεταφερει θεωρουν σιγουρη την παραταση εως 26/9 και βλεπουμε και μου προτειναν να χρησιμοποιω για το ε9 τον CHROME γιατι λενε οτι παει λιγο καλυτερα

ΚΑΙ  ΓΩ  ΠΟΥ  ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟΝ  CHROME,   ΠΑΛΙ   ΤΙΠΟΤΑ  ΔΕΝ  ΚΑΝΕΙ ............. :angry: :angry:

ΜΑΣ  ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ  ΨΙΛΟ  ΓΑΖΙ,    ΕΧΟΥΜΕ  ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ  ΟΛΑ  ΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ  ΚΑΙ  ΠΑΛΙ  ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, γιατί δεν αντιδρούμε..? Δεν έχουμε συλλόγους να προωθήσουν τα θέματά μας αυτά και τόσα άλλα ? Ήμαστε εργαζόμενοι ΚΑΙ μόνο... ΙΔΙΩΤΕΣ

Έχουμε γίνει ΚΕΠ, το έχετε καταλάβει?

-ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

-ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ

-ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΟΟΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ

-ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΩΝ

-ΝΕΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ

-ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ

-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ

-ΑΙΤΗΣΕΙς ΟΓΑ.... ............το αφήνω να συμπληρώσετε....

Πραγματικά πέρα από την πλάκα (που είναι αλήθεια κάποιες φορές μας σώζει),  έχετε καταλάβει ότι μας ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ       ξεδιάντροπα?????? και ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ?????

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΌ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ???????

εχουμε γραψει πολλα και έχουμε γκρινιάξει πολλές φορές... δικαιολογημένα τις περισσότερες...αλλά δεν πρέπει όλο αυτό κάπου να σταματήσει?

---και για να προλάβω κάποιους δεν είμαι οργανωμένη σε κανένα πολιτικό κόμμα---

πραγματικά δεν έχει έρθει αυτή η στιγμή που θα πούμε φτάνει πιά..? τι άλλο περιμένουμε??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σταλλει Ε9 θέλει και τους δυο πίνακες συμπληρωμένους!! Καλά δεν είπανε 26/9 ο 1ος πίνακας  και ο 2ος τον Νοέμβριο; Μας δουλεύουν άγρια μου φαίνεται!!!!!!! :angry: :angry:

Πρέπει να αποσυσχετισουν τον πάνω πίνακα απο τον κάτω!!! Ευγε Θεοχάρη!!!!!!!!!!!!!!Οταν παίρνεις μια απόφαση και την κοινοποιείς σε ολους τους ενδιαφερόμενους οφείλεις άμεσα να την εφαρμόσεις στο σύστημα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ακόμη ενα κάφε και μετά βλέπεις

 

αμα κερνας, λογω γενεθλιων θα κανω μια προσπαθεια να πιω ακομα εναν καφε  :P

 

(τις ευχες στο αλλο θεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8ery.jpg

διαφωνώ φιλαράκι...δε θα μας τρελάνουν αυτοί οι χίλιοι..

 

2943_337763649661891_948397472_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιλαγα με το ΤΑΧΙΣ πριν απο 10 λεπτα ,γνωριζουν οτι υπαρχει εντονο προβλημα το εχουν μεταφερει θεωρουν σιγουρη την παραταση εως 26/9 και βλεπουμε και μου προτειναν να χρησιμοποιω για το ε9 τον CHROME γιατι λενε οτι παει λιγο καλυτερα

ME TO CHROME  ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Σ......   ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΑΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περιμένεις λίγο ακόμα να περάσει η ώρα και μετά να πας για τσίπουρα και να μας καλέσεις....!

 

τα κοψα τα τσιπουρα, αλλα αν σε φερει ο δρομος προς τα δω κατι θα κανουμε....μην περιμενεις προσκλησεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καραγκιοζιδες δεν μπορουμε να δουλεψουμε παρα μονο μετα τισ 12 το βραδυ τα γραφεια μας θα τα ανοιγουμε AFTER και μετα θα πηγαινουμε για πατσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...