Προς το περιεχόμενο

Για να ολοκληρωθεί η εκκαθάριση της δήλωσης που υποβάλατε ηλεκτρονικά πρέπει να προσκομίσετε ή να αποστείλετε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, εκτύπωση της δήλωσης με τα απαιτούμενα πρωτότυπα δικαιολογητικά στην αρμόδια Δ.Ο.Υ. φορολογίας εισοδήματο


επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Για να ολοκληρωθεί η εκκαθάριση της δήλωσης που υποβάλατε ηλεκτρονικά πρέπει να
προσκομίσετε ή να αποστείλετε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, εκτύπωση της
δήλωσης με τα απαιτούμενα πρωτότυπα δικαιολογητικά στην αρμόδια Δ.Ο.Υ.
φορολογίας εισοδήματος, μέχρι 26.9.2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΆΛΑ. ΖΗΤΑΝΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΑΠΛΟ ΜΙΣΘΩΤΟ ΜΕ 5€ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ! ΡΕ .....ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΠΡΩΤΑ, ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ. ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΜΑΣ. ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΩΝΕΙ ΠΙΑ. ΚΡΙΜΑ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μας ερθουν τωρα και καμμια 50 συνταξιουχοι για ελεγχο...πρωτα αντε να τους εξηγησεις και να καταλαβουν...τις  ωρες στον διαδρομο της  ΔΟΥ .....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ............. ΦΡΟΝΤΙΣΑΝ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.....................τρελλα............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΆΛΑ. ΖΗΤΑΝΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΑΠΛΟ ΜΙΣΘΩΤΟ ΜΕ 5€ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ! ΡΕ .....ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΠΡΩΤΑ, ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ. ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΜΑΣ. ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΩΝΕΙ ΠΙΑ. ΚΡΙΜΑ.....

Μήπως ο συνταξιούχος ..δεν είναι απλός.. αλλά έχει κρύψει... συγγνώμη ξεχάσει... καμιά δυο τρείς συντάξεις κάτω από το χαλάκι;;; Λέω μήπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Μήπως ο συνταξιούχος ..δεν είναι απλός.. αλλά έχει κρύψει... συγγνώμη ξεχάσει... καμιά δυο τρείς συντάξεις κάτω από το χαλάκι;;; Λέω μήπως...

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΣΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έλαβα αυτό το μήνυμα για 3 φορολογούμενους:

1) O ένας είναι συνταξιούχος που πρέπει να πληρώσει 450 ευρώ φόρο, όταν του έκανα εκκαθάριση και επίσης είναι λάθος η βεβαίωση που του έχουν εκδώσει απο το ΙΚΑ καθώς τα τρίμηνα που μου έφερε δεν ανταποκρίνονται σε αυτά που έβγαλε η βεβαίωση του και ήδη έχει κάνει αίτηση στο ΙΚΑ να του δώσουν την σωστή βεβαίωση για να υποβάλουμε τροποποιητική.

2) Ο δεύτερος είναι ζευγάρι μισθωτών με βεβαίωση αποδοχών απο μια ο καθένας και ταμείο ανεργίας. Είναι να λάβουν πίσω 400 ευρώ με τις αποδείξεις που δηλώνουν. Τι ποιο εύκολο προς διασταύρωση απο τους μισθωτούς. 

3) Ο τρίτος ειναι να λαμβάνει ανω των 1.500 ευρώ επιστροφή οπότε ναι οκ σωστά ίσως τον καλεί αλλα και πάλι ζευγάρι μιθσωτών είναι που μπορεί να διασταυρωθεί η παρακράτηση τους!

 

Anyway, να στείλουμε τα δικαιολογητικά, τον έλεγχο ποιος θα τον κάνει???? Που οι υπάλληλοι στο αρμόδιο τμήμα δεν φτάνουν ούτε για τις καθημερινές ανάγκες του τμήματος?!!!!!

Η μήπως μετά μας φωνάξουν να κάνουμε και τον έλεγχο ????!!!!!!!!!!! αφου είμαστε "ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ"!!!!!! χα χα χα χι χι χι!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ο συνταξιούχος ..δεν είναι απλός.. αλλά έχει κρύψει... συγγνώμη ξεχάσει... καμιά δυο τρείς συντάξεις κάτω από το χαλάκι;;; Λέω μήπως...

 

Προς επίρρωσιν αυτού που γράφει ο Γιάννης, θα σας μεταφέρω προσωπική εμπειρία. Συνταξιούχος του Δημοσίου, έπαιρνε το 2011 μια κύρια και δύο επικουρικές συντάξεις. Φέτος (για το 2012 δηλαδή) μου προσκόμισε τα δικαιολογητικά της δήλωσης, εκτύπωσα τη μία σύνταξη απ΄το ΙΚΑ, την άλλη μου την έδωσε η ίδια. Τη ρωτώ: Μα πέρυσι είχατε και μια άλλη επικουρική σύνταξη απ΄ότι βλέπω, που είναι; Μου απαντά: Αα,, πάει αυτή μου την κόψανε! Καλά λέω εγώ. Σκέφτομαι, μήπως να ψάξω στο σύστημα του ΗΔΙΚΑ να δω τι γίνεται; Μπαίνω και βλέπω ότι τα είχε πάρει τα χρήματα και δεν της είχε κοπεί η σύνταξη. Της τηλεφωνώ την άλλη ημέρα και της λέω, μα γιατί μου είπατε ότι σας την είχαν κόψει, αφού τα χρήματα σας είχαν καταβληθεί! Και μου απαντά: Αα, ναι μωρέ, τα χρήματα έμπαιναν σε έναν λογαριασμό απ΄τον οποίο πληρωνόταν ένα δάνειο γι αυτό δεν το θυμόμουν!!

Αν δεν είχα μπεί στον κόπο να ψάξω, δεν θα είχα βάλει το ποσό της επικουρικής σύνταξης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα συνεχίζουν να έρχονται ίδια e-mail!!!!

 

μα αν είναι να στείλουμε για έλεγχο όλα αυτά ποιος ο λόγος της ηλεκτρονικής υποβολής????!!!!

 

και να έχεις και τον συνταξιούχο ν α σου λέει " στο είπα εγώ κυρία λογίστρια, να τα πάω στην Δ.Ο.Υ. απο την αρχή" και να μην καταλαβαίνει οτι δεν θα τα δέχονταν και τώρα που τον ενημέρωσα άρχισε η γκρίνια.....ααααα!!!! τα νεύρα μου κύριε Θεοχάρη!!!...αμα ακούσετε όλα αυτά που μας λένε στα γραφεία μας κάθε μέρα!!!

συν την δουλειά να μαζέψουμε τα παραστατικά, να τα στείλουμε ή να τα πάμε.....εγω δεν πληρώθηκα και για αυτό, δεν ζήτησα αμοιβή σε περίπτωση ελέγχου και σαφώς εκ των υστέρων όσοι με πλήρωσαν δεν θα μου δώσουν και συμπλήρωμα! ας πρόσεχα θα πείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς επίρρωσιν αυτού που γράφει ο Γιάννης, θα σας μεταφέρω προσωπική εμπειρία. Συνταξιούχος του Δημοσίου, έπαιρνε το 2011 μια κύρια και δύο επικουρικές συντάξεις. Φέτος (για το 2012 δηλαδή) μου προσκόμισε τα δικαιολογητικά της δήλωσης, εκτύπωσα τη μία σύνταξη απ΄το ΙΚΑ, την άλλη μου την έδωσε η ίδια. Τη ρωτώ: Μα πέρυσι είχατε και μια άλλη επικουρική σύνταξη απ΄ότι βλέπω, που είναι; Μου απαντά: Αα,, πάει αυτή μου την κόψανε! Καλά λέω εγώ. Σκέφτομαι, μήπως να ψάξω στο σύστημα του ΗΔΙΚΑ να δω τι γίνεται; Μπαίνω και βλέπω ότι τα είχε πάρει τα χρήματα και δεν της είχε κοπεί η σύνταξη. Της τηλεφωνώ την άλλη ημέρα και της λέω, μα γιατί μου είπατε ότι σας την είχαν κόψει, αφού τα χρήματα σας είχαν καταβληθεί! Και μου απαντά: Αα, ναι μωρέ, τα χρήματα έμπαιναν σε έναν λογαριασμό απ΄τον οποίο πληρωνόταν ένα δάνειο γι αυτό δεν το θυμόμουν!!

Αν δεν είχα μπεί στον κόπο να ψάξω, δεν θα είχα βάλει το ποσό της επικουρικής σύνταξης....

  

 

Η ......μερική αμνησία Κώστα είναι χαρακτηριστικό των ηλικιωμένων  (βέβαια η υπόψιν συνταξιούχος μπορεί να ήταν και σε κάπως τρυφερότερη ηλικία ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ......μερική αμνησία Κώστα είναι χαρακτηριστικό των ηλικιωμένων  (βέβαια η υπόψιν συνταξιούχος μπορεί να ήταν και σε κάπως τρυφερότερη ηλικία ).

 

Σωτήρη, μια χαρά μνήμη έχει η συγκεκριμένη... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες .. είστε σίγουροι ότι τα ταμεία έχουν υποβάλει οριστικές?

Εγώ έχω υποβάλει δηλώσεις γυναικών συνταξιούχων που η βεβαίωση βγαίνει με το ΑΦΜ του μακαρίτη..

και οι δηλώσεις εκκαθαρίστηκαν ήδη..

 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/15144

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΕ 11 ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ 

 

ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΜΕ 40 ΧΛΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΜΕ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΤΟ ΔΩ ΤΟ  ΠΡΑΜΑ.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι μόνο τα ταμεία

Νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης είπε στους εργαζομένους επειδή έστειλε λάθος στοιχεία στο υπουργειίο θα έχετε πρόβλημα με εκκαθάριση μιλήστε με το λογιστή σας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατιέμαι, κρατιέμαι αλλαάαααααααααα άει στο διάολο πιά. :angry:

Εγκρίνω και επευξάνω.

Έ λ ε ο ς    !!!!!!!!!!! ΑΣ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 mail για εργαζόμενους σε νοσοκομείο για έλεγχο. Λαμπρά, μιας και καθόμασταν και δεν είχαμε τι να κάνουμε....

Θα τρελαθούμε φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 mail και σε μένα, ρε δεν πάμε καθόλου καλά, τι στο δια.....λο στείλαμε ηλεκτρονικά τις δηλώσεις .ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΛΕΕΕΕΕΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΛΈΞΑΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκρίνω και επευξάνω.

Έ λ ε ο ς    !!!!!!!!!!! ΑΣ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΑ.

Όχι ακόμα...ας περιμένουμε λίγο ακόμα...ξέρετε ο μαζοχισμός πληρώνεται, κι όταν έπρεπε να δράσουμε ομαδικά, ο καθένας έκανε το μακρύ του και το κοντό του...όταν κάποιοι κόπιασαν για να διεκδικήσουν κάτι μαζικό, απλά κάποιοι "κοιμόντουσαν" τον ύπνο του δικαίου...

Μην ανησυχείτε όμως, μικροαλλαγές στις συνθήκες εργασίες μας, αποκτήσαμε "αφεντικά" κι επίσημα πλέον, δε λέω εργοδότες λέω αφεντικά, καθώς τα περισσότερα "απ' αυτά" επρόκειτο περί διαταγών, μη συζητήσιμων, μη αντιστρέψιμων, μη ανθρώπινων και ίσως αντισυνταγματικών στις περισσότερες περιπτώσεις...Εσύ "δούλε" μου χτύπησες την κάρτα σου σήμερα, μη ξεχάσεις να δέσεις το κορδόνι μου φεύγοντας? Δε με πειράζουν αυτές καθεαυτές οι αποφάσεις, αλλά η τάση που κρύβουν, το που μας οδηγούν...

"To κράτος είναι οργανωμένη πολιτική οντότητα που κατέχει καθορισμένη γεωγραφική περιοχή και αντιπροσωπεύει έναν πληθυσμό. Αυτά μπορεί να αντιστοιχούν σε εθνικά κράτη, υποεθνικά κράτη, ή πολυεθνικά κράτη. Ένα κράτος συνήθως περιλαμβάνει ένα σύνολο οργανισμών οι οποίοι έχουν τη δικαιοδοσία να φτιάχνουν τους κανόνες εκείνους οι οποίοι κυβερνούν τον πληθυσμό μίας κοινωνίας μέσα σε συγκεκριμένα γεωγραφικά όρια.Το κράτος έχει κυβέρνηση, νόμους και αναγνωρισμένη κυριαρχία. Κράτος στα αρχαία Ελληνικά σήμαινε δύναμη." (από βικιπαιδεια)

Όταν είδαμε τις πρώτες ενδείξεις, μη αντιπροσώπευσης μας, από το κράτος, αντί να φρενάρουμε μια πιο ήπια κατάσταση, προτιμήσαμε να εισχωρήσουμε/κατηφορίσουμε ακόμη πιο βαθιά (ίσως γιατί δεν είχαμε τα κότσια, ίσως γιατί είχαμε ατομικά (κι όχι συλλογικά) συμφέροντα, και ιδού το αποτέλεσμα...που βρήκε το κράτος αναγνωρισμένη κυριαρχία? πως απέκτησε δύναμη αφού τελικά είμαστε πολλοί αυτοί που διαμαρτυρόμαστε? γιατί σταμάτησε να μας αντιπροσωπεύει? γιατί χάνονται αξίες μπροστά στο χρήμα σε 2 αντικρουόμενες ομάδες? γιατί υπερισχύει η τρόικα? Άραγε μέτρησε κανείς τη ζημιά της τρόικας? Όντως έγιναν πολλά "καλά", φακελωθήκαμε, προχωρήσαμε σε διασταυρώσεις, μειώσαμε τη λαμογιά ή την τάση της βρε παιδί μου, αλλά τι γίνεται με τους ανέργους που έχασαν τις δουλειές τους, τι γίνεται με τα ΙΧ που κατέθεσαν πινακίδες (κι χάθηκαν αρκετά ευρώ από τέλη κυκλοφορίας), πόσα σπίτια έμειναν ξενοίκιαστα, πόσες επιχειρήσεις έκλεισαν (και μαζί τους ΦΠΑ και ΦΕ), τα νοσοκομεία τους θα ανεχόντουσαν να είναι σαν τα δικά μας? Θα ήθελα να έχω μια ζυγαριά με τα συν και πλην της τρόικας...τουλάχιστον πριν δε θυμάμαι τόσους άστεγους. Θα ανεχόταν η "Γερμαπάτα" και η κάθε "Γερμαπάτα" να κυκλοφορούν στη χώρα της άνθρωποι ξυπόλητοι? Άνθρωποι πεινασμένοι? Άνθρωποι άνεργοι μέχρι αυξήσεως της εγκληματικότητας...ε τότε γιατί πάμε να εφαρμόσουμε τα δικά τους δεδομένα σε μια διαφορετική χώρα?

ΥΓ Μην ανησυχείτε όμως, γιατί αυτά δεν είναι τα δυσκολότερα...τα δυσκολότερα είναι μπροστά μας. Συμβουλή μου είναι να λογικευτούμε τιμώντας το "επάγγελμά" μας, κι όχι τον εαυτό μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς επίρρωσιν αυτού που γράφει ο Γιάννης, θα σας μεταφέρω προσωπική εμπειρία. Συνταξιούχος του Δημοσίου, έπαιρνε το 2011 μια κύρια και δύο επικουρικές συντάξεις. Φέτος (για το 2012 δηλαδή) μου προσκόμισε τα δικαιολογητικά της δήλωσης, εκτύπωσα τη μία σύνταξη απ΄το ΙΚΑ, την άλλη μου την έδωσε η ίδια. Τη ρωτώ: Μα πέρυσι είχατε και μια άλλη επικουρική σύνταξη απ΄ότι βλέπω, που είναι; Μου απαντά: Αα,, πάει αυτή μου την κόψανε! Καλά λέω εγώ. Σκέφτομαι, μήπως να ψάξω στο σύστημα του ΗΔΙΚΑ να δω τι γίνεται; Μπαίνω και βλέπω ότι τα είχε πάρει τα χρήματα και δεν της είχε κοπεί η σύνταξη. Της τηλεφωνώ την άλλη ημέρα και της λέω, μα γιατί μου είπατε ότι σας την είχαν κόψει, αφού τα χρήματα σας είχαν καταβληθεί! Και μου απαντά: Αα, ναι μωρέ, τα χρήματα έμπαιναν σε έναν λογαριασμό απ΄τον οποίο πληρωνόταν ένα δάνειο γι αυτό δεν το θυμόμουν!!

Αν δεν είχα μπεί στον κόπο να ψάξω, δεν θα είχα βάλει το ποσό της επικουρικής σύνταξης....

 

Κατά τα άλλα Κώστα έχουν απλοποιηθεί οι διαδικασίες υποβολής των φορολογικών δηλώσεων.

 

Πόσα πράγματα πρέπει να έχεις στο μυαλό σου όταν συντάσεις μια δήλωση;

 

Παίδες .. είστε σίγουροι ότι τα ταμεία έχουν υποβάλει οριστικές?

Εγώ έχω υποβάλει δηλώσεις γυναικών συνταξιούχων που η βεβαίωση βγαίνει με το ΑΦΜ του μακαρίτη..

και οι δηλώσεις εκκαθαρίστηκαν ήδη..

 

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/15144

 

Η τρόικα για το δημόσιο δεν είναι αυστηρή ...

 

Τους λέει να στέλνουν τα στοιχεία όποτε μπορούν ... :)

 

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΕ 11 ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ 

 

ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΜΕ 40 ΧΛΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΜΕ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΤΟ ΔΩ ΤΟ  ΠΡΑΜΑ.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

 

Εμείς που έχουμε και θάλασσα πλέον στη μέση ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό .....

 

Απορώ για ποίο λόγο τις κάναμε ηλεκτρονικά !!!

 

Ας τις υποβάλλαμε χειρόγραφα θα είχαν εκκαθαριστεί .... Αλήθεια η εκκάθαριση δεν ήταν το πρόβλημα του κ.Γενικού για την παράταση ??!!!

 

Πραγματικάτι να σχολιάσεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...