Προς το περιεχόμενο

Tips για Accountant No 3


επισκέπτη ASA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ "ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ" - "ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ" -"ΤΥΠΟΙ" - "ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ",ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ "ΚΙΝΗΣΕΙΣ" ΚΑΙ "ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ". ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ. ΔΗΛ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΔΑΤ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ "ΑΓΟΡΕΣ ΕΜΠΟΡ 8%" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ "ΔΑΠΑΝΕΣ ΜΔΕΦ". ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ Η' ΘΑ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΥΣΗ. ΘΑ ΣΩΘΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ θα πρότεινα, όταν θα μπαίνεις να καταχωρίσεις ένα παραστατικό, να επιλέγεις τη σειρά των λογαριασμών όπως τη θες και με την επαναληπτική καταχώριση (Ctrl+F3), να σου κρατάει τη σειρά αυτή. Μπορεί να μην είναι τόσο αυτοματοποιημένο αλλά τουλάχιστον δεν θα βγάζεις τα μάτια σου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ "ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ" - "ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ" -"ΤΥΠΟΙ" - "ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ",ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ "ΚΙΝΗΣΕΙΣ" ΚΑΙ "ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ". ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ. ΔΗΛ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΔΑΤ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ "ΑΓΟΡΕΣ ΕΜΠΟΡ 8%" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ "ΔΑΠΑΝΕΣ ΜΔΕΦ". ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ Η' ΘΑ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΥΣΗ. ΘΑ ΣΩΘΩ!

Το πρόγραμμα δεν εμφανίζει τους λογ/σμούς με ότι σειρά του κατέβει, αλλά με αύξουσα σειρά π.χ. 20.00.08, 20.00.18, 62.98.18, 64.00.00. Εάν θέλεις να έχεις του λογ/σμούς με την δική σου σειρά τότε από "ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ" - "ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ" "ΠΡΟΤΥΠΑ" ορίζεις τους λογ/σμούς που θέλεις σε κάθε παραστατικό και στους εμφανίζει κατά την καταχώρηση με την σειρά που θέλεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασε κανενα αλλο προγραμμα να βρεις την υγεια σου

Εσύ με ποιο πρόγραμμα έχεις βρεί την υγειά σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα δεν εμφανίζει τους λογ/σμούς με ότι σειρά του κατέβει, αλλά με αύξουσα σειρά π.χ. 20.00.08, 20.00.18, 62.98.18, 64.00.00. Εάν θέλεις να έχεις του λογ/σμούς με την δική σου σειρά τότε από "ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ" - "ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ" "ΠΡΟΤΥΠΑ" ορίζεις τους λογ/σμούς που θέλεις σε κάθε παραστατικό και στους εμφανίζει κατά την καταχώρηση με την σειρά που θέλεις εσύ.

ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΕΤΑΡΤΟΒΑΘΜΙΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΕΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ

ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ "ΔΑΤ" ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΟΙ ΛΟΓ/ΜΟΙ:

62.98.18.000

20.00.18.000

14.00.18.000

20.00.08.000

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ "ΠΡΟΤΥΠΑ" ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ. ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ SINGULAR ACCOUNTANT

Υπάρχει ήδη ανοικτό θέμα για το ίδιο ερώτημα.

Σας παρακαλούμε να μην ανοίγετε νέες ενότητες, πριν σιγουρευτείτε ότι ήδη δεν υπάρχει και δεν έχει απαντηθεί το θέμα σας. Χρησιμοποιήστε την αναζήτηση :

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?act=Search&f=7.

Θέστε τα ερωτήματά σας στις υπάρχουσες ενότητες που αφορούν το ίδιο θέμα. Βοηθήστε το βήμα να γίνει λειτουργικό και χρηστικό για όλους μας, αν κάνουμε όλοι την προσπάθεια θα το πετύχουμε. Ας ανοίγουμε όσο το δυνατόν λιγότερες ενότητες.

Ερωτήματα που αφορούν θέματα τα οποία προϋπάρχουν στο βήμα και μάλιστα είναι πρόσφατα, θα αναγκασθούμε είτε να τα κλειδώνουμε είτε να τα διαγράφουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τα θέματα για τον Accountant ενδιαφέρουν πολλούς συναδέλφους το παρόν θέμα μετονομάσθηκε σε Tips για Accountant No. 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΘΕΩΡΗΜΕΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟ SINGULAR-ACC.4 ????

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΜΑ ΝΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΘΕΩΡΗΜΕΝΑ ...

ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΘΑΥΜΑΣΙΟ"ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ-ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΜΗΝΑ ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΡΩΣΩΠΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ,ΚΑΗΚΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να κάνεις εγκατάσταση εκτυπωτή Generic (οδηγός εκτυπωτή generic / text only) Δίνοντας μετά εκτύπωση ισοζυγίου από εκεί που σου είπε ο συνάδελφος, στις ρυθμίσεις του εκτυπωτή επιλέγεις Generic.

Εύχομαι να βγάλεις άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΕΤΑΡΤΟΒΑΘΜΙΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΕΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ

ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ "ΔΑΤ" ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΟΙ ΛΟΓ/ΜΟΙ:

62.98.18.000

20.00.18.000

14.00.18.000

20.00.08.000

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ "ΠΡΟΤΥΠΑ" ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα πρότυπα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Οι λογαριασμοί βγαίνουν με τη σειρά που τους δημιοργείς και αν ζητήσεις επαναληπτική καταχώρηση, καταχωρεις ομοειδείς εγγραφές χωρίς ν' αλλάζει τίποτα πέραν του αριθμού παραστατικού. Εννοείται ότι μπορείς ν' αλλάξεις από μόνος σου ότι θέλεις. Με το πλήκτρο tab δε χρειάζεται η χρήση του ποντικιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ [email protected]

ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ E3PG001 TOY ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

VERSION 2,20Β

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ [email protected]

ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ E3PG001 TOY ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

VERSION 2,20Β

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μην ανοίγετε το ίδιο θέμα πάλι όταν ήδη υπάρχει !!!!

Tips για Accountant No. 3

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=8919

Το θέμα θα μεταφερθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ [email protected]

ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ E3PG001 TOY ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

VERSION 2,20Β

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μην δημοσιοποιείται τα e-mail σας προτιμάτε τα PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΙΣΘΗΚΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ SINGULAR ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ-ΠΑΡΟΧΕΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΨΑΧΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ WINDOWS.

ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η ΕΥΧΡΗΣΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΟΧΕΑ.

ΚΑΘΕ ΓΝΩΜΗ ΔΕΚΤΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OTAN EINAI KATAXΩΡΗΜΕΝΟ ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ(ΕΙΤΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ,ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΜΑΣ)ΕΝΩ ΤΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΑΘΕΩΡΗΤΟ ΒΙΒΛΙΟ,ΕΝΩ ΣΤΟ ΘΕΩΡΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΑΦΑΙΡΕΙ ΤΑ ΠΟΣΑ ΤΩΝ ΠΙΣΤΩΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στα Βιβλία,

Επέλεξε το Βιβλίο της εταιρίας που Θές

Μπές μέσα στη στήλη που θές με διπλό κλικ

Και επέλεξε με το τοκάκι κάτω "όλες¨"

στέίλε mail αν δεν καταλάβεις κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OTAN EINAI KATAXΩΡΗΜΕΝΟ ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ(ΕΙΤΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ,ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΜΑΣ)ΕΝΩ ΤΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΑΘΕΩΡΗΤΟ ΒΙΒΛΙΟ,ΕΝΩ ΣΤΟ ΘΕΩΡΗΜΕΝΟ ΔΕΝ ΑΦΑΙΡΕΙ ΤΑ ΠΟΣΑ ΤΩΝ ΠΙΣΤΩΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ!ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ;;;

Αν κατάλαβα καλά έχεις άλλα σύνολα στο αθεώρητο, και άλλα στο θεωρημένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Accountant , πιστεύω ότι είναι το κορυφαίο.

Αρχίζω, να διαμορφώνω κι εγώ θετική γνώμη, μετά τις αρχικές δυσκολίες που αντιμετώπισα. Πιστεύω ότι έχει πάρα πολλές δυνατότητες. Και μελλοντικά, θα αποκτήσει περισσότερες. Ας πούμε δε θα ήταν άσχημα να είχαμε μια άμεση εκτύπωση ισολογισμού.

Αν μπορούσα να εκτυπώσω και τα έντυπα, σε λευκή σελίδα, τι καλά που θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...