Προς το περιεχόμενο

Αιωνία σου η μνήμη φίλε και συνάδελφε Σταμάτη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες το βράδυ "έφυγε" στον ύπνο του ένας συνάδελφος μας και πολυ καλός φίλος - συγγενής.

Ας είναι αιωνία η μνήμη σου ΣΤΑΜΑΤΗ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Οταν "φεύγει" ένας συνάδελφος, είναι σαν να κόβεις ένα κλαδί από το δέντρο μας. Ο πόνος είναι κοινός για όλους μας. Ας είναι παρηγορία για τους δικούς του, οι καλές στιγμές που έζησαν μαζί του. Αυτές μένουν πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:( :( :( τι να πω ειδικα εγω.τωρα ...?μπορει.... να...μια απο τα ιδια... !ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπαση.

υγεια σε ολους παιδια,υγεια  ναστε παντα σιδερενιοι και  να στελενετε και κατι...στον αγυριστο και να προσπαθουμε ολοι να χαμογελαμε περισσοτερο. :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν τελειώνει εδώ...να τον θυμάστε και να τον κάνετε να χαμογελάει από εκεί που βρίσκεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παππούς μου, θυμάμαι, έλεγε ότι οι καλοί άνθρωποι συνήθως "φεύγουν"  στον ύπνο τους, ήρεμα ή τους προδίδει -όσο είναι ξύπνιοι- η καλή τους καρδιά. Έτσι έφυγε κι εκείνος πριν πολλά χρόνια. Ο συνάδελφός μας, ήταν σίγουρα καλός άνθρωπος γι αυτό έφυγε ήρεμα στον ύπνο του, χωρίς ίχνος πόνου. Σίγουρα θα είσαι καλύτερα εκεί ψηλά τώρα απαλλαγμένος από τα ανούσια του επαγγέλματός μας. Ίσως εκεί ψηλά να σου λείπουν οι δικοί σου, όμως μη σε νοιάζει. Άλλωστε θα είσαι πάντα δίπλα τους, μέσα τους, αφού ζείς στις καρδιές τους. 

Καλό ταξίδι συνάδελφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό ταξίδι συνάδελφε....ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.....και στους συγγενείς να ζούν να τον θυμόνται.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν ο άνθρωπος που με βοήθησε στα πρώτα βήματά μου στην δουλειά. Την τρίτη το απόγευμα μου έλεγε πότε θα τα "προλάβουμε όλα αυτά σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα, έχω και τους ισολογισμούς 30/06 και άστα..........."

Του απάντησα "Σταμάτη αν πάθουμε κάτι αυτοί (οι πελάτες) θα βρουν άλλον Λογιστή"

Τελικά στα 62 του έφυγε......... και ασ πάνε στο δ.... λο  και οι ισολογισμοί.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...