Προς το περιεχόμενο

Τέταρτη ΦΑΣΗ: Αποχή 16/7-22/7 μαζί με την Ομοσπονδία και 37 Συλλόγους της Χώρας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

markos347  ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ? :huh: !  ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ! 

 

ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ, ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ Ο ΑΓΩΝ !

 

ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ, ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ Η ΣΙ-ΑΓΩΝ ?!! 

Μην ανησυχείς σημασία έχει που τ' ακούω πρώτος εγώ!!Αργά ή γρήγορα θα συνειδητοποιήσουν και οι υπόλοιποι τον "κατήφορο"...όλα στην ώρα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 920
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

 

@ApostStavridis Δεν χρειάζεται να με πείσεις.Βλέπω τα προβλήματα και θα τα αντιμετωπίσουμε όλα.Η υποβολή γίνεται με γρήγορους ρυθμούς πάντως

 

 

Απάντηση προ 2 λεπτών......

 

 

Την καλημέρα μου και καλή δύναμη!

 

Την καλησπέρα μου και απο εμένα σε όλους σας, Τελικά ο άνθρωπος δεν παίζετε, μάλλον ζεί στον ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΡΗ, που τους βλέπει τους γρήγορους ρυθμούς δεν το καταλαβαίνω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς την κάλυψη των συνδιακαλιστικών οργανώσεων λίγο δύσκολο, και είναι και τελευταία στιγμή να οργανωθεί κάτι τέτοιο.

Προσωπικά δεν είμαι ο τύπος της πορείας, πιστεύω η οργανωμένη αποχή από τις δηλώσεις περνάει πιο ισχυρό μήνυμα σε μια περίοδο που ο όποιος θέλει να παραπονεθεί κατεβαίνει σε πορεία με 2-3 ανθρώπους. Ωστόσο αν γίνει κάτι, οργανωμένο για το καλό του κλάδου, σαφώς και θα το στηρίξω και θα είμαι εκεί με τα αθλητικά μου.

ΥΓ Η αποχή στερεί έσοδα από το κράτος, η πορεία το πολύ πολύ να προκαλέσει ένα ακόμη κυκλοφοριακό πρόβλημα, αλλά όπως είπα είμαι μέσα εάν αποφασιστεί από τους εκπροσώπους μας.

 

1.Ποτέ δεν είναι αργά.Και σε μια ώρα διοργανώνεται συγκέντρωση αρκει να υπάρχει θέληση.

2.Ποια αποχή?Που την είδες?Τα νούμερα μετράνε και όχι τα λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Ποτέ δεν είναι αργά.Και σε μια ώρα διοργανώνεται συγκέντρωση αρκει να υπάρχει θέληση.

2.Ποια αποχή?Που την είδες?Τα νούμερα μετράνε και όχι τα λόγια.

Δυστυχώς δεν την είδα στα μεγέθη που ήθελα...

Συμφωνώ για το 1, μαζί σου!! +1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΘΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ .

 ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ , ΕΝΩ ΠΕΡΝΑΩ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΦΠΑ , ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΔΥΟ ΛΟΓΙΣΤΕΣ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΩΡΑ ,ΣΗΜΕΡΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ (Ε3 ΤΩΝ ΣΥΖΥΓΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ )  ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ .ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΛΑΙΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ . ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΒΙΑΣΤΙΚΟΙ.

ΑΥΤΟΙ ΛΟΙΠΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΑΝ ΚΛΑΔΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ.  ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ . . ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ . . . . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύετς ότι αν φάμε το Θεοχάρη ο επόμενος θα είναι καλύτερος?

Πλάκα-πλάκα αυτός τουλάχιστον είναι προσιτός. Ξέρω ότι θα βγείτε όλοι να με κράξετε αλλά αυτή είναι η γνώμη μου...

Όχι αλίμονο!!!! Για όνομα του Θεού. Πλάκα κάνω συνάδερφε, μπας και ξεγελάσω τα νεύρα μου. Όλοι τα ίδια είναι. Όλοι......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα και σε άλλο θέμα αλλά πιστεύω πως εδώ ταιριάζει καλύτερα.

 

Ένας αγρότης φώναξε τα παιδιά του που όλο καυγάδιζαν μεταξύ τουςς και τους είπε να φέρουν από ένα κλαδί. Αφού έκανε τα κλαδιά ένα δεμάτι και τα έδεσε, προκάλεσε ένα από τα παιδιά του να πάρουν το δεμάτι και να το σπάσουν. Όλα προσπάθησαν, αλλά μάταια. Κατόπιν ο πατέρας έλυσε το δεμάτι και έδωσε από ένα κλαδί σε κάθε παιδί για να το σπάσει, πράγμα που έκαναν με μεγάλη ευκολία. Στο τέλος ο πατέρας είπε: "Βλέπετε, παιδιά μου, πως αν παραμείνετε ενωμένοι, θα είστε ανίκητοι. Όμως αν διαφωνείτε και χωρίσετε, θα καταστραφείτε"  Αίσωπος

 

Αυτά μας τα λέγανε οι γονείς μας όταν ήμασταν πιτσιρίκια ακόμη. Γι αυτό δεν σκάω με άτομα που λένε ότι στέλνουν δηλώσεις. Είναι θέμα ήθους και αρχών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό οι αποφάσεις που παίρνει είναι θεικές! Ό,τι νά'ναι... Αχ Ελλάδα... σ' αγαπώ, αλλά τα "τρως" τα παιδιά σου.... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΤΕ  ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΨΑΛΕΙ Ο ΕΙΔΙΚΟΣ, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΝΟΙΑ… ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ … ΚΑΙ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ Ο ΓΕΝΙΚΟΣ …. :blink:  :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό οι αποφάσεις που παίρνει είναι θεικές! Ό,τι νά'ναι... Αχ Ελλάδα... σ' αγαπώ, αλλά τα "τρως" τα παιδιά σου.... :(

 

Γι αυτό του κατεβάζουμε "καντήλια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποχή περίτρανα αποδείχτηκε ως λάθος στρατηγική...

(είτε γιατί δεν έχει συμμετοχή, είτε γιατί η συμμετοχή ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΘΕΙ)

 

Η μόνη σοβαρή πίεση που θα μπορούσε να ασκήσει η ΠΟΦΕΕ είναι αυτή που έχω ξαναπεί σε προηγούμενο post: 

 

ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΗΔΕΝΙΚΩΝ Ε1 ΣΤΟ TAXIS ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΣΕ ΠΑΚΕΤΑ.

 

Ο μόνος 100% ΝΟΜΙΜΟΣ τρόπος να πιέσεις ΑΛΗΘΙΝΑ το υπουργείο, φορτώνοντάς του ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΠΙΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ (που εμείς του κάνουμε τώρα δωρεάν) και την τεράστια καθυστέρηση που αυτό θα σημάνει...

 

και αναρωτηθείτε όλοι σας :

 

 

1) Η ΠΟΦΕΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ  ΑΥΤΟ ???  

2) ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΆΤΕΥΣΗΣ ???

3) ΜΟΝΟ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΥΠΟΒΟΛΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ? 

4) ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΠΑΝΙΚΟ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΤΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΦΜ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ 1 ???

 

και αναρωτιέμαι :  

 

ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΦΕΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ, ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ Ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ (!!!) ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ?

 

ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΟΧΙ ΗΔΗ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΡΟ ΠΙΕΣΗΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΕΤΥΧΕ ?

 

Υ.Γ. απαντάω πρώτα στον εαυτό μου : 

 

τι περιμένεις ρε ΒΛΑΚΑ, επειδή έχουν πιάσει από μια θέση "εκπροσωπόντας" μας για το "καλό" ΜΑΣ πάει να πεί ότι μας εκπροσωπούν κιόλας?

Οι περισσότεροι (συντριπτικά) εκπροσωπούν μόνο τον εαυτό τους στα προεδρεία εδώ και χρόνια, μόνο και μόνο για να ανοίγουν οι πόρτες πιο εύκολα και να μπορούν να ανεβάζουν το prestige τους.

Εδώ το έκαναν οι πολιτικοί μας τόσα χρόνια και μεις τους χειροκροτούσαμε από κάτω σαν βλάκες για δεκαετίες (...κι ακόμα τολμώ να πώ συνεχίζουμε...), δε θα το κάνουν οι Λογιστές? (που έχουν και τη ρετσινιά του λαμόγιου έτσι κι αλλιώς).

 

Αρα, αφού δεν ήθελα να ασχοληθώ ο ίδιος με τον συνδικαλισμό μέχρι τώρα, τι μιλάω? Κάτσε και ρούφα το αυγό σου... κάποτε θα μεγαλώσεις και θα μάθεις να μην περιμένεις από τους "από πάνω" τίποτα να σου χαρίσουν.

 

Και για μένα οι "από πάνω" δεν είναι οι του Υπουργείου, είναι οι των διάφορων σωματείων ...

 

Καλό Σαββατόβραδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποχή περίτρανα αποδείχτηκε ως λάθος στρατηγική...

(είτε γιατί δεν έχει συμμετοχή, είτε γιατί η συμμετοχή ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΘΕΙ)

 

Η μόνη σοβαρή πίεση που θα μπορούσε να ασκήσει η ΠΟΦΕΕ είναι αυτή που έχω ξαναπεί σε προηγούμενο post: 

 

ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΗΔΕΝΙΚΩΝ Ε1 ΣΤΟ TAXIS ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΣΕ ΠΑΚΕΤΑ.

 

Ο μόνος 100% ΝΟΜΙΜΟΣ τρόπος να πιέσεις ΑΛΗΘΙΝΑ το υπουργείο, φορτώνοντάς του ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΠΙΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ (που εμείς του κάνουμε τώρα δωρεάν) και την τεράστια καθυστέρηση που αυτό θα σημάνει...

 

και αναρωτηθείτε όλοι σας :

 

 

1) Η ΠΟΦΕΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ  ΑΥΤΟ ???  

2) ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΆΤΕΥΣΗΣ ???

3) ΜΟΝΟ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΥΠΟΒΟΛΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ? 

4) ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΠΑΝΙΚΟ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΤΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΦΜ ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ 1 ???

 

και αναρωτιέμαι :  

 

ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΦΕΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ, ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ Ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ (!!!) ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ?

 

ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΟΧΙ ΗΔΗ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΡΟ ΠΙΕΣΗΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΕΤΥΧΕ ?

 

Υ.Γ. απαντάω πρώτα στον εαυτό μου : 

 

τι περιμένεις ρε ΒΛΑΚΑ, επειδή έχουν πιάσει από μια θέση "εκπροσωπόντας" μας για το "καλό" ΜΑΣ πάει να πεί ότι μας εκπροσωπούν κιόλας?

Οι περισσότεροι (συντριπτικά) εκπροσωπούν μόνο τον εαυτό τους στα προεδρεία εδώ και χρόνια, μόνο και μόνο για να ανοίγουν οι πόρτες πιο εύκολα και να μπορούν να ανεβάζουν το prestige τους.

Εδώ το έκαναν οι πολιτικοί μας τόσα χρόνια και μεις τους χειροκροτούσαμε από κάτω σαν βλάκες για δεκαετίες (...κι ακόμα τολμώ να πώ συνεχίζουμε...), δε θα το κάνουν οι Λογιστές? (που έχουν και τη ρετσινιά του λαμόγιου έτσι κι αλλιώς).

 

Αρα, αφού δεν ήθελα να ασχοληθώ ο ίδιος με τον συνδικαλισμό μέχρι τώρα, τι μιλάω? Κάτσε και ρούφα το αυγό σου... κάποτε θα μεγαλώσεις και θα μάθεις να μην περιμένεις από τους "από πάνω" τίποτα να σου χαρίσουν.

 

Και για μένα οι "από πάνω" δεν είναι οι του Υπουργείου, είναι οι των διάφορων σωματείων ...

 

Καλό Σαββατόβραδο...

 

Και το ξύλο ποιος θα το φάει απο τους πελάτες?

που

1,Θα τους ερθει μηδενικό εκκαθαριστικό χωρίς εισοδήματα και θα φρικάρουν 

2. Οι συμπληρωματικές θα εκκαθαρισθούν απο τον δεκέμβριο και μετά και θα τους υποχρεώσεις να πληρώσουν το φόρο μια και έξω,

Εκτός απο το ξύλο του χρόνου θα ψαχνεις και για πελάτες που εχουν αφμ 1 και 2. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης συνάδελφε Ppanos λες, λες με σιγουριά αλλά χωρίς όμως να ξέρεις ακριβώς αν έχεις δίκιο.

Αντίθετα με ότι λες σε ενημερώνω ότι βεβαίως και έπεσε τέτοια πρόταση στην ολομέλεια (ήμουν εκεί) από λογιστές (όχι από την διοίκηση)  η οποία δεν έγινε αποδεκτή λόγω αυτών που είπε ο armatolos και επιπλέον διότι έχουμε ανακριβή δήλωση με όλα τα συνοδευτικά της... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι χρειάζεται επειγόντως τσομπάνος να μας μαζέψει και κυρίως αυτούς που πάντα 

ξεφεύγουν και αντί να τους φάει ο λύκος ,τρώνε όλους εμάς,στηριζόμενοι στην ανομοιογένεια

και στο οτι τα περιμένουμε απο τους άλλους,εγώ πιστεύω οτι υπάρχει αυτή την στιγμή ,αρκεί

να το καταλάβει και ο ίδιος ,πάντως τώρα είναι η ευκαιρία,με τον κώδικα δεοντολογίας κλπ.

Κωστή ,μαζί και με άλλους που έχετε γκογκόβια, προχώρατε και ξεμπροστιάστε, τους απ έξω

που έχουν την βόλεψή τους και αρκούνται στην σημερινή αθλιότητα. Πιστεύω οτι όλοι θάμαστε

μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη ότι μπορώ κάνω και γώ.

Ότι μπορεί κάνει και ο Δημήτρης.

Ότι μπορεί κάνει και η Μαρία.

Ότι μπορεί κάνει και ο Γιάννης.

Ότι μπορεί κάνει και η Ελένη......

Ότι μπορεί κάνει και....

Ότι μπορεί κάνει και....

 
Αυτό. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιάννη ότι μπορώ κάνω και γώ.

Ότι μπορεί κάνει και ο Δημήτρης.

Ότι μπορεί κάνει και η Μαρία.

Ότι μπορεί κάνει και ο Γιάννης.

Ότι μπορεί κάνει και η Ελένη......

Ότι μπορεί κάνει και....

Ότι μπορεί κάνει και....

 
Αυτό. 

 

Κωστή οι μεμονωμένες ενέργειες ,πλέον δεν λένε,θέλει κάποιον να βγεί μπροστά και να τους πάρει

σβάρνα,πιστεύω να την πρόλαβες την σβάρνα,είναι αυτή που τα ισιώνει όλα,παλιά ίσιωνε τα χωράφια.

Προχώρα..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν υπάρχει διαφορετική άποψη,για τα γραφόμενά μου ,αν υπάρχουν υποστηριχτές καλά 

είναι να κάνουν οτι πρέπει,δεν φαίνεται άλλο φως προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστή οι μεμονωμένες ενέργειες ,πλέον δεν λένε,θέλει κάποιον να βγεί μπροστά και να τους πάρει

σβάρνα,πιστεύω να την πρόλαβες την σβάρνα,είναι αυτή που τα ισιώνει όλα,παλιά ίσιωνε τα χωράφια.

Προχώρα..........

 

χωρις να ξερω απο χωραφια, εχω την εντυπωση οτι η σβαρνα ισιωνε οργωμενα χωραφια....

 

εμεις ειμαστε ακομα  ξερα και ακαλλιεργητα.....

 

πρεπει να πεσει πολλη βροχη να ποτισει καλα το χωμα .....

 

παρολα αυτα, πιστευω πρεπει να προχωρησουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προχωρήσω ακολουθειστε με

Αν υποχωρήσω,σκοτώστε με

Αν σκοτωθώ εκδικηθείτε με,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να ξερω απο χωραφια, εχω την εντυπωση οτι η σβαρνα ισιωνε οργωμενα χωραφια....

 

εμεις ειμαστε ακομα  ξερα και ακαλλιεργητα.....

 

πρεπει να πεσει πολλη βροχη να ποτισει καλα το χωμα .....

 

παρολα αυτα, πιστευω πρεπει να προχωρησουμε.....

Χρύσα γειά σου ,μιά που έχεις το αξίωμα του επιλοχία,εδώ χρειαζόμαστε επειγόντως λύση,οχι άλλες

θεωρίες,οχι άλλες φανφάρες,τα βαρεθήκαμε όλα αυτά,χρειαζόμαστε πράξεις,έργα και κάποιος να βγεί 

μπροστά το γιουρούσι δεν ισχύει πιά. 

 

Αν προχωρήσω ακολουθειστε με

Αν υποχωρήσω,σκοτώστε με

Αν σκοτωθώ εκδικηθείτε με,

Αμαρτολέ ,μιά που έχεις αυτή την ροπή ,προς κάτι το διαφορετικό και επειδή η ώρα έφτασε,πρέπει να 

συμφωνήσεις στη διαφορά της στιγμής,ο κώδικας δεοντολογίας δεν είναι κάτι το απλό,πρέπει να προλάβουμε

κάποιος να μας μαζέψει όλους,χωρίς καμιά εξαίρεση,να ρίξουμε το βόλι.

Κάποιος να τους -μας μαζέψει ,για να δείξουμε την δυναμή μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αμαρτολέ ,μιά που έχεις αυτή την ροπή ,προς κάτι το διαφορετικό και επειδή η ώρα έφτασε,πρέπει να 

συμφωνήσεις στη διαφορά της στιγμής,ο κώδικας δεοντολογίας δεν είναι κάτι το απλό,πρέπει να προλάβουμε

κάποιος να μας μαζέψει όλους,χωρίς καμιά εξαίρεση,να ρίξουμε το βόλι.

Κάποιος να τους -μας μαζέψει ,για να δείξουμε την δυναμή μας.

 

ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ (Κολοκοτρώνης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύετς ότι αν φάμε το Θεοχάρη ο επόμενος θα είναι καλύτερος?

Πλάκα-πλάκα αυτός τουλάχιστον είναι προσιτός. Ξέρω ότι θα βγείτε όλοι να με κράξετε αλλά αυτή είναι η γνώμη μου...

 

Ναι αλλά είναι ειρωνικός και δεν διαθέτει ίχνος σεβασμού.

 

Το θέμα είναι ότι την ερχόμενη εβδομάδα θα δοκιμαστούν τα όρια της υποδομής της ΓΓΠΣ.

 

Αν τελικά η αποχή είχε ή δεν είχε συμμετοχή θα το δούμε σύντομα.

 

Μπορεί να σπάσουν τα νεύρα μου με τα error αλλά θα το ευχαριστηθώ.

 

Είναι η πρώτη φορά που δεν θα ψάξω να βρω "βολικές" ώρες.

 

Για να δούμε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...