Προς το περιεχόμενο

Τέταρτη ΦΑΣΗ: Αποχή 16/7-22/7 μαζί με την Ομοσπονδία και 37 Συλλόγους της Χώρας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχας θα πρεπει να μαθουμε να μην περιμενουμε ολοι την τελευταια στιγμη!!!!!!!!!!!!ειπε ο θεοχαρης σε ραδιοφωνικο σταθμο......καλααααα η υπομονη εχει και τα ορια της......

 

Σωστά τα λέει ο η του Θεού Χάρη στο τετράγωνο

 

Ας αρχίσει λοιπόν ο ίδιος από τις παρατάσεις

 

Να σταματήσει να τις ανακοινώνει τελευταία στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 920
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Για άκου συνάδελφε  αυτό?

Σήμερα το πρωί μίλησα με ΜΕΓΑΛΟ λογιστικό γραφείο  στο Ηρακλειο και μου είπαν ότι αποστέλουν κανονικά τις δηλώσεις τους (ανεξαρτήτος Α.Φ.Μ.) και από κανένα σύλλογο δεν είχαν πληροφόρηση ότι κάνουμε αποχή.

Δυστυχώς για Ηράκλειο δεν μπορώ να γνωρίζω, αν και με 2 μεγάλα γραφεία που μίλησα μου είπαν ότι και αυτοί μαζί μας είναι, τώρα για τους υπόλοιπους δυστυχώς δεν έχω άποψη, πάντως για την περιοχή μου το επιβεβαιώνω ότι δεν έχει φύγει καμία δήλωση από τα λογιστικά γραφεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/14533

 

Τελικά είναι θεομπαίχτης ο τύπος ... δεν υπάρχει ... προσωπικά έχω πεισμώσει περισσότερο ... ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ... 

 

ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/14532

 

Αυτό για την αθλιότητα τους ... το ανέβασαν την τελευταία μέρα ... να πάνε να κρυφτούνε σε καμιά τρύπα θα τους πρότεινα ... 

 

ΑΘΛΙΟΙ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έρχονται διάφορα στο μυαλό και μονοπωλώ τη συζήτηση ... είναι τυχαίο ότι επιλέγονται σε θέσεις υπουργείων άνθρωποι τεχνοκράτες με την κακή έννοια και άνθρωποι που έχουν τα πάντα εκτός από ήθος ... καιροσκόποι καριερίστες αδίστακτοι ... με τέτοιους έχουμε να κάνουμε ... οι άνθρωποι του ήθους χάθηκαν δεν επιβίωσαν ... έναν έναν τους αποκεφαλίζουν ... 

 

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως συνάδελφοι η αλήθεια είναι πως έχω 10 Ε1 και 7 Ε3 σύνολο 17 ΦΔ που λήγουν την δευτέρα και έχω ετοιμάσει μόνο τις 2(αυτήν την εβδομάδα είχα 5 ελέγχους σε ΑΕ και μόλις τώρα έστειλα το τελευταίο χρεωστικό ΦΠΑ)

Με βλέπω το ΣΚ να κοιμάμαι στο γραφείο για να προλάβω τουλάχιστο να ετοιμάσω στο πρόγραμμα τις ΦΔ και εάν μέχρι Δευτέρα δεν έχουμε κάτι σίγουρο να ξεκινήσω να τις ανεβάζω στο ΤΑΧΙΣΝΕΤ όπου αμφιβάλω εάν προλάβω να τα στείλω μέχρι της 24:00.

Ότι και να γίνει και εγώ και οι συνάδελφοι της περιοχής μέχρι δευτέρα θα απέχουμε!

ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανθη , η απογοητευση ειναι μονο απο τη δικη μας σταση, οχι απο την αντιμετωπιση που εχουμε ....

Χρυσουλα μου γεια σου.Κατ'αρχην πολλα φιλια .Κατα δευτερο οπως βλεπεις ο κοσμος δεν κινητοποιειται για ποιο καυτα θεματα.Χρειαζεται πολυ δουλεια.Εκτος αυτου ας προσεχουμε και ποιους ψηφιζουμε στα συνδικαλιστικα οργανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΝΕ ΕΡΕΥΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΛΩΝ ΟΙ 300 ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΣΤΕΣ . . . 

Αλήθεια είναι και μαζί ήταν και 700 Θεσπιείς  φοροτεχνικοί...Ο αρχηγός των Περσών λεγόταν   ...χάρης ή κάπως έτσι; Ψάξε το λίγο συνάδλφε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ... 

 

Μόνος σου , σίγουρα ΔΕΝ είσαι.

 

Εχω δηλώσει ξεκάθαρα ότι θα απέχω των φορολογικών δηλώσεων (μάλλον και πέραν της 22/07 ... έτσι για πάρτη μου).

 

Επίσης σίγουρα έχουν δηλώσει το ίδιο άλλοι 10-15 συνάδελφοι εδώ σε αυτό το thread.

 

...

 

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητω συγγνωμη αν παρεξηγηθηκε ο τροπος μου.  και οι οποιες παρατηρησεις μου ηταν καλοπροαιρετες . μεσα στο κλιμα εντασης που εργαζομαστε λογικο ειναι να κανουμε και λαθη. απλα δε γνωριζα ποτε εγκριθηκε το ψηφισμα. η ουσια ειναι κατα τη γνωμη μου οτι ο αγωνας τωρα ξεκιναει. πρεπει να ιεραρχησουμε τις προτεραιοτητες μας. εγω θα ακολουθησω μεχρι το τελος την αποφαση της ποφεε και ας υποστω κυρωσεις , θα προτιμησω να περασω το σαββατοκυριακο με τα παιδια μου. μπορει να μην ειμαι καλος λογιστης αλλα αναλαμβανω παντα το κοστος των επιλογων μου . ελπιζω μετα το περας των φορολογικων δηλωσεων να βρισκομαστε ολοι εδω. βλεπω να περναμε τα ιδια με τα περσινα ( θυμαμαι και τον συναδελφο που υπεγραφε με το ονομα '' ηλιας ο καλος σας λογιστης'') και θα ηθελα να ευχαριστησω ,εστω και αργα, ολους τους συναδελφους οι οποιοι παροτι ειχαν τελειωσει με τις δηλωσεις τους μας συμπαρασταθηκαν μεχρι τελους.

Που τον θυμήθηκες τον Ηλία, συνάδελφε; Μου κάνει εντύπωση που δεν εμφανίσθηκε ακόμα. Καλά μας είχε δουλέψει όλους ο άνθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που τον θυμήθηκες τον Ηλία, συνάδελφε; Μου κάνει εντύπωση που δεν εμφανίσθηκε ακόμα. Καλά μας είχε δουλέψει όλους ο άνθρωπος...

 

Δεν ξέρω αν μας είχε δουλέψει όλους ο άνθρωπος...

 

Αλλά, αν θυμάμαι καλά ήταν επισκέπτης ... έγραφε δηλαδή εντελώς ανώνυμα

 

Τώρα πια (νά'ναι καλά τα παιδιά) το forum έχει κλειδώσει και μπορούν να συμμετάσχουν στις συζητήσεις μας 

 

μόνο μέλη. 

 

Γι'αυτό εμφανίζονται άλλωστε πάαααααρα πολλοί νεο-εγγεγραμμένοι ή και πολύ παλιά - ανενεργά μέχρι πρόσφατα - μέλη.

 

Καλησπέρα σας κύριε Γιάννη

 

:)  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΡΙΞΤΕ http://www.forologikanea.gr/index.php?module=news&func=display&sid=%206155&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Newsletter

 

 

Μετά από τις συνεχείς διαμαρτυρίες από φορολογούμενους, αλλά κυρίως λογιστές και φοροτεχνικούς, για τα ασφυκτικά χρονικά περιθώρια, στα οποία έχουν οδηγηθεί στη φετινή διαδικασία υποβολής των φορολογικών δηλώσεων, και παρά τις περί του αντιθέτου διαβεβαιώσεις, το υπουργείο Οικονομικών αναμένεται να προχωρήσει – έστω και άτυπα, ανεπίσημα – στη χορήγηση παράτασης στις σχετικές προθεσμίες.

 

Με δεδομένο ότι οι ημερομηνίες, που έχουν δοθεί ανάλογα με το καταληκτικό ψηφίο του αριθμού φορολογικού μητρώου του κάθε υπόχρεου, είναι δεσμευτικές και όχι ενδεικτικές, στο οικονομικό επιτελείο σκέφτονται τα εξής, σύμφωνα με απόλυτα διασταυρωμένες πληροφορίες του news.gr :

 

Να δοθεί μια τετραήμερη παράταση στην εκάστοτε προθεσμία. Στην ουσία, δηλαδή, το σύστημα να παραμένει ανοιχτό κάθε φορά για επιπλέον τέσσερα εικοσιτετράωρα, και να μη λογίζει ως εκπρόθεσμες τις σχετικές δηλώσεις. Για παράδειγμα, όσοι έχουν Α.Φ.Μ., που λήγει σε 1 ή 2, να μπορέσουν να υποβάλλουν τη δήλωσή τους και μετά την ερχόμενη Δευτέρα, 22 Ιουλίου, που είναι η καταληκτική ημερομηνία.

 

Εναλλακτικά ή επιπλέον, τις δύο τελευταίες εβδομάδες του Αυγούστου, οπότε και ολοκληρώνεται η φετινή διαδικασία υποβολής, το σύστημα να ανοίξει για όλα τα Α.Φ.Μ., ώστε να μην επιβαρυνθούν με προσαυξήσεις όσοι δεν πρόλαβαν.

 

Στο τραπέζι έχει πέσει και η παράταση κατά 15 ημέρες για το σύνολο των δηλώσεων, μετά την τελευταία προθεσμία της 30ης Αυγούστου, όμως, για αυτό, στο υπουργείο Οικονομικών υποστηρίζουν ότι απαιτείται η έγκριση της τρόικας.

 

 

ΠΟΣΟ ΖΩΑ ΜΑΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΗ θα δω αυτές τις ημερομηνίες για να σπάσουν τα νεύρα μου και ν' αρχίσω να κυνηγάω τον κόσμο...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΡΙΞΤΕ http://www.forologikanea.gr/index.php?module=news&func=display&sid=%206155&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Newsletter

 

 

Μετά από τις συνεχείς διαμαρτυρίες από φορολογούμενους, αλλά κυρίως λογιστές και φοροτεχνικούς, για τα ασφυκτικά χρονικά περιθώρια, στα οποία έχουν οδηγηθεί στη φετινή διαδικασία υποβολής των φορολογικών δηλώσεων, και παρά τις περί του αντιθέτου διαβεβαιώσεις, το υπουργείο Οικονομικών αναμένεται να προχωρήσει – έστω και άτυπα, ανεπίσημα – στη χορήγηση παράτασης στις σχετικές προθεσμίες.

 

Με δεδομένο ότι οι ημερομηνίες, που έχουν δοθεί ανάλογα με το καταληκτικό ψηφίο του αριθμού φορολογικού μητρώου του κάθε υπόχρεου, είναι δεσμευτικές και όχι ενδεικτικές, στο οικονομικό επιτελείο σκέφτονται τα εξής, σύμφωνα με απόλυτα διασταυρωμένες πληροφορίες του news.gr :

 

Να δοθεί μια τετραήμερη παράταση στην εκάστοτε προθεσμία. Στην ουσία, δηλαδή, το σύστημα να παραμένει ανοιχτό κάθε φορά για επιπλέον τέσσερα εικοσιτετράωρα, και να μη λογίζει ως εκπρόθεσμες τις σχετικές δηλώσεις. Για παράδειγμα, όσοι έχουν Α.Φ.Μ., που λήγει σε 1 ή 2, να μπορέσουν να υποβάλλουν τη δήλωσή τους και μετά την ερχόμενη Δευτέρα, 22 Ιουλίου, που είναι η καταληκτική ημερομηνία.

 

Εναλλακτικά ή επιπλέον, τις δύο τελευταίες εβδομάδες του Αυγούστου, οπότε και ολοκληρώνεται η φετινή διαδικασία υποβολής, το σύστημα να ανοίξει για όλα τα Α.Φ.Μ., ώστε να μην επιβαρυνθούν με προσαυξήσεις όσοι δεν πρόλαβαν.

 

Στο τραπέζι έχει πέσει και η παράταση κατά 15 ημέρες για το σύνολο των δηλώσεων, μετά την τελευταία προθεσμία της 30ης Αυγούστου, όμως, για αυτό, στο υπουργείο Οικονομικών υποστηρίζουν ότι απαιτείται η έγκριση της τρόικας.

 

 

ΠΟΣΟ ΖΩΑ ΜΑΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑΣ

 

Το κακό δεν είναι τόσο ότι μας θεωρούν ζώα αυτοί αλλά ΟΙ ΑΛΛΟΙ! Αυτοί που δήθεν νοιάζονται καθώς και όλοι όσοι ΣΥΝαγωνίζονται μαζί μας!  :angry: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαμπαριάζουν αυτοί από εξώδικα ρε Κώστα?

Λογαριάζουν τα παχύδερμα τις σκνίπες?Εδω΄τα βάλανε με ολοκληρο δικαστικό σώμα εμάς θα υπολογίσουν?

Αμαρτολέ,τι θα πει τα βάλανε με ολόκληρο δικαστικό σώμα?αφού αυτοί πληρώνονται ετησίως όσα βγάζουμε εμείς

σε καλές εποχές ,αφου μας βγαίνει ο κώλος όλη μέρα και νύκτα,σε αντίθεση με αυτούς,σε 5 χρόνια.

Μακάρι να τα βάζανε με εμάς και να βγάζαμε τόσα.Αλλά σε κάθε περίπτωση ,είναι μια κίνηση ουσίας και πρέπει να 

γίνουν και άλλες όσον αφορά το έπάγγελμα μας ,γιατί κάθε μέρα βγάζουν έναν νόμο που το απαξιώνει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι πιο παλιοί θυμούνται,οτι οταν έκαναν απεργία πχ οικοδόμοι -ταξιτζίδες κλπ ,αν κάποιος την έσπαγε

του σπάγανε το κεφάλι ,έτσι πρέπει να γίνει και σε μας ,άκου να έχουν στείλει τόσες δηλώσεις?ντροπή.

Αλλά δεν έχει σημασία,είναι μια νέα αρχή,που σίγουρα ,αν όχι σήμερα αύριο θα έχει αποτέλεσμα.

Επίσης πρέπει να γίνει κατανοητό ,οτι αυτές οι τρίμπλες που κάνουν κάποιοι μόνο και μόνο για την 

κολοκαρέκλα ,θα τελειώσουν κάποτε και μαζί θα τελειώσουν και οι ίδιοι.Ο κόσμος ξυπνάει ρεεεεεεεεεεεεε

βάλτε μυαλό,θα την πατήσετε όπως την πατάνε οι πολιτικοί που δεν μπορούν να κυκλοφορούν.

σημερα πηγα στην ΙΖ στο παγκρατι τα λογιστικα γραφει που ειναι διπλα στην δου

ειχα ουρα απο φορολογουμενους μεχρι καρεκλες εξω ειχαν βγαλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΣ "ΤΑ ΝΕΑ " ΔΙΑ ΣΤΟΜΑΤΟΣ ΧΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΗ , ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΤΛ ΕΝΟΙΩΣΑ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΘΛΙΨΗ ΔΙΟΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΑΤΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΑΘΗ Η ΑΠΡΑΞΙΑ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΑΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ Η ΜΗ ΑΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙΣ ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Μπάμπη,

 

έκλεψα μέρος της δημοσίευσής σου και την έβαλα στην "υπογραφή μου" 

είναι πράγματα που νιώθω, είναι πράγματα που φωνάζουν μέσα μου.

 

Ευχαριστώ.

 

Μαρία

 

Καλησπέρα αγαπητή μου συναδέλφισσα. :):wub: Καλά έκανες. ;):) Να είσαι καλά.

 

Συνάδελφε Μπάμπη σε καμιά περίπτωση δεν θα ήθελα το γεγονός ότι απευθύνομαι σε σας να θεωθηθεί αντιπαράθεση ή διαφωνία ή περιφρόνηση στην απαίτησή σας ή έστω στην προσδοκία σας για κοινή δράση.

...

Απάντηση: Δεν κάθονται καλύτερα στ΄αυγά τους.

 

Όλα αυτά συνάδελφε πρέπει να νικήσουμε πρώτα για να πάμε στη μάχη με το θηρίο. ή μάλλον παράλληλα με τη μάχη με το θηρίο.

 

 

Τα σέβη μου

 

Τα ίδια ισχυρίζομαι κι εγώ συνάδελφε.

 

@ApostStavridis Η αποχή δεν είναι λύση. Πλησιάσαμε τις 100.000 υποβολές χθες. Συνεχίστε παρακαλώ για το καλό όλων μας

 

Έχουμε να κάνουμε πρώτα μ' εμάς και ίσως μετά, με τους άλλους ...

Απογοήτευση και θλίψη συνάδελφε. Τίποτα άλλο.

Καλησπέρα. Να είστε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηγα στην ΙΖ στο παγκρατι τα λογιστικα γραφει που ειναι διπλα στην δου

ειχα ουρα απο φορολογουμενους μεχρι καρεκλες εξω ειχαν βγαλει

Εκεί στηρίζονται και αυτό επιδιώκουν χρόνια τώρα την ανομοιογένειά στον κλάδο όλοι

και απο δώ και απο κεί,έχουμε μπλέξει δυστυχώς ,αλλά κάτι πρέπει να κάνουμε,ενέργειες

σαν του Σταυρουλάκη,ίσως μας ξυπνήσουν όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αγαπητή μου συναδέλφισσα. :):wub: Καλά κάνατε. ;):) Να είσαι καλά.

 

 

Καλησπέρα συνάδελφε. Να είστε καλά.

 

Μπάμπη καλησπέρα  :)  

Γιατί ο πληθυντικός ???  :blink:

Πρέπει να υποθέσω κάτι ???  :huh:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηγα στην ΙΖ στο παγκρατι τα λογιστικα γραφει που ειναι διπλα στην δου

ειχα ουρα απο φορολογουμενους μεχρι καρεκλες εξω ειχαν βγαλει

 

Αεκάρα ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι. Καλύτερα όμως να μην πω περισσότερα.

Πάντως δεν βγάζουν καρέκλες. Για να ακριβολογούμε βγάζουν σκαμπό.

 

10813_1_L.jpg

 

Έτσι δεν είναι; Και υπάρχουν τόσα βόδια που πληρώνουν για να κάθονται να ξεροσταλιάζουν στον ήλιο!!!

 

Όσο αφορά την υποβολή θα έλεγα πως γραφείο που τηρεί λογιστικά δεν υποβάλλει. Δεν μπορεί να υποβάλλει.

Γραφείο τύπου μπακάλικο όποιος περάσει για την εφορία θα έλεγα πως υποβάλλουν.

 

Πάντως τα μητρώα της ΙΖ και του Βύρωνα αναστενάζουν από τους κλειδαρίθμους!!!

 

Αεκάρα όποτε ξαναέρθεις στην γειτονιά ρίξε ένα pm να έρθεις να γνωριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάμπη καλησπέρα  :)  

Γιατί ο πληθυντικός ???  :blink:

Πρέπει να υποθέσω κάτι ???  :huh:  

 

Κάτσε βρε Μαρία ... :(

Εν τη ρύμη του λόγου μου καλή μου ... :(

Το διορθώνω πάραυτα!

 

Πάντως, τελικά νομίζω ότι δεν είμαι ο μόνος παραπονιάρης. ;)

 

Ή μήπως κάνω λάθος ;  :wub:

 

Γεια σου καλή μου.

( ενικός έτσι ; :rolleyes::)  )

 

Καλό Σαββατοκύριακο :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την απάντηση στο ερώτημα που έθεσα την βρήκα μόνο 5 σύλλογοι απουσίαζαν και αισθάνομαι ότι τζάμπα λεφτά εκτός από το ΟΕΕ δίνω και στον σύλλογο που είμαι μέλος ο οποίος έλαμπε δια της απουσίας του.........................................................................................

Παρομοίως.....και ο δικός μας σύλλογος έλαμπε δια της απουσίας του.....

Είπα από χθες να μη μιλήσω αλλά δεν αντέχω..

"στηρίζουμε την ομοσπονδία,αποθηκεύουμε δηλώσεις και βλέπουμε...αλλά

δεν μπορέσαμε να πάμε στην Αθήνα."

Μα καλέ μου άνθρωπε ποιά ομοσπονδία σου είπε να αποθηκεύσεις δηλώσεις ?

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ..............................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ;;;

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ;;;

ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ;;;

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΑΝΤΣΑ ΕΙΝΑΙ "ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ" !!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ;;;

ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΔΡΑΝΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ ;;;  ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ;;; 

ΜΑΣ ΔΙΑΛΥΕΙ ΣΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...