Προς το περιεχόμενο

Τέταρτη ΦΑΣΗ: Αποχή 16/7-22/7 μαζί με την Ομοσπονδία και 37 Συλλόγους της Χώρας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο καθενας εχει την αποψη του .... εγω δεν το θεωρω σωστο καποιος που νομιζει οτι εχει "ξεμπλεξει" με τη φορολογικη ... που με υπαιτιοτητα δικια μου δεν την εστειλα ηδη την επομενη λογω φορτου ενω ηταν  ηταν ετοιμη και να την αφησω απεξω εν αγνοια του . με πληρωσε τον ευχαριστησα και εφυγε ξενοιαστος .

 

εγω εξαλου αυτα τα "θεματακια" τα αναφερα σε προηγουμενα ποστ ... μακαρι να ειναι μονο τετοιες περιπτψσεις και δε πειραζει ... 

 

επισης ειπα μακαρι να μου το ειχαν απαγορευσει η μακαρι να ειχαμε κλεισει εντελως τα γραφεια μας ... το σημειο που μας εχουν φερει και κρισιμοτητα του το δικαιολογει κ αυτο 

ΜΗ ΣΠΑΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΗ!Η παράταση θα δωθεί πολύ απλά γιατί σκοπός τους είναι να βεβαιώσουν το φόρο και όχι να έχουν τη μισή Ελλάδα με πρόστιμο.

Όταν απεργεί ο δημόσιος υπάλληλος ή ο καθηγητής αντιδρά κανένας? ΟΧΙ! Συμμεριζόμαστε (τις περισσότερες φορές ) τις απαιτήσεις και τα δικαιώματά τους.

Ε είναι καιρός ο απλός φορολογούμενος να ταχθεί υπέρ μας και να στηρίξει τον αγώνα μας, στη τελική δε το κάνουμε για τη ψυχή της μάνας μας!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 920
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Σύμφωνα με κάποιες (έγκυρες πληροφορίες)

 

Δευτέρα (που δε υπήρχε αποχή) κατατέθηκαν 74.000  δηλώσεις

Τρίτη (που άρχισε η αποχή) 76.000

Τετάρτη   69.000

Σήμερα , Πέμπτη μέχρι τις 13,00  μμ 62.000 δηλώσεις

 

 

Καλή μας νύχτα 

ειναι σιγουρο οτι οι αριθμοι αφορουν μονο φορολογικες δηλωσεις?  πιστευω οτι ειναι και φπα και φμυ .

 ειναι θεμα αξιοπρεπειας και αυτοσεβασμου να ακολουθησουμε την αποφαση του συνδικαλιστικου μας φορεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

liazhsh, on 18 Jul 2013 - 2:23 PM, said:snapback.png

 

 

αυτο δεν το ειχα δει ...αν ισχυει κατι τετοιο οι εκπροσωποι μας επρεπε να αποχωρησουν αμεσως, καμια συζητηση σε γελοιοτητες ..

 

ανακοινωση για γενικη αποχη κ κλεισιμο των γραφειων 

 

συναδελφοι μας εχουν ξεφτυλισει πολλες φορες .... πλεον θα μας πεθανουν ειτε μεταφορικα ειτε κυριολεκτικα ...

 

πρεπει ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ! 

 

 

προφανως θα ηθελες και καποιον να ερθει να σου σφραγισει το γραφειο, μην αναγκαστεις για καποιο λογο να το ανοιξεις.

Με μακαρισμους δεν γινεται δυστυχως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν στιγμές στη ζωή , που πρέπει να πάρεις μιά σημαντική απόφαση ... και να την τηρήσεις.

 

Υπάρχουν αποφάσεις με ρίσκα ... ΝΑΙ.

 

 

Εγώ τη συνείδηση μου , την έχω καθαρή.

 

Από την πρώτη στιγμή , αποφάσισα να συμμετέχω στην αποχή αυτή και θα τηρήσω-στηρίξω την απόφαση αυτή μέχρι τέλους.

 

Τουλάχιστον θα νιώθω περήφανος.

 

 

Λυπάμαι πολύ που κάποιοι συνάδελφοι ?  δεν βλέπουν το θέμα με την ίδια οπτική και δέν έχουν όρεξη ή θέληση να αγωνιστούν

 

... και δυστυχώς τους ταιριάζουν απόλυτα , τα βιντεάκια που αναρτά ο χρήστης 1953.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα που εγραψα παραπανω ειναι ακριβη οταν αποχωρησαμε οι μη προεδροι  θα αποφασιζαν για περαιτερω ενεργειες, δεν ξερω γιατι δεν εχουν πει κατι νεοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ χαλκιδαιε ο καθενας εχει τις αποψεις του και κρινεται απο τις πραξεις του . 

 

τις επομενες μερες σημερα αυριο που θα εκλειψουν αυτα τα φαινομενα θα εξετασουμε τα δεδομενα ... 

 

εξαλου  ο αριθμος της συμμετοχης κυριως πηγαζει απο τον οργανωτη και τον παρακινητη 

 

το οτι συναδελφοι συμμετεχουν μερικως η καθολου φερουν ευθυνη και αλλοι εκτος απο τους ιδιους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ χαλκιδαιε ο καθενας εχει τις αποψεις του και κρινεται απο τις πραξεις του . 

 

τις επομενες μερες σημερα αυριο που θα εκλειψουν αυτα τα φαινομενα θα εξετασουμε τα δεδομενα ... 

 

εξαλου  ο αριθμος της συμμετοχης κυριως πηγαζει απο τον οργανωτη και τον παρακινητη 

 

το οτι συναδελφοι συμμετεχουν μερικως η καθολου φερουν ευθυνη και αλλοι εκτος απο τους ιδιους 

 

Έπείδή, δεν είμαστε παιδιά, θα πω απλά ότι ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του.

Επίσης δεν καταλαβαίνω πόση περισσότερη ενημέρωση επιθυμούσατε.

Γνωρίζατε και αποφασίσετε να συμμετάσχετε μερικώς.

Δικαίωμά σας.

 

και δεν νομίζω ότι το θέμα έχει να κάνει με συγκεκριμένα πρόσωπα (πχ. με εσάς)

 

Απλά κάποιοι επιθυμούσαμε μεγαλύτερη συμμετοχή στην αποχή, γιατί είμαστε πραγματικά αγανακτησμένοι και αυτό έπρεπε με κάποιον τρόπο να και βγει και έξω... 

 

Από την άλλη κι εγώ δεν θεωρώ σωστό να μπαίνετε στο gsis, ούτε για να δείτε (πχ αν έχουν πέσει οι τόκοι)

Πλήρης αποχή από το site... μόνο για ΦΠΑ και Ε7 έπρεπε να μπαίνουμε και μάλιστα όσο λιγότερες "επισκέψεις" τόσο καλύτερα θα ήταν.

Είναι απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει... όλοι μπαίνουν για κάποιον λόγο, κάτι να δουν, κάτι να αποθηκεύσουν. Ποιος σας λέει ότι

αυτοί στα νούμερα που δημοσιεύουν δεν συνυπολογίζουν και αυτά ???

 

Και τελικά, γιατί αγαπητοί συνάδελφοι, δεν περιμένατε έως τη Δευτέρα το απόγευμα ???

Να νιώσουν στα κωλο-Υπουργεία τους ότι "κάτι συμβαίνει"???

Οτι κάτι τελικά ΔΕΝ πάει καλά με την γελοία επιμονή τους ???

 

Ολοι λίγο-πολύ έχουμε υποχρεώσεις που θέλουμε να τακτοποιήσουμε !!!

 

Αλλά, γιατί να μην εκμεταλλευτείτε και το χαλάρωμα του συστήματος ???

Ποιος ξέρει τη Δευτέρα, τι θα γίνεται ??? Μπορεί και να καταρρεύσει και τότε... τι θα πείτε στους

πελάτες της μοναδικής επ'αμοιβή επίσκεψης τον χρόνο και των  300 δωρεάν ερωταπαντήσεων ανά έτος...

 

Να μιλάγαμε για επιτηδευματίες, κάτι θα γινόταν, αλλά για μισθωτούς, συνταξιούχους ή ανέργους ???

Μόνο και μόνο γιατί βιάζονται για το περιβόητο Α21 ???

Ή γιατί βιάζονται να πάνε τα εγγόνια στο χωριό ???

 

Λυπάμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ χαλκιδαιε ο καθενας εχει τις αποψεις του και κρινεται απο τις πραξεις του . 

 

τις επομενες μερες σημερα αυριο που θα εκλειψουν αυτα τα φαινομενα θα εξετασουμε τα δεδομενα ... 

 

εξαλου  ο αριθμος της συμμετοχης κυριως πηγαζει απο τον οργανωτη και τον παρακινητη 

 

το οτι συναδελφοι συμμετεχουν μερικως η καθολου φερουν ευθυνη και αλλοι εκτος απο τους ιδιους 

 

 

ακριβώς λοιπόν επειδή ο καθ ένας κρίνεται γιαυτό και γω μιλάω για το οξύμωρο, από την μια ΔΕΝ στηρίζουμε την αποχή από την άλλη ζητάμε από τον συνδικαλιστικό μας φορές να κάνει  την επανάσταση του 

 

γιαυτό και σε άλλο ποστ έγραψα ότι έχουμε την ΠΟΦΕΕ που μας αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ  ΑΠΟΓΕΥΜΑ  ΣΗΜΕΡΑ  ΕΙΧΑ  ΡΑΝΤΕΒΟΥ  ΜΕ  4  ΠΕΛΑΤΕΣ  ΓΙΑ  ΝΑ  ΣΤΕΙΛΩ  ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.

ΣΕ ΟΛΟΥΣ  ΕΙΠΑ  ΘΑ  ΤΗ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ  ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,  ΑΛΛΑ  ΑΠΕΡΓΟΥΜΕ  ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ  ΤΙΣ  ΣΤΕΙΛΩ.

ΚΑΝΕΝΑΣ  ΔΕΝ  ΕΦΕΡΕ  ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ,  ΜΑΛΙΣΤΑ  ΚΑΤΑΝΟΗΣΑΝ  ΤΟ  ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ  ΚΑΝΕΝΑ  ΑΠΟΛΥΤΩΣ  ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!

 

ΕΣΤΩ   ΚΑΙ  ΕΝΑΣ  ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ   ΝΑ  ΜΗΝ  ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ,   ΜΑΖΙ  ΜΕ  ΜΕΝΑ  ΘΑ  ΕΙΜΑΣΤΕ   ΔΥΟ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΟΛΟΙ  ΓΙΑ  ΕΝΑΝ,    ΚΑΙ  ΕΝΑΣ   ΓΙΑ  ΟΛΟΥΣ,   ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,   ΑΠΕΡΓΟΥΜΕ,   ΤΕΛΕΙΩΣΕ !!!!!!!!!!!!

Ακριβώς το ίδιο έγινε και γίνεται και στο δικό μου γραφείο. Παραλαμβάνω, φτιάχνουμε την δήλωση στο δικό μου πρόγραμμα, και έχοντας τους εξηγήσει για τις κινητοποιήσεις μας και για ποιους ακριβώς λόγους τις κάνουμε, ΟΛΟΙ κατανόησαν και μάλιστα, είναι στο πλευρό μας, και δεν δημιουργήθηκε κανένα απολύτως πρόβλημα.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυπαμε και ντρεπομαι που το λεω αλλα τους ειναι παντελως αδιαφορα τα περι αποχης θα αφησουν ανοιχτο το συστημα εωσ 31/8 και φανταζομαι και 10-15 /9  αλλα σιωπηλα χωρις να ανακοινωσουν ΤΙΠΟΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν επιτύχει η ΠΟΦΕΕ σε αυτή τη φάση, με ποιά δικαιολογία ΔΕΝ θα προτείνει την αποχή και από άλλες εργασίες, π.χ. περιοδικές ΦΠΑ, ΦΜΥ, κλπ?

 

Νομίζω ότι είναι λογική εξέλιξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο hotel elektra οπου πηγαμε μετα την συναντηση που ειχαν η ΠΟΦΕΕ με τον Θεοχαρη

λοιπον η προταση του υπουργειου ειναι να μην δωθει επιπλεον παραταση αλλα οι δηλωσεις να αποστελονται με τον αφμ οχι του υποχρεου αλλα το μεγαλυτερο επισης θα μενει ανοιχτο το συστημα 2-3 ημερες μετα την καθε ληξη αφμ και στισ 15/8/2013 θα επαναεξεταστει ωσρε να ανοιξει για ολα τα αφμ και κατι αλλα τετοια απειρου καλλουσ

επισησ το ε7 πηρε παραταση

Η ΑΠΟΧΗ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ

 

Δυστυχώς έτσι είναι ... αποτυχία!

 

Σύμφωνα με κάποιες (έγκυρες πληροφορίες)

 

Δευτέρα (που δε υπήρχε αποχή) κατατέθηκαν 74.000  δηλώσεις

Τρίτη (που άρχισε η αποχή) 76.000

Τετάρτη   69.000

Σήμερα , Πέμπτη μέχρι τις 13,00  μμ 62.000 δηλώσεις

 

 

Καλή μας νύχτα 

 

Ακριβώς συνάδελφε. Τα νούμερα είναι αυτά που δίνετε. Καληνύχτα μας ...

 

Αντε παιδιά και σήμερα ... να τις κάνουμε πάλι 69.000 

 

Μπορεί και 80000 Μαρία μου ή και 100000 ακόμα ή και 150000 ή περισσότερες που αντέχει και το ... σύστημα!

 

Εγω δεν το πιστεύω αυτό. 

Παραμυθια λένε για να τσιμπάει ο κόσμος. 

Θα αφησεις το ΦΠΑ για να στειλεις την δηλωση του συνταξιούχου? Ελα τώρα......

 

Ασε που ΔΕΝ γινεται μέχρι τις 13.00'  62.000 και μέχρι το βράδυ άλλες πχ 10.000 

Δεν βγαίνει το νούμερο ρε φιλε..... αν δεις τα στατιστικα, το βραδυ δινονται 

πολυ περισσότερες.....  Αρα...... ----------->  FAKE !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Κώστα οι πληροφορίες είναι διασταυρωμένες από ανθρώπους που δεν επιδέχονται ... αμφιβολιών ...

 

κώστα , δυστυχώς τα νούμερα είναι σωστά 

 

Έτσι, είναι αληθή.

 

Αν είναι αλήθεια,ντρέπομαι που ανήκω σ αυτό τον κλάδο...

 

Κι εγώ συναδέλφισσα. Κι εγώ. Και θα έπρεπε όλοι μας ... Αλλά κάποιοι, δεν καταλαβαίνουν από ντροπές ...

Δεν γνωρίζουν τι θα πει συλλογικότητα. Κοινή δράση. Αγώνας ...

 

Μην το δραματοποιείτε.........

Πιστέψατε ποτέ ότι σ΄αυτό τον κλάδο (και σε κάθε κλάδο) υπάρχει τόση ομοιογένεια, τόση ταύτιση απόψεων, τόση συναδελφικότητα και τώρα απογοητευθήκατε;

Προφανώς η μαζικότητα είναι η λυδία λίθος της αποτελεσματικότητας.

Αλλά αλλοίμονο αν οι πρωτοπορίες περίμεναν να μετρήσουν τους ακολούθους τους για να ξεκινήσουν.....

Πάνε μπροστά κι οι άλλοι ακολουθούν.......

Κι όσο η πορεία συνεχίζεται τόσο οι ακόλουθοι πληθαίνουν....

 

Προσωπικά συνάδελφε ναι. Πίστεψα ότι αυτή την φορά ειδικά, έστω για πρώτη και τελευταία, ότι θα είχαμε την μεγαλύτερη συσπείρωση.

Αυτή την φορά νόμιζα ότι όλοι θα καταλάβουμε ή τουλάχιστον οι περισσότεροι.

Μάταια.

Διαψεύστηκα όπως και πολλοί από εμάς.

Τελικά είμαι περισσότερο αφελής απ' ότι νόμιζα!

Όσο για το πόσοι ακολουθούν ή θα ακολουθήσουν, επιτρέψτε μου να διατηρώ μεγάλες επιφυλάξεις ...

Αφού δεν έγινε αυτή την φορά, τις επόμενες γιατί να είναι καλύτερα ; Γιατί να είναι περισσότεροι ;

Πόσο πια ;

Για κάποιους μπορεί να πάει κι άλλο.

Για κάποιους άλλους όχι ...

Μακάρι να διαψευσθώ και πάλι, αλλά φοβάμαι πολύ πως ...

 

ειναι σιγουρο οτι οι αριθμοι αφορουν μονο φορολογικες δηλωσεις?  πιστευω οτι ειναι και φπα και φμυ .

 ειναι θεμα αξιοπρεπειας και αυτοσεβασμου να ακολουθησουμε την αποφαση του συνδικαλιστικου μας φορεα

 

Μόνο δηλώσεις εισοδήματος ... Δυστυχώς μόνο τέτοιες!

Αξιοπρέπεια ; Αυτοσεβασμός ;

Τι έννοιες είναι αυτές ;;; 

Άγνωστες λέξεις.

Μάλλον κάποιοι τις διαβάζουν για πρώτη φορά εδώ.

 

Θλίψη συνάδελφοι. Μόνο αυτό.

 

Καλή δύναμη.

Όση πια μας έχει απομείνει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν επιτύχει η ΠΟΦΕΕ σε αυτή τη φάση, με ποιά δικαιολογία ΔΕΝ θα προτείνει την αποχή και από άλλες εργασίες, π.χ. περιοδικές ΦΠΑ, ΦΜΥ, κλπ?

 

Νομίζω ότι είναι λογική εξέλιξη...

 

εννοείς ότι με αυτή την συμμετοχή  μπορεί να προτείνει αποχή και από άλλες εργασίες ?

 

πλάκα κάνεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν επιτύχει η ΠΟΦΕΕ σε αυτή τη φάση, με ποιά δικαιολογία ΔΕΝ θα προτείνει την αποχή και από άλλες εργασίες, π.χ. περιοδικές ΦΠΑ, ΦΜΥ, κλπ?

 

Νομίζω ότι είναι λογική εξέλιξη...

 

 

εννοείς ότι με αυτή την συμμετοχή  μπορεί να προτείνει αποχή και από άλλες εργασίες ?

 

πλάκα κάνεις 

 

Εγώ πάλι... ακόμη προσπαθώ να καταλάβω τι εννοεί ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια εγω αποδεχομαι τα νουμερα σαν πραγματικα δηλ. μεσο ορο 70,000 δηλωσεις καθε μερα και δευτερο δεδομενο οτι εχουν σταλθει 2.500.000 δηλωσεις.Εχουν απομεινει δηλαδη 3.000.000 τουλαχιστον.Με απλα μαθηματικα 3.000.000/70.000 =42,86 ημερες ή 1028,57 ωρες με την στρογγυλοποιησει.Τι δεν καταλαβαινετε ? Μπορω να το κανω με με αλγόριθμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι αλήθεια,ντρέπομαι που ανήκω σ αυτό τον κλάδο...

.....Δεν είναι θέμα κλάδου....είναι θέμα λαού, φυλής, ράτσας ..... έτσι είμαστε .......

 

Είχαμε την ευκαιρία στις διπλές εκλογές να τους στείλουμε σπίτι τους, αλλά τους ψηφίσαμε για να μας σώσουν....... αυτοί που μας έκλεψαν και μας κοροιδεψαν.....και μας έφεραν ως εδώ.

 

Εγώ συνεχίζω την αποχή έστω και μόνος μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....Δεν είναι θέμα κλάδου....είναι θέμα λαού, φυλής, ράτσας ..... έτσι είμαστε .......

 

Είχαμε την ευκαιρία στις διπλές εκλογές να τους στείλουμε σπίτι τους, αλλά τους ψηφίσαμε για να μας σώσουν....... αυτοί που μας έκλεψαν και μας κοροιδεψαν.....και μας έφεραν ως εδώ.

 

Εγώ συνεχίζω την αποχή έστω και μόνος μου....

γιναμε 2!  καιρος να μετρηθουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα με ποιό τρόπο θα πειστεί ο Θεοχάρης να δώσει παράταση.

 

Όλοι εμείς οι "ακόλουθοί του"   - 5.746 Ακόλουθοι -  (μιας και οι προκάτοχοί του νομοθετούσαν δια των εγκυκλίων ενώ αυτός δια των τιτιβισμάτων),  να μπούμε στο twitter και να κάνουμε unfollow.

 

Θα το πάθει σίγουρα το εγκεφαλικό, (ο άνθρωπος έχει εξάρτηση πιστεύω), βλέποντας όλους τους "φτωχούς" ακόλουθους του βασιλιά να τον παρατάνε στα κρύα του internet για μια παλιοπαράταση.

 

Ας πάθει και αυτός κανα εγκεφαλικό όλα εμείς θα τα παθαίνουμε;;;;;

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενα και θεαματικη συμμετοχη, ομως αυτα τα νουμερα με απογοητευσαν πληρως.

 

Απο τη στιγμη που τα ακουσα δεν ξερω πως να συνεχισω.

 

Θα περιμενω και την αποφαση της ΠΟΦΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος συνεδριασαν ή συνεδριαζουν ακομη το δ.σ. της ποφεε με τους προεδρους των ενωσεων? το οτι αργουν τοσο σημαινει πως κατι ενδιαφερον ετοιμαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενα και θεαματικη συμμετοχη, ομως αυτα τα νουμερα με απογοητευσαν πληρως.

 

Απο τη στιγμη που τα ακουσα δεν ξερω πως να συνεχισω.

 

Θα περιμενω και την αποφαση της ΠΟΦΕΕ

 

Εγώ ξέρω Χρύσα, θα στείλω δηλώσεις εισοδήματος την τρίτη μάλλον.

Τα προηγούμενα χρόνια υπήρχαν στιγμές που παρακαλούσα για παράταση. 

Τώρα να πάνε να πηδηχτούνε, δεν με απασχολεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...