Προς το περιεχόμενο

Τέταρτη ΦΑΣΗ: Αποχή 16/7-22/7 μαζί με την Ομοσπονδία και 37 Συλλόγους της Χώρας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αναρρωτιέμαι αν υπάρχει δυνατότητα να μάθουμε για το διάστημα της αποχής μας πόσες δηλώσεις υποβάλονται κάθε μέρα...

έτσι θα μάθουμε πόσοι πειθαρχούν στις αποφάσεις των συλλόγων και πόσοι απλά βολεύονται με τον αγώνα και την αγωνία των άλλων βγάζοντας την ουρίτσα τους απέξω...

 

Από ποιόν περιμένεις να σου πει ;;; Ο Θεοχάρης τη Δευτέρα έλεγε ότι  έχουν υποβληθεί 1.800.000 και μόλις χθές έλεγε 2.000.000 !!! Δηλαδή μέσα σε δύο μέρες 200.000 δηλώσεις και απ΄την άλλη είπε πως στέλνονται περίπου οι μισές απ΄ότι μπορει να αντέξει το σύστημα (υποτίθεται ότι αντέχει 150.000 ημερησίως)!!!  Αντίστοιχα πέρσι με λιγότερες υποχρεώσεις ήταν περίπου στο 1.000.000 !!! Τι να λέμε τώρα ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 920
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ  ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΑΧΙΣΝΕΤ   ΓΙΑ  ΕΡΩΤΗΣΗ  ΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ  ΧΩΡΙΣ  ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ  ΜΕΡΙΔΑ  ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ  ΤΑ  ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ (Α21),  ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΗΞΕΡΑΝ  ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ,

 

"ΑΛΗΘΕΙΑ  ΑΝ  ΞΕΡΕΙ  ΚΑΠΟΙΟΣ  ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ  ΑΣ  ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,"

 

ΚΑΙ  ΡΩΤΗΣΑ  ΠΩΣ  ΠΑΕΙ  Η ΥΠΟΒΟΛΗ,  ΚΑΙ  ΜΟΥ  ΕΙΠΑΝ  ΟΤΙ  ΑΠΟ  ΧΘΕΣ  ΥΠΑΡΧΕΙ  ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΜΕΓΑΛΗΣ  ΜΕΙΩΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΓΙΑ  ΠΟΙΟ  ΛΟΓΟ,

 

ΤΟΥΣ  ΕΙΠΑ  ΓΙΑΤΙ  ΚΑΝΟΥΜΕ   ΑΠΕΡΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!   -  ΔΕΝ  ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ,   ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΗΞΕΡΕ  ΤΙΠΟΤΑ. -_- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ  ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΑΧΙΣΝΕΤ   ΓΙΑ  ΕΡΩΤΗΣΗ  ΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ  ΧΩΡΙΣ  ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ  ΜΕΡΙΔΑ  ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ  ΤΑ  ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ (Α21),  ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΗΞΕΡΑΝ  ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ,

 

"ΑΛΗΘΕΙΑ  ΑΝ  ΞΕΡΕΙ  ΚΑΠΟΙΟΣ  ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ  ΑΣ  ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ,"

 

ΚΑΙ  ΡΩΤΗΣΑ  ΠΩΣ  ΠΑΕΙ  Η ΥΠΟΒΟΛΗ,  ΚΑΙ  ΜΟΥ  ΕΙΠΑΝ  ΟΤΙ  ΑΠΟ  ΧΘΕΣ  ΥΠΑΡΧΕΙ  ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΜΕΓΑΛΗΣ  ΜΕΙΩΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΓΙΑ  ΠΟΙΟ  ΛΟΓΟ,

 

ΤΟΥΣ  ΕΙΠΑ  ΓΙΑΤΙ  ΚΑΝΟΥΜΕ   ΑΠΕΡΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!   -  ΔΕΝ  ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ,   ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΗΞΕΡΕ  ΤΙΠΟΤΑ. -_-

 

να ρωτήσω αφελώς 

 

γιατί να ξέρει το taxis τις όποιες προϋποθέσεις για το όποιο επίδομα ? 

μήπως τάχουμε μπερδέψει λίγο ? 

και μήπως ένας από (ένας λέω όχι ο μόνος) τους λόγους που τα τηλέφωνα είναι συνεχώς απασχολημένα, είναι και το γεγονός ότι το καλούν πολλοί για άσχετα ζητήματα? 

 

και άσχετο αλλά 

δεν κάνουμε απεργία γιατί δεν προλαβαίνουμε 

απέχουμε από την αποστολή των δηλώσεων και ζητάμε να σεβαστούν τις προθεσμίες που βάζει ο νόμος 

 

και άσχετο (2) 

και γιατί να ξέρει η όποια υπάλληλος του taxis για την απεργία αποχή μας ? 

μπας και νομίζουμε ότι δεν έχει άλλα βάσανα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΔΙΑΤΗΡΩ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΘΕΣΩ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΧΗ 100% .ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΙΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΙΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΟΠΟΙΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΟΤΙ Ο ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΝΕΟ ΠΕΛΑΤΗ ΑΜΕΣΑ ΔΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΩΝ ΤΗΣ "ΤΡΟΙΚΑΝΙΑΣ'' :(:blink::wub:

Καλά είσαι, μην μιλάς καθόλου!

Εγώ απέναντι έχω γραφείο τελετών! :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε κανένα νέο με το τι γίνεται στο υπουργείο ;;;

 

 

Ναι , τελείωσε ο Σοι-μπλε και τώρα σκουπίζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο hotel elektra οπου πηγαμε μετα την συναντηση που ειχαν η ΠΟΦΕΕ με τον Θεοχαρη

λοιπον η προταση του υπουργειου ειναι να μην δωθει επιπλεον παραταση αλλα οι δηλωσεις να αποστελονται με τον αφμ οχι του υποχρεου αλλα το μεγαλυτερο επισης θα μενει ανοιχτο το συστημα 2-3 ημερες μετα την καθε ληξη αφμ και στισ 15/8/2013 θα επαναεξεταστει ωσρε να ανοιξει για ολα τα αφμ και κατι αλλα τετοια απειρου καλλουσ

επισησ το ε7 πηρε παραταση

Η ΑΠΟΧΗ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν σας προβληματίζει η εικόνα που έχουν οι εκτός κλάδου για εμάς?

 

Πόσοι δεν έχετε ακούσει τη φράση "με τέτοιες αλλαγές, ο καθένας χρειάζεται και από ένα λογιστή δίπλα του" ?

 

Εγώ πάντως προβληματίζομαι, γιατί - στον πυρήνα του - το σκεπτικό δεν είναι παράλογο...

 

Και οποιοσδήποτε δεν θα δυσανασχετούσε όταν το αντικείμενο της δουλειάς του διευρύνεται. Το γεγονός όμως ότι δεν μπορούμε να επωφεληθούμε από αυτό, θα έπρεπε πραγματικά να μας προβληματίζει.

 

 

Γιατί να με προβληματίσει τι σκέφτεται κάποιος που δεν ξέρει; 

Το πρόβλημα δεν θα το λύσω ενημερώνοντας τους γιατρούς, του δικηγόρους, τους φορτηγατζήδες και τις μαίες. 

Το πρόβλημα θα το λύσω στήθος με στήθος με αυτόν που λαμβάνει αποφάσεις άδικα εις βάρος μου. 

 

 

Εν μέρει έχεις δίκιο Κωστή αλλά αγνοείς μια σημαντική παράμετρο.

 

Χρειάζεσαι συμμάχους.

Πρωτίστως βέβαια χρειάζεσαι συστράτευση του κλαδου που δεν την έχεις (δεν χρειάζεται να σου το πώ εγώ) αλλά παίζει ρόλο η συμπαράσταση της κοινωνίας.

 

Επομένως πρέπει να σε προβληματίσει.

Όχι "γιατί - στον πυρήνα του - το σκεπτικό δεν είναι παράλογο..."

 

Παράλογο είναι σίγουρα γιατί βασίζεται στην άγνοια όπως επισημαίνεις, αλλά και σε μια χρόνια προπαγάνδα που διασπά την κοινωνία σε επιμέρους αντίπαλες ομάδες, άτομα και συμφέροντα.

 

Φυσικά έχουν υπάρξει και αιτίες και αφορμές και σε όλους τους κλάδους έχουν υπάρξει συμπεριφορές ιδιοτελείς και φαύλες.

 

Αν δεν καταφέρουμε να ανασυντάξουμε την συμμαχία της κοινωνίας των μη προνομιούχων απέναντι στην επέλαση του νεοφιλελευθερισμού θα τον χάσουμε τον πόλεμο.  Ως τώρα χάνουμε συνεχώς μάχες....

 

καλημέρα και ..... βάστα γερά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω αφελώς 

 

γιατί να ξέρει το taxis τις όποιες προϋποθέσεις για το όποιο επίδομα ? 

μήπως τάχουμε μπερδέψει λίγο ? 

και μήπως ένας από (ένας λέω όχι ο μόνος) τους λόγους που τα τηλέφωνα είναι συνεχώς απασχολημένα, είναι και το γεγονός ότι το καλούν πολλοί για άσχετα ζητήματα? 

 

και άσχετο αλλά 

δεν κάνουμε απεργία γιατί δεν προλαβαίνουμε 

απέχουμε από την αποστολή των δηλώσεων και ζητάμε να σεβαστούν τις προθεσμίες που βάζει ο νόμος 

 

και άσχετο (2) 

και γιατί να ξέρει η όποια υπάλληλος του taxis για την απεργία αποχή μας ? 

μπας και νομίζουμε ότι δεν έχει άλλα βάσανα ?

ΚΑΛΑ  ΝΤΕ   ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ,   ΜΗ   ΒΑΡΑΣ!!!!!!!! :wacko:

ΔΙΚΙΟ   ΕΧΕΙΣ,  ΑΛΛΑ  ΕΧΟΥΝ  ΤΟ 210-4803131 ΕΙΔΙΚΑ  ΓΙΑ  ΤΟ  Α21  ΚΑΙ ΕΙΠΑ  ΝΑ  ΡΩΤΗΣΩ!!!!!!!!!!

ΑΚΟΜΑ  ΚΑΙ  ΜΕΤΑΞΥ  ΜΑΣ  ΘΑ  ΠΑΙΖΟΥΜΕ  ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ?????   ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ,   ΕΙΜΑΙ  ΚΑΙ  ΕΥΒΟΙΩΤΙΣΑ,   ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ  ΣΟΥ !!!!!!!!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>  

menuarr.gif Αρχική Σελίδα

 

 

Απόπειρα αποστολής ΦΠΑ...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΗ  Η ΜΑΧΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΩΝ ΜΑΧΩΝ, ΑΝ ΧΑΘΕΙ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΑΖΙ.........

 

Αν στηρίζεις τόσα πολλά σε μια μάχη θα τον χάσεις τον πόλεμο.

Προετοιμάσου να χάσεις αυτή τη μάχη και οργάνωνε τις επόμενες.....

Θα χαθείς όταν παραιτηθείς από τον αγώνα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνάδελφε

η ΠΟΦΕΕ δεν αφήνει τίποτα στην κρίση των συναδέλφων .

ζητά από όλους να απέχουν από κατάθεση ή αποθήκευση δηλώσεων στο taxis .

και να ξεκαθαρίσουμε κάτι απλό .

η ομοσπονδία δεν μπορεί να καλύψει , ούτε  νομικά ούτε με οποιονδήποτε άλλον τρόπο τα όποια προβλήματα μπορεί να προκύψουν στις σχέσεις μας με τους πελάτες .

στο χέρι μας είναι να τους εξηγήσουμε και να τους δώσουμε να καταλάβουν ότι δεν αφορά ένα στενά δικό μας πρόβλημα αλλά κάτι που αγγίζει όλη την κοινωνία . (εδώ φυσικά πρέπει να παρατηρήσω ότι αν ήμασταν από αυτούς που λέγαμε μέχρι τώρα ¨καλά τους κάνουν τους τεμπέληδες τους  δημόσιους υπάλληλους, ή τους αγρότες που ξημεροβραδιάζονται στα καφενεία, ή τους πο@στηδες τους ναυτεργάτες που απεργούν και προξενούν μεγάλο κακό στην ναυτιλία και τον τουρισμό ¨ , ας μην έχουμε την απαίτηση να μας καταλάβει ο πελάτης μας δημόσιος υπάλληλος , αγρότης , ναυτεργάτης κλπ κλπ κλπ ).

γιαυτό η ΠΟΦΕΕ ζητά την δική μας απόφαση για την συμμετοχή στην κινητοποίηση αυτή.

θάθελα ακόμα να σημειώσω ότι αν αποτύχουμε , αν δηλαδή στις 22/7/2013 η ΓΓΠΣ ανακοινώσει  ότι στο διάστημα αυτό υποβλήθηκαν πχ  2.000.000 δηλώσεις τότε θα είναι το τέλος του κλάδου μας .

δεν θα ξανασηκώσουμε κεφάλι 

 

έγραφα σε ένα ποστ πάρα πάνω 

γιατί και εμείς έχουμε συνεισφέρει στον κοινωνικό αυτοματισμό που προώθησε η παρούσα,( αλλά και προηγούμενες) εξουσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ  ΝΤΕ   ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ,   ΜΗ   ΒΑΡΑΣ!!!!!!!! :wacko:

ΔΙΚΙΟ   ΕΧΕΙΣ,  ΑΛΛΑ  ΕΧΟΥΝ  ΤΟ 210-4803131 ΕΙΔΙΚΑ  ΓΙΑ  ΤΟ  Α21  ΚΑΙ ΕΙΠΑ  ΝΑ  ΡΩΤΗΣΩ!!!!!!!!!!

ΑΚΟΜΑ  ΚΑΙ  ΜΕΤΑΞΥ  ΜΑΣ  ΘΑ  ΠΑΙΖΟΥΜΕ  ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ?????   ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ,   ΕΙΜΑΙ  ΚΑΙ  ΕΥΒΟΙΩΤΙΣΑ,   ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ  ΣΟΥ !!!!!!!!!!! :)

 

Ναι, αλλά έχεις περάσει απέναντι, που να το φανταστεί ότι είσαι συντοπίτισσά του, να μη σε μαλώσει...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά έχεις περάσει απέναντι, που να το φανταστεί ότι είσαι συντοπίτισσά του, να μη σε μαλώσει...  ;)

ΚΑΛΟ!!!!!!!!!! :D :D

ΤΙ ΝΑ  ΚΑΝΩ,   ΕΝΕΚΑ  Ο  ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!   :wub:  :wub:  :wub:   ΜΕ  ΕΚΑΝΕ  ΒΟΛΙΩΤΙΣΑ   Ο  ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με κάποιες (έγκυρες πληροφορίες)

 

Δευτέρα (που δε υπήρχε αποχή) κατατέθηκαν 74.000  δηλώσεις

Τρίτη (που άρχισε η αποχή) 76.000

Τετάρτη   69.000

Σήμερα , Πέμπτη μέχρι τις 13,00  μμ 62.000 δηλώσεις

 

 

Καλή μας νύχτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΟ!!!!!!!!!! :D :D

ΤΙ ΝΑ  ΚΑΝΩ,   ΕΝΕΚΑ  Ο  ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!   :wub:  :wub:  :wub:   ΜΕ  ΕΚΑΝΕ  ΒΟΛΙΩΤΙΣΑ   Ο  ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!!!!

 

Ε, οι Θεσσαλοί είναι ομορφάντρες ... και δη οι Βολιώτες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΗ  Η ΜΑΧΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΩΝ ΜΑΧΩΝ, ΑΝ ΧΑΘΕΙ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΑΖΙ.........

 

MPLEK

 

Δεν θα χαθεί

 

Θα φωνάξω και τον Όμπραξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>

menuarr.gif Αρχική Σελίδα

 

 

Απόπειρα αποστολής ΦΠΑ...!

 

και ΦΜΥ

Είναι που το σύστημα δουλεύει απρόσκοπτα κι εμείς μαλα....στε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ(ΤΙΤΙΒΙΣΜΑ):

 

Tweets
 
    1. @htheoharis το αφμ μου ληγει σε νουμερο 2 και ΤΗΣ συζυγου μου σε 0.ποια ειναι η καταληκτικη ημερομηνια υποβολης δηλωσης???

       
    2. Tweet text
       
       
      Image will appear as a link
    3. @htheoharis στις 12/7 σε απάντησή σας αναφέρατε: @larmaras Του υπόχρεου μετράει. Το 1 δυστυχώς!!! Τι ισχύει τελικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ(ΤΙΤΙΒΙΣΜΑ):

 

Tweets
 
    1. @htheoharis το αφμ μου ληγει σε νουμερο 2 και ΤΗΣ συζυγου μου σε 0.ποια ειναι η καταληκτικη ημερομηνια υποβολης δηλωσης???

       
    2. Tweet text
       
       
      Image will appear as a link
    3. @htheoharis στις 12/7 σε απάντησή σας αναφέρατε: @larmaras Του υπόχρεου μετράει. Το 1 δυστυχώς!!! Τι ισχύει τελικά?

 

ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΣΕ ΠΟΙΑΝΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΗΜΕΝΟ ΤΟ TAXIS ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ.ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΥΠΟΥ ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ,ΤΙ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ Μ ΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ...

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΜΒΑΡΔΙΣΕΙ ΜΕ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με κάποιες (έγκυρες πληροφορίες)

 

Δευτέρα (που δε υπήρχε αποχή) κατατέθηκαν 74.000  δηλώσεις

Τρίτη (που άρχισε η αποχή) 76.000

Τετάρτη   69.000

Σήμερα , Πέμπτη μέχρι τις 13,00  μμ 62.000 δηλώσεις

 

 

Καλή μας νύχτα 

 

Αντε παιδιά και σήμερα ... να τις κάνουμε πάλι 69.000 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με κάποιες (έγκυρες πληροφορίες)

 

Δευτέρα (που δε υπήρχε αποχή) κατατέθηκαν 74.000  δηλώσεις

Τρίτη (που άρχισε η αποχή) 76.000

Τετάρτη   69.000

Σήμερα , Πέμπτη μέχρι τις 13,00  μμ 62.000 δηλώσεις

 

 

Καλή μας νύχτα 

 

Εγω δεν το πιστεύω αυτό. 

Παραμυθια λένε για να τσιμπάει ο κόσμος. 

Θα αφησεις το ΦΠΑ για να στειλεις την δηλωση του συνταξιούχου? Ελα τώρα......

 

Ασε που ΔΕΝ γινεται μέχρι τις 13.00'  62.000 και μέχρι το βράδυ άλλες πχ 10.000 

Δεν βγαίνει το νούμερο ρε φιλε..... αν δεις τα στατιστικα, το βραδυ δινονται 

πολυ περισσότερες.....  Αρα...... ----------->  FAKE !!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παιδιά και σήμερα ... να τις κάνουμε πάλι 69.000 

Σημαδιακό νούμερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...