Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ SITE TOY TAXISNET ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ 09:00 ΕΩΣ 12:00


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεσα και γω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 261
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομίζω ότι απλά μια τρύπα στο νερό θα γίνει ......

 

Το έχω γράψει από όταν άνοιξε (λέμε τώρα) το σύστημα ...... Ατομικές και ομαδικές αγωγές προς το Υπουργείο για μη τήρηση των νόμων κλπ, από ένα πχ 50αρικο όλοι και τελειώνει το παραμύθι ....... Θεωρώ ότι δεν πρέπει καμία δήλωση ειδικά φέτος να είναι εκπρόθεσμη , τόσο απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Νομίζω ότι απλά μια τρύπα στο νερό θα γίνει ......

 

Το έχω γράψει από όταν άνοιξε (λέμε τώρα) το σύστημα ...... Ατομικές και ομαδικές αγωγές προς το Υπουργείο για μη τήρηση των νόμων κλπ, από ένα πχ 50αρικο όλοι και τελειώνει το παραμύθι ....... Θεωρώ ότι δεν πρέπει καμία δήλωση ειδικά φέτος να είναι εκπρόθεσμη , τόσο απλά.

απο το να κατσουμε με σταυρωμενα χερια , ας κανουμε μια τρυπα στο νερο για αρχη . κατι ειναι και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το να κατσουμε με σταυρωμενα χερια , ας κανουμε μια τρυπα στο νερο για αρχη . κατι ειναι και αυτο

 

Μα ούτως ή άλλως πιστεύεις ότι το σύστημα θα λειτουργεί σωστά ??????

 

ή ότι όλοι οι συνάδελφοι θα κάνουν αποχή ? Πόσοι είναι σε όλη την Ελλάδα? Χιλιάδες , άντε και δεν μπήκαν 1000, σιτ δε φοράδα στο αλώνι ......

 

Εγώ ούτως ή άλλως τότε πηγαίνω γραφείο για τις εισπράξεις :D  οπότε δεν στέλνω αυτές τις ώρες ......... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Μα ούτως ή άλλως πιστεύεις ότι το σύστημα θα λειτουργεί σωστά ??????

 

ή ότι όλοι οι συνάδελφοι θα κάνουν αποχή ? Πόσοι είναι σε όλη την Ελλάδα? Χιλιάδες , άντε και δεν μπήκαν 1000, σιτ δε φοράδα στο αλώνι ......

 

Εγώ ούτως ή άλλως τότε πηγαίνω γραφείο για τις εισπράξεις :D  οπότε δεν στέλνω αυτές τις ώρες ......... 

ολοι σκουζουμε οτι δεν αντιδρουμε αλλα μολις πεσει καποια προταση την σαμποταρουμε

γιατι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι σκουζουμε οτι δεν αντιδρουμε αλλα μολις πεσει καποια προταση την σαμποταρουμε

γιατι ?

 

Ρε κίτσο , αυτό καταλάβες ???

 

Α ναι .... Με έβαλε ο Χάρης(όχι ο Κ) να σε σαμποτάρω .....  

 

καλή επιτυχία ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται έτσι .... Απεργία αποχή κτλ γίνεται με συμμετοχή όλων με συντονισμό των αρμοδίων οργάνων με καταγεγραμμένες δράσεις απαιτήσεις κ αιτιολόγηση των κινήσεων αυτών .

Πχ να πει η ποφεε :

-Εγινε αυτο το οποίο μας θίγει μας εξαθλιωνει κτλ σαν κλάδο .

-Άπαιτουμε αυτο . (Κάτι πολυ ανώτερο των ανεσεων μας)

-θα αντιδράσουμε ΟΛΟΙ με αποχή για τόσο διάστημα και αν δεν εισακουστουμε σε μια εβδομάδα επανερχομαστε με αποχή μέχρι νεωτέρας κ όσο χρειαστεί παράλληλα να μας συντονίζαν ώστε οι πελάτες μας που δε εξυπηρετούνται να τους βάζουμε να υπογράφουν ένα ενημερωτικό δελτίο των γεγονότων και ότι συμφωνούν και αυτοί μέσω εμάς με την απεργία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι νωρις για την Παρασκευη ρε παιδια που θα το μαθουν ολοι? Να δωσετε παραταση στην ημερομηνια :)

 

Εννοειται +1, αν και πιο πολυ μου κανει η αποψη του broster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...