Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ SITE TOY TAXISNET ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ 09:00 ΕΩΣ 12:00


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑς ΕΥΓΝΩΜΟΝΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ.

 

συγνώμη για τον έντονο τόνο αλλά προτιμώ να είμαι ειλικρινής.την Παρασκευή στο διαλειματάκι 9-12 εγώ θα στείλω δηλωσούλες για να μου μειωθεί η στίβα με τις δηλώσεις.εαν θέλετε να ξεκινήσουμε αυτό που προτείνω του βάζω λουκέτοο και θα κοιμάμαι ήσυχος.χαλβάς τέλος!

Φιλτατε Τραπεζοκομε,συμφωνω μαζι σου.Ενα πρωτο βημα ομως θα ηταν η σημερινη προταση του Τζαβελα να γινει αποδεκτη και εκτελεστη απο οσο το δυνατον περισσοτερους συναδελφους.Η δικη σου προταση χρειαζεται χρονο για να ενημερωθουν περισσοτεροι συναδελφοι περα απο συλλογους Ποφεε ΟΕΕ και το κακο συναπαντημα.Στην Τουρκια ολα ξεκινησαν απο μια προταση σε κοινωνικη δικτυωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 261
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κανε εσυ  μια ωρα και θα ειναι αρκετη .

αλλα ουτε αυτη δεν θα κανεις

 

εγω δηλωσεις δεν στελνω και ουτε προκειται να στειλω πριν τις 10/7 , αλλα εσυ επειδη εκανες μια προταση νομιζεις πως εχεις δικαιωμα να εχεις αποψη για τον καθενα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

εγω δηλωσεις δεν στελνω και ουτε προκειται να στειλω πριν τις 10/7 , αλλα εσυ επειδη εκανες μια προταση νομιζεις πως εχεις δικαιωμα να εχεις αποψη για τον καθενα ?

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 07:03 μμ

τρεις ολοκληρες ωρες αποχη απο το ταξιςνετ???? απαπαπαπααααααα πως θα ζησουμε ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 07:03 μμ

τρεις ολοκληρες ωρες αποχη απο το ταξιςνετ???? απαπαπαπααααααα πως θα ζησουμε ????

 

 

 

 

σορρυ ...να επανορθωσω ....

 

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 07:03 μμ

τρεις ολοκληρες ωρες αποχη απο το ταξιςνετ???? απαπαπαπααααααα πως θα ζησουμε ????

 

πλακα κανω ε? μην το παρετε στα σοβαρα....εχω παρα πολλους λογους να ζω υπεροχα και εξω απο το ταξιςνετ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 07:03 μμ

τρεις ολοκληρες ωρες αποχη απο το ταξιςνετ???? απαπαπαπααααααα πως θα ζησουμε ?????

 

 

Κίτσο ..... Μέχρι και εγώ που είμαι ξανθός κατάλαβα ότι η Χρύσα χιούμορ έκανε ..... Αμέσως στην επίθεση .....

 

Αν είμασταν μάγκες να μη στείλουμε τίποτα μέχρι πχ 10/07τώρα για 3 ώρες και για μια ημέρα αμφιβάλλω αν το taxis θα καταλαβεί τίποτα ......

 

Επαναλμβάνω ότι προσωπικά εκείνες τις ώρες ούτως ή άλλως δε στέλνω τίποτα , μη σου πω καν τα πρωίνα ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

σορρυ ...να επανορθωσω ....

 

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 07:03 μμ

τρεις ολοκληρες ωρες αποχη απο το ταξιςνετ???? απαπαπαπααααααα πως θα ζησουμε ????

 

πλακα κανω ε? μην το παρετε στα σοβαρα....εχω παρα πολλους λογους να ζω υπεροχα και εξω απο το ταξιςνετ .....

οκ δεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ειναι μια συμβολικη κινηση

να ταραξει τα  νερα λιγο

δεν ξερεις καμια φορα τι καλο μπορει να βγει

ακομα και μια αποχη ημερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίτσο ..... Μέχρι και εγώ που είμαι ξανθός κατάλαβα ότι η Χρύσα χιούμορ έκανε ..... Αμέσως στην επίθεση .....

 

Αν είμασταν μάγκες να μη στείλουμε τίποτα μέχρι πχ 10/07τώρα για 3 ώρες και για μια ημέρα αμφιβάλλω αν το taxis θα καταλαβεί τίποτα ......

 

Επαναλμβάνω ότι προσωπικά εκείνες τις ώρες ούτως ή άλλως δε στέλνω τίποτα , μη σου πω καν τα πρωίνα ......

 

 

Δικό μου το σχόλιο ....

Μπήκα από Mozila στο οποίο είχαν αποθηκευτεί οι κωδικοί ενός συναδέλφου που του έδειχνα τη λειτουργία του φόρουμ ....

 

Απόστολε(και άλλος συνονόματος) σόρυ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεις ολοκληρες ωρες αποχη απο το ταξιςνετ???? απαπαπαπααααααα πως θα ζησουμε ?????

Εγώ θα πάρω και τα σκληρά μαζί μου δεν ξέρεις πότε θα σε πιάσει η κρίση :P 

βρε +1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε πολύ σαν ιδέα και αυτό που ανέφερε ένας συνάδερφος σε σχόλιο.

ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ 50 ΕΥΡΩ(για δικηγόρους) ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΥΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!!

 

Τίποτα δεν θα καταφέρουμε λογικά,αλλά θα μπορούμε να πούμε ότι κάναμε μια σωστή κίνηση και τους κυνηγήσαμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Πιστεύω ότι χρειάζονται πιο δυναμικές κινήσεις. Παρόλα αυτά δεν νομίζω ότι έχουμε να χάσουμε και κάτι.Καμιά φορά δεν ξέρεις που λέει και o tzabelas. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα και εγώ. Θα το μεταφέρω και στον Σύλλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα και εγώ. Θα το μεταφέρω και στον Σύλλογο.

ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ

 

αλλα νομιζω το καλυτερο απ ολα ειναι να βγαλουν οι συλλογοι ανακοινωση

για την αποχη επισημα και οχι ετσι στα λογια .ΜΙα επιστολη προς το υπουργο

και οχι να παμε ομως να δουλεψουμε σ/κ για να προλαβουμε την δουλεια της

παρασκευης.

ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΤΥΧΩς ΠΟΥ YΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥς ΚΑΙ ΠΑΕΙ

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ

 

αλλα νομιζω το καλυτερο απ ολα ειναι να βγαλουν οι συλλογοι ανακοινωση

για την αποχη επισημα και οχι ετσι στα λογια .ΜΙα επιστολη προς το υπουργο

και οχι να παμε ομως να δουμεψουμε σ/κ για να προλαβουμε την δουλεια της

παρασκευης.

ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΤΥΧΩς ΠΟΥ ΤΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥς ΚΑΙ ΠΑΕΙ

ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!

 

Θα το επιδιώξουμε εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Πιστεύω ότι χρειάζονται πιο δυναμικές κινήσεις. Παρόλα αυτά δεν νομίζω ότι έχουμε να χάσουμε και κάτι.Καμιά φορά δεν ξέρεις που λέει και o tzabelas. 

Συμφωνώ στο οτι χρειάζονται πιο δυναμικές κινήσεις.

Σκέφτεται κανείς πώς θα μπορούσαμε να δώσουμε περισσότερη δημοσιότητα χρησιμοποιώντας την τηλεόραση?

Να προκαλούσαμε ας πόυμε μια παρουσία κάποιου εκπροσώπου του forum ή κάτι τέτοιο?\Στον Παπαδάκη, στον Αυτιά κάπου τέλος πάντων που να ακουστούμε...!

Διότι απο δώ φοβάμε ότι μόνο μεταξύ μας ταλέμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...