Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ SITE TOY TAXISNET ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ 09:00 ΕΩΣ 12:00


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κώστα όταν εννοούμε καμμία δήλωση εννούμε καμμία.Ούτε φυσικών αλλά ούτε και νομικών προσώπων.Τα φυσικα πρόσωπα έχουν πάρει παράταση.Δεν έχει νόημα.

Γενικά δεν μπαίνουμε στο taxis ούτε απο περιέργεια.Το αγνοούμε.

 

Έχει νόημα η αρχή. Έχει νόημα η συνέχεια.

Αν βρεθούμε πολλοί όλα μπορούν να γίνουν. 

Μόνοι μας ξεκινάμε με μικρά βήματα.

 

Μόνος μου, μόνος σου, μόνος του ο Τζαβέλας, ο Γιώργος, ο Νίκος ο Μπάμπης  δεν θα κάνουν τίποτα.

 

Εδώ είμαστε λοιπόν....  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 261
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κώστα όταν εννοούμε καμμία δήλωση εννούμε καμμία.Ούτε φυσικών αλλά ούτε και νομικών προσώπων.Τα φυσικα πρόσωπα έχουν πάρει παράταση.Δεν έχει νόημα.

Γενικά δεν μπαίνουμε στο taxis ούτε απο περιέργεια.Το αγνοούμε.

Αμαρτωλέ μια προειδοποίηση είναι να καταλάβουν ότι υπάρχουν δυνατότητες επιλογών όσον αφορά τους χρήστες των διαδικτυακών υπηρεσιών ... κι ας μην πέσει κανένα σύστημα ... ας τους να δουν το κάουντ να παίζει χαμηλά ... καλό είναι :) ... καλή σου μέρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να πεισθούν πολλοί ότι μπορεί να γίνει.

 

Κλειδί για μένα είναι οι πρωτοβάθμιοι σύλλογοι. Έχουν πολύ μεγάλη ευθύνη και πρέπει να λάβουν σοβαρές αποφάσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να πεισθούν πολλοί ότι μπορεί να γίνει.

 

Κλειδί για μένα είναι οι πρωτοβάθμιοι σύλλογοι. Έχουν πολύ μεγάλη ευθύνη και πρέπει να λάβουν σοβαρές αποφάσεις. 

Σε πρωτοβάθμιο επίπεδο ίσως παίξει δεν είναι δα και τόσο δύσκολο να συντονιστούν κάποιοι τοπικοί σύλλογοι διαδικτυακά ... νομίζω καταλαβαινόμαστε ... τα πανελλήνια συνδικαλιστικά τελικά στα σκουπίδια αν κρίνω απ τα γραφόμενά σου ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο.κ. παιδιά.Ο καθένας κάνει ΄τη δική του επανάσταση ανάλογα πως αντιλαμβάνεται το θέμα.Εγώ δεν θα μπω στο taxis μέχρι την τρίτη ούτε για καλημέρα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο.κ. παιδιά.Ο καθένας κάνει ΄τη δική του επανάσταση ανάλογα πως αντιλαμβάνεται το θέμα.Εγώ δεν θα μπω στο taxis μέχρι την τρίτη ούτε για καλημέρα. :)

Συμφωνώ. Όσο περισσότερο μπορεί ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

απλα ηταν μια προταση και δεν αποκλειει καμια αλλη για αλλες μορφες διαμαρτυριας

μπροστα ειναι ο χρονος για  συντονισμενες ενεργειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ TAXIS? KAI AN ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΜΟΥΡΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΟΥΣΕ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ , ΑΛΛΑ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ!!!!!

 

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΟΥΤΑ ΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ (ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για το διάστημα της αποχής η εικόνα στο προφίλ θα είναι της Χρύσας και η υπογραφή του Μπάμπη.

πως έβαλες το προφίλ και το λογότυπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορέσουμε να μαθουμε πόσο επιτυχία έχει αυτή η πρωτοβουλία? όλοι οι ευσυνείδητοι  λογιστές της χώρας ,συμμετέχουν με την καρδιά τους ! όσοι δυνασχετούν ας αναρωτηθούν ποιός είνα ο ρόλος τους στο επάγγελμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το είδα και εννοείτε ότι ειμαι μέσα κι εγώ, αν και θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον για όλη την Παρασκευή (Παρασκευή δεν έχουμε σήμερα??? :o ).

Βέβαια είναι κι αυτό μια αρχή παρότι πιστεύω ότι πολλοί θα είναι αυτοί που δεν θα το τηρήσουν αλλά ας έχουμε θετική σκέψη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το προγραμμα ειναι αχρηστο.Ειναι σα να θελεις ενα γαιδουρακι να τραβηξει ενα πουλμαν και να πας πχ Αθηνα-Θεσ/νικη.Καποτε θα φτασεις,αγνωστο ποτε.Επισης η μηχανογραφηση της ΓΓΠΣ-και το κρατος- στο συνολο ειναι σαν μια επιχειρηση που ενω πτωχευει με τα τελευταια χρηματα που εχει στο ταμειο θελει να αλλαξει την επιπλωση.Αφου δεν εχεις την δυνατοτητα γιατι ταλαιπωρεις ολους λογιστες πολιτες.ΑΠΟΧΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο.κ. παιδιά.Ο καθένας κάνει ΄τη δική του επανάσταση ανάλογα πως αντιλαμβάνεται το θέμα.Εγώ δεν θα μπω στο taxis μέχρι την τρίτη ούτε για καλημέρα. :)

...κρίμα και θα μου λείψει η καλημέρα τους έως την Τρίτη......(ERROR 404...505...606...666)... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχομαι να υπάρξει όντως καθολική αποχή.

 

Ακόμη και αυτοί που έχουν τις αμφιβολίες τους , άς στηρίξουν αυτή την κίνηση.

 

 

Καλημέρα σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το είδα και εννοείτε ότι ειμαι μέσα κι εγώ, αν και θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον για όλη την Παρασκευή (Παρασκευή δεν έχουμε σήμερα??? :o ).

Βέβαια είναι κι αυτό μια αρχή παρότι πιστεύω ότι πολλοί θα είναι αυτοί που δεν θα το τηρήσουν αλλά ας έχουμε θετική σκέψη!! ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΝΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 02/07  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...