Προς το περιεχόμενο

Παράταση στις δηλώσεις φυσικών προσώπων-Πότε έχουν σκοπό να την ανακοινώσουν?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα Βασίλη

αγάντα

Αααα.... τον εκλεκτό εκ Βόλου ορμώμενο κύριο Αλέκο...! Μια και σε βρήκα, να μην ξεχάσω να σου υπενθυμίσω ότι στην Συνάντηση που φαντάζομαι θα είσαι και συ, μην έρθεις ασυνόδευτος.... για την κόρη σου λέω... Θέλω και γω να κάθομαι σε σαλόνι ξενοδοχείου πίνοντας καφέ με κουλουράκι, αγναντεύοντας, καπνίζοντας αρειμανίως και να ακούω Amelie...!! ΟΚ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ.ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ;ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΡΩΣΤΗΣΑΝ ;ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΜΕ ;ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ,ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΑΙ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ;MONO ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ.ΔΕ THN ΘΕΛΩ ΚΥΡΙΟΙ. ΜΕ 049 ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ. ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.. 

 

Αααα.... τον εκλεκτό εκ Βόλου ορμώμενο κύριο Αλέκο...! Μια και σε βρήκα, να μην ξεχάσω να σου υπενθυμίσω ότι στην Συνάντηση που φαντάζομαι θα είσαι και συ, μην έρθεις ασυνόδευτος.... για την κόρη σου λέω... Θέλω και γω να κάθομαι σε σαλόνι ξενοδοχείου πίνοντας καφέ με κουλουράκι, αγναντεύοντας, καπνίζοντας αρειμανίως και να ακούω Amelie...!! ΟΚ;;

.... θα την ... ψήσω την 16άρα κόρη να έρθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά περιμένω αν και τι θα ανακοινώσει η ΠΟΦΦΕ όχι για τη παράταση (να το είπα και εγώ) αλλά για τη γενικότερη κατάσταση . Κάποιοι πάλι θα πουν μα τι να σου κάνει η ΠΟφεε , δεν είναι αυτός ο ρόλος της και τέτοαι , ας μου πει κάποιος το ρόλο της τελικά .....  Η παραίτηση του ΔΣ νομίζω πρέπει από αύριο να γίνει πράξη και ας μείνουμε χωρίς εκπροσώπηση (λές και τώρα είχαμε) και αν νομίζουν κάποιοι ότι βιάζομαι ή ότι τουλάχιστον αυτοί αγωνίζονται όσο μπορούν τι να πω ....

 

Είναι τραγικό πάντως να κάνεις ένα επάγγελμα που σου αρέσει αλλά να φοβάσαι μην αρρωστήσεις εσύ ή κάποιος από την οικογένεια σου και να φοβάσαι όχι για την υγεία σου αλλά για να μη σου ξεφύγει καμία ημερομηνία και αυτό πραγματικά είναι φοβερά ψυχοφθόρο .....

 

Επίσης εδώ θα ήθελα να τονίσω ότι πέρα από την αλληλεγγύη που πραγματικά υπάρχει ανάμεσα μας , ΔΥΣΤΥΧΩΣ υπάρχουν και κάποιοι συνάδελφοι που ενδιαφέρονται μόονο για την πάρτι τους και το χειρότερο σκέφτονται πως να κάνουν ή να πάθουν κακό συνάδλεφοι τους .....

 

Για το τραγικό περιστατικό με τη συνάδελφο τι να πω , δεν έχω λόγια , όσο και να λές ότι δεν φταίει η δουλεία όσοι ζούμε από μέσα το επάγγελμα απλά κουνάμε το κεφάλι , ας ελπίσουμε να μη το σκύψουμε πότε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ..... ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ! ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ... 

 

ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΙΧΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΝΤΙΧΤΥΠΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  ... ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ..... ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ! ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ... 

 

ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΙΧΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΝΤΙΧΤΥΠΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  ... ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ . 

Τι θα έπρεπε να κάνουν? Ο άλλος έχει μουλαρώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://floriniotis.blogspot.gr/2013/09/blog-post.html

 

ΚΥΡΙΑΚΉ, 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΊΟΥ 2013
Θάνατος λογίστριας σήμερα το πρωί στο Ηράκλειο της Κρήτης.
 
%CE%98%CE%AC%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%
 
 

Όπως διαβάζουμε στο διαδίκτυο, συνάδελφος λογίστρια, πέθανε από ανακοπή καρδιάς σήμερα το πρωί. Αιτία, η αφόρητη πίεση που έχει ασκηθεί σε όλους τους συναδέλφους λογιστές, εν μέσω θέρους, με τις ασφυκτικές ημερομηνίες  από το Υπουργείο Οικονομικών και ιδιαίτερα από τον Γενικό Γραμματέα Εσόδων κο Χάρη Θεοχάρη. 

Ευθύνες υπάρχουν, και θα καταλογιστούν, και δεν θα είναι μόνο οι ηθικές.  

Η ηγεσία του συνδικαλιστικού οργάνου που εκπροσωπεί τους λογιστές, 
αναζητείται από τα μέσα Ιουλίου. ΟΥΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ....  

Ζητάμε μέρες τώρα, κατανόηση από τους "ιθύνοντες" του Υ.Ο.,
 και επιτέλους να δοθεί "χρόνος" στους   λογιστές για να τελειώσουν χωρίς άλλη πίεση τις υποχρεώσεις τους, τουλάχιστον με τις φορολογικές δηλώσεις, αντί αυτού, ο αχαρακτήριστος Χάρης Θεοχάρης, λέει ότι το σύστημα θα το κλειδώσει το πρωί της Δευτέρας!!!!

Αποτέλεσμα......το βλέπετε.

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ, 
Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ.

ΥΓ. Συνάδελφοι δεν τελειώσαμε εδώ,
        τώρα αρχίζουμε, και μην θεωρεί κανένας τον εαυτό άμοιρο ευθυνών.
 Όταν μας κάλεσαν να κινητοποιηθούμε οι περισσότεροι εργαζόσασταν. 
Δεν προστατεύσαμε την συνάδελφο με την τότε ανεπάρκεια μας. 
Αυτά για την ώρα.  

Κωνσταντίνος Λιθοξοΐδης

Πηγή: www.taxheaven.gr
 
Αναρτήθηκε από Φλωρινιώτης στις 6:11 μ.μ. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα έπρεπε να κάνουν? Ο άλλος έχει μουλαρώσει...

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΜΟΥΛΑΡΩΣΕΙ ? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΤΟΥ  ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΟ Δ.Σ. ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙ , ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ? ΤΙ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ 7-10 ΗΜΕΡΕΣ.  ΑΥΤΟΙ ΑΡΑΓΕ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΜΟΥΛΑΡΩΣΕΙ ? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΤΟΥ  ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΟ Δ.Σ. ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙ , ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ? ΤΙ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ 7-10 ΗΜΕΡΕΣ.  ΑΥΤΟΙ ΑΡΑΓΕ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ?

AKOMA  TA  ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμα 5 δηλώσεις με πρόστιμο από 50 μέχρι 100 ευρώ η καθεμιά

άλλα με δίκη μου ευθύνη αν και προλαβαίνω

αναλαμβάνω το ρίσκο και δεν τις στέλνω

ως ένδειξη συμπαράστασης στους συναδέλφους που δεν προλαβαίνουν

ώστε να υπάρχουν όσο γίνεται ποιο πολλές δηλώσεις που δεν έχουν κατατεθεί

ως μέσο πίεσης για να δώσει παράταση.

Αν υπολογίσουμε από 30.000 γραφεία 5 δηλώσεις είναι αμέσως 150.000

χωρίς αυτές που δεν προλαβαίνουν.

Είναι το μόνο πράγμα που μπορώ να κάνω για συμπαράσταση τώρα.

Και μην ξεχνάμε αν είμαστε όλοι μαζί μόνο τότε θα πετύχουμε.

 

 

Καλή δύναμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AKOMA  TA  ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ......

Και του χρόνου ακόμα θα τα φτιάχνουν.Είτε οι ίδιοι είτε οι επόμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμα 5 δηλώσεις με πρόστιμο από 50 μέχρι 100 ευρώ η καθεμιά

άλλα με δίκη μου ευθύνη αν και προλαβαίνω

αναλαμβάνω το ρίσκο και δεν τις στέλνω

ως ένδειξη συμπαράστασης στους συναδέλφους που δεν προλαβαίνουν

ώστε να υπάρχουν όσο γίνεται ποιο πολλές δηλώσεις που δεν έχουν κατατεθεί

ως μέσο πίεσης για να δώσει παράταση.

Αν υπολογίσουμε από 30.000 γραφεία 5 δηλώσεις είναι αμέσως 150.000

χωρίς αυτές που δεν προλαβαίνουν.

Είναι το μόνο πράγμα που μπορώ να κάνω για συμπαράσταση τώρα.

Και μην ξεχνάμε αν είμαστε όλοι μαζί μόνο τότε θα πετύχουμε.

 

 

Καλή δύναμη

Εισαι σίγουρος για το πρόστιμο? Μην ξεχνάς τον 049.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι μάλλον απο λουτράκι δεν μου έχουν δώσει το 1 ψηφίο της παροχής (αυτό που μάλλον έχει να κάνει με την περιοχή)

 

Γνωρίζεις κανείς από τι ξεκινούν οι λογαριασμοί ΔΕΗ εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι μάλλον απο λουτράκι δεν μου έχουν δώσει το 1 ψηφίο της παροχής (αυτό που μάλλον έχει να κάνει με την περιοχή)

 

Γνωρίζεις κανείς από τι ξεκινούν οι λογαριασμοί ΔΕΗ εκεί?

Στην  Κόρινθο ξεκινάνε με 3. Μπορείς να το τσεκάρεις σε Ε2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα περίπτωση με Λουτράκι. Ισχύει το 3.

 

Μόλις τις τελείωσα. Αν χρειάζεται κάποιος βοήθεια (μέσω teamviewer) είμαι διαθέσιμος. Ανταμοιβή την ευχή του (αύριο διακοπές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα περίπτωση με Λουτράκι. Ισχύει το 3.

 

Μόλις τις τελείωσα. Αν χρειάζεται κάποιος βοήθεια (μέσω teamviewer) είμαι διαθέσιμος. Ανταμοιβή την ευχή του (αύριο διακοπές).

 

Και του χρόνου, νωρίτερα και με λιγότερο άγχος !!!

 

Καλές διακοπές  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμη  πολλές. Ότι βγεί, δεν την παλεύω για πολύ ακόμα. Τρέμω ολόκληρη. Και πλέον έφτασα στο σημείο να αδιαφορώ εντελώς για το μετά. Έχω συγκλονιστεί απίστευτα από το πρωί με τον άδικο χαμό της συναδέλφου μας. Ας τσακωθώ αύριο με πελάτες. Ούτως ή άλλως όλοι την πάρτη τους κοιτάνε. 

Είμαι μέσα σε οποιαδήποτε άμεση κινητοποίηση. Δεν γίνεται να συνεχιστεί άλλο αυτή η κατάσταση. Δεν γίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να γίνω πάλι ο κακός, το μαύρο πρόβατο. Ο θάνατος της συναδέλφου, μου θύμισε τις αυτοκτονίες των δυστυχισμένων τις πρώτες μέρες του μνημονίου. Ποιος λοιπόν φταίει για αυτό; Αύριο μπορεί, δεν το αποκλείω, να είμαι εγώ ο επόμενος. Η ηλικία , το ιατρικό ιστορικό μου, εκεί με οδηγούν. Τι θα γίνει; Θα πείτε, χάθηκε ο Σαρακινός , λόγω της έλλειψης κατανόησης των αρμοδίων; Λυπούμαστε για τον συνάδελφο, θύμα του συστήματος, είχε παιδιά, μήπως μπορούμε να συμπαρασταθούμε; Θα τον φέρετε πίσω, θα φέρουμε πίσω την κοπέλα που χάθηκε; Η θα συγκινηθεί και θα βάλει τα κλάμματα ο κ. Γενικός, ασφαλής πίσω από το ακλόνητο συμβόλαιό του και την παντοδυναμία του στην ΓΓΠΣ; Υπάρχει ο Υπουργός, υπάρχει η ΠΟΦΕΕ, συμφωνώ έκανε προσπάθειες, απέτυχε, μας ενημέρωσε; Ελπίζω αύριο το πρωϊ να αλλάξει κάτι, ελπίζω αύριο το πρωϊ να υπάρχω για να μάθω τι έγινε. Αυτό δεν θα φέρει πίσω την αδικοχαμένη συναδέλφισα, αλλά θα είναι φόρος τιμής για τον χαμό της.

Και μη τα βάζετε μαζί μου όταν αναφέρομαι στους πελάτες, από αυτούς ζούμε και αυτοί στερούνται για να μας πληρώσουν για την υπηρεσία που τους παρέχουμε, πολλά ή λίγα, δεν έχει σημασία, αυτά είναι τα έσοδά μας, από αυτά ζούμε εμείς και οι συνεργάτες μας στα γραφεία. Οσοι αντέχετε , πείτε όχι και διώξτε τους, μη κατηγορείτε αυτούς που δεν έχουν την  δυνατότητα να το κάνουν.

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί κρύβουν το φεγγάρι με το δάκτυλο...

 Ας μη ξεχνάμε την χαμένη κοπελιά και να το σύστημα παραμείνει ανοικτό αύριο , ας αφιερώσουμε αυτή την μέρα στην μνήμη της, για όλα τα επόμενα χρόνια. Είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για εκείνη και για την οικογένειά της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επαγγελματία που λόγω φορολογικής αναμόρφωσης τα κέρδη είναι μεγαλίτερα απο τα έσοδα & κοκκινίζει η δήλωση για λάθος.

Καμμιά ιδέα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω μια βλακεια . φορολογουμενος με μηδενικο εισοδημα και χωρις τεκμηρια πανω απο 30 ετων κανει πρωτη φορα φορολογικη δηλωση , χρειαζεται αποδειξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την ώρα που διάβασα την είδηση για την συνάδελφο δεν μπορώ να κουνηθώ από την καρέκλα και αναλογίζομαι το μέλλον μας κάθε χρόνο και χειρότερα , κάθε χρόνο λέμε υπομονή και άντε και τελειώνουν οι Δηλώσεις και ας κάνουμε και αυτό και εκείνο. Εγώ δεν έχω φτιάξει δική μου οικογένεια ακόμα αλλά με το ωράριο μας πλέον δεν βλέπω και να φτιάχνω σύντομα, ποιος άνθρωπος μπορεί να αντέξει τους ρυθμούς μας κανείς ούτε οι δικοί μας που δε μας είδαν καθόλου φέτος το καλοκαίρι. Μου μείνανε 5 δηλώσεις χωρίς δική μου ευθύνη και τι έγινε? Μήπως από αύριο δεν θα πρέπει να δουλεύω σαν τρελή για να προλάβω όλα τα υπόλοιπα που άφησα για να ασχοληθώ με τις Δηλώσεις? Ε9 ? Συγκεντρωτικές? ΦΠΑ ? Απογραφές Εργαζομένων (που ούτε καν ξέρω τι πρέπει να κάνω)? Έβγαλα 500-1000 ευρώ επιπλέον από το μισθό μου φέτος το καλοκαίρι και τι έγινε? Μπορούν αυτά να αντικαταστήσουν τον κόπο μας (ατέλειωτες ώρες 7 ημέρες την εβδομάδα), τις ώρες με τους δικούς μας ανθρώπους, την ηρεμία μας, τον ύπνο μας (γιατί εγώ προσωπικά ξάπλωνα κάθε βράδυ και είτε πεταγόμουν στον ύπνο μου είτε τσεκάριζα στο μυαλό μου τι πρέπει να κάνω την επόμενη μέρα)? Το γεγονός αυτό με έχει ταράξει πάρα πολύ! Συλληπητήρια στην Οικογένεια της και στους δικούς της ανθρώπους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω μια βλακεια . φορολογουμενος με μηδενικο εισοδημα και χωρις τεκμηρια πανω απο 30 ετων κανει πρωτη φορα φορολογικη δηλωση , χρειαζεται αποδειξεις?

Έχει τουλάχιστον τεκμαρτό εισόδημα 3000 οπότε χρειάζεται αποδείξεις κατ΄ελαχιστο 750 ευρώ αποδείξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...