Προς το περιεχόμενο

Παράταση στις δηλώσεις φυσικών προσώπων-Πότε έχουν σκοπό να την ανακοινώσουν?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας διαβάσουμε λίγα για το κουμάντο. Διαλέξτε ποιο ταιριάζει :

 

1. - Μεγάλη μονάδα ρε συ, να έρθουμε καμιά μέρα να κάνουμε κρούση για τα μηχανήματα με τα αναψυκτικά. Για πες εσύ που ξέρεις, ποιος είναι διοικητής εδώ;

- Γάμα τον διοικητή, ένας κοιμήσης είναι, συνέχεια βολτάρει με το τζιπάκι. Τον υπόδικα να πιάσεις, αυτός κάνει κουμάντο εκεί μέσα.

2α. - Χαλβαδιάζω μια hayabusa τελευταία...

- Σιγά μην πάρεις και εφ δεκάξι. Ρε άκυρε, ακόμα το παπί δεν μπορείς να κάνεις κουμάντο, μου θες και χαγιαμπούσες.

2β. - Στο γλέντι έχουμε συγκεκριμένες θέσεις;

- Α μπα, έχω βάλει όμως τον Γιωργάκη να κάνει κουμάντο τους καλεσμένους, να στέλνει της νύφης από 'δω του γαμπρού από 'κει, του κουμπάρου παρακεί και τέτοια.

2γ. - Αφεντικό έχω χάσει την μπάλα με τις πληρωμές.

- Θέλει μια μέρα να βάλουμε κάτω τους λογαριασμούς και να κάνουμε ένα κουμάντο ποιος έχει να παίρνει τι, γιατί αλλιώς θα την πατήσουμε.

3. - Καλά ρε, γιατί δεν σηκώνει κανένας το ανάστημά του εκειπέρα, που κάθονται και ακούνε τις μαλακίες του κάθε χτεσινού προϊσταμένου;

- Φίλε, ο φόβος κάνει κουμάντο στην εταιρεία, έχουν ακουστεί πολλά για απολύσεις τελευταία.

4. - Ε ρε πστ! Πιο κολλητά δεν μπορούσε να παρκάρει αυτός; Έχει και κοτσαδούρα και δεν μπορώ να υπολογίσω...

- Να βγω να σου κάνω κουμάντο;

- Άσε, την παλεύω.

Απίθανο το απόσπασμα! Συγχαρητήρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την εβδομαδα που περασε εχασα 3 μερες να τυπωνω κωδικους πληρωμης και να κυνηγω πελατες να πληρωσουν ΦΑΠ και εισοδημα πριν απ αυτο εχασα 2 μερες απο εφορια σε εφορια προσπαθωντας να βγαλω ακρη γιατι ενω ειχα κανει ρυθμιση σε πελατη και ειχε πληρωσει οχι μονο δεν την εβλεπε το συστημα αλλα του εκαναν κατασχεση σε ενοικια

Τωρα παλι φταιω εγω που δεν εκανα διακοπες και εμεινε και η δουλεια μου πισω γιατι ολοι ΟΛΟΙ εφερναν μισα στοιχεια.

Βαρεθηκα καθε χρονο την ιδια ιστορια, εχω ηδη χασει το στομαχι μου απο το αγχος  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το;

- Άσε, την παλεύω.

 

δεν παλευεται,

εχω ορεξη για τσαμπουκα , κάνεις κουμάντο????

 

Κάνω εγώ κουμάντο! "Μέσα" στον τσαμπουκά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  1. @htheoharis υπολειτουργούν sites ΟΓΑ ΑΜΚΑ κτλ είναι αδύνατον να προλάβουμε όπως δεν προλαβατε εσεις να στειλετε τα ετοιμα εκκαθαριστικα

  2. @TIRITOMPAS Για το ΑΜΚΑ ειδοποίησα το Εργασίας για να κοιτάξουν να το φτιάξουν. Τον ΟΓΑ τον ειδοποιήσαμε προηγουμένως

  3. @htheoharis Ευχχχ κ.Θεοχαρη!! Καντε μας και τη χάρη κ για σιωπηρή παράταση από αύριο κ ως 15/9....

User Actions
 actions:Ακολουθείς
c8wxh82kaqz7otj9g1uk_normal.jpegHarry Theoharis@htheoharis

@TIRITOMPAS δεν@υπαρχει τέτοια δυνατότητα. Λάβετέ το υπόψη και κάντε το κουμάντο σας.

 
 
 
 
 
10:21 ΠΜ - 1 Σεπ 13
 
"Κάντε το κουμάντο σας "  σαν να σου λέει καλό ξημέρωμα και ότι προλάβεις 

 

 

Εγώ έχω άλλες 20 δηλώσεις και είναι όλες με Ε3 και στις τελευταίες 4 μέρες εχω κοιμηθεί 3 ώρες σύνολο

 

Μήπως θα μπορούσε κάποιος που επικοινωνεί μέσω TWITΤER με τον Θεοχάρη ν του πει να μπει στο ΤΑΧΗΕAVEN να δει τα χάλια μας επειδή εμείς εδώ πεθαίνoυμε κυριολεκτικά και αυτοί θα πάρουν αυριο τα συγχαρητήρια από τη τρόικα αν σταλούν όλες οι δηλώσεις ,λες αυτό οφείλετε στην ικανότητα τους και όχι σε εμάς

Οποίος μπορεί ας του στείλει ένα μήνυμα να μπει …..

Τελικά άρχισα ξανά και το κάπνισμα μετά από πολλά χρόνια και έχω πολλά νευρά για αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 5' λεπτα αστειλα και την τελευταια.

Βοηθεια μας και αλλο κακο να μη μας βρει.

Καλο κουραγιο στους συναδελφους που συνεχιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες











  1. @htheoharis @TIRITOMPAS μακάρι αύριο το πρωι μια άλλη ελληνική συνήθεια "σιωπηρή παράσταση" να ανήκει στο παρελθόν θα δούμε...



















User Actions

 Following


c8wxh82kaqz7otj9g1uk_normal.jpegHarry Theoharis@htheoharis


@JohnGoumas Καλώς ή κακώς, έτσι θα γίνει @TIRITOMPAS


View translation


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία ενημέρωση από τον "ΓΕΝΙΚΟ"
 
 

@htheoharis κάποιο νέο για τις δηλώσεις που λήγουν το πρωί

User Actions
 Following
c8wxh82kaqz7otj9g1uk_normal.jpegHarry Theoharis@htheoharis

@panziogas Όπως τα ξέρατε. Λήγουν αύριο στις 8:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ακομα.... Κανενα νεο ? ....θα πεσω κατω με αυτον τον θεοχαρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μεγάλος.Αλλά και ο άλλος τι είναι? ;)

Καλως την Αμαρτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 12.57΄΄,ΕΠΙΒΙΩΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ,ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΡΥΘΜΟ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ.ΘΕΛΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιά έχω θολώσει αν υποβληθεί αρχική με ποσα σε 049, στοιχεια ακι΄νήτων,ειχ αλλά χωρίς εισόδημα & υποβληθεί μετά συμπληρωματική με το εισόδημα τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατατε...και μενα ειναι ολες με Ε3...εξου και η καθυστερηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιά έχω θολώσει αν υποβληθεί αρχική με ποσα σε 049, στοιχεια ακι΄νήτων,ειχ αλλά χωρίς εισόδημα & υποβληθεί μετά συμπληρωματική με το εισόδημα τι γίνεται?

Γλυτώνεις την απώλεια των αποδείξεων. Από εκεί και πέρα ανάλογα με τα πρόστιμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, σας μεταφέρω οτι στην συνομιλία που είχα πριν από λίγο με επιτελάρχη του Υ.Ο. μου απέκλεισε το ενδεχόμενο παράτασης... Συνεχίζουμε την σκληρή και άδικη δουλειά που επιλέξαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, σας μεταφέρω οτι στην συνομιλία που είχα πριν από λίγο με επιτελάρχη του Υ.Ο. μου απέκλεισε το ενδεχόμενο παράτασης... Συνεχίζουμε την σκληρή και άδικη δουλειά που επιλέξαμε...

Τον ρώτησες γιατί έχουν μουλαρώσει τόσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ' ότι μου είπε, η Τρόικα είναι πάρα πολύ αυστηρή στις ημερομηνίες... Εμένα βέβαια κάτι μου λέει πως την Τρίτη θα δοθεί μια μικρή παράταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ' ότι μου είπε, η Τρόικα είναι πάρα πολύ αυστηρή στις ημερομηνίες... Εμένα βέβαια κάτι μου λέει πως την Τρίτη θα δοθεί μια μικρή παράταση...

Πάαααααααλι το παραμύθι με την τρόικα?? Στην αρχή ήταν η τρόικα, μετά το πρωτογενές πλεόνασμα, τώρα ξανά η τρόικα. Ας συννενοούνται μεταξύ τους πριν μιλήσουν. Τουλάχιστον να λένε όλοι τις ίδιες μ@@@κίες! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...