Προς το περιεχόμενο

Παράταση στις δηλώσεις φυσικών προσώπων-Πότε έχουν σκοπό να την ανακοινώσουν?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα και να θέλουμε δεν μπορούμε οεοεοεοεοεο.... κάπου διάβασα ότι θα ανακοινωθεί τετάρτη το 31/08? απίστευτο...δηλαδή σήμερα να στείλουμε εμείς το 1,2 έαν φυσικά δουλέψει ή να περιμένουμε την παράταση τετάρτης? πάντως είναι πραγματικά αστείο όλο αυτό που γίνεται ...μου φαίνεται σαν μεγάλο αστείο .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτανει που δεν προλαβαινουμε κυκλοφορουν και ενα σωρο σεναρια....και δεν προλαβα να κανω ασφαλεια για το γραφειο ΠΛηροφορηση????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε για Τετάρτη ανακοίνωση παράτασης, δηλαδή αυτοι που θα καταθέσουν αύριο και λήγουν σε 1 ή 2 θα είναι εκπρόθεσμοι?

 

Πλάκα έχει τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το ταξις ακόμα κλειστο , και τι σημασια έχει κύριε Θεοχαρη οτι είμαστε της τελευταιας στιγμής , το συστημα σου πρεπεί να δουλευεί ακόμα και αν 6εκ φορολογουμενοι θέλουν να στείλουν τη δηλωσή τους την τελευταια μερα στις 12 παρα ενα λεπτο. Ολα τα αλλα που λές είναι για τριτοκοσμικές χώρες. Αλλα πιθανόν ζεις και εσυ σε μία από αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μόλις τελειώσα με τις υποβολές του ΦΠΑ και επειδή απέχω, δεν πρόκειτε να υποβάλω καμία δήλωση τουλάχιστον μέχρι αύριο. Ας φωνάζουν όλοι. Απέχουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ.....ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΡΥΠΝΙ ΜΑΤΙ ΤΗΣ ΤΡΟΙΚΑ.......ΠΟΙΟ ΤΙΤΙΒΙΣΜΑ Κε ΘΕΟΧΑΡΗ;;;;;;;ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ!!!!!!!!!ΝΙΑΟΥ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΟΙΜΠΛΕ....ΝΙΑΟΥ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κι απο το twitter άφαντος εδώ και ώρες ο κος Θεοχάρης.... Δεν ξέρω, δεν απαντώ...

 

Το gsis συνεχίζει να σέρνεται κι εμείς να παιδευόμαστε όπως πάντα...

Τι θα γίνει βρε παιδιά? Θα βγεί καμία ανακοίνωση σήμερα ή θα μας βγάλουν την ψυχή καλοκαιριάτικο??

 

Αγαπητοί διαχειριστές, καμία πληροφόρηση έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς: Τρόϊκα,

 

Τι εξυπηρετεί να κλειδώσει το σύστημα γαι κάποια ΑΦΜ την στιγμή που κάποια άλλα εμπροθέσμως θα στέλνουν στις 30 & 31/8/2013? Πότε θα έχετε ολοκληρωμένη εικόνα για φόρους κλπ? Μετά την 31/08/2013. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

260 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

56 μέλη, 180 επισκέπτες, 24 ανώνυμοι χρήστες

 

 

και ολο μεγαλωνει ο αριθμος και η αγωνια των συναδελφων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ειμαι ενα βημα πριν το εγκεφαλικο, ελπιζω εσεις να ειστε σε καλυτερη κατασταση..

εγώ είμαι σε καλύτερη κατάσταση ειμαι ενα βήμα μετα το εγκεφαλικο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...