Προς το περιεχόμενο

ντροπη ντροπη και παλι ντροπη ...οτι ωρα και να παμε πια στο γραφειο το taxis δεν δουλευει ..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Η ηλεκτρονική υποβολή των δηλώσεων Φ.Ε. οικ. έτους 2014, θα τεθεί εκτός παραγωγικής λειτουργίας από 14:00 έως 14:30, για λόγους συντήρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου και αυτοι το εκλεισαν  αρα,πρεπει δεν να το κλεισω και εγω,αφου επι 10 φορες  μου βγαζει   ???el_GR.DatastoreError???

εκλεισε το μπουρδελομαγαζο σας λεω εκλεισε..........αν ηταν η τελευταια μερα θα επικαλουνταν υπερφορτωση σημερα ομως δεν ειναι!!αρα? παραταση παγια εως 31/12 του επομενου για να κανεις το προηγουμενο ! και αν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μάλλον το ξεκάνανε τελείως ...

 

(για πότε έχει τα κόλυβα)

 

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

 

 

Εν ώρα 16:00 και εν Χριστώ ημέρα Τετάρτη τη ενδεκάτη ημέρα του έκτου μηνός του σωτηρίου έτους 2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση στο ερώτημα "τελικά τι θα γίνει πότε θα δουλέψουμε και τι να πούμε στον κόσμο που έχει έρθει 10 φορές" από το taxis: "βγείτε από τα λογιστικά πακέτα, και να δουλεύετε μόνο μέσω taxis και internet explorer". Οι άνθρωποι είναι ΑΛΛΟΥ!!!!!

Απάντηση στο ίδιο ερώτημα στο 210-3375718(Μαυραγάνης), "είναι θέμα taxis, έχω πάρα πολλά αιτήματα και θα τα μεταφέρω".  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"εν τοπο χλωρο εν τοπο ξερο" Αμα πια πλέον και μετά θα μας λεν οτι τα αφήσαμε τελευταία στιγμή...δυο μέρες δεν εχω κανε τίποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση στο ερώτημα "τελικά τι θα γίνει πότε θα δουλέψουμε και τι να πούμε στον κόσμο που έχει έρθει 10 φορές" από το taxis: "βγείτε από τα λογιστικά πακέτα, και να δουλεύετε μόνο μέσω taxis και internet explorer". Οι άνθρωποι είναι ΑΛΛΟΥ!!!!!

Απάντηση στο ίδιο ερώτημα στο 210-3375718(Μαυραγάνης), "είναι θέμα taxis, έχω πάρα πολλά αιτήματα και θα τα μεταφέρω".  

Πολύ έξυπνη η απάντησή τους! λες και δεν το είχαμε δοκιμάσει.... και η ώρα είναι 4.15 και έχει μαζευτεί κόσμος και περιμένει. Δεν έχουν όλοι τη δυνατότητα να ξαναέρθουν στο γραφείο μας, έχουν πάρει άδεια από τη δουλειά τους κι αυτοί οι έρμοι.

post-10447-0-84562400-1402492497_thumb.p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ υπάρχει κάποιος που να έχει κάποια ενημέρωση? 
σαν μικρό γραφείο, πήρα κι'εγώ τηλέφωνο στο 15515 και μου είπαν ότι δεν έχουν ρεύμα. Έλα όμως που στις άλλες εφαρμογές μπαίνω μια χαρά. Προφανώς η υπάλληλος είχε αυτή την εντολή...να δίνει αυτή την οδηγία.
Υπάρχει κάποιος που γνωρίζει την ΑΛΗΘΕΙΑ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ υπάρχει κάποιος που να έχει κάποια ενημέρωση? 

σαν μικρό γραφείο, πήρα κι'εγώ τηλέφωνο στο 15515 και μου είπαν ότι δεν έχουν ρεύμα. Έλα όμως που στις άλλες εφαρμογές μπαίνω μια χαρά. Προφανώς η υπάλληλος είχε αυτή την εντολή...να δίνει αυτή την οδηγία.

Υπάρχει κάποιος που γνωρίζει την ΑΛΗΘΕΙΑ??? 

Τι λεει μωρε πεστης που δεν εχουν ρευμα με το κ@λοχανιο τους !!... :angry: αφου στο Ε9 μπαινει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μη ξεχνάμε Τετάρτη σήμερα και εκκαθαριστικά δε βγαίνουν από το taxis....ψέματα και γι αυτό γι άλλη μια φορά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τυποι ειναι απαραδεκτοι.  Εικοσι μερες πριν τη ληξη και δεν δουλευει τιποτα. Μπροστα στο υπολογιστη κολλημενοι να περιμενουμε σα χανοι το βραδυ μπας και δουλεψει.

 

Εφυγε κι Χαρης και που να τον πεις τον πονο σου.

 

Επικινδυνοι και ταυτοχρονα ανικανοι. Ουτε παρατασεις ουτε τιποτα. Να δουλεψει θελουμε.

 

Φετος πρεπει να κανουμε διακοπες. Περσι πεθάναμε οχι παλι τα ιδια φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω μιλαμε για ονειρεμενες καταστασεις ....εχω συμπληρωσει το πινακακι στον 507 3 φορες εως τωρα για να το παρει....και αφου το πηρε τελικα ειπε να μου το εμφανιζει και στον 051 !!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει μελλον κυριοι....... Αρχιζω να βλασφημω και θα μαζεψω τονους αμαρτιων.... Δεν εχω και Θεοχαρη να του τα σουρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΜΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ (ΕΔΩ ΓΕΛΑΝΕ) ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.

ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΥΠΟΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκόπιμα το κάνουν για να μην καταρρεύσει ο τουρισμός και το σύστημα υγείας.

 

σου λένε ,άμα ο επιτηδευματίας κάνει δήλωση και του βγει 5-6 χιλ. φόρος ,που να τον βάζουμε σε νοσοκομεία κλπ. θα μείνει και στην Αθήνα να κλαίγεται όλο το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι θα πάρουν παράταση τουλάχιστον για 31/07, αν μπορούσα να το παίξω στοίχημα θα το έπαιζα.

Δε παύει όμως να είναι ψυχοφθόρο και απάνθρωπο να μας ανακοινωθεί στις 01/07.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7:39 μ.μ  Το απόλυτο τίποτα! ???el.DatastoreError???   

αα, αυτο δεν ειναι τιποτα.....

 

 

"Error :

οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ : com.gsis.security.exceptions.DatastoreException
"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ???????  :angry:  :angry:  :angry:

 

 


Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

 

Που είσαι κυρ. Μπάμπη????? Ρίξε κανένα μπινελίκι μπας και πάρουν μπροστά!!! :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν δεν ανακοινωσουν επισημα παραταση μεχρι αυριο θα πρεπει οι συλλογοι μας και κυριως το οικονομικο επιμελητηριο να κινηθουν νομικα, μονο οταν ειναινα παμε να τους ψηφισουμε και να πληρωσουμε συνδρομες μας θυμουνται κ αυτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...