Προς το περιεχόμενο

ντροπη ντροπη και παλι ντροπη ...οτι ωρα και να παμε πια στο γραφειο το taxis δεν δουλευει ..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η παραταση ποτε θα ανακοινωθει? Ποτε θα ανακοινωσετε τη ληξη των Ε9? Ποτε θα πειτε για το ποτε θα ανοιξει το Ε9 για τις αλλαγες τις μεχρι τωρα του 2014? Οι τροποποιητικες ποτε θα ανοιξει? Ακουει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ!!!!  ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρα λεμεεεεεε

 

Η Παραταση εχει παρθει, δεν ειναι φημη, ειναι εμπνευση, που την εχω καθε χρονο

τετοια εποχη...

 

Η Παραταση , ειναι κατι θεικο, φευγαλεο , μοναδικο...

 

Η Παράταση , εχει χάρη , έχει άνεση, έχει μεγαλεία....

 

Η Θεά Παράταση , θα ρθει στις 22/06/2014 18,00 τ απογευμα

όσοι πιστοί να ρθετε  , οι υπολοιποι στείλτε δηλώσεις ...

 

οι πιστοί μου κι εγώ, θ ασχοληθούμε εκ των υστέρων...

 

Τα σεβη μας στην Θεα παράταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν καταλαβουμε εμεις οι ιδιοι οτι αφου δεν δουλευει το συστημα πρεπει να σταματησουμε

τοτε η τυχον παραταση θα ερθει την παραμονη της ληξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ  ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.

 

Όπως βλέπω τα πράγματα τώρα, ούτε κι εγώ προλαβαίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στην ιδέα των "του υπουργείου" δουλεύουν όλα καλά. Δώστε την παράταση για να μπορέσουμε να τελειώσουμε κάποια μέρα (νύχτα δηλαδή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατερινα Σαβαϊδου...

Λοιπον ειναι η νεα ΓΓΔΕ στην θεση του Harry.

Αν ο Θεοχάρης ήταν ο σκληρός Harry, (δεν βάζω την λέξη dirty, δεν πάει...) η κ. Σαββαϊδου τι θα είναι; Κυρίες συνάδελφοι η σειρά σας να σχολιάσετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχολιο της αδερφης μου ....

"Μικρη διαβαζα Μανινα, super-Κατερινα...."

Εμενα μου ηρθε στο μυαλο η ταινια του Αλεκου Σακελλαριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

Εμένα βγάζει καλύτερο μήνυμα και με ενημερώνει οτι είναι προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Βέβαια ουδέν μονιμότερο του προσωρινού

 

Προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Προσπαθείστε πάλι αφού κλείσετε όλα τα παράθυρα του φυλλομετρητή (Browser) !!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φορολογούμενη η οποία δεν έχει τίποτα στην κατοχή της "φαίνεται" και οικία αλλά και αυτοκίνητο το οποίο στην περιγραφή "ΑΦΜ ΚΑΤΟΧΟΥ  " έχει άλλο ΑΦΜ.Πήρα στο TAXIS τώρα και μου έδωσαν οδηγίες πώς να εξαφανίσω το σπίτι (πριν δεν μπορούσα να το ξεκλικάρω).Να κάνω λέει κανονική εγγραφή με 100% ποσοστό κυριότητας, να  του κάνω μεταφορά στη δήλωση και μετά θα "δεχτεί" τη διαγραφή.Για το αυτοκίνητο μου είπαν να μην κάνω τίποτα ακόμη γιατί κάνουν αναβάθμιση και συμβαίνει αυτό το μπέρδεμα.Για παράταση :ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φορολογούμενη η οποία δεν έχει τίποτα στην κατοχή της "φαίνεται" και οικία αλλά και αυτοκίνητο το οποίο στην περιγραφή "ΑΦΜ ΚΑΤΟΧΟΥ  " έχει άλλο ΑΦΜ.Πήρα στο TAXIS τώρα και μου έδωσαν οδηγίες πώς να εξαφανίσω το σπίτι (πριν δεν μπορούσα να το ξεκλικάρω).Να κάνω λέει κανονική εγγραφή με 100% ποσοστό κυριότητας, να  του κάνω μεταφορά στη δήλωση και μετά θα "δεχτεί" τη διαγραφή.Για το αυτοκίνητο μου είπαν να μην κάνω τίποτα ακόμη γιατί κάνουν αναβάθμιση και συμβαίνει αυτό το μπέρδεμα.Για παράταση :ναι

γιατι οταν κανουν αναβαθμιση ταξιδευουν μεταξυ των φορολογουμενων σπιτια και αυτοκινητα?

ανεβασε το προβλημα οπως το βλεπεις στο φβ  στην σελιδα μηνυματων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...