Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ UP DATE TΗΣ Data στο ΕΣΟΔΑ ΕΞΟΔΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΘΩΣ ΕΚΑΝΑ UP DATE ΣΤΟ ΕΣΟΔΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ DATA ΜΟΥ ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΙΧΜΗΣ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΚΟΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ . ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΧΑΣΕ ΑΡΧΕΙΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχραιμία.

buck up δεν πήρες?

Στο σημερινό update και εμένα μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν ολοκληρώθηκε επιτυχώς και αρχικά δεν έμπενε αλλά όντως με ένα restart άνοιξε μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχραιμία.

buck up δεν πήρες?

Στο σημερινό update και εμένα μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν ολοκληρώθηκε επιτυχώς και αρχικά δεν έμπενε αλλά όντως με ένα restart άνοιξε μια χαρά.

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ BACK UP . ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ RESTART ΑΛΛΑ ΤΠΤ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΝΜ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΖΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ ΑΥΡΙΟ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα κατω στα εικονιδια μηπως ειναι ανοιχτη η sybase

ΟΤΑΝ ΚΛΙΚΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ. ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΜΝΜ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΡΙΝ ΕΚΑΝΕΣ 3ΦΟΡΕΣ RESTART KAI TPT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως, δεν κρατάει τις ημερομηνίς γέννησης υπόχρεου και συζύγου ( όταν μπώ και βγώ πάνω από 2-3 φορές )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως, δεν κρατάει τις ημερομηνίς γέννησης υπόχρεου και συζύγου ( όταν μπώ και βγώ πάνω από 2-3 φορές )

οταν καταχωρεις τις ημερομηνιες θελει εντερ και f12 και μετα συνεχιζεις το παθενα και εγω και μου ειπαν ετσι ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν καταχωρεις τις ημερομηνιες θελει εντερ και f12 και μετα συνεχιζεις το παθενα και εγω και μου ειπαν ετσι ακριβως.

Οταν πατε στα εντυπα υποβολη ηλεκτρονικά και πατατε προβολη ωστε να παρουσιασει προηγουμενο έτος σας προχωράει ή σας πεταει έξω γιατί εγώ εχω αυτό το προβλημα αλλά δεν δοκίμασα να κάνω update εχτες μήπως το έφτιαξαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ BACK UP . ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ RESTART ΑΛΛΑ ΤΠΤ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΝΜ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΖΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ ΑΥΡΙΟ

To θέμα σας έχει τακτοποιηθεί τηλεφωνικά από το τμήμα υποστήριξης εφαρμογών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πατε στα εντυπα υποβολη ηλεκτρονικά και πατατε προβολη ωστε να παρουσιασει προηγουμενο έτος σας προχωράει ή σας πεταει έξω γιατί εγώ εχω αυτό το προβλημα αλλά δεν δοκίμασα να κάνω update εχτες μήπως το έφτιαξαν

Δεν έχουμε διαπιστώσει τέτοιου είδους δυσλειτουργία στην εφαρμογή Academia Financials έσοδα έξοδα. Παρακαλώ καλέστε στο τμήμα υποστήριξης εφαρμογών για να διερευνηθεί το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...